Yarimelma'nın Diyet Günlüğü

sorma sormaaaaa:KK50:

sabah 1 bucuk dilim börek dünden kalma,sonra bir iki kücük parca cikolata,sonra bir bucuk dilim pasta ve az önce yine bir bucuk dilim pasta ve biraz ekmek tereyagi ve bal ile:KK53:

anaaa ne cok yemisim yaaaa:84:

simdi gitsem 1 saat kossam azdir:KK59:.....:KK57:

sabah 1 bucuk dilim börek dünden kalma,sonra bir iki kücük parca cikolata,sonra bir bucuk dilim pasta ve az önce yine bir bucuk dilim pasta ve biraz ekmek tereyagi ve bal ile:KK53:

anaaa ne cok yemisim yaaaa:84:

simdi gitsem 1 saat kossam azdir:KK59:.....:KK57:

Yediklerin sorun değil de canım hep karbonhidrat olması kötü.Benimde bir diyet listem yok ben doktorun bana önerdiğini yapıyorum çok işe yarıyor şöyle demişti: Yemeği eskisi gibi yiyeceğini düşündüğün kadar tabağına koy sonra çatalla 3 eş parçaya ayır ikisini tencereye geri koy ve kalanının yanına bir dilim veya iki tane (illa olacaksa ince olmak şartıyla) beyaz ekmek al çünkü kepekli ekmek her bünyeye uygun değil demişti.İçecek konusunda da çayı zaten şekersiz içiyorum sorun yok, diğer tercih ise sadece su.Bir ay dene farkı göreceksin kısıtlama yok yok onu yeme yok bunu yeme çok rahatım sabahtan beri.Bir de her gün bir yeşil elma ye.Vücudu temizliyor.

Sabah 1 bucuk dilim börek dünden kalma,sonra bir iki kücük parca cikolata,sonra bir bucuk dilim pasta ve az önce yine bir bucuk dilim pasta ve biraz ekmek tereyagi ve bal ile:KK53:

Anaaa ne cok yemisim yaaaa:84:

Simdi gitsem 1 saat kossam azdir:KK59:.....:KK57:

:KK20: Kızarız ama yok öle 1,5 +1,5 pastalar cikolatalar :) sen yemek hiç yememişin ki kuzum :)

Yediklerin sorun değil de canım hep karbonhidrat olması kötü.Benimde bir diyet listem yok ben doktorun bana önerdiğini yapıyorum çok işe yarıyor şöyle demişti: Yemeği eskisi gibi yiyeceğini düşündüğün kadar tabağına koy sonra çatalla 3 eş parçaya ayır ikisini tencereye geri koy ve kalanının yanına bir dilim veya iki tane (illa olacaksa ince olmak şartıyla) beyaz ekmek al çünkü kepekli ekmek her bünyeye uygun değil demişti.İçecek konusunda da çayı zaten şekersiz içiyorum sorun yok, diğer tercih ise sadece su.Bir ay dene farkı göreceksin kısıtlama yok yok onu yeme yok bunu yeme çok rahatım sabahtan beri.Bir de her gün bir yeşil elma ye.Vücudu temizliyor.

kulaga iyi geliyor canim:KK9:

ya spor da tabi cok önemli ama iste yapmali ilayi:KK31:

Diyete en iyi yardımcı yürümek ben artık arabayı bıraktım yürüyerek gidiyorum işe.

selam kızlar nasılsınız?ben azeri-türklerindenim beni de aranıza alırsınız çok sevinirim benimde zayıflamam lazım 70 kilodan 60 düşmem lazım amma tek başına iradem yetmiyor inş sizin iyi haberlerinizi gördükce bende size katılırım

Son düzenleme:
selam kızlar nasılsınız?ben azeri-türklerindenim beni de aranıza alırsınız çok sevinirim benimde zayıflamam lazım 70 kilodan 60 düşmem lazım amma tek başına iradem yetmiyor inş sizin iyi haberlerinizi gördükce bende size katılırım

ben bugün yine yenik düstüm bogazima:KK57:

bugün biraz daha iyiyim,az önce bir iki sey alisveris yaptim-yagsiz tonbalik,hindisalami,elma:KK53:,az yagli süt,ispanak ve sirke.

az sonra birde spor yapmaliyim:KK8:

eveeet artik yetti gayri kendime geliyorum ve zayiflayacagim:21:

bugün biraz daha iyiyim,az önce bir iki sey alisveris yaptim-yagsiz tonbalik,hindisalami,elma:KK53:,az yagli süt,ispanak ve sirke.

az sonra birde spor yapmaliyim:KK8:

eveeet artik yetti gayri kendime geliyorum ve zayiflayacagim:21:

canım 1 hafta sonunda ne gibi deyişiklikler olduğunu yazarmısın merak ediyorum :21:inş iyi haberler verirsin

Selam herkese...ben düsünüyorum ve ki böyle-hersey beyinde baslayip bitiyor...eee simdi ben niye ortalarda dolasiyorum 168 cm boyumla 85 kiloda:26:

evet cok güzel bir soru degil mi?

arkadaslar az önce avuc ici kadar böregi migdeye indirdim amaaaa yeter artik yahu:KK45:

bu ne,giyim almaya gidersin zar zor bulursun,bulsanda belki hosuna tam olarak gitmeyen biseydir ama almalisindir!

veya hic yakismaz XL beden sisman birine:KK31:

insanlar ne hastaliklarla nelerrr nelerleee mücadele ederken ben/biz kilo mu veremiyecegiz???

kizlar ben bugünden itibaren basladim....basta bana sonra etrafimdakilere hayirli ugurlu olsun.....pek öyle bi plan yapmasamda olsun,suan baslamaya karar verdim ya....bu da birseydir.....

HADI KIZLAR HEPINIZE BASLAYIN SIMDI;SUAN DIYORUM:KK12::KK12::KK12::KK12::KK12:

HADIIIIIIINNNNNNN:KK52::KK52::KK52:

Hadi bakalım hayırlı olsun yarimelma.. Benim de boyum 1.68 kilom 81,5 du diyetisyene gittiğimde. Pazartesi ben de başladım diyete 1 kilo verdim:) Darısı başına arkadaşım. İstersen günlüğümü takip edebilirsin, ya da birebir listemi mail atabilirim sana :):):)

Hadi bakalım hayırlı olsun yarimelma.. Benim de boyum 1.68 kilom 81,5 du diyetisyene gittiğimde. Pazartesi ben de başladım diyete 1 kilo verdim:) Darısı başına arkadaşım. İstersen günlüğümü takip edebilirsin, ya da birebir listemi mail atabilirim sana :):):)

sagol canim evet rica etsem listeni yollarmisin lütfen:KK19:

X