Yardıma ihtiyacım var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dalga geçmeyi doğru bulmuyorum, gerçekten insan bu konularda o güvendiği insanı arıyor, inanmak istemiyor böyle bir şey olabileceğine. Karşınızdaki evlendiğiniz, çok güvendiğiniz adam.
Ama ben hazmedemiyorum erkeklerin böyle ayrıcaklı olup kolay affedilmesine. Şunu bir kadın olarak biri yapsa kaç erkek inanmayı seçip affeder bilmiyorum.Ben de empati yapıyorum. İlk etapta eşime inanmayı çok isterim belki karşıdaki iftira atıyor derim mesela. Ama diyelim ben desem eşime sadece konuştum boşluktaydım desem eşim beni eskisi gibi sever mi mesela asla.

Ya bu toplumda kadın, boşanmayı en kötü seçenek olarak görüyor. Halbuki böyle bir adamdan derhal ayrılmanız lazım. Bütün erkekler yemin ediyor. Kurana el basıyor. Çok fazla şahit oldum.
Neden boşanamıyoruz. Çünkü o berbat erkekler gidip yine bekar bir kadın bulup evlenebiliyor. Bu erkekler ne zamandan beri bulunmaz hint kumaşı oldu bilmiyorum. Kadınlarsa geleceklerinden korkuyor. Birisi karşısına çıksa bile 2. Evlilikten korkuyor.
Ama bu korkulacak birşey olmamalı artık ya. Böylelerini afededip tekrar yapmayacağına inanabilir misiniz sürekli bu şüpheyle o adamı sevebilir misiniz .
Evet aklımıza en kötü senaryo geliyor boşanmakla ilgili, ama boşanıp da hayatını gayet düzene oturtan , güzel bir yaşam süren insanlar da var.
Toplumun anlayışının kökten değişmesi gerekiyor diyorum ..

eşiniz buz gibi aldatmış
cinsellik olsun olmasın. ki olduğunu düşünüyorum

ha siz affedecekseniz affedin siz bilirsiniz de
kızla konuşmuşum sorun yok, otelde kalmışım sorun yok, çünkü penetrasyon olmadı diye yeminler eden adamı dindardır inançlıdır dualar eder diye aklamaya çalışmayın, üzülürsünüz.

Hayretler içinde okudum.
Hayretim, Okuduğum hikayenin konusundan çok sizin kendinizi kandıracak,ikna edecek şeyler arayıp,evliliğinizi kurtarma çabalarınız Boşanmak zaten aklınızdan ucundan geçmemiş
Neden acaba ?Aldatıldığınızın tapusu elinizde bundan büyük delil olur mu?
Boşanmak için başınıza bundan büyük daha ne gelebilirdi ki anlamıyorum
Millet acaba kocam beni aldatıyor mu, nasıl yakalarım diye konular açarken. Kadın sizi arayıp herşeyi anlatıyor yatın kalkın dua edin... Kadın aramasa hala ruhunuz duymayacaktı.
kadının kaybedecek neyi var ki cinsel ilişkiye girdiğini söylüyor, eşin kızla görüştüğünü inkar etmiyor herşeyi söylüyor nedense bi tek cinsel ilişkiye girmediğini inkar ediyor.
Çünkü sizin bakış açınız cinsellik üzerine diğer yaptıkları normal ama eğer cinsellik varsa işler belki değişebilir...
Bal gibi de cinsellik var. Kocanız istediği kadar yeminler etsin... Çünkü sizin bamteliniz eşinizin yeminleri olmuş. İkna etmiş olmalı ki boşanmanın b si aklınıza bile gelmemiş.

Boşanmak istemiyorsanız konuyu kapatıp devam edin daha da kurcalamayin. Ama gözü dışarı kaymış bir kere cinsellik olup olmaması çok önemli mi? Hoş bence eşiniz yalan söylüyor. Ama inanıp inanmamak size kalmış. Ömür boyu canlı konum mi takip edeceksiniz?

Aynı şeyi siz yapmış olsanız şuan o toplayıp çıkamadığınız valizin içinde sizin cesediniz olurdu. En iyi ihtimal ile de tüm çevrenize sizi o..pu olarak ifşa edip bebenizi de elinizden almış süründürüyor olurdu bu kadar net

Aman yuvam yıkılmasın, çocuk var ikinci şans vereyim, yatmamıştır da demezdi. Erkek olarak doğmak varmış miss ye naneyi ağla, cinsellik yok de(yersen?) , çocuk de yuva de al beni takip et de sıyrıl işin içinden

Olmazsa sirke ile yıkarız.

Hamama gidip 40 tas su dökündüğünde anasından yeni doğmuş gibi oluyormuş erkekler

E daha işi kurmadı ki adam. Hele bir parayı bulsun o valizi eline verir, ne bu acelen ?

Eşiniz sizi, siz de eşinizi seviyormuşsunuz. Belli ki bu kız eşinizi kandırmış
Buraya kadar ciddisiniz sandım sinirlendim. Cevabımı kafamda tasarlamaya başladım.
İçeceklerine ilaç atmış da olabilir, terbiyesiz kız resmen günahsız kocanıza göz dikmiş.
Sonraki bu cümlede ise dalga geçtiğinizi anlayıp kahkaha attım. Sinirlerimi bozdunuz yahu. Duygudan duyguya çok hızlı geçtim

Otele gittik ama bir şey olmadı diyen adamla benim şu mesajım yarışır
Yalandan kim ölmüş zaten. İnkar mekanizması işte olayı yumuşatıyor. Aslında delillerle birlikte şuan evden gitmesi gerekiyor eşya toplamasın ama kalmasında orda. Adamların dürtülerini de en iyi karıları bilir yani cinsellik olmadı ne demek.

Maalesef siz inanmayı seçmişsiniz biz ne desek o bildiğiniz yoldan ayrılmayacaksıniz.
( Kız kocamı baştan çıkardı , kocam ona elini sürmedi kız yalan söylüyor , kocam ayrılmak istedi kız tehtid etti tehtitle görüştü )
Vs vs .
Emin olun bugun o kız seneye başka kız olur kocanız temiz ve sadık olmadığı için
Daha çoooook yalanlarla sizin gözünü boyar .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…