Yardımınıza ihtiyacım var..çok mutsuzum

yerinde olsam madem o kadar meraklısınız birbirinize geceleride anneni alırsın koynuna der kapıyı çeker çıkardım henüz çocuğun yokken ayrılmalısın o adamdan annesi onu kendi gibi karaktersiz büyütmüş belli ki..
Allah yardımcın olsun daha 5 aylık evlisiniz 5 yıllık olsa neler yapardı acaba??*

Kendime enzettim senicnm... bi çok ortak noktamız var cidden.benzerini yasıyorm bende...susmak çözm olmuyor.. biraz disli olmak gedekiyor.. hemen savunmaya geciyorlar bide.. çocuk yoksa kurtul cnm...

Beş aylık yeni evliyim. Ama o kadar mutsuzum ki.:KK61:

Kayınvalidemle yasamayı kabul ettim, cünkü eşi vefat etmis ve yalnızdı ogluyla. Tıpkı annem gıbı sevecegımı bıldıgım ıcın sorun yapmadım bunu hıc bır zaman. Sadece görümcemin tuhaf davranışları ve kıskançlıkları sorun yaratmıştı umursamamaya başladım sonraları.

Biz eşimle ayrı ev tuttuk. Ben istedigimden degil, eşim böyle daha uygun gördü. Sürekli kayınvalıdemın yanına gıder kalırız, veya o bize gelir bir kaç gün kalır. Evlendigimden bu yana, tüm işleri ben yapıyorum, yemek temizlik. İki evde pin pon topu gibi git gel yapıyorum. Bir günden bir güne sesimi cıkartmadım. Suanda yer degisikligi nedeniyle işsizim bu yüzden herşeyi yapmayı kabullendim, yeter ki huzurumuz olsun istedim.

Ancak yeni yeni gördügüm şeyler beni cileden cıkartıyor. Eşim işi nedeniyle her gün evde olmuyor. Bu nedenden ötürü genelde ya ben kayınvalidenmin yanında yada o bizim eve gelip kalıyor.
Evlendigimizden bu yana ne balayı yaptık nede yalnız baş başa zaman geçirdik eşimle. Ancak son zamanlarda biz uyurken kaç kere bizi kapıda dinledigini gördüm aniden kapıyı açıp cıktıgımda. Her defasında sesler duydum sizlerden mi geliyordu? Cocuk mu var komsularda dıyıp durdu?
Evi temizliyorum siliyorum, kayınvalidem tv başında oturuyor. Ancak eşim ne zaman isten gelse, yerleri tekrar siliyor bir gayretleniyor görmelisiniz. Eşime dedim daha demin sildim, boşver sıkılıyor ondan yapıyordur.

Eşimi ve kayınvalidemi bir gün yemeksiz bırakmadım, herşeye ben koşturdum, doktorlarına ben götürdüm başka kimsesi olmadıgı için, yani olabildigince ilgilenmeye çalıştım. Annem gibi gördüm anne dedim hep.
Ancak son zamanlarda hep eşimin yanına oturuyor, sırf onunla konuşuyor, ben oldugumda dısarı cıkıyor yanımda bulunmamaya çalışısıyor. onun evine gittigimizde hep ogluna yemek yapmaya başlamıstı, vejetaryen oldugumu bildigi halde et yemekleri yapıyordu hep. Hic sesimi cıkartmadım, ama eşimin bu durumdan oturu karsımda kıs kıs gülmesi moralimi cok bozdu.
Kayınvalidem bunu görünce keyiflendi. Eşim nereye gitse peşinden gidiyor beni odada yalnız bırakıyordu. İstenmedigimi düşünmeye başladım.

Onlar beraber otururken artık odaya kapanmaya başladım mutsuzdum, benimle bir kelime dahi edilmiyordu. Eşime ailesi hakkında birşey demeye kalksam yanlış anlamıssın vs gibi seylerle savunmaya başlıyordu. Sustum. Hep onlarla vakıt gecirip benim orda oldugumu dahi unutuyordu.
Mutfakta iş yaptıgımda gelip gülümsüyor bir öpüyor gidiyordu, hic sohbet etmiyordu.

Kayınvalidem direktifler veriyor misafir falan oldugunda onu getir bunu getir hic bilmiyormusum gıbı. Onun evinde hic bir seyın yerını degıstırmedım. Sadece temizligi onuda danısarak yapıyordum.
Bizim eve geldiginde mutfakta herşeyin yeri degişmiş eve hiç uymayan örtüler serip duruyordu sesimi cıkartmadım. Artık susmaktan o kadar bunaldım ki, kimseyı üzmeyim derken hep üzülen ben oldum.

Eşimle evde yalnız denk geldigimiz zamanlar tv nin karsısına gecip izliyor. Ailesinin yanında yabancıymısım gibi davranıyor yalnızken sarılıyor sırf.

Kafam o kadar karısık kı yazdıklarımda karsıtı bıraz sankı.
Bir hafta önce ailemi göremedigimden ve olanlardan ötürü hüzün kapladı içimi ve agladım. Odama cekilip yaptım bunu. Kayınvalidem gördü evin içinde bagırmaya basladı, ben zaten istenmiyorum tek istedigim huzur başka birsey degıl oglumada huzur ver artık üzme onu dıyıp durdu.

Senınle ve oglunla ilgisi yok desemde inandıramadım. Tüm gün oturdu tv karsısında. Bende işlerimle ilgilendim. Eşim eve gelecek diye yemek yapmaya koyulcaktım ki, kayınvalidem geldi. Elimden kıymayı alıp buzluga koydu tekrar. Gitti kendisi baska yemek yapmaya basladı. Sen cok yemek ısraf edıyorsun, fırında yemek pısırme elektrık faturası, süpürgeyı calıstırma hergün hepsı para dıyıp duruyor. Elimden geldıgınce dıkkat etsemde hep söylendi. İkimiz yalnızken kılını dahi kıpırdatmıyor, kalk yemek yiyeceksen ye diyen kişi oglu gelince yemege koyulmaya basladı.

Anlatcagım o kadar sey var kı aslında ama buralara yazarak sıgmaz.
Kahvaltılarda, benim üç dili cok ıyı bıldıgım halde oglum senden daha ıyı bılıyor diyerek poh pohlamasımı. Bunun üstüne benim önümde gülüp çaklaşmalarımı. Ben Banyodayken kayınvalıdemın uyuyup kalktıgımda hemen eşimin yanına gidip sarılmasımı ne anlatayım ki.
Yeni evliyim ama hiç başbaşa olamadık. Ben varken ya annesiyle ya ablasıyla konusur telefonda. Ben yokmusum gıbı davranır.

Bundan bırkac gün önce olan o olaydan sonra uzak durmak istedim. Ben bu kadar fedakarlık etmeme ragmen o sözleri haketmemistim. Bende insanım duygularım hislerim var sonuçta.

Bunu ertesi gün hepsini eşime anlatmış. Eşim bana sinir şekilde onun önünde bagırdı. Oda o anda tamam taman diyip sakinleştirme çalışır gibiydi. Ama oglunun mutlulugunu isteyen gidip anlatır mı bunu? Birkac gündğr ikiside benimle konusmuyor basbasa battanıyenın altında fılm izlediler. kayınvalıdemde bana gülerek gel sende izle dedi ikiside gülerek.

Ben odamda tek başıma aglamaktan helak oldum, kendı ailemede birsey anlatamıyorum. Ailemi özledigim icin agladım dedım ınandıramadım. Eşimin ailesi söz konusu oldugunda hiç bana inanmadı.
Kendi ailesini düşünmekten bizim bir aile olacagımızın farkında degil. Evin eksiklikleri saydıgımda, önce anneme su bu alınacak dıyor. Susuyorum. Artık onunla konusmaya daha korkuyorum. Hep beni suçluyor.

o kadar mutsuzum ki. :KK43: Ne hayallerle gelmistim. Ailemi ardımda bırakıp. Herşeylerini yaptım. Evime eski perde taktılar yeni dediler, kayınvalidemin evindeki esyalar getırıldı yenı dıye, megerse on yıllıkmıs. Kac kere yalanlarını yakaladım. Konuşmaya çalistim dinlemedi ailesini savundu.
Ablamı kıskanıyorsun dedi, annemı istemiyorsun dedi, kendıne bak bıraz dedi, yeni evliligimin ilk baslarında eski kızarkadaslarıyla olan yatak odası hıkayesını anlattı. Annesi eski sevgililerinden bahsetti hep. Dısardaki kızların ne kadar güzel uzun bolu vs olduklarını dinledim hep. İkisi karsılıklı karsımda hangı kızların onun peşinde kostuklarını anlattılar sineye cektım. Ben kendı aılem hakkında konusmak ıstesem dinlemediler.

iki gün önce kayınvalıdem ben evıme gıtmek ıstıyorum dedı ve gitti eşimde onu aldı yanına. Hep eşime karşı acıtasyon yapıyor sankı. Kapıdan cıkarken kayınvalıdem böyle yapma kaybeden hep sen olursun dedi. Eşimde deli o ancak deliler hep zır zır aglar dedi.

Ben yine her zamanki gibi yapayalnızım. Gözlerinde hiç degerim yok onu anladım.:cry:
Ama nerede yanlıs yaptım, nerede saygısızlık ettim? Ne yapmam gerek bana yardımcı olun lütfen:KK43:
Aglamam mı suc? Eşim sanırım beni sevmiyor :KK43: Tüylerime görüntüme herşeyime o kadar kırıcı incitici şeyler söylediki yinede hiçbirsey olmamıs gıbı davrandım. Ama hıcbırsey yapmadıgım halde her ıkısının gözünde suclu benım :KK43:

akıl verın bana kafam kazan gibi...ne yapcagımı nasıl davrancagımı sasırmıs durumdayım...
Senin yazidklarinin aynisini aynisini ve kesinlikle daha fazlasini cektim.. anlatmami istersen ikna olmak icin hic sorun degil. Sana bir tavsiyem olacak henuz basindayken cocuk yokken cek git!
yapici degil yikici diceksin ama ben bunun altini ciziyorum sen bu evlilige devam etsen acaba mutlu olurmusun diye aklimin ucundan bile geciremiyorum (kbakma cok sert oldu) ama diyorum yol yakinken don....

Gidecek bir yerim yok suan icin.. eşim gelirse napsan bilemıyorum
Senin gidecek yerin olmadığını bildikleri için belki de böyle davranabiliyorlar. seni kaybetme korkuları yok? niye gidecek yerim yok yazdın? sabrının bittiğinde gidebileceğini, ailenin arkanda olduklarını bir şekilde hissettirebilsen?

Kayınvalidemle yasamayı kabul ettim, cünkü eşi vefat etmis ve yalnızdı ogluyla. Tıpkı annem gıbı sevecegımı bıldıgım ıcın sorun yapmadım bunu hıc bır zaman. Sadece görümcemin tuhaf davranışları ve kıskançlıkları sorun yaratmıştı umursamamaya başladım sonraları.

Biz eşimle ayrı ev tuttuk. Ben istedigimden degil, eşim böyle daha uygun gördü. Sürekli kayınvalıdemın yanına gıder kalırız, veya o bize gelir bir kaç gün kalır. Evlendigimden bu yana, tüm işleri ben yapıyorum, yemek temizlik. İki evde pin pon topu gibi git gel yapıyorum. Bir günden bir güne sesimi cıkartmadım. Suanda yer degisikligi nedeniyle işsizim bu yüzden herşeyi yapmayı kabullendim, yeter ki huzurumuz olsun istedim.

Ancak yeni yeni gördügüm şeyler beni cileden cıkartıyor. Eşim işi nedeniyle her gün evde olmuyor. Bu nedenden ötürü genelde ya ben kayınvalidenmin yanında yada o bizim eve gelip kalıyor.
Evlendigimizden bu yana ne balayı yaptık nede yalnız baş başa zaman geçirdik eşimle. Ancak son zamanlarda biz uyurken kaç kere bizi kapıda dinledigini gördüm aniden kapıyı açıp cıktıgımda. Her defasında sesler duydum sizlerden mi geliyordu? Cocuk mu var komsularda dıyıp durdu?
Evi temizliyorum siliyorum, kayınvalidem tv başında oturuyor. Ancak eşim ne zaman isten gelse, yerleri tekrar siliyor bir gayretleniyor görmelisiniz. Eşime dedim daha demin sildim, boşver sıkılıyor ondan yapıyordur.

Eşimi ve kayınvalidemi bir gün yemeksiz bırakmadım, herşeye ben koşturdum, doktorlarına ben götürdüm başka kimsesi olmadıgı için, yani olabildigince ilgilenmeye çalıştım. Annem gibi gördüm anne dedim hep.
Ancak son zamanlarda hep eşimin yanına oturuyor, sırf onunla konuşuyor, ben oldugumda dısarı cıkıyor yanımda bulunmamaya çalışısıyor. onun evine gittigimizde hep ogluna yemek yapmaya başlamıstı, vejetaryen oldugumu bildigi halde et yemekleri yapıyordu hep. Hic sesimi cıkartmadım, ama eşimin bu durumdan oturu karsımda kıs kıs gülmesi moralimi cok bozdu.
Kayınvalidem bunu görünce keyiflendi. Eşim nereye gitse peşinden gidiyor beni odada yalnız bırakıyordu. İstenmedigimi düşünmeye başladım.

Onlar beraber otururken artık odaya kapanmaya başladım mutsuzdum, benimle bir kelime dahi edilmiyordu. Eşime ailesi hakkında birşey demeye kalksam yanlış anlamıssın vs gibi seylerle savunmaya başlıyordu. Sustum. Hep onlarla vakıt gecirip benim orda oldugumu dahi unutuyordu.
Mutfakta iş yaptıgımda gelip gülümsüyor bir öpüyor gidiyordu, hic sohbet etmiyordu.

Kayınvalidem direktifler veriyor misafir falan oldugunda onu getir bunu getir hic bilmiyormusum gıbı. Onun evinde hic bir seyın yerını degıstırmedım. Sadece temizligi onuda danısarak yapıyordum.
Bizim eve geldiginde mutfakta herşeyin yeri degişmiş eve hiç uymayan örtüler serip duruyordu sesimi cıkartmadım. Artık susmaktan o kadar bunaldım ki, kimseyı üzmeyim derken hep üzülen ben oldum.

Eşimle evde yalnız denk geldigimiz zamanlar tv nin karsısına gecip izliyor. Ailesinin yanında yabancıymısım gibi davranıyor yalnızken sarılıyor sırf.

Bir hafta önce ailemi göremedigimden ve olanlardan ötürü hüzün kapladı içimi ve agladım. Odama cekilip yaptım bunu. Kayınvalidem gördü evin içinde bagırmaya basladı, ben zaten istenmiyorum tek istedigim huzur başka birsey degıl oglumada huzur ver artık üzme onu dıyıp durdu.

Senınle ve oglunla ilgisi yok desemde inandıramadım. Tüm gün oturdu tv karsısında. Bende işlerimle ilgilendim. Eşim eve gelecek diye yemek yapmaya koyulcaktım ki, kayınvalidem geldi. Elimden kıymayı alıp buzluga koydu tekrar. Gitti kendisi baska yemek yapmaya basladı. Sen cok yemek ısraf edıyorsun, fırında yemek pısırme elektrık faturası, süpürgeyı calıstırma hergün hepsı para dıyıp duruyor. Elimden geldıgınce dıkkat etsemde hep söylendi. İkimiz yalnızken kılını dahi kıpırdatmıyor, kalk yemek yiyeceksen ye diyen kişi oglu gelince yemege koyulmaya basladı.

Kahvaltılarda, benim üç dili cok ıyı bıldıgım halde oglum senden daha ıyı bılıyor diyerek poh pohlamasımı. Bunun üstüne benim önümde gülüp çaklaşmalarımı. Ben Banyodayken kayınvalıdemın uyuyup kalktıgımda hemen eşimin yanına gidip sarılmasımı ne anlatayım ki.
Yeni evliyim ama hiç başbaşa olamadık. Ben varken ya annesiyle ya ablasıyla konusur telefonda. Ben yokmusum gıbı davranır.

Bundan bırkac gün önce olan o olaydan sonra uzak durmak istedim. Ben bu kadar fedakarlık etmeme ragmen o sözleri haketmemistim. Bende insanım duygularım hislerim var sonuçta.

Bunu ertesi gün hepsini eşime anlatmış. Eşim bana sinir şekilde onun önünde bagırdı. Oda o anda tamam taman diyip sakinleştirme çalışır gibiydi. Ama oglunun mutlulugunu isteyen gidip anlatır mı bunu? Birkac gündğr ikiside benimle konusmuyor basbasa battanıyenın altında fılm izlediler. kayınvalıdemde bana gülerek gel sende izle dedi ikiside gülerek.

Ben odamda tek başıma aglamaktan helak oldum, kendı ailemede birsey anlatamıyorum. Ailemi özledigim icin agladım dedım ınandıramadım. Eşimin ailesi söz konusu oldugunda hiç bana inanmadı.
Kendi ailesini düşünmekten bizim bir aile olacagımızın farkında degil. Evin eksiklikleri saydıgımda, önce anneme su bu alınacak dıyor. Susuyorum. Artık onunla konusmaya daha korkuyorum. Hep beni suçluyor.

o kadar mutsuzum ki. :KK43: Ne hayallerle gelmistim. Ailemi ardımda bırakıp. Herşeylerini yaptım. Evime eski perde taktılar yeni dediler, kayınvalidemin evindeki esyalar getırıldı yenı dıye, megerse on yıllıkmıs. Kac kere yalanlarını yakaladım. Konuşmaya çalistim dinlemedi ailesini savundu.
Ablamı kıskanıyorsun dedi, annemı istemiyorsun dedi, kendıne bak bıraz dedi, yeni evliligimin ilk baslarında eski kızarkadaslarıyla olan yatak odası hıkayesını anlattı. Annesi eski sevgililerinden bahsetti hep. Dısardaki kızların ne kadar güzel uzun bolu vs olduklarını dinledim hep. İkisi karsılıklı karsımda hangı kızların onun peşinde kostuklarını anlattılar sineye cektım. Ben kendı aılem hakkında konusmak ıstesem dinlemediler.

iki gün önce kayınvalıdem ben evıme gıtmek ıstıyorum dedı ve gitti eşimde onu aldı yanına. Hep eşime karşı acıtasyon yapıyor sankı. Kapıdan cıkarken kayınvalıdem böyle yapma kaybeden hep sen olursun dedi. Eşimde deli o ancak deliler hep zır zır aglar dedi.

Ben yine her zamanki gibi yapayalnızım. Gözlerinde hiç degerim yok onu anladım.:cry:
Ama nerede yanlıs yaptım, nerede saygısızlık ettim? Ne yapmam gerek bana yardımcı olun lütfen:KK43:
Aglamam mı suc? Eşim sanırım beni sevmiyor :KK43: Tüylerime görüntüme herşeyime o kadar kırıcı incitici şeyler söylediki yinede hiçbirsey olmamıs gıbı davrandım. Ama hıcbırsey yapmadıgım halde her ıkısının gözünde suclu benım :KK43:

akıl verın bana kafam kazan gibi...ne yapcagımı nasıl davrancagımı sasırmıs durumdayım...
hiç bir şeye sesini çıkartmamışsın
ARTIK SESİNİ ÇIKART
BU NE YAAAAAAAAAAAAAA

Üç dil bilen eğitimli bir kadının kendini bu kadar ezdirmesi,pasif kalması inanamıyorum okurken bile sinirim bozuldu. Sizin hiç mi kendinize saygınız yok. Cahil insan bile bu durumda bi kaç laf eder, neyden korkuyorsunuz, yazık size verilen emeğe. Nasıl gidecek yerin yok şimdi ordan ayrılsan ailen arkanda olur,olmasa da ayaklarının üzerinde duracak eğitimin var. Hiç bişi yapamayan evler temizliğe gidip kendine yeni hayat kuruyor.aileniz sizi bu günler için okutmuş zorda kalırsanız kendi ayaklarının üzerinde dursun diye. Silkinin kendinize gelin sizi sevmeyen değer vermeyen insanlara hizmet etmeyi bıRakın lütfen.

Evet zaten olanlar olmus en azından sesisimi cıkartırsam belkı bazı seyler dank eder. Kötü bilirlersede bilsinler herkes ne yaptıgını ve kendını bılıyor. Yorumlarınız ıcın sizlere tşk ederim.

eşimle kac kere konusmaya calıstım bak benı sevmıyormusun falan dıye, o kadar sey yapıyorum ama nıye boyle davranıyorsun aldıgım cevap su oldu hep yaptıklarını basıma mı kalkıyorsun. Alakası yok desemde sıkılıyorum artık bu konusmalarından dedı. Bende artık konusamıyorum dınlemıyor.

Yaslariniz kacti sizin?

Allah size gerçekten sabır versin. Özellikle şu yerli yersiz gülüşmelerine çok sinir oldum. Yani gözümde canlandı saçma gülüşmeler.
Yazının sonlarına doğru okuduklarımdan eşinin ve annesinin normal insanlar olmadığını anlıyorum. Lütfen sende kendini bu kadar ezdirme. Eşinle seni gerçekten anlayana kadar konuş. Ne diye milletin kahrını çekeceksin ki

Esin bes para etmez biri, her sey onun tavirlarindaki gevseklik yuzunden oluyor.Seni resmen disliyorlar esin de canak tutuyor.Seni seviyor mu sevmiyor mu bilemem ama deger veren insan da bu anlattiklarinin hicbirini yapmaz.O kayinvalide denecek canavara da soyleyecek cok sozum var ama susuyorum su an.

bende yazını şimdi okudum. gerçekten çok karışık. anlamak için biraz düşündüm üzerine. çok pasif geldin gerçektende. birde problem eşinin eve gelmediği günlerde kv ile kalman. yapma gerek yok . evde tek başına kalamıosanda alışırsın bunda hiç bir problem yok. eşin varkende kv ile aynı evde kalıp durmamaya çalış. ayrıca gidip kv nin evini temizlemekten vazgeç. ben artık bu devirde hala böyle şeylerin yaşanmasına şaşırıyorum. görümcen evlimi evli değilse görümcen yapsın başta. evliysede kv yapabildiği kadr yapsın daha bunun bir bahanesi yok. benim bir arkadaşımın annesi de senin gibi. onlar altlı üstlü yaşadılar. tüm yük ondaydı geçmişte eşi kv kp den dolayı çok eziyet etmişti ve şimdi kadın sinir hastası durdukyere bayılması fln var ve bir sürü sağlık sorunuyla uğraşıyor.

eşinden korkuyorsan korkma daha çocuğun yok ailen yanında olmazsa olmasın yukarda Allah var sen sabredersen ve doğru dua edersen yanında olacaktır. ben kimseye boşan gitsin demem. eşin düşüncesiz biriyse onu biraz düşünceli hale getirebilirsin. kimseyi tamamen değiştiremezsin. sana tavsiyem oyun oynamayı seninde öğrenmen. eğer kv eşinin yanında rol yapıyorsa sende onun yanında rol yap. o yokken surat yap tavır al. böyle şeyler. senin kıymetini anlasın bence. kv seni kıskanıyor oğlundan. çok açık. Allah yardımcın olsun. ilk yıl çok zor ama başta ne tavır alır ne şekilde davranırsan öyle devam eder. zamanla oğlu annesinden uzaklaşacaktır elbet. ama çocuğun olmadan eşini kendine bağlamalısın.

Eşini kendine baglamalısın diyorsunuzda napmam gerek. Olabildigince iyi davranmaya calıstım, napayım kı? isve cilveyle olacagını sanmıyorum, beni sevmiyor sanıırım. Ben onu sevdıgım ıcın annesını kbaullendım herseyı yuttum ama hıcbırseyı sıneye cekemedi.

1- Kayinvalideniz iyilikten anlayan ve iyiliği hakeden biri olmadığından evini temizlemeyi, meyvesini soymayı vs. bırakın. Sürekli gidip kalmayın.

2- Üzüldüğünüzü belli etmeyin.

3- Onun sizi istemediğini anladığınız anlarda inadına o ortama girin. Siz onun kuklası mısınız ki onun izninin olduğu zamanlarda eşinizle vakit geçiresiniz.

4- Onlar sizle alay ediyorlarsa siz de onlarla edin.

5- Iyi olacağım diye ugrasmayin, yaranamazsiniz. Zaten sizinki iyiliği geçmiş, saflık ve pasiflik olmuş artık.

Eşiniz kendini düzeltirse ne ala yoksa ömrünüzü heba etmeye değmez.

ay okurken darlandım..Kusura bakmada eşin pısırık eziğin teki niye evlenmiş senle anasıyla yatacak madem..Senin bi sucun yok sadece o kaynanayı cekmekle hata yapmışsın ben olsam oğlu yokken kolundan tutuğum gibi kapıya atarım..Oğluda akşam yanına mı geldi dehle anasının yanınaa..git ananın koynunda yat de..Büyürsen karı koca oluruz daha hazır değilmişsin de..Yani onun annesiyle seni ezip küçük düşürmesine fırsat verme sen ezikle..Annesini senin evinde mutfağa sokma sen karısma ben yaparım de..Ne kadar pislik cıkarırsa cıkarsın ikisinide ezikle baş edemiceklerini anlasınlar..Yook ben yapamam diyosan ilerisi belli zaten..Değmez gözyasına yazık..

Gece oturma odasında uyuyun derim eşiniz nedenini sorduğunda bizim bir mahremimiz kalmadı nasılsa her şey ortada dersiniz annesini daha önce sizi dinlerken yakaladığınızı filan vurun yüzüne :eek:

QUOTE="turkuaz86, post: 37862751, member: 228424"]Kendimden süphe eder durumdayım artık. Yeni evliyiz dogum günümü ne kadar güzel geciririr derken, Dogum günümde isyerinden izin alamadıgını söyledi evde yapayalnız gecirdim. Ertesi iki gün için izin almıs annesinin yanına gittik yardıma. Bana hiç deger vermiyor ki :KK43:([/QUOTE]
Valla canım aynı benim ilk evlendiğim yıllar geldi aklıma eşinin yaşı kaç? Benim eşim 22 yaşındaydi tam anne kuzusu ne desem inanmaz hep annem öyle yapmaz derdi ben yalanmi söylüyorum derdim seslenmezdi birgün hamileyim yemek hazirliyorum kimse yardım etmiyor görümce kayınvalde eşim içeride gülüsüyor yemek yedikten sonra öylece bırakıp gittiler bende heryer battı hiç yardım etmediler dedim eşimde bana onlar batıracak sende eşşek gibi temizleyeceksin dedi ağlaya ağlaya temizledim..... Şimdi 14 yıllık evliyim 2. Bebeğimiz olacak inşallah gözümün içine bakar sen nasıl istersen der her zaman yani o adam gitti başkası geldi sanki biraz zaman gerekiyor canım sende sabır bu kolay olmadı tabi kendini çok ortaya atıyorsun geride dur yapan sen olma mesela biraz özel ama cinsellige düşkünmü orda kalacağıniz akşam mesela kayınvalde öyle sanıyor eşine eve gidersek sana çok özel şeyler olacagini burda rahat olmayacagini söyle bırak eşin biz gidiyoruz desin mesela tecrübeyle sabittir :)

X