YARDIM MELEKLERİ 17 YAŞINDA ŞUURU KAPALI YEĞENİME ANNE SÜTÜ ARIYORUM:(

handanirem

Guru
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2011
278
325
merhaba melekler.14 yaşında erkek yeğenim 28/06/2013 tarihinde trfk kazası geçirdi.şuan 17 yaşında artık.trafik kazası sonucu beyin kanaması ve 3 operasyon geçirdi.kafatası kemiklerini çıkardılar 3 ay sonra tekrar yerine koydular.tüm tedavileri halen devam ediyor fakat yeğenim barışın bilnci halen kapalı ve yatağa bağlı:KK43: söylediklerimizi anlamıyor :KK43: çok zor durumdayız:KK43: bir yakınımız anne sütünün beyin hücrelerini geliştireceğini söyledi ve barışa vermemizi istedi.ne var ki etrafımızda süt veren bir anne yok.ben de buraya yazmak istedim.Allah rızası için anne sütü fazla olan birileri varsa hasta yeğenim için almak istiyoruz.ister ücretli olsun isterse bağış ,biz herşekilde bulmak zorundayız.Rabbim kimseyi çaresiz bırakmasın.evin tek erkek çocuğu barışıma yardım edin lütfen.bir de ablası var.anne babasını ablasını barışımı ve bizleri de mutlu edin ne olur. (istanbul anadolu yakasında oturuyoruz.)
şimdiden teşekkürler.

Rabbimin izniyle çokçok iyi olur ,dediğiniz gibi sadece OL demesini ve olmasını bekliyoruz .fazlasıyla inanıyoruz buna,dualarınız için çok saolun Allah razı olsun

Rabbimin izniyle çokçok iyi olur ,dediğiniz gibi sadece OL demesini ve olmasını bekliyoruz .fazlasıyla inanıyoruz buna,dualarınız için çok saolun Allah razı olsun
Allah yardımcınız olsun. Mune Mune bu yazıyı kasim aralık anneleri veya bdv ye tasinsa belki daha fazla gören olur.
Kasım Aralık gibi aylari deme sebebim yukarıda bi üyenin belirttiği gibi ilk aylar daha fazla süt oluyor ya o açıdan.

Allah yardımcınız olsun. Mune Mune bu yazıyı kasim aralık anneleri veya bdv ye tasinsa belki daha fazla gören olur.
Kasım Aralık gibi aylari deme sebebim yukarıda bi üyenin belirttiği gibi ilk aylar daha fazla süt oluyor ya o açıdan.
Hayatım, konuyu oralara açamayız maalesef ama isterse konu sahibesi Kazen beyle bir görüşsün, belki emziren annelere başka şekilde haber verme imkanı vardır.

Rabbim şifalar versin inşallah cok üzüldüm:KK43:
Sizlere de sabırlar versin inşallah
Konuyu açtığınız tarihte emziriyordum gorseydim eger konuyu bağış yapardim:KK43:(
Ama inşallah şu an süt verecek birileruni bulabilirsiniz
Cok geçmiş olsun Rabbim yardımcınız olsun inşallah♥

Facebookta 'Anne Sütü Bağışı' grubu var. Ben orası aracılığıyla süt bağışı yapıyorum. Gönderdiğim aileye ihtiyaç durumu ortadan kalkarsa, sizinle mutlaka irtibata geçerim.
Ayrıca yine facebookta Emzirme Sanatı grubunda yardım edebilecek emziren anneler ile irtiabata geçebilirsiniz. İnşaAllah bulunur.

X