Yardımm

Kdrmz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2017
11
3
30
Merhaba hanmlar ben eşimden ayrıldım bi sene oldu ayrıldığımızdan beri kızını hiç armaz ilgilenmez ben annemlerle yaşıyorum biriyle görüşüyorum kızım ilk defa ona baba dedi 3 yaşında kızım o hiç evlenmemiş biri ve çok sinirli sinirlenince ne dediğni bilmiyo hemen silebiliyo sorumluluğu Fazla ve kaldıramyo hemen vazgeçiyo etrafımdaki herkezde eşine geri dön belki düzelir sito sizce napmalym

sinirlenince ne dediğini bilmeyen adamdan uzak durun..
evlenseniz bile size ve çocuğunuza herşeyi söyleyebilir.
bile bile lades demeyin..
eski kocanıza gelincede, denenmişin denemesi olmaz..
kimbilir neler yaşadınızki ayrıldınız...

Merhaba hanmlar ben eşimden ayrıldım bi sene oldu ayrıldığımızdan beri kızını hiç armaz ilgilenmez ben annemlerle yaşıyorum biriyle görüşüyorum kızım ilk defa ona baba dedi 3 yaşında kızım o hiç evlenmemiş biri ve çok sinirli sinirlenince ne dediğni bilmiyo hemen silebiliyo sorumluluğu Fazla ve kaldıramyo hemen vazgeçiyo etrafımdaki herkezde eşine geri dön belki düzelir sito sizce napmalym

eşine de geri dönme bu adamla da evlenme. selvi boylum filmine bağlamayalım kızım ona baba dedi onu babalığa seçti gibi bi hissiyata bürünme bence. belli ki bu seçtiğin adam da kocalığa ve babalığa uygul değil. sinirlenince ne dediğini bilmeyen bunu da bahane gösteren adam adam değildir.

Bir film 2 kere izlenmez izlense de sonucu degismez... Eski kocan duzelecek olsa "eski" olmazdi zaten.

Tamam tabiki de hayat devam ediyor yine evlenceksin falan da evlenecegin adamin seninle beraber cocuguna da deger vermesi lazim.

Hem ne bu acele daha 1 yil olmus once bir sure kizinla beraber hayatin tadini cikarin bence, kimseye bagli olmadan gezin tozun eglenin :KK66:

ne eşinize geri dönün ne de bu yeni şahısla devam edin, çalışıyor musunuz bilmem ama önce kendi ayaklarınız üzerinde durun, eski eşten nafakanızı vs alın gerekirse icra yoluyla alın, eski eşle konuşup kendisinin bir baba olduğunu size karşı olmasada kızınıza karşı sorumlulukları olduğunu net bir dille hatırlatın... ama asla ama asla eski eşinize geri dönmek gibi bir hata yapmayın...!!!

Illa ki biri ile birlikte olmak zorunda mısınız?
Öfke kontrol sorunu olan ya da 1 sene de kızını bir kere bile aramamış adamcıklardan ne umuyorsunuz merak ettim doğrusu..
Kadın oldugunuz kadar annesiniz de aynı zamanda kafanızı böyle şeylerin karıştırmasi çok sağlıklı değil malesef az mantık yürütün!!

denenmişi deneme illa hemenmi olcak ikisde olmaz nasibin belki daha iyisi daha çok erken gençsin anlaşabildiğinle evlen 2 hataya düşme soğukluk herzamn aklına düşer huylarI hiç değişmez

Sindiki konustugunu bi kafadan sil.Onla evlensende eski esinle yasadiklarindan daha kotu problemler yasama ihtimalin yuksek.Eskiye de donme adam ortada yok kine donceksin.Hadi desem cok pisman hala barismak istiyor sen de seviyorsun belki diyecegim ama olmaz yani.Daha bi sene olmus dur bi bak adaylara hemen kendini baglama birine

Kimden ve nereden duyduğumu hatırlamıyorum ama şöyle bir söz duymuştum. Bazı erkekler için doğru bir laf sanırım. Bir erkek karısıyla arası ne kadar iyi ise o kadar babadır. Bazı erkekler maalesef eşlerinden boşanınca çocuklarından da boşanıyor

Ya illa evlenmeniz mi gerek zaten boşanmışsınız kurtuldunuz derken gene sorunlu birini bulmuşsunuz. Küçük bir kızınız da var yani bu ne dayanmazlık yav allah allah

Yani kafaniz baya karismis sinirli asai bir adama kizininiz baba demesine musade ediyorsun bir sure yanliz kalin sevgilinizide birakin ondan baba olmaz belli

Bir kere boşanmışsınız adam hiç kızını arayıp sormamış, kendi kendinize mi geri döneceksiniz, adamın öyle bir talebi olmamış ki.
Ayrıca Boşanmış kadının eşine geri dönmesi konusunda dini açıdan da bazı meseleler var, başkasıyla nikah kıyıp ayrılmadan dönülmüyor eski eşe. ben de bu konuda çok bilgili değilim , bir araştırın ama Allah böyle kural koymuşsa elbet doğrusu böyledir

soru bana biraz abes geldi
adam ayrilmis kizini gormek istememis senle tekrar evlenmek istedigine eminmisin ?
sevgilinde daha simdiden boyleyse evlenince ilkindne daha kotu olur evlilik belki bunu goremiyirmuusn gerçekten ? konuna inanamadim ben ..

Daha 1 senelik ayrısın boşanmamışsın belli ki çünkü eşine dön denildiğine göre! Nasıl hemen bir ilişkiye başlıyorsunuz? Annesinin siz yA hu!
Ne demek kızım şimdi gördü baba diyor? Onun bir babası var 3 yaşına kadar hiç mi görmedi? 1 yıllık ayrısınız bir de.
Kız çocuğu annesi daha da dikkatli olmalı. Öncelik çocuk lütfen kendinize gelin.

X