Yarimm1'in Diyet Günlüğü

ben 79 kiloyum dün diyete başladım ilk hedefim 69 kilo olmak önümde bir on kilo var sonra bi on kilo daha verip 59 olmak istiyorum...herseferinde diyeti bozup tekrardan başlayanlardanım ama bu sefer son olsun istiyorum...16 aylık bebişim var emziriyorum...umarım hepberaber başarılı oluruz

çok teşekkür ederim tatlım:KK71: evet biliyorum o maraton senin için daha önemli sen o maratonunu geç sonra kozlarımızı paylaşırız :KK4::KK60:
bende sana başarılar diliyorum kuzucum sende başarıcaksın :KK16:

Kesinlikleee :124:

çok sağol tatlım beniimm ..

iremerek kaçar.. herşey gönlünce olsun :KK71:

merhaba benn :KK60::KK60:
bu sabah yine 9 gibi kalktım spor falan yok tabi kaldıramadım totomu:KK1:
gittim tartıldım ve 72.5 çıktımm inanamadımm halada nasıl çıktığıma inanamıyorumm:KK62:
yarım litre suyumu içtim biraz bekledim
10 gibi kahvaltımı ettim karbon diyetine başladımm bakalım inşallah hayırlı gelir..
kahvaltı menüm:KK56:
1 dilim kepek ekmeği kızarmış:3 ünite
2 kk peynir:1 ünite
yarım domates:3 ünite
toplam 7 ünite kaldı 33 ünite

hayırlı olsun canımmm:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:
bende katılmak isterdim ama karbon diyeti bana zor geldi:KK1::KK1::KK1:
yine takip ederim:KK74::KK74::KK74:

merhabalarrrr.. kızlarr3 gündür yoktum düğünler falan giremedim kusura bakmayın şimdi cevap veriyorum yazdıklarınızaa..
canım tebrik ederim 1 günde 1 kg çok iyi hatta mükemmel :KK66::KK66: üniteler ne anlama geliyo burda canım :S
bende çok beğendimm canım nasıl olduğunu anlamamıştım zaten ama 1 kilosunu geri aldım galibaa:KK50:
akşam öğünü için bence çok fazla.azcık şu azcık bu diyosun ama kime neye göre az o tartışılır.bence karıştırmak yerine hepsini ayrı öğünlerde alsan bence daha iyi olur :KK34:
güzel bir kahvaltı doyduysan mesele yok :KK52:
canım o gün sadece döner yicektim zaten o nuggetı köfteyi falan kardeşime yapmıştım o yiyemedim sonra ben aldım :KK1:

Günlüğü hayırlı olsun şeker :KK9:
Dişliii rakipp hııııı buyrunn ben burdayımm :KK9::KK9:
sağol canım.. buyur gel gel 2 karbon bakalım kaç kilo vercez ben yoktum 3 gündür sen kaç kilo verdin acaba:44: diğer topiği bir kurcalayım :KK1::KK1:
bende burdayyıım bizim topicten vede kendi günlüğümden vakit ayırıpta gelebilirsem ne mutlu banaa:KK53::KK60::KK60:

günlüğün hayırlı uğurlu olsuun ,kendine ait birgünlüğün en güzel yanı ne biliyomusun istediğin herşeyi yapabiliyorsun çünkü senin mekanın burasıı,,mesela az önce kendi günlüğümde kilo tablosu yaptım ve sadece ben varım listede ve biliyomusun birinci olmuşuuummmmmm:KK52::KK52::KK53::KK53::KK60::KK60::KK60:
sağol canım ne zamndır yazamadım ama burayada 3 gündür yoktum ve galiba1 kilo alarak döndüm tok karnına tam 1 kilofazla çıktım aç nasıl olcak bakalım :KK50::KK50: :KK1::KK1::KK1: kendi günlüğünün birincisi he süperrr:KK1:
süper ne güzel kilo veriyorsun nazar değmesin Nazar karbon diyetini merak ettim bir araştırayım bakayım kahvaltı güzel görünüyor :)
sağol canım aminnn hepimiz verelim inşallah kilolarımızı:21:karbon diyeti çok güzel gerçekten daha tam yapamadım başladığım gün gezme çıktı :KK50: bugunden itibaren yapıcam inşallah

ben 79 kiloyum dün diyete başladım ilk hedefim 69 kilo olmak önümde bir on kilo var sonra bi on kilo daha verip 59 olmak istiyorum...herseferinde diyeti bozup tekrardan başlayanlardanım ama bu sefer son olsun istiyorum...16 aylık bebişim var emziriyorum...umarım hepberaber başarılı oluruz
buyurr gel canımmm yarışalımm yarışalımmm :KK1::KK1: son 1 haftam kaldı artık okulum açılıyor 1 haftamı çok iyi değerlendirmek istiyorumm..
bendee 60 a düşmek istiyorumm inşallah ikmizde hedeflediğimiz kilolara düşeriz..

Kesinlikleee :124:

çok sağol tatlım beniimm ..

iremerek kaçar.. herşey gönlünce olsun :KK71:
sağol canım benimm seninde herşeyy gönlüncee olsunnn iyi bak kendinee:79::KK54::KK54:
hayırlı olsun canımmm:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:
bende katılmak isterdim ama karbon diyeti bana zor geldi:KK1::KK1::KK1:
yine takip ederim:KK74::KK74::KK74:

sağol canımm.. aslında pek bir zorluğu yok karbon diyetinin sadece değerlerini hesaplıcaksınn

3 günlük aradan sonra yine burdayım diyete tam gaz devam:KK55:
bugün tartıldım ve 73.1 olmuşum :KK17:
tabi biraz tuvalet problemimde var ama bakalım pazar günü tartıldığımda kaç olmuş olucam :18::18:

bugünkü kahvaltım:KK56:
ince 1 dilim kızarmış beyaz ekmek: 12 ünite
2 kibrit kutusu kadar beyaz peynir: 1 ünite

bu da akşam yemeğimm:KK56:
1 porsiyon tavuk eti :8
haşlanmış yumurta:0
yoğurt 2 yemek kaşığı:4
toplam da 12 :KK8:

X