Yarım bırakılmak

Bana yetiyor ama eşime yetmiyor ben 1 kez olunca ayni gün bi daha istemiyorum o da beni rahatlatmayıp ayni gün bir daha yapmayı planlayıp beni yarım birakiyor o en istekli anımda ..:kızgın:
Ben o adamı boğarım. İkinciyi istrdiğinde de küfrü basarım, beni kasıtlı olarak yarım bırakan adama kendim düz duvara da tırmansam ikinci için izin vermem.
10 dk filan sürüyor erken bosalma gjbi bi sorunu yok ama kendisi sadece 1 kez olsun istemiyor istese benide rahatlatır ama bir kez daha yapabilmek için beni rahatlatmıyor çünkü aynı gün bi daha istemiyorum , çözüm olarakta benim coklu orgazm olmam bu sorunu çözer diye düsündüm .
Bahsettiğin çoklu orgazm değil, kavramı yanlış kullanıyorsun. Çörekotu yağı, incir çekirdeği yağı gibi afrodizyak etkili şeyler kullan, bu sana gün içinde tekrarlamak için gereken hormonal desteği sağlar

10 dk filan sürüyor erken bosalma gjbi bi sorunu yok ama kendisi sadece 1 kez olsun istemiyor istese benide rahatlatır ama bir kez daha yapabilmek için beni rahatlatmıyor çünkü aynı gün bi daha istemiyorum , çözüm olarakta benim coklu orgazm olmam bu sorunu çözer diye düsündüm .
10 dakikada orgazm olursunuz hatta çok istekliyseniz 3-5 dk bile kafi, 10 dk da 2-3 kere orgazm olabilirsiniz

Ben o adamı boğarım. İkinciyi istrdiğinde de küfrü basarım, beni kasıtlı olarak yarım bırakan adama kendim düz duvara da tırmansam ikinci için izin vermem.

Bahsettiğin çoklu orgazm değil, kavramı yanlış kullanıyorsun. Çörekotu yağı, incir çekirdeği yağı gibi afrodizyak etkili şeyler kullan, bu sana gün içinde tekrarlamak için gereken hormonal desteği sağlar
Bende oldukça sert tepki verdim anlarmı anlar ama 2 3 haftaya unutur tekrar aynisinida yapar .

Eveet sanirim tabiri yanlış kullandım tekrarlamiyor istegim , öylediklerinizi kullanacağım umarım ise yarar .

Olamıyorum maalesef , 10 dk degil saatlerce yapınca bile sadece 1 kez nadir 2 oluyor . Bilmiyorum bende biseyler eksik galiba
Saatlerce mi 😳 o nasıl oluyor, saatlerce dediğiniz ön sevişme mi normal ilişki mi?

10 dk sürüyorsa yarım kalmamanız lazım,
Ben de yıllarca orgazm olamadım ,iş beyinde bitiyormus, ne dönüm noktası oldu bilmiyorum ama sonradan olmaya başladım ve arka arkaya oluyorum,

Bır kez oldu, uc kere orgazm oldum falan de bari yedi ne ayol cesme mısınız ahajajajaajaj
Yedi yanı bak?
İyi alev alıp yanmamıssınız :)))))))
Hahahahah🤣🤣🤣sana da dilerim inşallah canım 🙏çok duyulan başa gelen şeyler olmayinca garipseniyor haklısın
Ulkece cinsel problemliyiz

Tek problemi bu olsun bu ülkenin 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Öyle dilemeyelim canım 🙏bu duanın nereye gideceğini ne gibi sonuçlar doğuracağını bilemeyiz
Belki infertiliteye kadar gider
Kaldı ki cinsel sorunlar insanlar arası aldatmalari da çoğaltıyor yada ihanet yoksa bile mutsuz evlilikleri .
Ben sırf bu yüzden bebek dusunemiyorum mesela ilişki yasayamayacaz cinsel sorunlar olacak diye çünkü seks benim içincok önemli .e karnımdaki bebekte benim için çok önemli onu korumak için seksten uzak durunca dengem şüphesiz bozulacak 😑

Saatlerce mi 😳 o nasıl oluyor, saatlerce dediğiniz ön sevişme mi normal ilişki mi?

10 dk sürüyorsa yarım kalmamanız lazım,
Ben de yıllarca orgazm olamadım ,iş beyinde bitiyormus, ne dönüm noktası oldu bilmiyorum ama sonradan olmaya başladım ve arka arkaya oluyorum,
Ikimizde uzun süre bosalmadan ( 3 bucuk saat en uzun tek seferde 😅 ) iliski yaşıyoruz ama ben bir kez bosalinca bitiyorum ama esim 1 kez değilde 2 3 kez boşalmak istiyor benim tekrarlama sorunum var sanirim .

Bende bi donum noktası yaşayıp zevk almaya başladım şimdi bi dönüm noktası daha istiyorum arka arkaya olsun tekrarlasjn istiyorum :KK70:

Ikimizde uzun süre bosalmadan ( 3 bucuk saat en uzun tek seferde 😅 ) iliski yaşıyoruz ama ben bir kez bosalinca bitiyorum ama esim 1 kez değilde 2 3 kez boşalmak istiyor benim tekrarlama sorunum var sanirim .

Bende bi donum noktası yaşayıp zevk almaya başladım şimdi bi dönüm noktası daha istiyorum arka arkaya olsun tekrarlasjn istiyorum :KK70:
3,5 saat mi😳😳😳. Burda zaman öldürüyorsunuz guinness rekorlar kitabına başvuruda bulunun daha iyi 😂😂😂. Bazen biz de diyoruz sabaha kadar diye ama 1saati görmüşlüğümüz yok😂

Bu dönüm noktasını bir anlatsanız yaa 🙈 ben 4yıllık evliyim bi kere olamadım o yüzden ilişki isteğim olmuyor 😞

Mevzu tahrik olmanızdaki eksikle ilgili. 1. de rahatlıyorsunuz ama 2. de yeterince tahrik olmuş değilsiniz. Tabi bu durum kafada bitiyor. Destek olarak görsel yayınlara yönelmeyi ya da ateşli bir hayal kurmayı denilebilirsiniz. Şimdi bir diğer önemli noktaya geleyim yarım bırakılma. Buna seks oyunu da denir erkeklerin çok başvurduğu bir yöntemdir özellikle ateşli eşlere karşı. Yarım bırakıyor çünkü sizinle tekrar tekrar birlikte olmak isteyecek kadar sık arzuluyor ama yinede hoş değil. Peki nasıl çözersin bu durumu tabiki orgazm anını belli etmeyerek, son ana kadar saklayarak. Tecrübeyle bu konuda da ustalaşacağınıza inanıyorum. Mutlu sonuna ulaştıktan sonra anlaması önemli değil. 👌

Mevzu tahrik olmanızdaki eksikle ilgili. 1. de rahatlıyorsunuz ama 2. de yeterince tahrik olmuş değilsiniz. Tabi bu durum kafada bitiyor. Destek olarak görsel yayınlara yönelmeyi ya da ateşli bir hayal kurmayı denilebilirsiniz. Şimdi bir diğer önemli noktaya geleyim yarım bırakılma. Buna seks oyunu da denir erkeklerin çok başvurduğu bir yöntemdir özellikle ateşli eşlere karşı. Yarım bırakıyor çünkü sizinle tekrar tekrar birlikte olmak isteyecek kadar sık arzuluyor ama yinede hoş değil. Peki nasıl çözersin bu durumu tabiki orgazm anını belli etmeyerek, son ana kadar saklayarak. Tecrübeyle bu konuda da ustalaşacağınıza inanıyorum. Mutlu sonuna ulaştıktan sonra anlaması önemli değil. 👌
Hmm atesli eş 😈😂

Ben yedi kez boşalmıştım eşimle ama o sadece evliliğimizin ilk haftasiydi
Sonra asla yapmadım yapamam da.bacaklarım tutmuyo sonra üç dört gün 🤣🤣hiç benlik degil
Rekor bende o zaman :KK59: Nasıl sayıyoruz diyecek olanlar varsa 5-2, 6-3 şeklinde sayıyoruz:KK45: Genelde benim orgazm sayım daha fazla oluyor. Konu sahibi sürekli pozisyon değiştirmeniz gerekiyor, bi süre sonra vajina kuruduğu için yağları kullanmak gerekiyor. Orgazm şekillerine göre bazen eşiniz elle uyarsın bazen siz kendinizi uyarın. Ne kadar uzun sürerse o kadar artıyor sayısı.

X