Lise Yorum ve Soruları Yardımmmm lütfen

Gamzeli1001

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2019
8
5
25
Merhaba arkadaşlar size çok önemli soru sorucam evliyim üstelik 1 tanede bebeğim var üniversite okumayı çok istiyorum fakat öyle birşey var ki meslek lisesi mezunuyum ne bir bilgi ne de kitabım var bilgim hiç yok sıfır önümüzdeki üniversite sınavına girmeyi çok istiyorum belki 150 puanı dahi alıcak bir bilgide dahi değilim önerebileceğiniz bi video hocadan ne bileyim kısa yol öğrenmeyi çok istiyorum fakat vaktim yok çocuktan lütfen yardım bilginizi ve desteğinizi bekliyorum bebeğimin geleceği için nolur bilgilerinizi esirgemeyin lütfen

Benim zamanımda ygs lys seti vardı ondan almıştım. Evde bilgisayara takıp konu anlatan hocaları dinleyip not alarak çalıştım. Öyle kazanmıştım bu sene yaza mezunum inşallah.

Merhaba arkadaşlar size çok önemli soru sorucam evliyim üstelik 1 tanede bebeğim var üniversite okumayı çok istiyorum fakat öyle birşey var ki meslek lisesi mezunuyum ne bir bilgi ne de kitabım var bilgim hiç yok sıfır önümüzdeki üniversite sınavına girmeyi çok istiyorum belki 150 puanı dahi alıcak bir bilgide dahi değilim önerebileceğiniz bi video hocadan ne bileyim kısa yol öğrenmeyi çok istiyorum fakat vaktim yok çocuktan lütfen yardım bilginizi ve desteğinizi bekliyorum bebeğimin geleceği için nolur bilgilerinizi esirgemeyin lütfen
Merhaba ben lise de öğretmenim günümüz de yapabileceğiniz en mantıklı çalışma internetten ders videoları izlemek hocalara geldik diye ders anlatımlari var oradan gayet rahat çocuğunuzu uyuttuktan sonra çalışabilirsiniz

tatlım internetten otur evde bol bol çalış hem ücretsiz hem de evde oluyorsun tüm gün bebeğine de vakit ayırabilirsin çok istersen başarırsın

X