Yardımınıza ihtiyacım var

Alisinhell

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2021
41
-12
21
Merhabalar. Ben 18 yaşındayım 1.70 boyunda 85 kiloyum. Diyete girdim ama gün içinde fazla hareket edemiyorum. Ne yiyip ne yememem gerektiğini de bilmiyorum. İnternette araştırma yaptım ama tatmin etmedi. Bana yardımcı olabilir misiniz? Ne önerirsiniz? Hedefim 60 kilo.

Merhabalar. Ben 18 yaşındayım 1.70 boyunda 85 kiloyum. Diyete girdim ama gün içinde fazla hareket edemiyorum. Ne yiyip ne yememem gerektiğini de bilmiyorum. İnternette araştırma yaptım ama tatmin etmedi. Bana yardımcı olabilir misiniz? Ne önerirsiniz? Hedefim 60 kilo.
Kalori sayma programı indir, mümkün olduğu kadar protein ağırlıklı beslen. Şekerli ve yağlı gıdalardan uzak dur, paketli gıda tüketirsen üzerinde kaç kalori olduğu yazar zaten. Öğün atlama, aç kalma, bol su tüket ve hayat boyu sürdüremeyeceğin bir yemek düzeniyle diyet yapma

Ama yaşınız çok genç ve sizin için gelişiminiz için bu yaşlar çok önemli bi doktora gitseniz en azından tahlil yapar vucudun ihtiyacına göre yada yüksek, düşük olan değerlere göre bi beslenme programı hazırlar bu şekilde tavsiyeler belki de size zarar verir benim fikrim yani yanlış anlamayın lütfen🤔

Merhaba bende 170 boyundayım ve kilom 55. Kendim bir sağlıklı beslenme koçuyum. Kilo vermek istiyorsan ilk önce ulaşmak istediğin bir hedefin olsun. Büyük hedefi aylık ve haftalık hedefe böl. Ve sağlıklı beslenme tarzını kendi hayatında yarat. Eğer diet yaparak kilo verirsen zaten verdiğin kilolari artı olarak geri alırsın o yüzden bir ayda en çok 5 kg vermen güzel olur. Bunuda sağlıklı beslenme doğru su tüketimi kaliteli uyku sabah egzersizleri ile yapabilirsin.
Instagramda sağlıklı beslenmek ile ilgili içerikler paylaşıyorum. İstersen göz atabilirsin ...

Son düzenleyen: Moderatör:
X