Yarimelma'nın Diyet Günlüğü

yarimelma

ASK nerde BEN orada
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2011
2.440
2
Selam herkese...ben düsünüyorum ve ki böyle-hersey beyinde baslayip bitiyor...eee simdi ben niye ortalarda dolasiyorum 168 cm boyumla 85 kiloda:26:

evet cok güzel bir soru degil mi?

arkadaslar az önce avuc ici kadar böregi migdeye indirdim amaaaa yeter artik yahu:KK45:

bu ne,giyim almaya gidersin zar zor bulursun,bulsanda belki hosuna tam olarak gitmeyen biseydir ama almalisindir!

veya hic yakismaz XL beden sisman birine:KK31:

insanlar ne hastaliklarla nelerrr nelerleee mücadele ederken ben/biz kilo mu veremiyecegiz???

kizlar ben bugünden itibaren basladim....basta bana sonra etrafimdakilere hayirli ugurlu olsun.....pek öyle bi plan yapmasamda olsun,suan baslamaya karar verdim ya....bu da birseydir.....

HADI KIZLAR HEPINIZE BASLAYIN SIMDI;SUAN DIYORUM:KK12::KK12::KK12::KK12::KK12:

HADIIIIIIINNNNNNN:KK52::KK52::KK52:

Oncelikle HOSGELDIN :-) Vee Allah hepimize kolaylik versin !!! Bende yaklasik senin gibiyim 1.63 boyum ve 81 kilo !!Bugun basladim! Aklinda herhangi bir uygulayacagin diyet varmi ?

Oncelikle HOSGELDIN :-) Vee Allah hepimize kolaylik versin !!! Bende yaklasik senin gibiyim 1.63 boyum ve 81 kilo !!Bugun basladim! Aklinda herhangi bir uygulayacagin diyet varmi ?

hosbulduk canim,yok henüz öyle bir plan yok,ama bakalim plana göre mi yapsam yemek listesi yoksa az ve saglikli beslenip ve tabi bol su icerek ve sporlami yapcam:26:

ama herrrr türlü öneriye acigim:nazar:

ya birde aslinda utanmaliyim bu durumdan cünkü evede spor aletim bile var:KK59:

crosstrainer

Ben sana benimkini önerebilirim
Bir kere kendine bi süre koy mesela ben 3 ay dayanicam dedim ve bu yuzden bugunden itibaren pasta, corek, cikolata'yi cikardim 3 ay, 3 ay nedirki sonunda bizi guzel bi sonuc bekliyor :) Ya 3 ay'im zehir olacak yada butun hayatim ZAFERE GIDEN YOLDA CEKILEN CILE KUTSALDIR UNUTMA :)
Bi kere hareket cok onemli bnce gunde 45 dk yuru veya sport aletim var diosun onu yap baslangicta 30 dk bile olur ve bol su 2 litre!!
Ben aksamlari sadece meyve yicem, oglen ise 100 gr balik bir dilim ekmek ve yaninda sebze (fasulye, bezelye filan) bide meyve iste bnm listem bugun basladim bnde senin gibi su an cook acim kendimi zor tutuyorum ama BASARICAZ bu boyle gitmez :KK66:

yaaaa canim zor oluyor iste amaaa mecbur artik basaracagiz....benim diyet listesi pek yapmamamin bi sebebide calisma saatlerim:KK31:

ama sagol kendikini paylastigin icin,,,bakacam bana uyabilecek seylere arasinda:KK71:

suan börekler mutfakta ve ben yememek icin zor tutsamda kendimi diyorum zaten pisman olacagini bile bile ne demeye yiyorsun???

hayir hayir yemiyeccegim:63::63::63:

kilolar korksun benden:KK4:ben onlardan degil:KK8:

elmacım hayırlı olsun tatlım biliyorsun bende başladım 1 hafta bitti istersen birbirimize destek olalım arkadaşım yaaa diyete birlikte başladığım arkadaşlar doğru düzgün girip yazmıyorlar hergün yediğmizi yazmamız gerekiyor ama uğrayan yok fazla

:KK60::KK60::KK60:konu basligimi degistirilmis yaaaa:KK60::KK60::KK60:

elmam hayırlı olsun işallah verirsin
bende 80ni gördüm ya hç bişey alasım gelmiyo
nasıl çıktım 53 ten 80ne
çıkması kolayda inmesi gram oynamıyo
bisiklete devam edeyim bide düzenli besleneyim

Hayir cnm sakin boyle hataya dusme seytana uyma sakinnnnnnn

evet aysecim cok haklisin yemedim ve yemiyecegim....hayir yaaa bu ne sanki 6-7 aylik hamileyim:KK43:

elmacım hayırlı olsun tatlım biliyorsun bende başladım 1 hafta bitti istersen birbirimize destek olalım arkadaşım yaaa diyete birlikte başladığım arkadaşlar doğru düzgün girip yazmıyorlar hergün yediğmizi yazmamız gerekiyor ama uğrayan yok fazla

esincim:KK9: canim merhaba...ya esincim bu böyle gitmez gercekten insanin ömrü kiloyla mi gecer,cok kötü birsey kilolu olmak!!!

bir tane iyi yönü yok.

ya kizlar evet birbirimizi motive etmek cok önemli biliyormusunuz...bosuna dememisler bir elin nesi var iki elin sesi var!

kizlar buradan bir gün bangir bangir bagiracagiz- kilo verdimmmm:KK52::KK52:

elmam hayırlı olsun işallah verirsin
bende 80ni gördüm ya hç bişey alasım gelmiyo
nasıl çıktım 53 ten 80ne
çıkması kolayda inmesi gram oynamıyo
bisiklete devam edeyim bide düzenli besleneyim

sagol nilom amin,sende Allahin izniyle vereceksin!

ama ben kesin vermek zorundayim,yahu cocuklugumdan beri kiloluyum...:KK59:

Aynennn cnm bana bakasin 7 aylik hamileyim bide nisanim var 29 ekim bidon gibi olmak istemiyoruummmm BIRBIRIMIZI MOTIVE EDELIMM:KK66:

canım kafanda beslenme programınla ilgili bişeyler varmı liste falan hazırlıcanmı?????

Aynennn cnm bana bakasin 7 aylik hamileyim bide nisanim var 29 ekim bidon gibi olmak istemiyoruummmm BIRBIRIMIZI MOTIVE EDELIMM:KK66:

evet fistik gelinimiz!!!

sen bu kilolardan kurtulacaksin,hic merak etme,kilolar merak edip kacacak delik arasinlar...

ya canim bi baska topikte dukan diyeti adini gördüm-protein diyeti...yani kaslar acisindan iyi olsa gerek.

birde hareketler bilen varmi kizlar??

vücut sarkmasin diye:26:

Cnm bnm Dukkan diyetini kitabi filan aldim ben dayanamadim icin disin protein oluyor iskence gibi ben tavsiye etmem cnm :KK50:

canım kafanda beslenme programınla ilgili bişeyler varmı liste falan hazırlıcanmı?????

yok esincim henüz bir planim:82:

Cnm bnm Dukkan diyetini kitabi filan aldim ben dayanamadim icin disin protein oluyor iskence gibi ben tavsiye etmem cnm :KK50:

ya evet aslinda haklisin....düsünüyorumda ben zamanina öyle birkac gün yaptim sirf proteinli seyler yemeyi ama dedin gibi tuhafti:KK31:

X