yarım saatim var lütfen cevap verin

nyny006

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2014
22
0
arkadaşlar ben gebelik şüphesi ile doktora gittim ultrasyonla alttan baktı kese gözükmüyor ama rahim duvarında kalınlaşma var dedi idrar testi aldılar kan vermem gerekirmi dedim doktor idrar testi aldık kana gerek yok dedi 1 saat sonra ben idrar sonucunu beklerken kan istediler idrar önemli değil şuanda bizim için kan önemli dediler bu ne demek sizce?birde rahim kalınlaşması nedemek

pelin7

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2010
3.553
25
hamilesin dimi cnm sen? Kaç haftaliksin? Ultrasonla keseyi gormediler mi? Sadece alttan.mi baktilar?

pelin7

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2010
3.553
25
rahim duvari kalin insanlar vardir ama rahmi kalin ayni sey herhalde.

edizim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2014
149
28
arkadaşlar ben gebelik şüphesi ile doktora gittim ultrasyonla alttan baktı kese gözükmüyor ama rahim duvarında kalınlaşma var dedi idrar testi aldılar kan vermem gerekirmi dedim doktor idrar testi aldık kana gerek yok dedi 1 saat sonra ben idrar sonucunu beklerken kan istediler idrar önemli değil şuanda bizim için kan önemli dediler bu ne demek sizce?birde rahim kalınlaşması nedemek

2 sonucu var ya hamilesin yada adetin gelcek idrar testin pozitif cıktıysa yada ona yakın kesinlestirmek icin kan istemislerdir rahat ol bişi yok

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2432 gün geçti.

Angelo bianco

Hava güzel ,kuşlar uçuyor
Pro Üye
14 Mayıs 2010
13.523
14.972

gebelık başında rahimde kalınlaşma olabilir,ayrıca betahcg denen hormon en geç idrara geçtiği için tabi ki kan tahlili daha önemlidir adetınden kac gun geçti peki?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-01-2022

Hamileliğimin 5. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 246 gün kaldı.

Bugün, bebeğinizin kasları, kemikleri, omuriliği ve kalp gelişimi için büyük bir gün. Kalsiyum, magnezyum ve potasyum bebeğin kalp gelişimine doğrudan etki eden besin maddeleridir. Bu elementler sinir uyarılarının iletimi, kalp kasının kasılması, kasların gevşemesi ve kasılması için çok gereklidir. Bebeğiniz karaciğeri bugünlerde oluşmaya başlıyor.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

nyny006

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2014
22
0
arkadaşlar ben hamile değilim geçen ay hastalanmadım bu ayda daha gelmedi reglim kasık ağrım belimde ağrı 5 dakika arayla sık idrar ihtiyacım vardı bugün eşimle doktora gittik alttan baktılar sadece ultrasyonla kese gözükmüyor dış gebeik yok hamilemiyim peki dedim rahim duvarında kalınlaşma var idrar sonucunu bekle 1 saate çıkar dediler 1 saat sonra sonucu sölemediler kan alacaz dediler.idrar testi sonucunu sorduğumda bizim için o önemli değil şuandan itibaren kan tetin önemli dediler 9 da sonuç çıkacak ben 7 yıllık hamileyim 5 düşüğüm oldu 2.5 senedirde hiç hamile kalamadım eşimin ailesinin kısır kelimeleri canıma yetti eğer yok çıkarsa üzülecem

edizim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2014
149
28
arkadaşlar ben hamile değilim geçen ay hastalanmadım bu ayda daha gelmedi reglim kasık ağrım belimde ağrı 5 dakika arayla sık idrar ihtiyacım vardı bugün eşimle doktora gittik alttan baktılar sadece ultrasyonla kese gözükmüyor dış gebeik yok hamilemiyim peki dedim rahim duvarında kalınlaşma var idrar sonucunu bekle 1 saate çıkar dediler 1 saat sonra sonucu sölemediler kan alacaz dediler.idrar testi sonucunu sorduğumda bizim için o önemli değil şuandan itibaren kan tetin önemli dediler 9 da sonuç çıkacak ben 7 yıllık hamileyim 5 düşüğüm oldu 2.5 senedirde hiç hamile kalamadım eşimin ailesinin kısır kelimeleri canıma yetti eğer yok çıkarsa üzülecem

inş hamilesindir 5 düsükle sana nasıl kısır diolar pes yani hamile kalabiliosun daha ne yani allah verir inş tutunur bebegin düsük sebebi arastırılmadı mı peki 5 düsük cok fazla ben 2 tane yaptım hemen arastırıldı tedavi oldum simdi 5 aylık gebeyim

pelin7

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2010
3.553
25
sadece rahim duvarinda kalinlasma varsa o tedavi edilir anne olabilirsin yani uzulme bu ay yoksa bile tedaviyle kesin olur.

edizim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2014
149
28
haber ver bize hamennnn dua ediorum sanaa

pelin7

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2010
3.553
25
insallah pozitif bi testle gelirsin ve 9 ay sonra bebegini kucagina alirsin.Allah Yardimcin olsun

feyzayldz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2013
452
330
öylede insan üzülmeden yapamıor işte

öncelikle geçmiş olsun. benimde 2 düşük var kan pıhtılaşmasi yüzünden oluyormuş şimdi de pko çıktı. umudu yitirmemek lazım inşallah en kısa zamanda sağlıklı bebekleriniz olur

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.