Yarimm1'in Diyet Günlüğü

yarimm1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2011
1.259
0
merhabaaalarrr:KK3::KK3:
bende kendime bir günlük açtım artıkkk yediklerimi ne yaptığımı buraya yazıcam:21:
kilo verme maratonuna 78.4 kiloyla başladım razamanda spor yapamadım ama yediklerime dikkat ettim hep bayramda verdiğim 1kiloyu geri aldım ama pes etmedim bayram sonrası sıkı bir başlangıç yaptım spora başladım..
ve bugünkü kilom 73.5 :KK62: ilk hedefim 65 olmak daha sonrada 60 inşallah..
kendime dişli rakipler arıyorumm:KK4::KK52::KK52:

bu sabah saat 9 da kalktım yarım litre suyumu içtim
sporumu yapamadım :KK50:
bir kase mısır gevreği yedim sütle
bir tanede incir

ne sporu yapıyorsunuz????

ebru şallının selülit savar videosu var onu cnm birde zumba çok eğlenceli onu birde normal mekik hareketi var tabi.. bunları yapmadan önce biberiye yağıyla yağlıyorum kendimi sonrada sarıp sarmalıyorum..
ama birkaç gündür boşladım yine sporu:KK50:

ebru şallının selülit savar videosu var onu cnm birde zumba çok eğlenceli onu birde normal mekik hareketi var tabi.. bunları yapmadan önce biberiye yağıyla yağlıyorum kendimi sonrada sarıp sarmalıyorum..
ama birkaç gündür boşladım yine sporu:KK50:

anladım bende evde oturmaktan totimi kaldıramıyorum yürüyüş de cok faydalı ama kim yapacak://

anladım bende evde oturmaktan totimi kaldıramıyorum yürüyüş de cok faydalı ama kim yapacak://

bende birkaç gündür kaldıramıyorum totomu çok zor geliyor bir yatmadan önce mekik çekiyorum okadar.. yürüyüşüde çarşıda işim olursa yürüyerek gidiyorum o yürüyüş oluyor bana..aslında arabaya binip ilerdeki yürüyüş yerine gitsem süper olcak belediyenin yaptığı aletlerde var orda ama üşengeçlik işte birde yalnız gitmek istemiyorum

27 kişi görüntülemiş ama birşey yazan yok :KK50:
rakip yok mu banaaa:KK1::KK1:

az önce 5 tane leblebi attım ağzıma
şimdide yeşilçayımı içiyorum..
1 litre suyumuda içtim hedef litre :KK8::KK8:

başarılar canım :KK1: bende spor yapmayı çok istiyorum ama bir tütlü hayata geçiremiyorum ama inş. bu akşam başlamayı düşünüyorum evde yavaş yavaş :KK76: hepimize kolay gele :KK9:

merhaba. hayırlı olsun günlüğün.. umarım istediğine ulaşırsın sağlıklı bi şekilde. ayrıca seni verdiğin kilolar ve azmin için tebrik ediyorum bende yeni başladım sonunu getirmek dileğiyle :44:

başarılar canım :KK1: bende spor yapmayı çok istiyorum ama bir tütlü hayata geçiremiyorum ama inş. bu akşam başlamayı düşünüyorum evde yavaş yavaş :KK76: hepimize kolay gele :KK9:
sağol canım:KK71: hadi bakalım inşallah başlarsın bugün ben bugün bütün gün evdeydim birşeyde yapmadım oturdum hep:KK50:
merhaba. hayırlı olsun günlüğün.. umarım istediğine ulaşırsın sağlıklı bi şekilde. ayrıca seni verdiğin kilolar ve azmin için tebrik ediyorum bende yeni başladım sonunu getirmek dileğiyle :44:

çok teşekkürler canım :KK71: sanada hayırlı olsun umarım istediğin kiloya ulaşırsın :21:
rakip arıyorum kendime istersen olabilirsin :KK1::KK1:

bu da bu akşam ki menüm:KK56:
1 küçük tabak döner
1 kase yoğurtlu semizotu salatası
1nugget azcıkta köfte

kuzucum konun hayırlı olsun ayrıca 4.9 (5) kilo için de çok tebrik ederim.. benim durumları biliyorsun girmeyecektim ama göz atıyorum ben de öyle ..
neyse..
ben de sana katılmak isterdim ama bu sene zorlu bi maraton beni bekliyor .. bu sene 2. senem olacak nete pek giremeyeceğim artık 27sinde başlıyormuşum :KK50:
neyse kuzucum uzun lafın kısası başarılar diliyorum sana. ve inanıyorum çıtır hatun olacaksın o tarihe kadar
:KK71:

:KK66:

:124:

Son düzenleme:
nugget la köfte olmayaymış menün pek güzelmiş şekerim
sağol canım onlarda kaçamak olsun artık:KK1:
kuzucum konun hayırlı olsun ayrıca 4.9 (5) kilo için de çok tebrik ederim.. benim durumları biliyorsun girmeyecektim ama göz atıyorum ben de öyle ..
neyse..
ben de sana katılmak isterdim ama bu sene zorlu bi maraton beni bekliyor .. bu sene 2. senem olacak nete pek giremeyeceğim artık 27sinde başlıyormuşum :KK50:
neyse kuzucum uzun lafın kısası başarılar diliyorum sana. ve inanıyorum çıtır hatun olacaksın o tarihe kadar
:KK71:

:KK66:

:124:

çok teşekkür ederim tatlım:KK71: evet biliyorum o maraton senin için daha önemli sen o maratonunu geç sonra kozlarımızı paylaşırız :KK4::KK60:
bende sana başarılar diliyorum kuzucum sende başarıcaksın :KK16:

merhaba benn :KK60::KK60:
bu sabah yine 9 gibi kalktım spor falan yok tabi kaldıramadım totomu:KK1:
gittim tartıldım ve 72.5 çıktımm inanamadımm halada nasıl çıktığıma inanamıyorumm:KK62:
yarım litre suyumu içtim biraz bekledim
10 gibi kahvaltımı ettim karbon diyetine başladımm bakalım inşallah hayırlı gelir..
kahvaltı menüm:KK56:
1 dilim kepek ekmeği kızarmış:3 ünite
2 kk peynir:1 ünite
yarım domates:3 ünite
toplam 7 ünite kaldı 33 ünite

canım tebrik ederim 1 günde 1 kg çok iyi hatta mükemmel :KK66::KK66: üniteler ne anlama geliyo burda canım :S

bu da bu akşam ki menüm:KK56:
1 küçük tabak döner
1 kase yoğurtlu semizotu salatası
1nugget azcıkta köfte
akşam öğünü için bence çok fazla.azcık şu azcık bu diyosun ama kime neye göre az o tartışılır.bence karıştırmak yerine hepsini ayrı öğünlerde alsan bence daha iyi olur :KK34:

gittim tartıldım ve 72.5 çıktımm inanamadımm halada nasıl çıktığıma inanamıyorumm:KK62:
10 gibi kahvaltımı ettim karbon diyetine başladımm bakalım inşallah hayırlı gelir..
güzel bir kahvaltı doyduysan mesele yok :KK52:

merhabaaalarrr:KK3::KK3:
bende kendime bir günlük açtım artıkkk yediklerimi ne yaptığımı buraya yazıcam:21:
kilo verme maratonuna 78.4 kiloyla başladım razamanda spor yapamadım ama yediklerime dikkat ettim hep bayramda verdiğim 1kiloyu geri aldım ama pes etmedim bayram sonrası sıkı bir başlangıç yaptım spora başladım..
ve bugünkü kilom 73.5 :KK62: ilk hedefim 65 olmak daha sonrada 60 inşallah..
kendime dişli rakipler arıyorumm:KK4::KK52::KK52:

bu sabah saat 9 da kalktım yarım litre suyumu içtim
sporumu yapamadım :KK50:
bir kase mısır gevreği yedim sütle
bir tanede incir

Günlüğü hayırlı olsun şeker :KK9:
Dişliii rakipp hııııı buyrunn ben burdayımm :KK9::KK9:

bende burdayyıım bizim topicten vede kendi günlüğümden vakit ayırıpta gelebilirsem ne mutlu banaa:KK53::KK60::KK60:

günlüğün hayırlı uğurlu olsuun ,kendine ait birgünlüğün en güzel yanı ne biliyomusun istediğin herşeyi yapabiliyorsun çünkü senin mekanın burasıı,,mesela az önce kendi günlüğümde kilo tablosu yaptım ve sadece ben varım listede ve biliyomusun birinci olmuşuuummmmmm:KK52::KK52::KK53::KK53::KK60::KK60::KK60:

Son düzenleme:

süper ne güzel kilo veriyorsun nazar değmesin Nazar karbon diyetini merak ettim bir araştırayım bakayım kahvaltı güzel görünüyor :)

X