Yarın boşanıyorum.Mahkemem var.Saat 10:30..Eşimin metresi var.Araftayım.

mutluluk1982

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2015
667
396
38
evet .bataklıktayım...

o zaman yardım edin.... akıl verin... yarın uygun şartlarda çocuklarımın iyiliği için hakkınıda alarak boşanayım...
şu an yazacağınız bir kelime bile çok önemli... ne olur....
sabah gideyim mahkemeye... şartlarım iyi mi? Zaten başka şansım yok.. Avukat olan arkadaşımız var mı ? Bence tapuyu çocuklara verirse birinden kira gelirim olur birinde otururum.Büyük kızımında üniversie masrafını karşılayacak..
Ne yapayım... Diğer mallarda o kadının olacak.. Şu an eşimin üzerine annesi vefat etti. Annesinden kalan bir sürü mal varlığı var. Evler bağlar.. Benim gözüm yok ama çocuklarımı düşünüyorum.. O kadının lüks hayatı için onu lüks yaşatmak için ona mı sunaymım... ne yapayım... Yoksa hergün onursuzca öleyimmi......

mutluluk1982

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2015
667
396
38
evet .bataklıktayım...

o zaman yardım edin.... akıl verin... yarın uygun şartlarda çocuklarımın iyiliği için hakkınıda alarak boşanayım...
sabah gideyim mahkemeye... şartlarım iyi mi? Zaten başka şansım yok.. Avukat olan arkadaşımız var mı ? Bence tapuyu çocuklara verirse birinden kira gelirim olur birinde otururum.Büyük kızımında üniversie masrafını karşılayacak..
Ne yapayım... Diğer mallarda o kadının olacak.. Şu an eşimin üzerine annesi vefat etti. Annesinden kalan bir sürü mal varlığı var. Evler bağlar.. Benim gözüm yok ama çocuklarımı düşünüyorum.. O kadının lüks hayatı için onu lüks yaşatmak için ona mı sunaymım... ne yapayım... Yoksa hergün onursuzca öleyimmi......

HuMerTurk

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2020
5.993
11.800
aslında gitmek istiyor mu ? Yine boşanmayı isteyen ben oldum.. Israrla boşanmam dedi aylarca.. aylarca boşanalım dedim. Kadın hayatında.. SAdece ona resmi nikah kıymak istemiyordu..
Haklısınız.. Gitmek isteyenin hakkıdır gitmek.. Çirkefleşmeye gerek yok aslında.. Haklısınız. Ama nasıl toparlanacağım bilmiyorum... :KK43: Herkes beni eleştiriyor ama herkesin bünyesi duyguları gücü çk farklı.. Kimse kimsenin yerinde olamazki.. Benim yaşadıklarımı hislermi sadece ben biliyorum..
Kendinize hayatınıza mutluluğu yaşamanız gereken yıllarınıza haksızlık ettiğinizi farkedin lütfen. Eşiniz her hatasına karşılık yanında olduğunuz için başkalarının kendisi üzerinde hak iddia edemesin diye sizinle evli kalmak istiyor.. Sizin sevdiği için değil.. Kendinizi kullandırmayın lütfen.. Mutlu olmaya hakkınız yok mu sizin ? İlk boşanmanızda aynı adamla evlenmeseydiniz belkide bize gerçekten değer.veren sizi seven biriyle tanışıp çok mutul olacaktınız.. Kendinize yapmayın bunu.. Bırakın ni halleri varsa görsünler.. Siz kadın amacına ulaşmasın.diye boşanmamayı düşünüyorsunuz ama kocanızın ekmeğine yağ bal sürüyorsunuz.. Rabbin kimseyi.düşürmesin bu duruma.. Hakkınızda hayırlısını nasip etsin ama çocuklarınızı ve kendinizi düşünün..

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :83 Kg. Şimdiki Kilom :76 Kg.

ema1

Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr
Pro Üye
10 Ağustos 2009
24.691
16.142
Nedense aldatılan kadınların çoğu diğer kadını suçluyor kocan suçlu bence, önce ondan kurtulmalısın, bozuk karekter kirli gömlek gibi sürekli yeni kadınla değiştirilmeye benzer, böyle adamın peşine gidilmemeli
Yolundan çekilmeli daha çok, ne hali varsa görsün😤😤

mutluluk1982

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2015
667
396
38
Bütün mal varlıklarını üstüne al o da kalsın beş parasız aklı başına gelsin snde hayatın keyfini çıkar gez dolaş..çocuklara gelince aldatma düzelmez bacım naparsan yap en iyisi ömrünü tüketme keyfine bak çocuklarına bak

tüm mal varlıını vermiyor ki ? Aslında ayrı yaşıyoruz zaten. Kadın buna baskı yapacak boşan diye. Bu da boşanmak için belki verir... İşte diğer ihtiaml kendi dava açarsa bu defa hazır teklif ettiklerinden de olurmuyum.. Hayır olmam...
Zaten evin yarısı benim... En kötü ne olur ki.. Nafaka alırım.Tazminat alırım..

-Cheryl Blossom

ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2018
7.619
19.777
Bir kadın onursuz gurursuz olmamalı.
Çocuklarına bu şekilde örnek olmamalı!!
Gidin mahkemeye, hakkınızı isteyin, boşanın hayatınıza bakın.
Gerçekren vahim durumdasınız ama insanlar nelerin altından kalkıyor. Neden bu kadar kendinizi aciz görüyorsunuz?

Feslegen Kokulu Nane

Durmak, yıkılmaktan önceki son adımdır.
Pro Üye
Anneler Kulübü
30 Ekim 2018
15.921
37.014
Yok artık 😳😳😳
Gururu falan bir kenara bırak yarın o herif ölse malının yarısı o kadına kalacak. Kusura bakma sana olan olmus ama o sabilerin hakkını koru bence. Asla ve asla boşanma ama asla ve asla da aynı evde oturma. Yanına gelip gitmesine asla müsade etme.

sadeturkkahve

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2018
348
828
Merhabalar,
Ben eski okyanus nickli , Karamelek nickli kişiyim. Ki konularımı birleştirdim. Yıllardır aynı hikaye. Artık kimse bana yazmıyor bile.. Yinede içimdekileri yazmak istedim. Beni bilenler biliyorlar.Bu adamla 3.kez evelndim. Her seferinde aldatmadan bitti. Şimdide 1,5 yıldır metresi var. Çok uğraştım. Mücadele ettim. Ne kadın ne bu adam vazgeçti birbirlerinden.. Anlaşmalı boşanıcaz.Kızlarım mahvoldu. Aslınca cuma günü itiraz dilekçesi verdik.Tekrar vazgeçtik. Kadın nikahı vermediğimi bilirse benim adam ona resmi nikah kıyamaz.
bu kadın benle konuştu. Senin yaşam standartın benim çocugumun yaşam standartı seninkilerle bir değil dedi. Senin kocan benim lüks hayatıma yetişemeyeceği için beni terk etti size döndü demişti. Ben 1.000 tl lık tşört , 3.000 tl ayakkabı giyerim.Yurtdısından parfümüm gelir dedi. Bende çocuklarımın rızkını bu kadar mal varlığını o kadına bırakmak istemiyorum. Ama 3.kez evlendik ve önceki boşanmalarımızda hiçbirşey almadım.Sadece ortak tapulu 2 ev var. Diğer 3 ev eşimin üstüne. Bilmiyorum şu an derdim maddiyat mı içimdeki o acımı. terkedilmişlik m , kadının zaferi mi, kadına istedğini verdim o mu...
sabah geldi eve.. bir haftadır onun yannda... kadın dört gözle boşanmamızı bekliyor. Zaten kadında evliydi. Eşim için kocasını boşadı.Hatta mahkemeye birlikte gitmişler tebligatı almaya.. Benimki tekrar kadını bırakıp bize döndü.Kadında ben yuvamı yıktım senin için sende boşanacaksın diyor. Ya bunlar bahane... Bizimki istemese kadın ne yapabilir diycem ama.Hocaya filan gidiyor. mesaj atıor.Ses kaydı atıyor.Hamileyim diyor.İntihar etti..Ve benimki ısrarla boşanmak istemedi.. Aslında derdi o kadına resmi nikah kıymak değill .Bende boşanmazssam beni bahane edecek. Hayatını yaşayacak.. Ben ne yapayım.. Ölmek istiyorum.Ama evlatlarım var. Bıktım.Yoruldum…
sabah geldi.. Galiba tekrar kadınla konuşmuş... kafası karışmış..

Sen bu evden çık diyor.Temmuz ayında ortak olan evimizdeki kiracının sözleşmesi bitiyormuş.Oraya git diyor. Üstün kirasınıda sen al diyor. Evin tapularınıda çocuklarımızın üzerine yapalım diyor. Kızların eğitim masraflarınıda kendi karşılayacak.
Bende ayrı evlerde yaşayalım nikahı vermiyeyim diyorum. O kadının istediğini vermek istemiyorum. Ama ben mi mutsuz olayım... Bilmiyorum.. Ne diyceksiniz şimdi sizlerdne çok ağır hakaretlerde duyabilirm…Haklısınız. Ben bir türlü bu illetten kurtulamadım. Yarın sabah ya gidip tertemiz boşanayım.. Yada Temmuzu bekleyip tapuları alıp boşanayım..Bilmiyorum protokolde yazılırsa bir yasal yükümlülüğü oluyor mu ? Çok kötüyüm.. Şu an ne yapacağımı bilmiyorum...
Bir ev tuttum.Ailemle oturayım diye. Tekrar vazgeçtim.Evdeki eşyaların hepsi kolilendi. Topladık. Tekrar eşyaları yerleştiridm evime. Kira sözleşmesini fesh ettim diye birde 4.000 lira ceza ödedim.. üstelik bir günde evi toplayıp yereştirdim tekrar... yani şu an ne yaptığımı bilmiyorum.. O kadar kötüyüm... lütfen çok ciddi yardıma ihtiyacm var. Evet sizin söylediklerini yapamadım ama nolur... Yardım edin.Fkir verin.akıl verin.. o kadının istediği olmasında diye mi kendim mi... bilmiyorum... herkes yapıyor ben niye yapamıyoeum... niye...niye..niye...
Siz kadına istediğini vermeyelim derken kendinize ve çocuklarınızi ne hale getirdiğinizi dışardan bir gözle bakabilseniz keske. 3 kez evlenip 3 kez aynı sebeple bosandiginiz adamdan ne gibi bir beklentiniz var? Sizden ayrılıp o kadınla evlense yarın öbür gün onuda aldatacak. Mayası bozuk karaktersiz. Yasal olarak alabileceğiniz tüm haklarınızı kuruşu kuruşuna alın ve boşanın. Herkes hata yapar ama siz bu adamı takıntı haline getirmissiniz. Destek alın bu takıntınin üstesinden gelin. Annesiniz kendinize gelin lütfen. Boşanmazsaniz onlardan intikam alayim derken en büyük intikamı kendinizden ve kizlarinizdan alırsınız.

aselberen20

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2020
255
623
abartmayın yahu adam tüm mal varlığını neden versin ? Sizden ayrılıyor diye aç kalsın madem.
Belli yaşa gelmiş yapmış yasada yarısı kadınındır siz öteki kadına gidecek diye korkuyorsunuz da öbür kadın 3000 TL lik tshirtlerden bahsediyor bu hayatı yaşayan kadın fakir midir yani sizce.
Siz kendinize boşanmamak İçin neden arıyorsunuz yapmayın.
Kurtulun bu illetten.

Negoo

Deliyim, gözü kara deliyim😜
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
10 Haziran 2010
60.404
222.730
37
Çocuklarınız büyüse de bir an önce kurtulsalar şu ortamdan. Onların vebali sizin boynunuza. İlerde yaşayacakları evlilik hayatının dibine dinamit döşüyorsunuz, yazık gerçekten yazık...