Yarın boşanıyorum.Mahkemem var.Saat 10:30..Eşimin metresi var.Araftayım.

Merhabalar,
Ben eski okyanus nickli , Karamelek nickli kişiyim. Ki konularımı birleştirdim. Yıllardır aynı hikaye. Artık kimse bana yazmıyor bile.. Yinede içimdekileri yazmak istedim. Beni bilenler biliyorlar.Bu adamla 3.kez evelndim. Her seferinde aldatmadan bitti. Şimdide 1,5 yıldır metresi var. Çok uğraştım. Mücadele ettim. Ne kadın ne bu adam vazgeçti birbirlerinden.. Anlaşmalı boşanıcaz.Kızlarım mahvoldu. Aslınca cuma günü itiraz dilekçesi verdik.Tekrar vazgeçtik. Kadın nikahı vermediğimi bilirse benim adam ona resmi nikah kıyamaz.
bu kadın benle konuştu. Senin yaşam standartın benim çocugumun yaşam standartı seninkilerle bir değil dedi. Senin kocan benim lüks hayatıma yetişemeyeceği için beni terk etti size döndü demişti. Ben 1.000 tl lık tşört , 3.000 tl ayakkabı giyerim.Yurtdısından parfümüm gelir dedi. Bende çocuklarımın rızkını bu kadar mal varlığını o kadına bırakmak istemiyorum. Ama 3.kez evlendik ve önceki boşanmalarımızda hiçbirşey almadım.Sadece ortak tapulu 2 ev var. Diğer 3 ev eşimin üstüne. Bilmiyorum şu an derdim maddiyat mı içimdeki o acımı. terkedilmişlik m , kadının zaferi mi, kadına istedğini verdim o mu...
sabah geldi eve.. bir haftadır onun yannda... kadın dört gözle boşanmamızı bekliyor. Zaten kadında evliydi. Eşim için kocasını boşadı.Hatta mahkemeye birlikte gitmişler tebligatı almaya.. Benimki tekrar kadını bırakıp bize döndü.Kadında ben yuvamı yıktım senin için sende boşanacaksın diyor. Ya bunlar bahane... Bizimki istemese kadın ne yapabilir diycem ama.Hocaya filan gidiyor. mesaj atıor.Ses kaydı atıyor.Hamileyim diyor.İntihar etti..Ve benimki ısrarla boşanmak istemedi.. Aslında derdi o kadına resmi nikah kıymak değill .Bende boşanmazssam beni bahane edecek. Hayatını yaşayacak.. Ben ne yapayım.. Ölmek istiyorum.Ama evlatlarım var. Bıktım.Yoruldum…
sabah geldi.. Galiba tekrar kadınla konuşmuş... kafası karışmış..

Sen bu evden çık diyor.Temmuz ayında ortak olan evimizdeki kiracının sözleşmesi bitiyormuş.Oraya git diyor. Üstün kirasınıda sen al diyor. Evin tapularınıda çocuklarımızın üzerine yapalım diyor. Kızların eğitim masraflarınıda kendi karşılayacak.
Bende ayrı evlerde yaşayalım nikahı vermiyeyim diyorum. O kadının istediğini vermek istemiyorum. Ama ben mi mutsuz olayım... Bilmiyorum.. Ne diyceksiniz şimdi sizlerdne çok ağır hakaretlerde duyabilirm…Haklısınız. Ben bir türlü bu illetten kurtulamadım. Yarın sabah ya gidip tertemiz boşanayım.. Yada Temmuzu bekleyip tapuları alıp boşanayım..Bilmiyorum protokolde yazılırsa bir yasal yükümlülüğü oluyor mu ? Çok kötüyüm.. Şu an ne yapacağımı bilmiyorum...
Bir ev tuttum.Ailemle oturayım diye. Tekrar vazgeçtim.Evdeki eşyaların hepsi kolilendi. Topladık. Tekrar eşyaları yerleştiridm evime. Kira sözleşmesini fesh ettim diye birde 4.000 lira ceza ödedim.. üstelik bir günde evi toplayıp yereştirdim tekrar... yani şu an ne yaptığımı bilmiyorum.. O kadar kötüyüm... lütfen çok ciddi yardıma ihtiyacm var. Evet sizin söylediklerini yapamadım ama nolur... Yardım edin.Fkir verin.akıl verin.. o kadının istediği olmasında diye mi kendim mi... bilmiyorum... herkes yapıyor ben niye yapamıyoeum... niye...niye..niye...
Siz kadına istediğini vermeyelim derken kendinize ve çocuklarınızi ne hale getirdiğinizi dışardan bir gözle bakabilseniz keske. 3 kez evlenip 3 kez aynı sebeple bosandiginiz adamdan ne gibi bir beklentiniz var? Sizden ayrılıp o kadınla evlense yarın öbür gün onuda aldatacak. Mayası bozuk karaktersiz. Yasal olarak alabileceğiniz tüm haklarınızı kuruşu kuruşuna alın ve boşanın. Herkes hata yapar ama siz bu adamı takıntı haline getirmissiniz. Destek alın bu takıntınin üstesinden gelin. Annesiniz kendinize gelin lütfen. Boşanmazsaniz onlardan intikam alayim derken en büyük intikamı kendinizden ve kizlarinizdan alırsınız.

abartmayın yahu adam tüm mal varlığını neden versin ? Sizden ayrılıyor diye aç kalsın madem.
Belli yaşa gelmiş yapmış yasada yarısı kadınındır siz öteki kadına gidecek diye korkuyorsunuz da öbür kadın 3000 TL lik tshirtlerden bahsediyor bu hayatı yaşayan kadın fakir midir yani sizce.
Siz kendinize boşanmamak İçin neden arıyorsunuz yapmayın.
Kurtulun bu illetten.

O kadar çok dramatize etmişsiniz ki, o kadar çok adama yapışmışsiniz ki. Adam sizinle oyuncak gibi oynuyor. Oraya gidiyor sıkılıyor senin yanına geliyor, senden sıkılıyor o kadına gidiyor. Tapulari alın. Herseyi garantiye alın boşanin. Asla görüşmeyin. Eğer vazgeçerseniz bu sefer de başınıza gelen herseyi hakediyorsunuz demektir.

Evleri çocukların üstüne alın , öyle boşanın bence. Yarın öbür gün çarçur olmasın. 2 ev varmış zaten iki evladınızın üstüne olsun .
Ondan sonra denilen gbi birinde oturun, diğerini kiraya verin. Çocuklarınız ve onların geleceğini düşünün. Boşverin elin kadınını ne hali varsa görsün.

Bakın eşiniz bu boşanmadan sonra bir daha asla eve adım atamayacağını bilsin. Hala eşiniz döner diye bir beklenti içindesiniz. Siz ayrılarak ceza verdiğinizi düşünüyorsunuz ama işin aslı adama ödül vermişsiniz. İşiniz bitince hayatınızdan tamamen çıkarın ama mümkünse donla adamı dışarı atın. Kadınla baştan muhatap olmanız da çok üzücü olmuş. Kadın maşallah gazetelerde okuduğumuz ikinci kadın rolünü iyi oynamış. Ama suç başka kadında değil, uzun süredir koca rolünden sıyrılan adamda.
Siz yarın gitmeyin. Kesinlikle hazır değilsiniz. Adam akıllı avukat vs bulun, hazırlık yapın, kadına da dava açın ve rezil edin. Eğer dava ile uğraşmak istemiyorsanız bile şantaj yaparsınız. Ya sizi her yere rezil ederim ya da bana hakkım olan evleri verirsiniz diye. Zaten yüz göz olmuşsunuz bundan sonra gurur yapıp, çöp almadan çıkmanın bir anlamı yok.

tüm mal varlıını vermiyor ki ? Aslında ayrı yaşıyoruz zaten. Kadın buna baskı yapacak boşan diye. Bu da boşanmak için belki verir... İşte diğer ihtiaml kendi dava açarsa bu defa hazır teklif ettiklerinden de olurmuyum.. Hayır olmam...
Zaten evin yarısı benim... En kötü ne olur ki.. Nafaka alırım.Tazminat alırım..
Alabildiğini almaya çalış onlara a bes kuruş bırakma yoksa bosanmam de mecbur verecek ayrı yasa yine ama resmi nikahı verme istediğini alana kadar kolay mı o kadar emek ver çilesini çek balini kaymağını o yesin sende sürün yok öyle çocuklarının geleceğini de düşün şükür ki mali var yoksa napcaktn bı basina

tüm mal varlıını vermiyor ki ? Aslında ayrı yaşıyoruz zaten. Kadın buna baskı yapacak boşan diye. Bu da boşanmak için belki verir... İşte diğer ihtiaml kendi dava açarsa bu defa hazır teklif ettiklerinden de olurmuyum.. Hayır olmam...
Zaten evin yarısı benim... En kötü ne olur ki.. Nafaka alırım.Tazminat alırım..
2 evin tapusu ortak tapu değil mi? Diğer 3 evde eşinizin üstüne, ortak tapu olanlardan bir tanesini sizin üzerinize yapmasını isteyin, diğer evler için de kaç çocuğunuz varsa her biri için bir ev olmak kaydıyla çocukların üzerine evlerin tapusunu isteyin+ çocuklar için nafaka, bunları aynen bu şekilde boşanma protokolüne yazarsanız mahkeme karara bağlayacağından cayma, karara uymama diye bir şey söz konusu değil zira mal paylaşımıyla ilgili mahkeme kararı olacak elinizde ya da yarın mahkemeye çıktığınızda yazdığım şartlarda boşanmayı kabul edebileceğinizi, mahkeme sonuçlanmadan mal paylaşımının yapılmasını istediğinizi beyan edin.
Evlerin tapusu sizlerin üzerine yapılınca da boşanın ve artık bu adamı unutun, çocuklarına babalık vazifesini yapsın yeterli.

Merhabalar,
Ben eski okyanus nickli , Karamelek nickli kişiyim. Ki konularımı birleştirdim. Yıllardır aynı hikaye. Artık kimse bana yazmıyor bile.. Yinede içimdekileri yazmak istedim. Beni bilenler biliyorlar.Bu adamla 3.kez evelndim. Her seferinde aldatmadan bitti. Şimdide 1,5 yıldır metresi var. Çok uğraştım. Mücadele ettim. Ne kadın ne bu adam vazgeçti birbirlerinden.. Anlaşmalı boşanıcaz.Kızlarım mahvoldu. Aslınca cuma günü itiraz dilekçesi verdik.Tekrar vazgeçtik. Kadın nikahı vermediğimi bilirse benim adam ona resmi nikah kıyamaz.
bu kadın benle konuştu. Senin yaşam standartın benim çocugumun yaşam standartı seninkilerle bir değil dedi. Senin kocan benim lüks hayatıma yetişemeyeceği için beni terk etti size döndü demişti. Ben 1.000 tl lık tşört , 3.000 tl ayakkabı giyerim.Yurtdısından parfümüm gelir dedi. Bende çocuklarımın rızkını bu kadar mal varlığını o kadına bırakmak istemiyorum. Ama 3.kez evlendik ve önceki boşanmalarımızda hiçbirşey almadım.Sadece ortak tapulu 2 ev var. Diğer 3 ev eşimin üstüne. Bilmiyorum şu an derdim maddiyat mı içimdeki o acımı. terkedilmişlik m , kadının zaferi mi, kadına istedğini verdim o mu...
sabah geldi eve.. bir haftadır onun yannda... kadın dört gözle boşanmamızı bekliyor. Zaten kadında evliydi. Eşim için kocasını boşadı.Hatta mahkemeye birlikte gitmişler tebligatı almaya.. Benimki tekrar kadını bırakıp bize döndü.Kadında ben yuvamı yıktım senin için sende boşanacaksın diyor. Ya bunlar bahane... Bizimki istemese kadın ne yapabilir diycem ama.Hocaya filan gidiyor. mesaj atıor.Ses kaydı atıyor.Hamileyim diyor.İntihar etti..Ve benimki ısrarla boşanmak istemedi.. Aslında derdi o kadına resmi nikah kıymak değill .Bende boşanmazssam beni bahane edecek. Hayatını yaşayacak.. Ben ne yapayım.. Ölmek istiyorum.Ama evlatlarım var. Bıktım.Yoruldum…
sabah geldi.. Galiba tekrar kadınla konuşmuş... kafası karışmış..

Sen bu evden çık diyor.Temmuz ayında ortak olan evimizdeki kiracının sözleşmesi bitiyormuş.Oraya git diyor. Üstün kirasınıda sen al diyor. Evin tapularınıda çocuklarımızın üzerine yapalım diyor. Kızların eğitim masraflarınıda kendi karşılayacak.
Bende ayrı evlerde yaşayalım nikahı vermiyeyim diyorum. O kadının istediğini vermek istemiyorum. Ama ben mi mutsuz olayım... Bilmiyorum.. Ne diyceksiniz şimdi sizlerdne çok ağır hakaretlerde duyabilirm…Haklısınız. Ben bir türlü bu illetten kurtulamadım. Yarın sabah ya gidip tertemiz boşanayım.. Yada Temmuzu bekleyip tapuları alıp boşanayım..Bilmiyorum protokolde yazılırsa bir yasal yükümlülüğü oluyor mu ? Çok kötüyüm.. Şu an ne yapacağımı bilmiyorum...
Bir ev tuttum.Ailemle oturayım diye. Tekrar vazgeçtim.Evdeki eşyaların hepsi kolilendi. Topladık. Tekrar eşyaları yerleştiridm evime. Kira sözleşmesini fesh ettim diye birde 4.000 lira ceza ödedim.. üstelik bir günde evi toplayıp yereştirdim tekrar... yani şu an ne yaptığımı bilmiyorum.. O kadar kötüyüm... lütfen çok ciddi yardıma ihtiyacm var. Evet sizin söylediklerini yapamadım ama nolur... Yardım edin.Fkir verin.akıl verin.. o kadının istediği olmasında diye mi kendim mi... bilmiyorum... herkes yapıyor ben niye yapamıyoeum... niye...niye..niye...
Aynı tıpatıp tıp yüzde yüz aynı bir hikaye yakınlarımda var ben sizi o kadar iyi anlıyorum ki. Şu an kafanızın karışık olmasından tutun da her seyi çok iyi anlıyorum aynı olay yakinimin başına geldi ve sizin gibiydi önceleri ilk başta her şey karmakarışık ama zamanla insan her şeye alışıyor. Ben size burda taşlamalar olsa da tavsiye vericem herkes rahat etsin. Bakın asla ama asla nikahinizi vermeyin ve üstünüze gecirebildiginiz kadar mal geçirmeye bakın amma oturma hakkı amma tapu amma para her neyse önce maddi olarak kendini garantiye al. Nikahinizi verirseniz ilerde ne çocuğunuza bir halt kalır ne de emeklilik maaşı ne sigorta hiçbir şeyden faydalanamazsiniz ve o kadın bunlarin farkında eşini bosamasi bile para yüzünden kimbilir nasıl bir kocası varsa artık kadın cin gibi asla nikahinizi vermeyin. Daha sonra eşiniz eve geliyormuş galiba eşinizden sürekli para isteyin bu diğer kadının hiç hoşuna gitmicek hatta engel olacak para gondermemeye baslicak kocanız kadın sürekli hamileyim diye yalan atacak telefonla arayın para gönderdin mı lazim çocuklara şunu yapcam bunu yapcam diyin , gelelim bir başka konu çocuklarınız onlar sizde kalsın çocuklarınıza bağlanın ilgilenin ve hayatınızı yaşayın onlar büyüyünce her şeyi anlicaktir hirpalamayin çocuklar da elinizden gitmesin önceliğiniz olsunlar , diger bir konu eşiniz ne zaman o kadınla kavga etse sırf o kadın kıskansın diye veya gidecek başka yeri olmadığı icin geliyor ve gelecekte bazen cinsellikte isticek sizden hatta gururunuzu incitecek o kadın beni mutlu edio işte bu yüzden senden kaçtım dicek ama yalan inanmayın dediklerini yapmayın ha cinsel arzularınız varsa isterseniz yapın ama değişen bir şey olmicak beklentiye girmeyin bu şekilde. Ama para dışında kocanızi arayıp sormayın hatta istemiyorum seni deyin kulağına gitsin bu laflar bazen üç ay gelmicek bazen 5 ay ama gelecek siz de o da zamanla soguyacaksiniz zaten. Unutmayın alkol kadın kumar bunlar tedavisi mümkün olmayan hastalıklar bunlar kocanizin karaktersizligi değil hastalığı bunu sakın unutmayın Allah'ın yasak ettiği günahlar ve her eve bela getirir hastalık bunlar ve düzelmezler. Benim diyeceklerim bundan ibaret ister taslayin ister hakaret edin ama başına gelmeyen bilmez ben konu sahibine hak veriyorum.

Hiç normal değilsiniz. 3 defa aynı adamla evlen her defasında aldatıl. Hatırladığım kadarıyla başka kadınlardan çocuğu da vardı. Alabildiğin kadar mal al adamdan. Boşan, kendini ve çocuklarını psikologa götür. Hepinizin sağlam bir terapiye ihtiyacınız var. Onlar da sağlıklı değildir. Önüne bak. Sanmıyorum ama inşallah bunları uygulayabilirsin.

Şu forumda aklımın almadığı iki kadın var, biri sizsiniz.

İnşallah adam sizden boşanıp diğer kadınla evlenir, yoksa sizin kendinizi kurtaracağınız yok. Size değil de o çocuklara üzülüyorum sadece. Diğer üyede de sizde de sadece ve sadece o çocuklara üzülüyorum.
Diğerini merak edenler? 😁

Sizin iliskiniz kangren olmus artik biran önce kesip kurtulun,kendinize ve cocuklariniza bu haksizligi yapmayin.
Birakin hersey onlarin olsun siz saniyormusunuzki mutlu olacaklar?
Derin bir nefes alin ve cocuklarinizla birlikte yeni hayatiniza dogru yol alin.

X