Yardımı dokunabilecek bir melek var mı?

AfsarA

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2019
18
16
31
Kızlar merhaba, üyeliğimi yeni açtım ve bir umut belki birbirimize yardımcı olabiliriz diye düşündüm. 9 aylık evliyim ve eşim iyi bir üniversiteden mezun bir elektrik mühendisi. Kendi işini yapıyor zamanında çok iş yaptı ama piyasa malum. İşler neredeyse durgun. Ve bu sebeple de en büyük hayalim olan bebek sahibi olma meselesini de ertelemek zorunda kalıyoruz. Kendisi de strese giriyor tabii. Aranızda eşi veya kendisi müteahhitlik yapan mimar olan vs. bir arkadaşımız var mı? Belki birlikte çalışma imkanı bulurlar inanın bunu eşim ve ilerideki çocuklarım için yazıyorum.

Son düzenleme:
Kimse tanımadığı insanla iş yapmaya girişmez.
İnsanlar konu iş olunca kardeşleriyle, dostlarıyla anlaşamıyor. Sizin kocanızla anlaşabileceklerini sanmıyorum.
Ayrıca hırlı mısınız hırsız mısınız nereden bilelim sosyal medyadan çalışma arkadaşı mı bulunuz yahu

Anlamadığım nokta şu: hem bebek sahibi olmak istiyorsunuz hem de eşim ve çocuklarım için ifadesini kullanıyorsunuz kafa karıştırıcı doğrusu🤔

İnsanlar konu iş olunca kardeşleriyle, dostlarıyla anlaşamıyor. Sizin kocanızla anlaşabileceklerini sanmıyorum.
Ayrıca hırlı mısınız hırsız mısınız nereden bilelim sosyal medyadan çalışma arkadaşı mı bulunuz yahu
Haklısınız ancak elbette işten anlayan kişiyle iletişim sağlarsam referans verebilecek durumda eşim. Ki elbette eşim gider görüşür bunlar sadece detayları.

Haklısınız ancak elbette işten anlayan kişiyle iletişim sağlarsam referans verebilecek durumda eşim. Ki elbette eşim gider görüşür bunlar sadece detayları.
Gidip eleman.net gibi sitelere flaan başvurun. Kadınlar kulübünde aradığınızı bulamazsınız.
Ayrıca hem bebek yapmayı ertelemek zorundayız diyorsunuz hem eşim ve çocuklarım için diyorsunuz anlayamadım.

millet koca buluyor. iş ilanları internetten. olabilir neden olmasın. ben düşünmem ama böyle bir yorum da yazmam.

Gidip eleman.net gibi sitelere flaan başvurun. Kadınlar kulübünde aradığınızı bulamazsınız.
Ayrıca hem bebek yapmayı ertelemek zorundayız diyorsunuz hem eşim ve çocuklarım için diyorsunuz anlayamadım.
Neden yanlış anlamak ve kalp kırmak için uğraşıyorsunuz. Anlamadığınız besbelli. Eşim iş aramıyor zaten mesleği var. Teşekkür ederim

millet koca buluyor. iş ilanları internetten. olabilir neden olmasın. ben düşünmem ama böyle bir yorum da yazmam.
Koca farklı iş farklı.
İş ilanı için kadınlar kulübünü mü kullanırsınız siz? Hele ki kocanıza iş arıyorsanız?
Benim yorumumun sizi pek ilgilendirdiğini sanmıyorum. İyi günler.

Neden yanlış anlamak ve kalp kırmak için uğraşıyorsunuz. Anlamadığınız besbelli. Eşim iş aramıyor zaten mesleği var. Teşekkür ederim
Kalp kırmak için uğraşmıyorum amacım bu değil.
Demek istediğimi anlamıyorsunuz siz.
3 4 konuya aynı mesajı yazmışsınız.
Allah aşkınıza insanlar tanımadığı birine iş ortağı olur mu?
Bunun için envai çeşit eleman siteleri var. Buradan iş ortağı ya da iş arkadaşı aramak saçma değil mi? İnsanlar neden güvensin ki. Gidip iş ilanlarına verin ilanınızı, orada daha çok insana ulaşacaksınız eminim.

Canim oncelikle akli basinda davranip maddi durumlari duzeltmeden cocuk yapmayi dusunmediginiz icin tebrik ediyorum. Umarim her sey yoluna girer. Sen de calisabilirsin aslinda. Bi meslegin yoksa evden yapilan isleri de arastirabilirsin

Herkesin bir derdi vardir her dert kendine agirdir belki yeri belki degil....Su kalp kirici tavrinizdan cikin.Sanki su hayatta herseyi dogru yapiyormusuz gibi birbirimizin aciklarini kollayp ordan vuruyoruz,kadinin kadina yaptigini kimse yapmaz.Keske erkek uyeler olsa da surda su polemikler yasanmasa.

Esinizin haberi var mi kadinlar kulubunden ona is aradiginizin? Siz yine en kotu iskurla falan gorusun

X