Yarın boşanıyorum.Mahkemem var.Saat 10:30..Eşimin metresi var.Araftayım.

Hanımefendi, acilen bir avukat tutun. Avukatın parasını adamdan alınca verirsiniz. Takside bağlayan avukatlar bile oluyor. Avukatsız bunlar sizi aldatırlar. Avukata her şeyi talep eden bir protokol yazdırin. Gönderin. Bu şartlarla bosanacaginizi söyleyin. Bırakın onlar düşünsünler. Zaten miras kalmış, onlarla baksın kadına. Kurtulun, kurtulun, kurtulun.

Evleri de çocukların üstüne değil, kendi üstünüze yaptırın. Dünya hali, yarın çocukları kendi tarafına çeker, size düşman eder. Ne satabilir, ne de faydalanabilirsiniz. Lütfen aklınızı başınıza devşirin.

Depresyondaki bir hemcinsiniz derdini anlatmış, akıl istemiş, ne kadar acımasız cevaplamışsınız.
Çocuklarını sevmediğini de nereden çıkardınız.
Kadıncağız zaten ‘ne yaptığımı bilmiyorum’ diyor.Gömeceğinize akıl verseydiniz elinden tutsaydınız, yol gösterseydiniz keşke.

Diğer konuları okuyup öyle yorum yapın.
Benim önceliğim çocuk.
Kocişinin peşinden deli gibi koşan bir kadın değil.

Siz hemcinsinizi düşünün. Peki o çocuklar hakkında da yorum yapar mısınız?

Diğer konuları okuyup öyle yorum yapın.
Benim önceliğim çocuk.
Kocişinin peşinden deli gibi koşan bir kadın değil.

Siz hemcinsinizi düşünün. Peki o çocuklar hakkında da yorum yapar mısınız?
Önceki konularını bilmiyorum ama kadının çocuklarını da etkileyecek maddi varlıklardan feragat etmek istememesinde ne sakınca var? Benin çocuklarıma kalacak malları neden hafif meşrep kadınlar yiyor diye düşünmesinde ne sakınca var?

Önceki konularını bilmiyorum ama kadının çocuklarını da etkileyecek maddi varlıklardan feragat etmek istememesinde ne sakınca var? Benin çocuklarıma kalacak malları neden hafif meşrep kadınlar yiyor diye düşünmesinde ne sakınca var?

Önceki konuları okuyun
O çocukların nasıl bir aile ortamında büyüdüğünü okuyun
Bu çocuk istismarıdır

Bir üstteki yorumda da ‘çocuklarını sevmediği’ söylenmiş ve sizin yorumunuz da önceki de çok beğeni almış.
Yahu dedim ben birşey mi kaçırıyorum, döndüm tekrar okudum, bayanın çocuklarını sevmediğini düşündürecek bir ibare göremedim.
Depresyondaki bir hemcinsiniz bana yol gösterin diyor ve sizler birleşip linç etmişsiniz olacak şey değil.
Büyük ihtimalle diğer konularını bilmediğiniz için böyle söylüyorsunuz.
Vaktiniz varsa diğer konularını bir okuyun neden insanların böyle söylediğini anlarsınız. Ama özet geçeyim.
Geçtiğimiz yıllarda konu sahibini şikayet etmeye bile kalktılar, niye çünkü gerçekten çocuklarına yetebilecek bir anne olduğunu düşünmüyorlardı.
3 kere aynı kişiyle aynı sebepten boşanmış bir kadın
Defalarca terapi almış bir kadın karşımızdaki
Ama kadının gözü çocuklarını dahi görmüyor, görmediği gibi onu sürekli aldatan başkalarını hamile bırakan kocasının peşinden koştur koştur gidiyor. Boşanıyorlar, konu sahibinin kocası evleniyor karısı hamile kalıyor. Buna rağmen konu sahibi burada "biz ayrılsakta o benim kocaağğm tamam mı?" diye millete çemkiriyor.
Gidip başkasıyla evli kocasına yalvarıyor, geri döndürüyor. Sonra barışıyorlar aynı sebepten yine boşanıyorlar falan.
Tabi adam kadınları asla bırakmıyor, konu sahibi de kocasını bırakmıyor.
Sizce olan kime oluyor?
Ortadaki çocuklara.
Büyük kızı bile anne artık ayrıl babamdan diyormuş e haklı.
Çocuklarına bu travmayı yaşatmaya ne hakkı var? Hele aldatıldığında ayrılıp sonra yalvararak geri barışıp kocasından yeniden çocuk yapmasından bahsetmiyorum bile, nedeni nedir sizce? İnsanlar bu yüzden kızıyor.
Umarım anlamışsınızdır.

Bir üstteki yorumda da ‘çocuklarını sevmediği’ söylenmiş ve sizin yorumunuz da önceki de çok beğeni almış.
Yahu dedim ben birşey mi kaçırıyorum, döndüm tekrar okudum, bayanın çocuklarını sevmediğini düşündürecek bir ibare göremedim.
Depresyondaki bir hemcinsiniz bana yol gösterin diyor ve sizler birleşip linç etmişsiniz olacak şey değil.

çok şey kaçırmışsınız. Eski konular, farklı üyeliklerdeki eski konular falan...

Kimsiniz gerçek hayatta adınız nedir bilmiyorum ama şikayet geçirdiğiniz doğru mu? Bari buna cevap verin. Çocuklarınıza bakabiliyor musunuz?

Merhaba,
Asla böyle bir şey söz konusu bile olmadı.Çocuklarımla gayet mutluyum ve mutluular. Sadece o dönem ölmek filan istiyorum dedğimde insanlar çok kızmıştı. Tabiki şimdi böyle şeyler söz konusu ible olamaz.Artık çocuklarım ve ben varım.

Psikolojileri nasıl? Daha önce şikayet geçirmediyseniz bence bir süre ailenize falan verşn çocukları, psikolojinin iyi değil ve onlarda iyi değildir yani. Evde de burada konuştuğunuz gibi konuşuyorsanız etkileniyorlardır.

artık konuşmuyoruz.Önceden tüm arkadaşlarım gelir konuşurduk anlatırıdm.Şimdi o adamın ismi o evde anılmıyor. Kitap okuma saatleri yaptık.Herşey yolunda. SAdece hayatımdan çıklaası kaldı. Kadınlar gününe çiçek göndermiş. 2 mart mahkememiz idi.Boşanmıycam dedi.Mahkmeye gelmedi 30 martta ertelendi. vs.vs. Ama biz düzenimizi kurduk.Kararımızı verdik. Geriye dönmek asla yok.

artık konuşmuyoruz.Önceden tüm arkadaşlarım gelir konuşurduk anlatırıdm.Şimdi o adamın ismi o evde anılmıyor. Kitap okuma saatleri yaptık.Herşey yolunda. SAdece hayatımdan çıklaası kaldı. Kadınlar gününe çiçek göndermiş. 2 mart mahkememiz idi.Boşanmıycam dedi.Mahkmeye gelmedi 30 martta ertelendi. vs.vs. Ama biz düzenimizi kurduk.Kararımızı verdik. Geriye dönmek asla yok.
Evleri almadan boşanmayın ,

Canım bu kadar büyütme. Çocuklarını dinleme boşanma nikahını verme. Çocuk ne bilir. Psikolojisi falan da önemli değil. Ne olacak sanki en fazla anneleri gibi bir adamın peşinde ömür tüketirler. Belki aldatılır, şiddet görürler ama onlar da nikahın ne kadar önemli olduğunu görerek büyüdüğü için asla bırakmazlar. Bir kadın için en önemlisi nikahtır.

Hem ne olmuş başka kadınla yaşıyorsa, o gider başkası gelir. Eve gelir gelmez kocana güler yüz göster. Yemekler hazırla evini temizle kendine bak. Kocanı da duşa sok bir güzel kesele oh mis gibi olur pamuk pamuk. Ne var sanki başka kadının koynundan geliyorsa, bu kadar büyütülür mü? Yuva kolay kurulmuyor. Hem benim anlamadığım neyin gururunu yaptın da daha önce iki kez boşandın ki? Çok gereksiz bir hareket olmuş. Nikah bu boru mu?

evet.maalesef böyle davrandım yıllarca. Şu an kendimden tiksindim..
Hayat kısa ve aslında aile sadece anne baba çocuk değil. AŞtım bu saçmalıkları. Biz kocaman bir aileyiz. Ben ve kızlarım.Ve çok mutluyuz şimdilerde..

Annesinin babasının evlerinden size ne ki ?
Benim erkek kardeşim evlenip boşanacak bende karısına babamdan kalan evleri mi vereceğim ? Ne kadar gurursuz bir kadınsınız ya. Resmen malın kölesi olmuşsunuz. Iyi ki sizin gibi bir annem yok. Sizin kızlarınızın yerinde olsam kendime ayrı ev tutar ne sizin gibi gurursuz bir anneyle ne de o karaktersiz babayla gorusurdum ne yaparlarsa yapsınlar der yüzünüze bile bakmazdım. Çok ciddiyim. Iğrenç düşünceler mide bulandırıcı yaşamlar.

haklısınız. Aslında bunlar bahaneydi. Bu adamdan vazgeçmemek için bahaneerdi. Mal mülk umrumda olsa her boşanmada hiçbirşey almadan boşanmazdım. Kendi tazminatımla aldğıjız arsayı bile kendine bırakıp gitmiştim.
Ama artık sevgi aşk yok.Nefret yok. O kadından a nefret etmiyorum. Bitti gitti.Kamburumu attım. Çocuklarımla ben varım artık.

Yıllardır niye yazıyosun ki buraya sanki çok dinliyomuş gibi. İnsanları da sinir ediyosun. Yine zavallı gibi davranacaksın. Çocukların senden daha olgun. Annenin annesi olmak ne zordur bilirim. Senin konunu okudukça annem aklıma geliyo zayıflıktan bi kere daha tiksiniyorum. Senden kurtulsa o çocuklar git istediğin pislikle histerik histerik takıl ama şu an böyle bi lüksün yok. Çok sinir bozucu birisin.

hataalrımı telafi ediyorum. Nihayet bitti... Artık önümüze bakıyoruz.Çocuklarımla önümüzde mükemmel bir hayat bizi bekliyor.

X