Yardımcı olunn ne yapabilirim

sarpapatyamm

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2022
32
-4
26
Kızlar günaydın
2 yaşında kızımla sürekli evdeyiz eşim çalışıyor bende kızımdan önce çalışıyordum ama artık ona baktığım için çalışamıyorum bizim kebap dükkanımız var orda ailece çalışıyoruz elemanlarınız falan var arada anneme çocuğu bırakınca bende gidiyorum bazen ama ben kendi işim olsun benim yapabileceğim yönetebileceğim bir işim olsun istiyorum kendimi geliştirmek istiyorum her alanda evden çalışıp para kazanabileceğim işler neler olabilir kızlar
Birse bu ismek kurslarında sizce hangi alan iyi hangi alana yazılabilirim bilginiz var mı ben bakıyorum bir türlü ne yapabilirim karar veremiyorum

Son düzenleme:
Kızlar günaydın
2 yaşında kızımla sürekli evdeyiz eşim çalışıyor bende kızımdan önce çalışıyordum ama artık ona baktığım için çalışamıyorum bizim kebap dükkanımız var orda ailece çalışıyoruz elemanlarınız falan var arada anneme çocuğu bırakınca bende gidiyorum bazen ama ben kendi işim olsun benim yapabileceğim yönetebileceğim bir işim olsun istiyorum kendimi geliştirmek istiyorum her alanda evden çalışıp para kazanabileceğim işler neler olabilir kızlar
Birse bu ismek kurslarında sizce hangi alan iyi hangi alana yazılabilirim bilginiz var mı ben bakıyorum bir türlü ne yapabilirim karar veremiyorum
Hangi alan olduğuna göre siz kendiniz karar vermelisiniz. Biz sizin ilgi alanınızı veya yeteneklerinizi bilemeyiz. Çocuğunuz büyümüş aslında bakacak biri yok mu bir işe girip çalışsanız, ya da açıköğretim okusanız ya da birkaç farklı kurs seçip gitseniz. Evden pek olacak işler değil bunlar açıkçası

Ben pandemi döneminden bu yana online kurslara katıldım
Çok faydasıni gördüm tavsiye ederim
Bilgisayar yönetmenliği
Hızlı klavye kullanımı özellikle tavsiye ederim.
Bu arada ben alışveriş sitesinde evden çalıştım ama hem nakit hem vakit olarak değmez diye düşünüyorum.
Evden yapılan iş ile tam yada yarı zamanla çalışmak aynı değil.
Hiç çalışmayın kurs vb. Devam edin daha iyi o derece.

X