Yarın boşanıyorum.Mahkemem var.Saat 10:30..Eşimin metresi var.Araftayım.

pepperony

Guru
Pro Üye
9 Eylül 2013
10.944
23.907
Ben nasıl aynı adamla bu kadar çabuk tekrar tekrar evlenip boşanabilmenize şaşırdım
Hakim olsam 3 keredir aynı adamdan boşanmaya tekrar geliyorsun karşıma boşamıyorum sizi oturun yerinizde derdim
Adliyede dosya açtırıp duruyorsunuz

Belkide resmi nikahlı evli değilsiniz imam nikahı bozup duruyorsunuz yada hiç boşanmadınız adam gidip gidip geliyor

Melahatabla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2018
2.998
2.770
31
aslında gitmek istiyor mu ? Yine boşanmayı isteyen ben oldum.. Israrla boşanmam dedi aylarca.. aylarca boşanalım dedim. Kadın hayatında.. SAdece ona resmi nikah kıymak istemiyordu..
Haklısınız.. Gitmek isteyenin hakkıdır gitmek.. Çirkefleşmeye gerek yok aslında.. Haklısınız. Ama nasıl toparlanacağım bilmiyorum... :KK43: Herkes beni eleştiriyor ama herkesin bünyesi duyguları gücü çk farklı.. Kimse kimsenin yerinde olamazki.. Benim yaşadıklarımı hislermi sadece ben biliyorum..
Herkes farklı yaşar herkesin gücü farklı ama anne olan biri cocuklarını bu kadar heba etmez, edemez

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 444 gün geçti.

Denizborulcesi48

Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2020
105
115
31
Ben birşey merak ettim acaba bu bayanda alkol bagımlılıgı veya uyuşturucu madde kullanımı gibi bir durum söz konusu olabilir mi? 🤔Daha önceden tanıyanlar biliyordur belkide🤔

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 208 gün geçti.

cilekliturtaam34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2018
112
102
Allah acil şifalar versin öncelikle. Sizi anlıyorum takıntı haline gelmiş bu durum ve bunu kabullenip lütfen psikolojik destek alın. Önceki konularınızı okudum dehşete düştüm. Eşi kendi içinde öldürme, mezarlık numarası verme vs bunlar normal değil malesef.. yazış tarzınız da çok ilginçti bir sürü nokta ve harf tekrarı günlük gibi kullanmışsınız ve yıprandıgınız çok belli. Psikolojinizin hasar gördüğü de çok belli. Boşanıp kurtulun bu illetten hayatınıza bakın tek dileğim. Söylemesi belki kolay ama bir daha düşmeyin bu hataya bu hayatta her insan tektir vazgeçilmezdir kötü düşüncelere kapılmayın🙏

d3nizz

Uykularımı kaçıran yaşanmışlıklar var
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2015
20.704
35.838

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1232 gün geçti.

-Cheryl Blossom

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2018
7.619
19.776
Gelecek yorumu söylüyorum:
Boşanamadım..
Yapamadım...
Çok kötüyüm...
Biz birbirimizi seviyoruz...
O bana yalvarıyor..
Boşanmayalım diyor..
Mal...
Mülk...
Miras..
Bağ bahçe..
Hayır hayır olmaz.. Bırakamam...
Mutlu ailemiz var..
Çocuklarım mutlu ailede büyümeyi hakkediyor..

Kesinlikle bu tür yorumlar yapacak bakın görürsünüz.

Birumuttur yasamak

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2016
2.536
3.442
Once kndi sayginizi geri kazanin ve bu adamdan bosanip kndi hayatinizi yasayin bu nedir ya gunah size de cocuklariniza da