Yardımcı olur musunuz hanımlar

yasemn19121

Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2020
59
26
26
Arkadaşlar merhaba ben son adet tarihime göre 10w2 haftalık hamile olmam lazım ama şuan tam 9 haftalık hamileyim dün dr gittim hiç bi sıkıntı yok dedi ısrarla sordum. Aşırı mide bulantım ve kusmam var serum takviyesi yapıldı. Böyle bi sorunla karşılaşan ve problem yaşayan var mıdır acaba? Baş pop mesafesi 2.33

Eklentiler

• 6B8FFEE9-0B68-453C-BBD4-D0BFD681CBFE.jpeg
    6B8FFEE9-0B68-453C-BBD4-D0BFD681CBFE.jpeg
    75,6 KB · Görüntüleme: 23
İlk zamanlar son adet tarihiyle uyuşmayabiliyor. Benim de 4 gün geriden geliyordu sonra yakaladı. Doktorunuz da sorun yok demiş. Sonra kapatır arayı merak etmeyin.

Arkadaşlar merhaba ben son adet tarihime göre 10w2 haftalık hamile olmam lazım ama şuan tam 9 haftalık hamileyim dün dr gittim hiç bi sıkıntı yok dedi ısrarla sordum. Aşırı mide bulantım ve kusmam var serum takviyesi yapıldı. Böyle bi sorunla karşılaşan ve problem yaşayan var mıdır acaba?
İlk zamanlar son adet tarihiyle uyuşmayabiliyor. Benim de 4 gün geriden geliyordu sonra yakaladı. Doktorunuz da sorun yok demiş. Sonra kapatır arayı merak etmeyin.
Amin inşallah tamamlamadı da sorun olur mu bilmiyorum 1 hafta geç döllenme olmuştur diyor bir çok kişi doktorum çok iyi çok güveniyorum sorun yok diyor ama içimde bi huzursuzluk oluyor

Merhaba canım bende 3,5 ay önce doğum yaptım, bebeğim bi gittiğim de önden gidiyor diyordu doktor bi gittiğim de geriden geliyor diyordu ultrason da yanıltma payı vardır şükür yavrum gayet sağlıklı, bi sorun olsaydı doktorun söylerdi korkutma kendini, sağ salim kucağına alırsın inşALLAH yavrunu.

Amin inşallah tamamlamadı da sorun olur mu bilmiyorum 1 hafta geç döllenme olmuştur diyor bir çok kişi doktorum çok iyi çok güveniyorum sorun yok diyor ama içimde bi huzursuzluk oluyor
Bildiğim kadarıyla 1 hafta ileri veya geri sıkıntı olmuyor. Benim de sonradan yakaladı öyle hemen değil. Korkmayın bir sorun olsa doktorunuz söylerdi.

Merhaba canım bende 3,5 ay önce doğum yaptım, bebeğim bi gittiğim de önden gidiyor diyordu doktor bi gittiğim de geriden geliyor diyordu ultrason da yanıltma payı vardır şükür yavrum gayet sağlıklı, bi sorun olsaydı doktorun söylerdi korkutma kendini, sağ salim kucağına alırsın inşALLAH yavrunu.
Hayırlı olsun Allah uzun ömürler nasip etsin inşallah. Amin inşallah çok teşekkür ederim

X