Saç Şekillendiriciler BRAUN Satin Hair Color ES3 mü yoksa BABYLISS ST95E PRO 230 mu?

gelsomina

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2009
582
1
Selam kızlar,
Şu günlerde saç düzleştiricisi almayı düşünüyorum. BRAUN Satin Hair Color ES3 ve BABYLISS ST95E PRO 230 arasında kararsız kaldım. İkisi de iyon kontrollü.Ürünlerin detayları şöyle:

BABYLISS ST95E PRO 230 SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ
Nano Teknoloji
Sol-Gel Titanyum Seramik kaplama
Profesyonel
170 – 230 °C, LED ısı ayar göstergesi
Buharlı
İyonik
38 x 85 mm plakalar
Entegre tarak sistemi
Şık saklama çantası
Otomatik kapanma

RAUN SATIN HAIR COLOUR ES 3 SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ

· %70’e varan oranda daha az renk solması (5 kullanımdan sonra 230 derecede kullanıma kıyasla)

· %50 oranda daha az nem kaybı (renk koruma teknolojisi olmayan makinelere kıyasla)

· İnce, normal ve kalın telli saç tiplerine özel sıcaklık arttırma

· LCD ekran

· Son ayarlamaları hatırlayan hafıza özelliği

· Otomatik kapanma

· 60 saniye hızlı ısınma

Aradaki önemli fark sanırım babylissin buharlı olması. Buharın kullanışlı olup olmayacağıdan emin olamadım. Bu ürünü kullanan varsa yardımcı olabilir mi?
Yorumlarınızı bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler

gelsomina ben maşa olarak babyliss kullanıyorum ama düzleştiricim philips salonstraight pro XL

2.5 yıl önce almıştım çok memnunum hiç bi sorun yaşamadım ısı derecesi 110-205 arası ama saçın bir de ince telliyse 200 falan çok yıpratır saçını. sorduğun düzleştiriciler hakkında bi bilgim yok ama buna da bi bak istersen

çok sağol rujum. KK'de ilk kez biri sorduğum bir soruya cevap veriyor. :). ama ben şu iyon teknolojisine sahip olan bi ürün almak istiyorum. sanırım philips'te yok.

rica ederim gelsomina fikrimin olduğu konuda her zaman yardımcı olurum :) dediğin düzleştiricileri kullanan birileri mutlaka yazıcaktır biraz bekle bakalım :) bu aletler maalesef her halükarda saçı çok yıpratıyor ama onlarsız da olmuyor :KK43:

canm bence braun satin hair es3 var kullanıyorum cokta memnunum ve iyon yayarak sacı zarardn koruyor kırılma fazla yapmıyo

çok teşekkür ederim kızlar. ben de es3 almaya karar vermiştim. siz de böyle destekleyince artık kararım kesinleşti. rujum çok haklısın muhakkak ki yıpratacak. ben bu yaşıma kadar hiç kullanmadım. ama artık bıktım paçoz gezmekten. şu ısıdan koruyan bakım ürünleri var ya ben onlardan da kullanmayı düşünüyorum. belki biraz yardımcı olur yıpranmaması için.

bende ilk es3 aldım ,başlarda mükemmeldi gerçekden inanaılmaz bi ışıltı veriyo ,o hevesle sık sık kullandım malesef sonunda saçlarımı baya yaktı kırdı bayadır ara verdim kullanmıyorum,gened eiyi gibi geldi bana gerçi dediğim gibi ilk di diğerlerini hiç denemedim ,yıprattığıda malesef bigerçek gerçi ısı sonuçda yıpranmaması mümkün değil

merhaba ben yurtta kaldığım için (üniversite) bir çok arkadaşımın saç süzleştricisini deneme fırsatım oldu ve kesinlikle babyliss diorum.bn de 2 senedr kullanıorum sadece bir kere problem yaşadım onda da anında yenisiyle deiştrdiler:) ama öle buharlı falan diil klasik bnmkisi.

pitican ben şu iyon teknolojili olanlardan istiyorum. ve babyliss'in iyon teknolojili olan tek modeli sanırım bu buharlı olan. ben de buharın etkisini merak ediyorum.

merhaba ben yurtta kaldığım için (üniversite) bir çok arkadaşımın saç süzleştricisini deneme fırsatım oldu ve kesinlikle babyliss diorum.bn de 2 senedr kullanıorum sadece bir kere problem yaşadım onda da anında yenisiyle deiştrdiler:) ama öle buharlı falan diil klasik bnmkisi.

tabi..çünkü 2 yıl garanti süresi içindesindir o yüzden..yoksa 2 yılı aşsaydın aleti at çöpe..teknik servisleri yok bence..zaten bir topik açacağım,bu konuyla ilgili..yaşadığım bir sorun var..

ben es3 kullanıyorum çoook memnunum dümdüz oluyor saçlarım tabi biraz da kullanmayla ilgili ama daha önceki kullandığım maşaya göre kesinlikle es3 derim normalde fön tutmaz saçım ama es3 le düzleştiriyorum bozulmuyor tavsiye ederim

valla ben braun hair colour kullanıyorum gayet memnunum yani saçımı yıpratmıyor aman aman hemde parlak oluyor ama babyliss in etkisi çok farklı yani hem daha kolay düzleştiriyor hemde daha az yıpratıyor saçı bana braun un fiyatı daha uygun gelmişti o yüzden onu almıştım..

kesinlikle babyliss derim.saçlarım kıvırcık olmasına rağmen hem dümdüz yapabiliyorum hemde iri dalga .maşa olarak da kullanılabiliyor

ben es3 siparişini verdim kızlar. valla artık iyi mi kötü mü kendim deneyip göreceğim. sağolun yardımlarınız için.

tabi..çünkü 2 yıl garanti süresi içindesindir o yüzden..yoksa 2 yılı aşsaydın aleti at çöpe..teknik servisleri yok bence..zaten bir topik açacağım,bu konuyla ilgili..yaşadığım bir sorun var..

tabiiki garanti süresi içnde diye ama hangi üürnlerimiz garantide diye hemen yenisiyle değiştrliyo ki.bi şeklde tamir edip de göndereblrlerdi...ama yep yeni kutusnda açılmamaış makine gönderdiler

X