Yardımınıza ihtiyacım var..çok mutsuzum

malesef forumda sizin gibi çok insan var evleniyor ama çok mutsuz.. eşiniz ve kayınvalideniz belli ki sorunlu insanlar..aklı başında bir büyük ne olursa olsun yeni evli bir çiftin evine gitmez..hele hele gece yatak odasının kapısını dinlemek bir yana önünden bile geçmez. madem eski sevgilileri o kadar güzelmişonlardan biriyle evlenseymiş,sizi eleştirmesi vücudunuzun birtakım yerlerine kusur bulması da ayrıca iğrenç bir durum..hele de yatak hikayelerini anlatıyorsa ondan koca olmaz siz aynı şeyi yapsanız boşanma sebebi sayarlar.. iğrenç adam yaşamışsın bitmiş ne diye dillendirir durursun..tatlım bence onlar aklıbaşında kişiler değiller.

BEN OLSAYDIM ANINDA BU EVLİLİGİ BİTİRİRDIM CANIM COCUGUN YOK SORUN NE ANLAMADIM DEGER VERMIYORSA SEN NEYIN DERDINDESIN O ANA KUZUSU ISTESENDE BU EVLILIK COKTAN BITMIS .ANLAT BUTUN OLAYI AILENE BELKI ESININ BURNU SURTER DUZELIR DIYCEM AMA KAYNANAN COK FENAYMS EGER BU YAZDIKLARIN DOGRUYSA NE DYEYM ALLAH YARDIMCIN OLSUN

canim benim hata tamamen esinde
bunlarin olmasina izin veren yine esin
inan bana 20 yilda gecse bu boyle surer.
benim babam ailesinin lafiyla hareket eden bi adam ve 55 yasinda . ii bi adam ii bi arkadas iyi bir baba iyi bir amca,dayi,evlattir babam ama malesef ii bi es degil... ve bu yuzden 15 yil sonra annemle ayrildilar. ve bu davranisini cocuklarinin uzerindede devam ettirdi (bizimle ilgili kararlari dedemle danisti )
bla bla bla... tatlim 7 sindr neye 70ndede o annem babami baska bi sehire goturmuste yine yapamamislar insallah sen basarirsin dicem ama sende o potansiyel yok (yapi olarak susmayi tercih ediyorsun )
bence yaninda ailen oldugunu hissettir yoksa cok ezilecek ve uzuleceksin be guzelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…