Yardıma ihtiyacım var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu şekilde nereye kadar sürecek? İki yoldan birini seçmeniz lazım. Ya aldatıldığınızı kabullenip ayrılacaksınız, ya aldatıldığınızı bile bile affedeceksiniz. Başka yol yok.

Sonuç evdesiniz yani af ettiniz boşanmıyorsunuz
Sonuç bu
Ağladı yalvardi yemin etti bunlar laf

Çok büyük birşey yapmışsınız yabancı gibi davranarak ,helal olsun

Yemin etmem edene de inanmam çünkü kim büyük yemin ettiyse hep fiyasko çıktı. Bir de şu var cinsel temas da her şey olmamalı ruha temas daha önemli.

Esiniz sizi baya seviyormus gercekten. Sevmese ne yaparmis acaba? Siz inanmak istemeye devam edin, aynen dusundugunuz gibidir, sadece bakismislardir karsilikli ,okuzun trene baktigi gibi.

Ay yazik adama ya demek hala ayni evdesiniz ve hala sans vermediniz vay be. Bu adam bir yabanci gibi davranilmayi hak etmiyor bence sinirim bozuldu ya en iyisi bedduayi almadan kacalim biz.

Konu sahibi çok üzgünüm ama eşiniz sizi sevmiyor.
Cinsellik olmadı demiş ama diğer türlüsü daha kötü değil mi?
Onun yanında mutlu olmuş ki 4 - 5 ay sürmüş.
Yani her şey cinsellik demek değil ki.
Adam onunla güldü, sohbet etti, yedi içti eğlendi, cinsellik olmasa bile onunla uyudu.
Bunlar başlı başına çok üzücü şeyler değil mi? Cinselliğe çok anlam yüklemeyin bence.

Otelde kadinin evinde, öylece oturduklarına gerçekten inanıyor musunuz peki?
Siz cinsel birliktelik olmuşsa asla affetmem dediğiniz için o kadar yorum yapıldı.
Ben her türlü aldatıldığımı bilmiyorum ama evliliğime devam edeceğim deseydiniz o zaman.
Aylardır eve geç gelip sevgilisinin evine koşarken otellere giderken çocuğunu düşünseymis eşiniz.
Şimdi mi gelmiş aklına bir çocuğunuz olduğu?
Çocuktan vurmaya çalışıyor birde utanmadan.

Hakkınizda hayırlısı olsun. Umarım yuvanızda tekrar huzuru bulursunuz. Ama sadece sunu merak ediyorum o adamın yatmadığına cidden inanıyor musunuz ? Ki yatmasa da aldatma aldatmadır ama zaten aynı odada kalmışlar falan filan. Kendinizi kandırmayın. Yani şunu demek istiyorum. Evliliginize devam edeceksenizde daha gozu açık daha özgüvenli bir kadın olun lütfen. Her lafiyla sizi kandirabilecegini inandirabilecegini dusunmesin esiniz. Hayirlisi olsun her sey icin.

Ay yazik adama ya demek hala ayni evdesiniz ve hala sans vermediniz vay be. Bu adam bir yabanci gibi davranilmayi hak etmiyor bence sinirim bozuldu ya en iyisi bedduayi almadan kacalim biz.
Bence de. Adamlar çok şanslı yalnız 100 yıl kalsa biz kadın kimliğimiz ile bu kafada erkek bulamayız ama onlar çok güzel kafalayacagi eş buluyorlar nasilsa

Burdaki kadınları anlamıyorum en ufak şeyde Bosan diyolar sanki boşanmak çocuk oyuncagi

Boşanmak neden kadına yükleniyor ki sadece ? Şimdi bu adam karısını fütursuzca aldatınca evliliği çocuk oyuncağına çevirmiş olmuyor mu zaten ? Adam aldatırken yuvam dağılmasın diye düşünmemiş, kadın boşanırken hiç düşünmemeli.

otele gitmisler de cinsellik olmamismis :) ameliyat izlerini isyerinde ne sekilde anlatmis da kiz cok iyi hatirliyor? kizin evinde yanak yanaga fotograflari var diyorsunuz. evde ne yapmislar, pisti mi oynamislar? o fotograflar da duygusal aldatmanin kaniti degil mi?
esiniz yalan söylüyor. ki söylemiyor olsa bile (cinsellik olmadiysa yani, kim inanirsa buna da) aldatilmissiniz zaten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…