Yarın boşanıyorum.Mahkemem var.Saat 10:30..Eşimin metresi var.Araftayım.

Neyi mi?
Yani konu sahibinin ruh halini görmüyor musunuz? Önceki yazdığı konuları. Baktınız mı bilmiyorum ama çok gelgitli saplantılı. Ayrıca çocuklarında derin yaralar açtığını da kabul ediyor. Eski konularına bir bakın, bir konuşma tarzına bakın. Evde de böyle konuştuğunu düşünsenize..
bayan saplantili onu farkettim
derin yaralar derken ruh sagligi acisindan mi uoksa siddetmi var butun yorumlari okuyamadim
ama eski konularda cok fena cidden uçuşa geçmiş gibi

Bütün mal varlıklarını üstüne al o da kalsın beş parasız aklı başına gelsin snde hayatın keyfini çıkar gez dolaş..çocuklara gelince aldatma düzelmez bacım naparsan yap en iyisi ömrünü tüketme keyfine bak çocuklarına bak
Dediginde haklı zaten ondan sonrasında sen metresini kanıtlarsan bir cogunu alırsın. Parası olmayan adamida kadın istemez emin ol.

En kötüsü. Fiziksel değil ama psikolojik yara.
Bence cok acil olarak psikolojik destek almalı hersey den önce. Gecegece bu konuyu okuduguma pişman oldum.Ne ala memleket adam keyfinde takılıyor sevgilisi boşan diye diretmese ikisini aynı evdede tutacak adam artık aşmış olayı tövbe tövbe.. Kınamıyorum sinirim bozuldu yazık valla cocuklar ada kendisinede.

Biz ifsa etmedik ki kebdisi büyük harflerle yazmis gun gibi ortada bütün isimler is yerindeki mudurune kocasının otel odasına kadar.
Ay ben mi gormedim bi su soyadini. Patronun adina kadar var. Soyadi goremedim 😂
Edit:gordum. Gormez olaydim. Keske kendini bu kadar ifsa etmeseydi. 2 kizi var. Insna bari onlari dusunur. Uzuldum.

Son düzenleme:
Bence cok acil olarak psikolojik destek almalı hersey den önce. Gecegece bu konuyu okuduguma pişman oldum.Ne ala memleket adam keyfinde takılıyor sevgilisi boşan diye diretmese ikisini aynı evdede tutacak adam artık aşmış olayı tövbe tövbe.. Kınamıyorum sinirim bozuldu yazık valla cocuklar ada kendisinede.
Ben konu sahibine üzülmüyorum. Destek almış, hem psikolojik hemde ilaç olarak. Ama hep kafasında kocası var. Takıntı, saplantı. Aslında kızların peşinde gezen erkeklere kızıyoruz ya saplantılı sevgili diye. Konu sahibi de öyle. Öyle hayaller kurmuş ki, kendisi bile inanmış. Beni seviyor, dön desem dönecek vs. Ya kendi doğurduğu çocukları bile gözü görmüyor kadının. Ötesi yok bunun.

Ben konu sahibine üzülmüyorum. Destek almış, hem psikolojik hemde ilaç olarak. Ama hep kafasında kocası var. Takıntı, saplantı. Aslında kızların peşinde gezen erkeklere kızıyoruz ya saplantılı sevgili diye. Konu sahibi de öyle. Öyle hayaller kurmuş ki, kendisi bile inanmış. Beni seviyor, dön desem dönecek vs. Ya kendi doğurduğu çocukları bile gözü görmüyor kadının. Ötesi yok bunun. Hastaneye yatmış düzenlememiş yani.

Keşke gerçek bir acı olsaydı. Üretilmiş bir acının peşinden gitmiş senelerce. Insanlar anne baba evlat kaybediyor şu dünya da konu sahibi dert gormemiş. Sadece Aldatılan bir kadin. Bircok aldatilan kadindan da daha sansli işi gücü maddi durumu yerinde. Millet bosandim 1000 tl ile nasil gecinebilirim diyor. Saçmalık kendine yaptığı şeyler. Ortada ciddi bir dert yok yani.

Ya su iki ev dısında olanları kizlarının ustune yapsin diger iki evide size versin. Nafaka ile yolunuza bakın. Sen alacaklarını al cocuklarınıda garantiye al ondan sonra kalkıp boşan o adamdan ve eger bir meslegin varsa onun uzerine git yoluna bak cok zor olacak ilk ama sonunda atlatacaksın. O kadın o kadar kotu biriyse zaten cocuklarını okutması icin vereceği desteği bile elinden alır. Siz 3 kere evlenerek hata etmişsiniz haklıyken haksız olmuşsunuz dönerek. Ama bu durumu da düzgün bir sekilde kendi lehinize dönüştürün. Bize konusmak kolay belki ama lutfen bu kadar kendinizi çukurda hissetmeyin. Her karanlıktan sonra bir aydınlık vardır. Araştırın

Ben konu sahibine üzülmüyorum. Destek almış, hem psikolojik hemde ilaç olarak. Ama hep kafasında kocası var. Takıntı, saplantı. Aslında kızların peşinde gezen erkeklere kızıyoruz ya saplantılı sevgili diye. Konu sahibi de öyle. Öyle hayaller kurmuş ki, kendisi bile inanmış. Beni seviyor, dön desem dönecek vs. Ya kendi doğurduğu çocukları bile gözü görmüyor kadının. Ötesi yok bunun.
Bence cok korkunc bir durum. Bende sadece cocuklara üzülürüm valla umarım onların saglıklı bir hayatları olur

Merhabalar,
Ben eski okyanus nickli , Karamelek nickli kişiyim. Ki konularımı birleştirdim. Yıllardır aynı hikaye. Artık kimse bana yazmıyor bile.. Yinede içimdekileri yazmak istedim. Beni bilenler biliyorlar.Bu adamla 3.kez evelndim. Her seferinde aldatmadan bitti. Şimdide 1,5 yıldır metresi var. Çok uğraştım. Mücadele ettim. Ne kadın ne bu adam vazgeçti birbirlerinden.. Anlaşmalı boşanıcaz.Kızlarım mahvoldu. Aslınca cuma günü itiraz dilekçesi verdik.Tekrar vazgeçtik. Kadın nikahı vermediğimi bilirse benim adam ona resmi nikah kıyamaz.
bu kadın benle konuştu. Senin yaşam standartın benim çocugumun yaşam standartı seninkilerle bir değil dedi. Senin kocan benim lüks hayatıma yetişemeyeceği için beni terk etti size döndü demişti. Ben 1.000 tl lık tşört , 3.000 tl ayakkabı giyerim.Yurtdısından parfümüm gelir dedi. Bende çocuklarımın rızkını bu kadar mal varlığını o kadına bırakmak istemiyorum. Ama 3.kez evlendik ve önceki boşanmalarımızda hiçbirşey almadım.Sadece ortak tapulu 2 ev var. Diğer 3 ev eşimin üstüne. Bilmiyorum şu an derdim maddiyat mı içimdeki o acımı. terkedilmişlik m , kadının zaferi mi, kadına istedğini verdim o mu...
sabah geldi eve.. bir haftadır onun yannda... kadın dört gözle boşanmamızı bekliyor. Zaten kadında evliydi. Eşim için kocasını boşadı.Hatta mahkemeye birlikte gitmişler tebligatı almaya.. Benimki tekrar kadını bırakıp bize döndü.Kadında ben yuvamı yıktım senin için sende boşanacaksın diyor. Ya bunlar bahane... Bizimki istemese kadın ne yapabilir diycem ama.Hocaya filan gidiyor. mesaj atıor.Ses kaydı atıyor.Hamileyim diyor.İntihar etti..Ve benimki ısrarla boşanmak istemedi.. Aslında derdi o kadına resmi nikah kıymak değill .Bende boşanmazssam beni bahane edecek. Hayatını yaşayacak.. Ben ne yapayım.. Ölmek istiyorum.Ama evlatlarım var. Bıktım.Yoruldum…
sabah geldi.. Galiba tekrar kadınla konuşmuş... kafası karışmış..

Sen bu evden çık diyor.Temmuz ayında ortak olan evimizdeki kiracının sözleşmesi bitiyormuş.Oraya git diyor. Üstün kirasınıda sen al diyor. Evin tapularınıda çocuklarımızın üzerine yapalım diyor. Kızların eğitim masraflarınıda kendi karşılayacak.
Bende ayrı evlerde yaşayalım nikahı vermiyeyim diyorum. O kadının istediğini vermek istemiyorum. Ama ben mi mutsuz olayım... Bilmiyorum.. Ne diyceksiniz şimdi sizlerdne çok ağır hakaretlerde duyabilirm…Haklısınız. Ben bir türlü bu illetten kurtulamadım. Yarın sabah ya gidip tertemiz boşanayım.. Yada Temmuzu bekleyip tapuları alıp boşanayım..Bilmiyorum protokolde yazılırsa bir yasal yükümlülüğü oluyor mu ? Çok kötüyüm.. Şu an ne yapacağımı bilmiyorum...
Bir ev tuttum.Ailemle oturayım diye. Tekrar vazgeçtim.Evdeki eşyaların hepsi kolilendi. Topladık. Tekrar eşyaları yerleştiridm evime. Kira sözleşmesini fesh ettim diye birde 4.000 lira ceza ödedim.. üstelik bir günde evi toplayıp yereştirdim tekrar... yani şu an ne yaptığımı bilmiyorum.. O kadar kötüyüm... lütfen çok ciddi yardıma ihtiyacm var. Evet sizin söylediklerini yapamadım ama nolur... Yardım edin.Fkir verin.akıl verin.. o kadının istediği olmasında diye mi kendim mi... bilmiyorum... herkes yapıyor ben niye yapamıyoeum... niye...niye..niye...
Arkani don ve o adami haram say kendine hic mi gururun hata affedilir.Ama bu hata degil.Ayrica esini sevmiosun egon gururun seni resmen ele gecirmis.Sana hakaret edilmez yardim edilir.Ama önce sen kendine yardim etmelisin o kimmmmm ki seni bu hale getirdi.Allah askina kendine gel psikolojik tedavi gor.Arkani dön yuru demiyorum kacc.O adamla hic bir sey sekilde gorusme.Hattaa sevgili yap deger gör ne bileyim dunyada sanki sadece o varmis gibi olmussun yap biseyler

Keşke gerçek bir acı olsaydı. Üretilmiş bir acının peşinden gitmiş senelerce. Insanlar anne baba evlat kaybediyor şu dünya da konu sahibi dert gormemiş. Sadece Aldatılan bir kadin. Bircok aldatilan kadindan da daha sansli işi gücü maddi durumu yerinde. Millet bosandim 1000 tl ile nasil gecinebilirim diyor. Saçmalık kendine yaptığı şeyler. Ortada ciddi bir dert yok yani.
Kadın kendi kendine dert yaratmış. İşin kötüsü o kaosa çocukları da sürüklemiş. Yazık yani. Tek üzüldüğüm o çocuklar. Konu sahibi evlensin tekrar kocasıyla ama çocukların psikolojilerini daha fazla bozmasınlar.

Nikahı vermemek nedir ya? Sevgi bitmiş, saygı bitmiş, sadakat zaten çoktaan bitmiş. Hala neyi düşünüyorsunuz gerçekten çok ilginç.. Biraz gururlu olmanız temennisiyle...

Ne ailenizi ne de buraxakileri dinliyorsunuz. Yeni bir hayat kurma derdiniz dw yoksa yapilacak belli. Bosanmayin.

Bu arada zannetmeyin ki o adamin mallarini bu sekilde alabileceksiniz. Mallar adamin ustundeyse sizinle nikahi olsada baska kadinlarin uatune yapabilir. Bunun icin bosanmaya ihtiyaci yok.

Size değil ama o iki kızınıza öyle üzülüyorum ki. Dünyanın en iğrenç en kötü insanları gelse sizin çocuklarınıza yaptığınız kötülüğü yapamazlar. Kocam diye kudurmuşsunuz çocukların psikolojisinin içine etmişsiniz. Kimliğinizi bilsem o çocukların sizin elinizden alınması için elimden geleni yapardım. Berbat bir insan ve insanlığınızdan bile berbat bir annesiniz. Hatta anne bile değilsiniz gözümde de adınız anne işte. Dilerim kızlarınız tüm bu keşmekeşin içinde sağlıkla büyürler ve tez zamanda sizle tüm ilişkilerini bitirirler. Bunlar tabi sizin içinizi zerre acıtmaz yüzünüze tükürsem yarabbi şükür diyecek bi kadınsınız. Umarım sizi de bir kliniğe kapatırlar da sağlığınıza kavuşursunuz çünkü kesinlikle hastasınız.

cocuklar boyle ahlaksiz bir babalari ve boyle bagimli ve gurursuz anneleri oldugu icin cok utaniyorlardir mutlaka.
yazik sizin gibi kadina.
anlasmali bosanmayin tabii ki de. tazminat davasi ile bosanin alabileceginiz herseyi alin.
nasilsa bu metres parasiz kalan esi terkedip siz 4. kez evlendiginizde yine aldatilacaksiniz bir daha ugrasmazsiniz.

Yemeği yapılıyor, çamaşırı yıkanıyor, temizliği yapılıyor. Normal bir ev düzeni var. Canı istediğinde gidiyor beğendiği kadınlarla takılıyor. Niye evlenmesin tekrar? Evli gibi yaşamıyor ki evliliği.

Öyle arka arkaya sıralayınca şu geldi aklıma :KK70:
1583083710524.png

Maddi durumu iyi demiş. Bu işleri her türlü hallettirebilir bence. Olay düzen ve imaj ise yine evlenilir ama niye aynı kadınla evlenip duruyor onu anlamıyorum ben.
Kendi kendilerine "vaay ne büyük aşk yaşıyoruz" diye mi düşünüyorlar nedir?

İmaj, çevre.
Bu adam bu kadar zenginse benzer bir çevrededir ve gerektiğinde davetler, iş görüşmeleri olsun koluna birini takıp götürmesi ve "Aile babası güvenilir" imajını koruması gerekir. Yanındaki kadın eşi değil, dışarıya giydiği pardösü.

Bir de kuş öldü beybisi zamanları için sadık çilekeş, tam biat bakıcı. :)
Daha nolsun?

Ama öyle olsa en başından boşanmamak için direnmez miydi?
Gitti başka kadınla evlendi, boşanıp yine konu sahibiyle evlendi.
3 defa evlen, 2 defa boşan, 3. boşanma yolda... Böyle daha çok rezil oluyorlar millete.
İmajını bu kadar düşünen adam ilk başta boşanmamak için direnirdi, boşandıktan sonra da başka kadınla evlenip devam ederdi bence.

Adam kadının saplantılı durumunu seviyor olabilir. Bu da farklı bir tatmin şeklidir belki.
Sonuçta ne yaparsa yapsın terk edilmiyor. Her zaman dönebileceği bir kapı var. Hem dediğiniz gibi "kuş öldü" zamanları için garanti hem de ego tatmini.
Abartıyor ve saçmalıyor olabilirim, eğitimim psikoloji üzerine değil sonuçta ama adamdaki anneye duyulan sevginin değişik bir versiyonu gibi geliyor bana.
Kendisini koşulsuz seven ve ne yaparsa yapsın kapıya koymayan bir kadına bağlılık gibi, değişik bir durum.

Kadınla ilişkisi oldugunu mahkemede kanıtla ve alabiliyosan bütün mal varlıgını üstüne al .. öyle bi adamın nikahında olmak en çok sana zarar verir canım toparlan bikere neden tahammül ediyosun sen bu adama kim o kim ! Çocuklarınıda al yanına kendıne güzel bi hayat kur kaç yaşındasın bilmiyorun ama tek bi adama bağımlı değilsin ilerde başkasıylada birlikte olabilirsin yer yüzündeki tek erkek o değil .. yarın mahkemeye başın dik ve oldukça bakımlı git müge anlınında dediği gibi kibarca bir bay bay yap ve yere sağlam bas ..kendın için yapamıyorsan cocukların için yapmalısın 👍

Merhabalar,
Ben eski okyanus nickli , Karamelek nickli kişiyim. Ki konularımı birleştirdim. Yıllardır aynı hikaye. Artık kimse bana yazmıyor bile.. Yinede içimdekileri yazmak istedim. Beni bilenler biliyorlar.Bu adamla 3.kez evelndim. Her seferinde aldatmadan bitti. Şimdide 1,5 yıldır metresi var. Çok uğraştım. Mücadele ettim. Ne kadın ne bu adam vazgeçti birbirlerinden.. Anlaşmalı boşanıcaz.Kızlarım mahvoldu. Aslınca cuma günü itiraz dilekçesi verdik.Tekrar vazgeçtik. Kadın nikahı vermediğimi bilirse benim adam ona resmi nikah kıyamaz.
bu kadın benle konuştu. Senin yaşam standartın benim çocugumun yaşam standartı seninkilerle bir değil dedi. Senin kocan benim lüks hayatıma yetişemeyeceği için beni terk etti size döndü demişti. Ben 1.000 tl lık tşört , 3.000 tl ayakkabı giyerim.Yurtdısından parfümüm gelir dedi. Bende çocuklarımın rızkını bu kadar mal varlığını o kadına bırakmak istemiyorum. Ama 3.kez evlendik ve önceki boşanmalarımızda hiçbirşey almadım.Sadece ortak tapulu 2 ev var. Diğer 3 ev eşimin üstüne. Bilmiyorum şu an derdim maddiyat mı içimdeki o acımı. terkedilmişlik m , kadının zaferi mi, kadına istedğini verdim o mu...
sabah geldi eve.. bir haftadır onun yannda... kadın dört gözle boşanmamızı bekliyor. Zaten kadında evliydi. Eşim için kocasını boşadı.Hatta mahkemeye birlikte gitmişler tebligatı almaya.. Benimki tekrar kadını bırakıp bize döndü.Kadında ben yuvamı yıktım senin için sende boşanacaksın diyor. Ya bunlar bahane... Bizimki istemese kadın ne yapabilir diycem ama.Hocaya filan gidiyor. mesaj atıor.Ses kaydı atıyor.Hamileyim diyor.İntihar etti..Ve benimki ısrarla boşanmak istemedi.. Aslında derdi o kadına resmi nikah kıymak değill .Bende boşanmazssam beni bahane edecek. Hayatını yaşayacak.. Ben ne yapayım.. Ölmek istiyorum.Ama evlatlarım var. Bıktım.Yoruldum…
sabah geldi.. Galiba tekrar kadınla konuşmuş... kafası karışmış..

Sen bu evden çık diyor.Temmuz ayında ortak olan evimizdeki kiracının sözleşmesi bitiyormuş.Oraya git diyor. Üstün kirasınıda sen al diyor. Evin tapularınıda çocuklarımızın üzerine yapalım diyor. Kızların eğitim masraflarınıda kendi karşılayacak.
Bende ayrı evlerde yaşayalım nikahı vermiyeyim diyorum. O kadının istediğini vermek istemiyorum. Ama ben mi mutsuz olayım... Bilmiyorum.. Ne diyceksiniz şimdi sizlerdne çok ağır hakaretlerde duyabilirm…Haklısınız. Ben bir türlü bu illetten kurtulamadım. Yarın sabah ya gidip tertemiz boşanayım.. Yada Temmuzu bekleyip tapuları alıp boşanayım..Bilmiyorum protokolde yazılırsa bir yasal yükümlülüğü oluyor mu ? Çok kötüyüm.. Şu an ne yapacağımı bilmiyorum...
Bir ev tuttum.Ailemle oturayım diye. Tekrar vazgeçtim.Evdeki eşyaların hepsi kolilendi. Topladık. Tekrar eşyaları yerleştiridm evime. Kira sözleşmesini fesh ettim diye birde 4.000 lira ceza ödedim.. üstelik bir günde evi toplayıp yereştirdim tekrar... yani şu an ne yaptığımı bilmiyorum.. O kadar kötüyüm... lütfen çok ciddi yardıma ihtiyacm var. Evet sizin söylediklerini yapamadım ama nolur... Yardım edin.Fkir verin.akıl verin.. o kadının istediği olmasında diye mi kendim mi... bilmiyorum... herkes yapıyor ben niye yapamıyoeum... niye...niye..niye...
Buyuk konusmayim Allahim affet te adam gitmis kuru nikahi napacan allah askina evlatlarina niye crktiriyosun bu aciyi sen kendin niye cekiyosun bi kalk bi silkill sen annesinnn guzelsin mutlu olmayi hak ediyorsunn bu kadsrda goz yumulurmu bilemedim kadin a nikah vermem versen ney vermesen ne niye kendini kucuk düsüruyosun evlatlarini degmeyecek insanlara harciyosun sabah gitttt tertemiz bosan yeni sayfani acccc🙏🤷‍♀️

X