Yardıma ihtiyacım var

Mspnr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2018
2
1
26
Lütfen kötü yorumlar yapmayın ben 21 yaşındayım üniversite okuyorum okuduğum yerde bir çocukla tanıştım 1 hafta kadar konuştuk birgün okul çıkışı beni almaya geldi hadi bize gidelim dedi onlara gitmek istemediğimi beni kendi evime götürmesini istedim sen gelirsin diye ben ısıtıcıyı açık bırakmıştım onu kapatalim seni evine bırakayım dedi bende tamam dedim gittik ben kapıda bekliyordum içeri girmedim geldi gel merak etme yemem seni dedi güldü bende iyi madem dedim içeri girdim tecavüzmu bilmem ama çok zorladı ben yalvardım yakardim ağladım yapma dedim dinlemedi gözü dönmüş gibiydi zorla yaptı bakireydim biliyordu ama yaptı sonra ben seni hiç birakmiycam Eglenicez dedi 1 yıl kadar çıktık başka çarem yoktu ailem duysa beni öldürür bunu biliyor bundan 3 hafta öncesine kadar beni aldattığını öğrendim dünyam başıma yıkıldı şimdi nefes alamıyorum Uyuyamıyorum yemek yiyemiyorum üzücü tarafı ağlayamıyorum artık içimi dökemiyorum bu günahla birbaşıma bırakıp gitti beni kimseye anlatamıyorum derdimi ne yapacagimi bilmiyorum ölmek istiyorum. Yardıma ihtiyacım var

Size tecavüz eden birini bir yıl beklediniz ve sizi aldattigi için üzülüyor musunuz ?:KK57:

Öyle bir pislikten kurtuldugunuz için sukretmelisiniz.

Size tecavüz eden bir insanla mı çıktınız ? Siz ciddi misiniz ? Ve sizi bıraktığı için mi üzülüyorsunuz şimdi ?

tecavüzde direniş olur buna karşı fiziksel saldırı olur. Bilemem konu sahibi dayak yiyecek kadar direndi mi? ev müstakil değilse ki öğrenci evi apartmandır, bağırıp çağırıp milleti toplayıp direnip kurtulurdu istemese diye düşünüyorum.

Merak ettiğim bir konu var ilki tecavüzdü diyelim tamam ama sonraki 1 yıl boyunca gönüllü olarak ilişki yaşadın mı?

Yeni üye, istemdışı veya öyle gibi aktarılan cinsel birliktelik, birlikteliği devam ettirme, aldatılma ve kapanış. Kesin yaşanmıştır bu diyesim geliyor ama gerçekten gerçekse bu olay diye de tereddütteyim. Mune Mune hanım bir bakabilir misiniz?

Evet düpedüz tecavüze uğramışsınız ve hemen şikayetçi olup bu travmayla savaşmak yerine muhtemelen bekaretim gitti toplumsal baskısıyla işkencecinizi kocanız yapmak istemişsiniz ama olmamış. Olmadığı şu an farkında değilsin ama senin için büyük kurtuluş olmuş arkadaşım. O şerefsiz manyakla ilişki sürdürüp büyük hata yapmışsın ama olan olmuş. Bu saatten sonra tecavüz davası açabilir misin bilemiyorum. Yapamıyorsan da bir psikologdan destek al tecavüz travmasını da bekaret kendini suçlu ve kirli hissetme gibi korkunç düşünceler için yardım al. Bu ülkede kadın olmak çok zor geçmiş olsun

Bilip bilmeden atmak kolay değil mi direnmediğimi bağırıp cagirmadigimi nereden biliyorsunuz ben yazlık biryerde okuyorum evet apartmandaydı evi ama binada iki üç aileden başka oturan yok bildiğim kadarıyla polise gitmek çok istedim ilk zamanlarda sadece ailem duyarsa beni öldürür öldürmezse bile siler birdaha yüzüme bakmazlar benim zaten kimsem yok yalnızım onlarda giderse diye çok korkuyorum zaten hayatım elimden alındı birde onları kaybetmekten çok korkuyorum çok ağladim yapma diye bağırdım ağzımı kapattı nasıl bir duygu bilemezsiniz herkesin diyeceği kelime su neden evine gittin sende istedin demekki kim ister böyle birseyi ağzının kapatılması ellerinin kollarının tutulması ve canının yanması nasıl bir psikolojideyim bilmiyorsunuz devamında oldu dedim ya artık bitti belki evleniriz bu günahtan kurtuluruz olmadi aldatıldim diye üzülmedim kesinlikle sadece biri geldi hayatımı aldı ve gitti evden dışarı çıkamıyorum kimseyle konuşamıyorum kimseye anlatamıyorum çok korkuyorum

Hay Allahım ya. Keşke birlikteliği devam ettirecek kadar cahil olmasaydınız. Bazen insanın başına ne gelirse cahillikten geliyor

Bunlar her yaş için travma ama sizin yaşınız da henüz çok küçük. Bunları tek başınıza atlatmanız çok zor, lütfen destek almaya çalışın bir yerden. Psikolog olabilir, psikiyatrist olabilir. Bunlara gidip anlatmakta çekinecek bir şey yok, korkmayın ve gidin. Olan olmuş, bundan sonrasına bakmak gerekiyor.

tecavuze ugradıgınız kısının ihanet ettıgını ogrenınce dunyanız basınıza mı yıkıldı ???

hıc gulecegım yoktu :olamaz:

X