Yardımcı olursanız sevinirim

3463

Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2022
181
49
27
Merhabalar benim ablam emar çekti bir kaç birşey yazıyor bilgisi olan veya tecrübesi olan varsa yardımcı olabilir misiniz. Sol adneksiyal alanda ; kontrast madde peritona yeterince dağılım göstermemiştir. Bu ne demek oluyor acaba yardımcı olabilir misiniz lütfen

Merhabalar benim ablam emar çekti bir kaç birşey yazıyor bilgisi olan veya tecrübesi olan varsa yardımcı olabilir misiniz. Sol adneksiyal alanda ; kontrast madde peritona yeterince dağılım göstermemiştir. Bu ne demek oluyor acaba yardımcı olabilir misiniz lütfen
Merhaba sanırım sol tüpü kapalı ablanızın o nedenle ilaç o tüpten gidememiş

merhabalar bende dün emara girdim ve yumurtalık ve mesanede periton kist vardır diyor. Bu nedemek tam bilmiyorum banada yardımcı olurmusunuz

malesef bir yıl tam oldu , bir yıl önc eçektirmiştim hiçbirşey yoktu sadece biraz perde varmış oda gitti ondan bir ay sonra hamile kalmıştım ama bebeğimin kalbi üç aylıkken durdu. Şimdi gittiğimizde doktor hiç incelemeden o önemli bir kist değil rahmin arkasında oluşan birşey dedi. Başka bir doktora sevk etti nedensdoğal yolla hamile kalamıyorim o bakacakmış

X