YARDIM MELEKLERİ 17 YAŞINDA ŞUURU KAPALI YEĞENİME ANNE SÜTÜ ARIYORUM:(

Cok uzuldum ve yardim etmeyi cok isterim ama ben sutten keseli 3 4 ay oluyor ne kadar gerekli sut sagsam gelirmi bilmiyorum sut kardesligi demislerde yani benim kizim daha bir yasinda olacaksada rabbim affeder konu can sonucta deniyicem ama sifa olacak kadar gelecegini sanmiyorum rabbim sifa versin bu arada

Cok uzuldum ve yardim etmeyi cok isterim ama ben sutten keseli 3 4 ay oluyor ne kadar gerekli sut sagsam gelirmi bilmiyorum sut kardesligi demislerde yani benim kizim daha bir yasinda olacaksada rabbim affeder konu can sonucta deniyicem ama sifa olacak kadar gelecegini sanmiyorum rabbim sifa versin bu arada
Canım ya çok sağol :KK200:

Dogumdan iki yil sonra gelen sut kalitesiz ve faydasiz olarak okumustum bir yerde. Bu yuzden iki yasina kadar emzirin deniyor sanirim.
Bu kardesimize rabbim sifa versin. Yinede hic yoktan iyidir belki fakat daha erken emzirmeyi birakan kisiler bulabilirsiniz insallah. Bazi arkdaslrin onerdigi gibi Facebook ta gruplar var orayi takip etmek daha dogru sanki

merhaba melekler.14 yaşında erkek yeğenim 28/06/2013 tarihinde trfk kazası geçirdi.şuan 17 yaşında artık.trafik kazası sonucu beyin kanaması ve 3 operasyon geçirdi.kafatası kemiklerini çıkardılar 3 ay sonra tekrar yerine koydular.tüm tedavileri halen devam ediyor fakat yeğenim barışın bilnci halen kapalı ve yatağa bağlı:KK43: söylediklerimizi anlamıyor :KK43: çok zor durumdayız:KK43: bir yakınımız anne sütünün beyin hücrelerini geliştireceğini söyledi ve barışa vermemizi istedi.ne var ki etrafımızda süt veren bir anne yok.ben de buraya yazmak istedim.Allah rızası için anne sütü fazla olan birileri varsa hasta yeğenim için almak istiyoruz.ister ücretli olsun isterse bağış ,biz herşekilde bulmak zorundayız.Rabbim kimseyi çaresiz bırakmasın.evin tek erkek çocuğu barışıma yardım edin lütfen.bir de ablası var.anne babasını ablasını barışımı ve bizleri de mutlu edin ne olur. (istanbul anadolu yakasında oturuyoruz.)
şimdiden teşekkürler.
Bende dün anne sütünü duydum bi hastamiz için ama doktorlar ne diyor bu duruma???

Keşke bi anne olsaydım ve sütüm olsaydı=( ama muhtemelen şuan mamayla besleniyordur, doktorların anne sütüne onay vereceğini çok sanmam tamamen besleme adınaysa çünkü onların verdiği mamanin içinde birsürü besleyici şey var. Istanbul anadolu da kuzenim var 1 aylık anne, umarım sütte sıkıntısı yoktur bi sorayım

Dogumdan iki yil sonra gelen sut kalitesiz ve faydasiz olarak okumustum bir yerde. Bu yuzden iki yasina kadar emzirin deniyor sanirim.
Bu kardesimize rabbim sifa versin. Yinede hic yoktan iyidir belki fakat daha erken emzirmeyi birakan kisiler bulabilirsiniz insallah. Bazi arkdaslrin onerdigi gibi Facebook ta gruplar var orayi takip etmek daha dogru sanki
Anne sütü ile ilgili araştırmalar devam ediyor. Ve hatta 3 yaşında emziren annenin sütü ile yapılan deneyde, bakterilerin süte yaklaşamadığı görülmüş. Yani anne sütünün koruyuculuğu ve faydası 2 yaş sonrasında da devam etmektedir.
17309023_1226124380769847_8253675250500071151_n.jpg 17362907_1407344505992889_1539297487894095672_n.jpg

anne sütünün öyle bir yararı yok bu konuda kendinizi üzmeyin. anne sütünün tek iyi yanı vardır o da çabuk sindirilmesidir. gerisi inek sütüyle aynıdır.

Bağışıklık sistemini kuvvetlendirme amaçlı kullanılıyor.

Anne sütü ile ilgili araştırmalar devam ediyor. Ve hatta 3 yaşında emziren annenin sütü ile yapılan deneyde, bakterilerin süte yaklaşamadığı görülmüş. Yani anne sütünün koruyuculuğu ve faydası 2 yaş sonrasında da devam etmektedir.
Eki Görüntüle 2082754 Eki Görüntüle 2082755

Bağışıklık sistemini kuvvetlendirme amaçlı kullanılıyor.

Tamam bakteriye karsi guclu olmasu ayru birsey. Beyni beslemek ayri birşey

Allah yardimciniz olsun canim cok zor bir durum. Sizin icin dua edecegum. Allah ol diyubce olur . Sagligina kavusur insallah ama anne sütü buyuj insana fayda etmiyir sadece cok yorulursuz siye ama tabi denemek lazim

Eki Görüntüle 2082754 Eki Görüntüle 2082755
Insallah fayda versin. Normalde bebegin ihtiyacina gore her ay degisiyor ya anne sutu o yuzden ilk okudugumda dogrudur diye dusundum. Ama arastirsinlar sifa varsa son damlasina kadar faydalanalim tabi.
Ya birde sacma olurmu bilmemde. Hormon takviyesiyle sut getirtiliyor kadindan. Hani cocugun annesi falan bu yola basvursa acaba. Disardan bulnaktan daha saglikli olur. Cunku sut veren annede bilmedigi ciddi bir hastalik varsa sutle birlikte cocuga gecebiliyor.
Allah korusun olumle sonuclanan vakalar var sut yuzunden..

herkese merhaba ,kusura bkmayın ancak mesajlara bakabildim , ama çok duygulandım okurken mesajları, bir arkadşımz yazmış annesinin döktüğü gözyaşları sevinç gözyaşlarına dönsün diye . çok sevindim dualarınıza yardımcı olmanıza ,Allah'ım razı olsun sizlerden.dua edenlerden hepinizden inş.
barış ist anadolu yakası kadıköy de ikamet ediyor , ablamın oğlu zaten . tedavileri halen devam edyor sadece fzik tedavi görüyor , ve yoğun bir şekilde ilaç tedavsi var,çünkü beyin ile ilgili nöbetleri maalesef devam ediyor :KK43: ben ablama soracağım eğer ki halen anne sütü istiyorsa bahsettiğiniz sayfalara bakıp ilgilenceğm,bunun dışında barışıma başka yardımlarınzı da olabilir, uygun bir dr.ya da ne bileyim benm aklıma gelmeyen sizin bildiğinz başka yöntemler ,dualrınızı da esirgemeyin lütfen.

Kazen Kazen bu üye için ne yapabiliriz? Bdv ye taşınması yasak mi bu konunun? Veya atıyorum aralık anneleri,kasım annelerinin olduğu bölümlere link atamaz miyiz belki yardımı dokunacak birisi olur

Benim sutum var emziriyorum ama Istanbul da değilim maalesef bide sagma mk yok tabi. Ilk aylarda olan gibi gelmiyor süt belli bi zaman sonra.

X