yardım

coyness

depresif kişilik
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2007
938
2
37
kızlar Gökçenin topikleri için hazır herkes burdayken bir sorum olacaktıtatlicadiarzu
en yakın arkadasım 2 hafta önce ewlendı
ilişki sırasında vajinadan istemsiz gaz kaçırdığını söylüyor
tabıki ben nedenini bilemedim, dedim kkya bir sorayım (kkyı bilir kendileri gamyoncuiremsu)
sımdı ewlı ya da basına böyle birsey gelmıs bayanlara soruyorum
vajınadan neden istemsız gaz gelir?

anaaaaaaaaam bunuda ilk defa duyuyorum yaaaa:1shok: çok merak ettim yaaa ordan gaz çıkarmıki:uhm:.

kızlar Gökçenin topikleri için hazır herkes burdayken bir sorum olacaktıtatlicadiarzu
en yakın arkadasım 2 hafta önce ewlendı
ilişki sırasında vajinadan istemsiz gaz kaçırdığını söylüyor
tabıki ben nedenini bilemedim, dedim kkya bir sorayım (kkyı bilir kendileri gamyoncuiremsu)
sımdı ewlı ya da basına böyle birsey gelmıs bayanlara soruyorum
vajınadan neden istemsız gaz gelir?

vajinadan gazmııı ay ilk kez duyuyorumm o nasıl bişi olikiiiiiii:lepi:

vajinada ilişki sırasında depolanan havadan olşusuo o ses gaz değil pek aslında gayet normal cogu ınsanda oluyor gamyoncuiremsu

bilmiyorum ki belinaycım
ilişki sırasında hava gibi istemsiz geliyor dedi
ben de anlamadım inankikafamçokkarıştı

İlişki sırasında (özellikle bazı pozisyonlarda daha çok olduğunu düşünüyorum) vajinaya hava kaçmasından kaynaklanıyo canım.Her evli bayanın başına gelmiştir.ama tabii çok sık değil mesela benim 5 yıllık evliliğimde 5 kere ya olmuşturr ya olmamıştır yani...benneyaptımki

gaz cikmaz canim yeni evliler biraz hevesli galibacoksekeriremsu iliski biraz hizli oluyorsa o sirada icine hava doluyordur sonradan da cikiyordur iste biraz garip komik bir durum ama korkacak bir sey yok hele ki daha ilk iliskileriyseŞeniz bana da olmustu :roflol::roflol::roflol:

gazmııııı???
bence başka bişeydir o ...

o çılgın kız bu gece topik açmadımı yaw gökçemiydi adı :)))

Bahsettiğiniz olağan bir durum. Üstelik sadece cinsel ilişkiyle ilintili değil. Şöyle bir örnek vereyim: Yoga yapan bir kadın gevşemek için baş aşağı durup, tekrar ayağa kalktığında vajinasından sizin sözünü ettiğiniz seslerin çıktığını duyabilir. Vajinada sıkışan hava buna yol açıyor. Cinsel ilişkiye gelince: Bu esnada vajinanızın duvarları genişliyor. Ve partnerinizin penisi içeriye bir miktar hava girmesine sebep oluyor. Lavabonuzu pompaladığınızda, pompayı çektiğinizde de benzer bir ses çıkmıyor mu? Sıkışan hava birden bire kendisine yeryüzüne çıkacak bir boşluk buluyor. Demek istiyorum ki suç pompanın, yani partnerinizin! Bu da bir benzetmeydi, rica ederim, erkekleri bir pompayla eş değerde tuttuğum düşünülmesin. Kegal egzersizleriyle, vajina kaslarınızı güçlendirmeniz, bu sesleri aza indirgemeniz mümkün. Ya da bütün bunları boş verip, sadece gülüp geçebilirsiniz. Bilmem ki, siz ne dersiniz?
alıntı

Demek istiyorum ki suç pompanın, yani partnerinizin!

koptummmmmmmmmmmmmm zuhahahahahahah
ilahi obligotary beni güldürdün ya allahta seni güldürsün...yanlış anlama sana gülmedim yazı komiğime gitti zaten sanırım alıntıymış

way be neler neler bilmiyomuşuz biz de haberimiz yokmuş ve daha öğreneceğimiz çok şey var eminimm:icecream:bunları erkeklerde konuşuo mudur kızlar???özellikle evli olanlarrr??sadece merakk???laelaelaelaelaetatlicadiarzu

Demek istiyorum ki suç pompanın, yani partnerinizin!

koptummmmmmmmmmmmmm zuhahahahahahah
ilahi obligotary beni güldürdün ya allahta seni güldürsün...yanlış anlama sana gülmedim yazı komiğime gitti zaten sanırım alıntıymış

cicim gül tabe allahsen bende kırıldım gülmekten bakma hatta düşündüm koysammı die adam yazmış aynen böle bende koy gitsin dedim:roflol::roflol::roflol:

kızlar cvplar için saolun ya
demek normal birseymıs ogrenmıs olduk
söyleyım bizim delıye de korkmasın:icecream:
normalde böyle şeyleri konusmayız da sorun oldugunu sanmıs telaslanmıs
söyledıgınde gulmekten ölduk ıkımızde zatensırnaşık şey

bu arada obligotary valla yazıya koptum burda
demek pompa görevini göruyor ha :roflol::roflol:

X