Yarım bırakılmak

Orgazm olmak zor birşey değil ama siz de ve ilişkide oturmayan şeyler var. İlişki uzun sürünce sıkılmıyor musunuz? Adam sana öyle yapınca sen de birlikte olma ya da trip at. Yarım bırakmak ne demek saçma...

Bence hislerinizi sempatik bir şekilde anlatın. Genel olarak insan ilişkilerinde trip atılması insanı çok itici gösteriyor. Her şeyin apaçık konuşulması her zaman daha olumlu sonuç verir.

Rekor bende o zaman :KK59: Nasıl sayıyoruz diyecek olanlar varsa 5-2, 6-3 şeklinde sayıyoruz:KK45: Genelde benim orgazm sayım daha fazla oluyor. Konu sahibi sürekli pozisyon değiştirmeniz gerekiyor, bi süre sonra vajina kuruduğu için yağları kullanmak gerekiyor. Orgazm şekillerine göre bazen eşiniz elle uyarsın bazen siz kendinizi uyarın. Ne kadar uzun sürerse o kadar artıyor sayısı.
Yani her orgazm sonrasi pozisyon degisikligi mi cozum

Sekerpare filminde kafa yaglarini birlikte bosaltin diyordu ya 😂😂😂😂

Mevzu tahrik olmanızdaki eksikle ilgili. 1. de rahatlıyorsunuz ama 2. de yeterince tahrik olmuş değilsiniz. Tabi bu durum kafada bitiyor. Destek olarak görsel yayınlara yönelmeyi ya da ateşli bir hayal kurmayı denilebilirsiniz. Şimdi bir diğer önemli noktaya geleyim yarım bırakılma. Buna seks oyunu da denir erkeklerin çok başvurduğu bir yöntemdir özellikle ateşli eşlere karşı. Yarım bırakıyor çünkü sizinle tekrar tekrar birlikte olmak isteyecek kadar sık arzuluyor ama yinede hoş değil. Peki nasıl çözersin bu durumu tabiki orgazm anını belli etmeyerek, son ana kadar saklayarak. Tecrübeyle bu konuda da ustalaşacağınıza inanıyorum. Mutlu sonuna ulaştıktan sonra anlaması önemli değil. 👌
Evet çok haklısınız 2 .de tahrik olmuyorum ilki gibi on sevisme hazırlık gibi durumlarda olmuyor bundan 2. İhtiyacı yada istegi oluşmuyor . Esimin beni yarim bırakması tamda dediginiz gibi tekrar tekrar yapmak istiyor arzulamasi hos bir şey ama zaten ayni gun sadece 1 kez oluyorum ve beni bundanda mahrum birakmasi sonrasında bi daha yapsakta toparlayamıyorum ayni hazzi alıp orgazm olamıyorum . Söylediğiniz taktiği uygulayacağım ve 2 . Icinde sil bastan başlayıp deneyeceğim. Yorumunuz cok faydalı oldu tesekkur ederim.

Orgazm olmak zor birşey değil ama siz de ve ilişkide oturmayan şeyler var. İlişki uzun sürünce sıkılmıyor musunuz? Adam sana öyle yapınca sen de birlikte olma ya da trip at. Yarım bırakmak ne demek saçma...
2 . defa orgazm olmak benim için oldukça zor . Ve hayir hic sıkılmıyoruz o kadar sürdüğünü bile farkına varmiyoruz . Tavrımı belli ediyorum açıklıyorum yaptığının yanlis oldugunuda ama sadece 2 3 hafta anlıyor sonra tekrar aynisini yapıyor bende bu sefer ben biraz araştırayım çabalayayım eger o bu hareketinde vazgeçemiyor daha fazlasını istiyorsa bakalim yapacak birsey varmi diye araştırıyorum.

Bence hislerinizi sempatik bir şekilde anlatın. Genel olarak insan ilişkilerinde trip atılması insanı çok itici gösteriyor. Her şeyin apaçık konuşulması her zaman daha olumlu sonuç verir.
Açıkça konuşmak herzaman yapıcı bir harekettir bende konuştum ve yeterli gelmediğini hep daha fazlasını istediğini söyledi. Bende yapabilecegim birsey varmi diye bakıyorum bende istiyorum aslinda 3 5 7 olabildiğince olsun keyifli birsey birlikte olmak 😁

Merhaba , aktif bir hesabım var ama ifşa olmamak için yeni hesap açtım . Konuyu uzun uzadıya da anlatmak istiyorum kısaltmakta istiyorum bilmiyorum gerginim yazarken bakicaz bakalım ne kadarı yazıya dökülecek.

9 yıllık evliyim 7 yılı benim cinsel isteksizligimle geçti(éşime göre). Benim aslında yaşadığımı cinsellik sanmamla geçti diyelim. Yetistirilmemden de kaynaklı olabilir cinsel bölgem bende emanet gibiydi hiç öyle benimmiş gibi dokunmamış kesfetmemistim bundan 2 sene önce karşılaştığım bir anket beni merak ettirene kadar kadınlarda mastrbasyon yaş aralığı gibi biseydi kadın ve mastrbasyon mu kadınlar mastrbasyon mu yapıyormuş ki biraz araştırdım bi kaç video izledim merak edip denedim vee aa bu çalışıyormuş ben hiç kullanmamışım 😅 böyle böyle açıldım 2 3 ay sonra geceleri artk kocamın üstüne atlar buldum kendimi 7 senenin acısını çıkartırcasına saatlerce acıyıp alev alana kadar . Hayatim bununla birlikte sekil aldı yaptığımda musmutlu yapmayınca gergin sinirli aksi bir ben oldum .

Ve gelelim konuya bunca zaman sonra kullanmayı çözdük ama level atlayamıyorum gecede bazen 2 kez orgazm oluyorum ama nadir genelde hep 1 . Kisa yapacağımız zaman esim hep su teklifi sunar oldu seni bosaltmamayim yine yapalım hayr olmaz rahatlamam lazım diyorum sürekli sürekli söyleyince ben boşalınca bitiriyoruz . Ama yinede bir kaç kez beni yarim bıraktı ve bugün bunu yine yaptı üstelik ben daha yeterince zevk almamisken erken bosalma filan değil kendisi bilerek bunu yaptı dışarı çıkacaktı 30 dk kadar yapabileceğimiz bir süre vardi ama aksam yine yaparız diyip beni yarim bıraktı. 1 buçuk aydır oyle yansin geceler olmuyor çok yoğun olduğumuzdan oyle yarim saat 40dk kadar yapıyoruz o da alıştı geceyi tamamiyla sexle geçirmeye ama ne olursa olsun beni yarım bırakmamalıydı bende kendim tamamlayıcam dedim ve tabi ki kavga ettik . Hata hangimizde ? Bu konuda nasıl çözümler ürete biliriz ? Ben asil nasıl level atlarimda gecede bi kac kez orgazm olurum :KK53: ayy çok mu uzattım kusura bakmayın . Yardımcı olursanız çok sevinirim .
Oruç tut biraz ateşin sönsün bacım😁

Bence önce eşiniz bosalsin sonra siz, eşiniz ondan sonra ikinciye gelsin. O boşalacak da ben yarım kalacam ne münasebet :d

Bir de orgazmlar peşpeşe oluyor bende devam edersek sizde de öyle mi ya. Tekrar tekrar oluyorum 2 3. Ara versem i ih çok zor.

Valla spordan uzaktan yakından alakam yok hatta kilomda var fazla. Bizde de 2-2.5 saat sürer her seferinde. Daha devam edemiyoruz ertesi gün iş olduğu için 😄

arkadaşım 2-2,5 saat nası sürüyor mesela gece kaçta başlıyorsunuz ara veriyor musunuz, e bide ertesi gün iş diyosun kaçta duş alıp uyuyosunuz nerden geliyor bu enerji ya hahaha bi anlat nolur :KK70:

arkadaşım 2-2,5 saat nası sürüyor mesela gece kaçta başlıyorsunuz ara veriyor musunuz, e bide ertesi gün iş diyosun kaçta duş alıp uyuyosunuz nerden geliyor bu enerji ya hahaha bi anlat nolur :KK70:
Biz 9-10 gibi başlarız genelde.
Eşimde ben de erken kalkarız. 11.30-12.00 en geç 12.30 da duşumuzu alıp yatıyoruz.
Ben evden çalışıyorum.
Haftasonu ise geç saatlere devam eder :halay:

Bence sen ne buldum delisi olmussun yaşadığın sey klitoris mi vajinal orgazm mi ? Ayrıca kocan seninle sevismiyorsa biz ne yapabiliriz burada anlamadım

Merhaba , aktif bir hesabım var ama ifşa olmamak için yeni hesap açtım . Konuyu uzun uzadıya da anlatmak istiyorum kısaltmakta istiyorum bilmiyorum gerginim yazarken bakicaz bakalım ne kadarı yazıya dökülecek.

9 yıllık evliyim 7 yılı benim cinsel isteksizligimle geçti(éşime göre). Benim aslında yaşadığımı cinsellik sanmamla geçti diyelim. Yetistirilmemden de kaynaklı olabilir cinsel bölgem bende emanet gibiydi hiç öyle benimmiş gibi dokunmamış kesfetmemistim bundan 2 sene önce karşılaştığım bir anket beni merak ettirene kadar kadınlarda mastrbasyon yaş aralığı gibi biseydi kadın ve mastrbasyon mu kadınlar mastrbasyon mu yapıyormuş ki biraz araştırdım bi kaç video izledim merak edip denedim vee aa bu çalışıyormuş ben hiç kullanmamışım 😅 böyle böyle açıldım 2 3 ay sonra geceleri artk kocamın üstüne atlar buldum kendimi 7 senenin acısını çıkartırcasına saatlerce acıyıp alev alana kadar . Hayatim bununla birlikte sekil aldı yaptığımda musmutlu yapmayınca gergin sinirli aksi bir ben oldum .

Ve gelelim konuya bunca zaman sonra kullanmayı çözdük ama level atlayamıyorum gecede bazen 2 kez orgazm oluyorum ama nadir genelde hep 1 . Kisa yapacağımız zaman esim hep su teklifi sunar oldu seni bosaltmamayim yine yapalım hayr olmaz rahatlamam lazım diyorum sürekli sürekli söyleyince ben boşalınca bitiriyoruz . Ama yinede bir kaç kez beni yarim bıraktı ve bugün bunu yine yaptı üstelik ben daha yeterince zevk almamisken erken bosalma filan değil kendisi bilerek bunu yaptı dışarı çıkacaktı 30 dk kadar yapabileceğimiz bir süre vardi ama aksam yine yaparız diyip beni yarim bıraktı. 1 buçuk aydır oyle yansin geceler olmuyor çok yoğun olduğumuzdan oyle yarim saat 40dk kadar yapıyoruz o da alıştı geceyi tamamiyla sexle geçirmeye ama ne olursa olsun beni yarım bırakmamalıydı bende kendim tamamlayıcam dedim ve tabi ki kavga ettik . Hata hangimizde ? Bu konuda nasıl çözümler ürete biliriz ? Ben asil nasıl level atlarimda gecede bi kac kez orgazm olurum :KK53: ayy çok mu uzattım kusura bakmayın . Yardımcı olursanız çok sevinirim .
Ön sevişme yapmadan ana yemeği vermeyi reddederek

Bence önce eşiniz bosalsin sonra siz, eşiniz ondan sonra ikinciye gelsin. O boşalacak da ben yarım kalacam ne münasebet :d

Bir de orgazmlar peşpeşe oluyor bende devam edersek sizde de öyle mi ya. Tekrar tekrar oluyorum 2 3. Ara versem i ih çok zor.
Nasıl üst üste oluyor

bende aralarında min beş dakika geçmesi gerekiyor

Bence sen ne buldum delisi olmussun yaşadığın sey klitoris mi vajinal orgazm mi ? Ayrıca kocan seninle sevismiyorsa biz ne yapabiliriz burada anlamadım
1 . Klitoral olunca 3 dk gibi kisa bir sürede oluyorum ve enerjimi çok fazla almıyor .

2. Vajinal olunca zirvede zevk daha fazla oluyor ve bütün enerjim gidiyor gece yapıyorsak direk uykuya da gecebiliyorum.

Senin yapacağın bisey yok sen kendi sorunlarını çöz önce .

X