Yarın boşanıyorum.Mahkemem var.Saat 10:30..Eşimin metresi var.Araftayım.

-Cheryl Blossom

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2018
7.619
19.777
Valla bende çok merak ettim nedir yani david beckham gibi bir tip falan asiri merak ettim 🤣🤣
Eski bir konusunda kavun kokusu bulmuş, hatta darkmore falan Antep göbekli bir adam demiş 😂 kadın da hiç öyle çirkin 2 çocuk doğurmuş gibi bir kadında değilmiş, çok hoş ve güzel bir kadınmış. Ama işte adam altından herhalde. Bütün kadınlar adama asılıyor mübarek.

Son düzenleme:

-Cheryl Blossom

ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2018
7.619
19.777
Abooooo
Ben de neden dünyanın en uzun boşanma mahkemesi rekoru bu üyede diyordum
Bari üniye giden kendini kurtarsa
Büyüğü kaçsın kurtarsın kendini.
Vallahi ben olsam kendimi düşünemiyorum, zaten sinirli bir insanım. Cinnet geçirmiştim çoktan.

Lyanna Mormont

Halaybaşı
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2018
9.383
30.251
31
Adam da normal değil ki.
Hadi konu sahibi sağlıklı düşünemiyor, saplantı haline getirmiş; peki adamın derdi ne?
Uçkuruna sahip olamıyorsun, bir sürü kadınla birlikte oluyorsun, onu bunu hamile bırakıp çocuk aldırtıyorsun, belli ki evliliğe uygun bir insan da değilsin...
E o zaman niye bu kadınla evlenip duruyorsun?
Hazır boşanmışsın, git ye ne halt yiyorsan.
İkisi de birbirinden garip.
Yemeği yapılıyor, çamaşırı yıkanıyor, temizliği yapılıyor. Normal bir ev düzeni var. Canı istediğinde gidiyor beğendiği kadınlarla takılıyor. Niye evlenmesin tekrar? Evli gibi yaşamıyor ki evliliği.

benneyanginlargordum

İyi bir insanım ama, herkese değil.
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2015
19.393
99.475
37
Yanlış hatırlamıyorsam, eğer bahsi geçen bu üyeyse aynen böyle söylemişti.Küçük kızı hatta artık ayrıl bu adamdan filan diyordu.Kocası başkasıyla evliydi ve arada bu üyeye gelip mutsuzum falan gibi şeyler söylüyordu, ayrıl gel diyeceğim artık dayanamıyorum hasretine filan gibi cümleler kuruyordu.O esnada buradaki üyeler çirkin bir durumun içinde olduğunu söyleyince böyle bir cümle kurmuştu, kaç yıllık kocam hep öyle kalacak filan demişti.
Dogru hatırlıyorsunuz.

LaraPars

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2015
1.736
4.132
Ya ben parası olduğuna da inanmıyorum yani. Konu sahibi bir değişik, saplantılı. Takıntılı. Eski üyelerden bir üye anlattı, gerçekten garip ruh hali içerisindeymiş. Yok o benim kocam, yok beni çok seviyor falan diyormuş sürekli. Net hasta yani. Zira bu sebeple önceki konusunda konu sahibini bakanlığa şikayet etmek isteyenlerde olmuş, hak verdim. Aşırı gelgitli ve söylemleri garip bir kadın. Adam ne yani? Dünyanın en yakışıklı erkeği olsun, karakteri beş para etmedikten sonra bu ısrar ne? 5 kadından 2si aldatılıyor yani, bak sende yaşamışsın. Ama böyle tiplere girdin mi? Hayır. Seni aldatan kocana tekmeyi basmışsın acını ağlatarak çıkartıp bitirmişmiş..konu sahibinin de yapması gereken buydu, 3 kere evlenmek değil. Ve adım gibi eminim boşanmayacak boşansa bile bu adamla yeniden evlenecek. Diğer 3ünde de öyle demiş, okudum hepsini. Çünkü ta kın tı lı. Adama karşı saplantılı. Adam evlenmiş sönsün diye beklemiş, boşanmış ertesi gün gel yuvana dön diye yalvarmış. Böyle birşey olabilir mi ya? Adamda kadında zerre normal değiller ama o çocuklara çok yazık, büyük üniversite kazanıp gitse küçük kalacak. Keşke anneanne babanne biri sahiplensem de çocukların psikolojisi daha da bozulmasa. Bir de çok iyi anneyim falan diye iddia etmiş değil ya. Bu annelik değil, çocukta derin yaralar açmak iyi annelik değil.

Yakışıklılık güzellik görecelidir ama inan eski karaktersiz esime modellik teklifleri geliyordu. Öyle iyi bir fizigi ve bebek gibi bir yüzü vardı. Tüküreyim yakisikliligina. Dediğin gibi karakteri olmadiktan sonra ne olur ?
Keisnlikle bence de şikayet edilmeli. Hatta bir üye yazmış kadını bulmuşlar sanırım sosyal medyadan ama sonra ne olmuş bilmiyorum. Insanda gurur olacak. Keşke anneanne babanne birine ulaşılabilse de çocuklar yonlendirilse başka şehirlerde en azından yatılı okusalar. Zaten boule bir anne ve babadan sonra o kızlarında iyi secimler yapip iyi evlilikler yaşaması mucize olur. Ciddi yardım almaları lazım bu izlerin tamamı olmaz tabi ama en azından yardımlarla bazıları silinmesi lazım ki onların hayatı düzgün olsun yoksa imkansız. Anne anne değil baba zaten karaktersizlikte nirvana.

-Cheryl Blossom

ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2018
7.619
19.777
Yakışıklılık güzellik görecelidir ama inan eski karaktersiz esime modellik teklifleri geliyordu. Öyle iyi bir fizigi ve bebek gibi bir yüzü vardı. Tüküreyim yakisikliligina. Dediğin gibi karakteri olmadiktan sonra ne olur ?
Keisnlikle bence de şikayet edilmeli. Hatta bir üye yazmış kadını bulmuşlar sanırım sosyal medyadan ama sonra ne olmuş bilmiyorum. Insanda gurur olacak. Keşke anneanne babanne birine ulaşılabilse de çocuklar yonlendirilse başka şehirlerde en azından yatılı okusalar. Zaten boule bir anne ve babadan sonra o kızlarında iyi secimler yapip iyi evlilikler yaşaması mucize olur. Ciddi yardım almaları lazım bu izlerin tamamı olmaz tabi ama en azından yardımlarla bazıları silinmesi lazım ki onların hayatı düzgün olsun yoksa imkansız. Anne anne değil baba zaten karaktersizlikte nirvana.
Sosyal medyadan bulanlara da çemkirmiş zaten.
Kendi çok iyi anne olduğunu iddia ediyor ama çocuklarında derin yaralar açtığını da söylüyor. Bu ne tezatlık anlamadım. Dediğin gibi, çocukların sağlığı için birşeyler yapılmalı. Ne anneye ne babaya. Versinler anneanne babaanneye onlar baksın. Çünkü gerçekten konu sahibinin konuşmaları da bir anormal. Evde de böyle konuşuyordur,bunları çocuklarına yansıtıyordur.

Bloss

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2019
4.032
15.716
Valla bende çok merak ettim nedir yani david beckham gibi bir tip falan asiri merak ettim 🤣🤣
Konu sahibi bir ara fotosunu paylaşmıştı çok güzel manken gibi, yani ayrılsa da çok talibi olur ama bu adam nasıl bir takıntı yarattıysa gözü hiçbir şeyi görmüyor.

-Cheryl Blossom

ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2018
7.619
19.777
Konu sahibi bir ara fotosunu paylaşmıştı çok güzel manken gibi, yani ayrılsa da çok talibi olur ama bu adam nasıl bir takıntı yarattıysa gözü hiçbir şeyi görmüyor.
Kuzum onu Nice ile karıştırıyor olmayasın? Nice fotoğrafını atmıştı buraya. @nice1985

Yokuspokus

Nope thanks
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
3 Mart 2016
18.168
76.864
Adam da normal değil ki.
Hadi konu sahibi sağlıklı düşünemiyor, saplantı haline getirmiş; peki adamın derdi ne?
Uçkuruna sahip olamıyorsun, bir sürü kadınla birlikte oluyorsun, onu bunu hamile bırakıp çocuk aldırtıyorsun, belli ki evliliğe uygun bir insan da değilsin...
E o zaman niye bu kadınla evlenip duruyorsun?
Hazır boşanmışsın, git ye ne halt yiyorsan.
İkisi de birbirinden garip.

İmaj, çevre.
Bu adam bu kadar zenginse benzer bir çevrededir ve gerektiğinde davetler, iş görüşmeleri olsun koluna birini takıp götürmesi ve "Aile babası güvenilir" imajını koruması gerekir. Yanındaki kadın eşi değil, dışarıya giydiği pardösü.

Bir de kuş öldü beybisi zamanları için sadık çilekeş, tam biat bakıcı. :)
Daha nolsun?

Vander

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2018
6.706
13.964
O zaman yarın boşanmayacak....
37 yaşında gencecik kadın yanı yaşı 37 gorunuyor....
Genelde kadınlar bagımlı oluyor farkındamısınız?

ben pek az erkegın böyle bir şey yaşadığını gördüm....
Kültürden dolayı mı böyle acaba erkek daha güçlü bir figür ya güyaa

bir de tabi klasik kadınlar da yedirememe

Umutumut82

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2018
12.775
20.863
Yariya kadar okudum ve bir kadininen büyük kötülügü kendine yapmis oldugunu gördüm. Al malını elinden cehenneme kadar gitsin. 3 kez ayni adamla evlenmekte nedir. Kızlarina kötü örnek oluyorsun. valla ben olsam malıda mülküde önemsemem gurur denen birşey var.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-08-2021

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 84 gün kaldı.

Geçtiğimiz iki hafta içinde bebeğiniz yaklaşık 170 gr. ağırlaştı ve yaklaşık 19 mm. uzadı. Rahminiz mesanenize baskı yapma ve kapasitesini azaltmaya devam ediyor. Hamilelik boyunca böbreklerinizden mesaneye giden tüpler kolayca genişler, bükülür ve sıkışır. Artık doktorunuz veya sağlık kuruluşunuz sizi iki haftada bir kontrol için çağırıyor olmalı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

LaraPars

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2015
1.736
4.132
O zaman yarın boşanmayacak....
37 yaşında gencecik kadın yanı yaşı 37 gorunuyor....
Genelde kadınlar bagımlı oluyor farkındamısınız?

ben pek az erkegın böyle bir şey yaşadığını gördüm....
Kültürden dolayı mı böyle acaba erkek daha güçlü bir figür ya güyaa

bir de tabi klasik kadınlar da yedirememe

Ya erkeklerin umrunda değil ki hemen hayatlarına devam ediyorlar. Burada dün bir konu vardı. Neymiş burun estetiği olmuşta sevgilsiine söylememiş eğer öğrenirse çocuk hayal kırıklığına uğrarmış ve bundan dolayı vicdan azabı çekiyormuş 🤣🤣🤣
Yani allahın ona verdiği suratına neredeyse 5 kadindan 3unun yaptırdığı bir estetik yaptırmış bu yüzden vicdan azabı çekiyor 🤣🤣 adamlar 5 kizi aynı anda yürütüyor sevmedigi halde yatip kalkiyor sonra arkasina bile bakmadan baskasini buluyor vicdanın v si yok gayet relax mood takılıyorlar. Kızlar 1 hafta sevgili oluyor 3 ay aşk acısı evlenip boşanıyor yalvar yakar geri döndürme büyüleri 🤣🤣🤣