Yardım...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

aaynaa

başlngc 116 gnc 75 hedef 70
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2014
29.962
28.214
Hayırlı akşamlar arkadaşlar;
Yakın bir arkadaşım tanıdığı bir aile için kıyafet yardımı bulup bulamayacağımı sordu çocuklarına biraz bir şeyler bulduk ama kadına bir şeyler bulamadım ben birşeyler de almak isterdim ama tüp bebek tedavim yeni olduğum tüp mide ameliyatı derken çok açıldık..giydiğim kıyafetler de 48 50 beden kapalı bir bayan için 40 42 beden uygun giymediğiniz kıyafetiniz varsa ilgilenirseniz sevinirim..

Böyle şeyler yasak sanırım

Böyle şeyler yasak sanırım
bireysel yardım evet yasak belki giymediği kıyafeti olan vardır o konuda belki zaten bir haftaya topladığımı götüreceğim memlekete belki çıkar diye çıkmazsa da önemli değil nasip meselesi burada kıyafetleri falan vermek isteyen de çok arkadaş çıkıyor diğer konuları da okudum o cesaretle yazdım..
4-5 sene önce bir komşuma yardım eden bir üyemiz de olmuştu burada hatta arkadaşları gelip bırakmıştı eşyaları çocukların üzerlerine giyecek montları bile yoktu ..kötü bir niyetim yok ..

bireysel yardım evet yasak belki giymediği kıyafeti olan vardır o konuda belki zaten bir haftaya topladığımı götüreceğim memlekete belki çıkar diye çıkmazsa da önemli değil nasip meselesi burada kıyafetleri falan vermek isteyen de çok arkadaş çıkıyor diğer konuları da okudum o cesaretle yazdım..
4-5 sene önce bir komşuma yardım eden bir üyemiz de olmuştu burada hatta arkadaşları gelip bırakmıştı eşyaları çocukların üzerlerine giyecek montları bile yoktu ..kötü bir niyetim yok ..
Tabi ki kötü niyetiniz var demedim çok fazla suistimal olmuş demek istedim

Tabi ki kötü niyetiniz var demedim çok fazla suistimal olmuş demek istedim
öyle öyle gerçekten de ben insanlara da hak veriyorum eşim de kızıyor dilencilik yapma insanlar için dediği çok oldu yardım yapılacak kişiyi de şahsen tanımıyorum çok yakın arkadaşım memlekette çocuklarına bir şeyler bulmuş falan ben de eski kıyafetlerimden ayırdım birkaç arkadaşa da yine dedim yeterli olacaktır son bir kez daha dedim geçen bir arkadaşım çöpe attım diyor kıyafetleri dedim yardım kutularına ataydın çöpe atılır mı ?onun da işte ailesinin durumu çok iyi kiminin kötü ama topladım haftaya kayınvalidemi almaya gideceğiz arkadaşıma bırakacağım...zaman çok kötü insanın yardım edesi bile kalmıyor...bana yine en masumu kıyafet falan geliyor da ondan yoksa hiç başka şeylere karışmamak lazım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X