Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Yarım ay çıtçıt yardım

elif_ege

Guru
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2012
3
0
merhaba hanımlar hastalığım sonucu kemo gördüm saçlarım döküldü ve 8 aydır uzatmaya çalışıyorum zor bela toplamaya başladım ama çalıştıgım için ve saç konusunda takıntılı oldugum için günlerdir yarın ay gerçek saç arıyorum geçen hafta bir sitede buldum aldım boyadım ve rezalet takamadan çöp oldu insanlar sırf para kazanmak için..neyse benim asıl sorum gerçek insan saçndan çıt çıt alabileceğim bir site varmı ?

Merhaba bende gerçek saçtan yarım ay alacağım da boyadiktan sonra ne gibi bir olumsuzluk yaşadınız merak ettim, Instagram'da angel peruktan alışveriş yapan arkadaşlarım var çok memnunlar ama ben ilk defa kullanacağım için deniyerek almak istiyorum Beylikdüzü tarafında bir perukcu buldum yorumlar şahane açıkçası aldıktan sonra bende boya yapacağım eger hala almadıysanız memnun kalırsam geri dönüş yaparım size :)

Bu gibi gerçek, orjinal saçları internetten almayin.
Şu korona zamanı hafiflesin izinler gelsin gidin bi perukacidan deneyerek garantisiyle birlikte alın..
Aylık bakımlarını yaptıracağınız güvenilir yerler olsun.
Nettekilere güven olmuyor kimi gercek sac diyor bi bakıyorsun at kili bile var..

Ben baltülperuk diye bir firmadan bir tül peruk aldım kızlar kendi saçınız gibi muhteşem öndeki alın yeri sanki kendi saçım gibi duruyor kesinlikle inceleyin derim

X