Yarın boşanıyorum.Mahkemem var.Saat 10:30..Eşimin metresi var.Araftayım.

Bu hanım banlanmaya değmiyor en iyisi sakin olmak 😂 kendine değer vermemiş ki adam ona değer versin. Önce kendine değer verse keşke 🤷
Ya değeri meğeri boşver, şikayet edilsin birşey yapılsın ya vallahi billahi.
Ruh sağlığı iyi değil, çocuklara nasıl bakıyor belli değil. Koca da koca, koca da koca aayy içim şişti. Koca güzel birşey olsaydı adı gonca olurdu.

Ya zaten aynı mevzu 3 kere yaşanmış boşansa nolur boşanmasa nolur ya elindeki tüm herşeyi al boşan ya da boşanma süründür kendinde resmiyette evli olarak ye iç gez toz koca parasıyla hiç acıma

Merhabalar,
Ben eski okyanus nickli , Karamelek nickli kişiyim. Ki konularımı birleştirdim. Yıllardır aynı hikaye. Artık kimse bana yazmıyor bile.. Yinede içimdekileri yazmak istedim. Beni bilenler biliyorlar.Bu adamla 3.kez evelndim. Her seferinde aldatmadan bitti. Şimdide 1,5 yıldır metresi var. Çok uğraştım. Mücadele ettim. Ne kadın ne bu adam vazgeçti birbirlerinden.. Anlaşmalı boşanıcaz.Kızlarım mahvoldu. Aslınca cuma günü itiraz dilekçesi verdik.Tekrar vazgeçtik. Kadın nikahı vermediğimi bilirse benim adam ona resmi nikah kıyamaz.
bu kadın benle konuştu. Senin yaşam standartın benim çocugumun yaşam standartı seninkilerle bir değil dedi. Senin kocan benim lüks hayatıma yetişemeyeceği için beni terk etti size döndü demişti. Ben 1.000 tl lık tşört , 3.000 tl ayakkabı giyerim.Yurtdısından parfümüm gelir dedi. Bende çocuklarımın rızkını bu kadar mal varlığını o kadına bırakmak istemiyorum. Ama 3.kez evlendik ve önceki boşanmalarımızda hiçbirşey almadım.Sadece ortak tapulu 2 ev var. Diğer 3 ev eşimin üstüne. Bilmiyorum şu an derdim maddiyat mı içimdeki o acımı. terkedilmişlik m , kadının zaferi mi, kadına istedğini verdim o mu...
sabah geldi eve.. bir haftadır onun yannda... kadın dört gözle boşanmamızı bekliyor. Zaten kadında evliydi. Eşim için kocasını boşadı.Hatta mahkemeye birlikte gitmişler tebligatı almaya.. Benimki tekrar kadını bırakıp bize döndü.Kadında ben yuvamı yıktım senin için sende boşanacaksın diyor. Ya bunlar bahane... Bizimki istemese kadın ne yapabilir diycem ama.Hocaya filan gidiyor. mesaj atıor.Ses kaydı atıyor.Hamileyim diyor.İntihar etti..Ve benimki ısrarla boşanmak istemedi.. Aslında derdi o kadına resmi nikah kıymak değill .Bende boşanmazssam beni bahane edecek. Hayatını yaşayacak.. Ben ne yapayım.. Ölmek istiyorum.Ama evlatlarım var. Bıktım.Yoruldum…
sabah geldi.. Galiba tekrar kadınla konuşmuş... kafası karışmış..

Sen bu evden çık diyor.Temmuz ayında ortak olan evimizdeki kiracının sözleşmesi bitiyormuş.Oraya git diyor. Üstün kirasınıda sen al diyor. Evin tapularınıda çocuklarımızın üzerine yapalım diyor. Kızların eğitim masraflarınıda kendi karşılayacak.
Bende ayrı evlerde yaşayalım nikahı vermiyeyim diyorum. O kadının istediğini vermek istemiyorum. Ama ben mi mutsuz olayım... Bilmiyorum.. Ne diyceksiniz şimdi sizlerdne çok ağır hakaretlerde duyabilirm…Haklısınız. Ben bir türlü bu illetten kurtulamadım. Yarın sabah ya gidip tertemiz boşanayım.. Yada Temmuzu bekleyip tapuları alıp boşanayım..Bilmiyorum protokolde yazılırsa bir yasal yükümlülüğü oluyor mu ? Çok kötüyüm.. Şu an ne yapacağımı bilmiyorum...
Bir ev tuttum.Ailemle oturayım diye. Tekrar vazgeçtim.Evdeki eşyaların hepsi kolilendi. Topladık. Tekrar eşyaları yerleştiridm evime. Kira sözleşmesini fesh ettim diye birde 4.000 lira ceza ödedim.. üstelik bir günde evi toplayıp yereştirdim tekrar... yani şu an ne yaptığımı bilmiyorum.. O kadar kötüyüm... lütfen çok ciddi yardıma ihtiyacm var. Evet sizin söylediklerini yapamadım ama nolur... Yardım edin.Fkir verin.akıl verin.. o kadının istediği olmasında diye mi kendim mi... bilmiyorum... herkes yapıyor ben niye yapamıyoeum... niye...niye..niye...
Artık onurlu olun tum haklarınızı alın bosanın. Nikahı vermemek olayı bana cok kucuk dusurucu geliyor kusura bakmayın bu adamdan bir bk olmaz
mutluluk1982post: 62964150 .!.:
Merhabalar,
Ben eski okyanus nickli , Karamelek nickli kişiyim. Ki konularımı birleştirdim. Yıllardır aynı hikaye. Artık kimse bana yazmıyor bile.. Yinede içimdekileri yazmak istedim. Beni bilenler biliyorlar.Bu adamla 3.kez evelndim. Her seferinde aldatmadan bitti. Şimdide 1,5 yıldır metresi var. Çok uğraştım. Mücadele ettim. Ne kadın ne bu adam vazgeçti birbirlerinden.. Anlaşmalı boşanıcaz.Kızlarım mahvoldu. Aslınca cuma günü itiraz dilekçesi verdik.Tekrar vazgeçtik. Kadın nikahı vermediğimi bilirse benim adam ona resmi nikah kıyamaz.
bu kadın benle konuştu. Senin yaşam standartın benim çocugumun yaşam standartı seninkilerle bir değil dedi. Senin kocan benim lüks hayatıma yetişemeyeceği için beni terk etti size döndü demişti. Ben 1.000 tl lık tşört , 3.000 tl ayakkabı giyerim.Yurtdısından parfümüm gelir dedi. Bende çocuklarımın rızkını bu kadar mal varlığını o kadına bırakmak istemiyorum. Ama 3.kez evlendik ve önceki boşanmalarımızda hiçbirşey almadım.Sadece ortak tapulu 2 ev var. Diğer 3 ev eşimin üstüne. Bilmiyorum şu an derdim maddiyat mı içimdeki o acımı. terkedilmişlik m , kadının zaferi mi, kadına istedğini verdim o mu...
sabah geldi eve.. bir haftadır onun yannda... kadın dört gözle boşanmamızı bekliyor. Zaten kadında evliydi. Eşim için kocasını boşadı.Hatta mahkemeye birlikte gitmişler tebligatı almaya.. Benimki tekrar kadını bırakıp bize döndü.Kadında ben yuvamı yıktım senin için sende boşanacaksın diyor. Ya bunlar bahane... Bizimki istemese kadın ne yapabilir diycem ama.Hocaya filan gidiyor. mesaj atıor.Ses kaydı atıyor.Hamileyim diyor.İntihar etti..Ve benimki ısrarla boşanmak istemedi.. Aslında derdi o kadına resmi nikah kıymak değill .Bende boşanmazssam beni bahane edecek. Hayatını yaşayacak.. Ben ne yapayım.. Ölmek istiyorum.Ama evlatlarım var. Bıktım.Yoruldum…

Sen bu evden çık diyor.Temmuz ayında ortak olan evimizdeki kiracının sözleşmesi bitiyormuş.Oraya git diyor. Üstün kirasınıda sen al diyor. Evin tapularınıda çocuklarımızın üzerine yapalım diyor. Kızların eğitim masraflarınıda kendi karşılayacak.
Bende ayrı evlerde yaşayalım nikahı vermiyeyim diyorum. O kadının istediğini vermek istemiyorum. Ama ben mi mutsuz olayım... Bilmiyorum.. Ne diyceksiniz şimdi sizlerdne çok ağır hakaretlerde duyabilirm…Haklısınız. Ben bir türlü bu illetten kurtulamadım. Yarın sabah ya gidip tertemiz boşanayım.. Yada Temmuzu bekleyip tapuları alıp boşanayım..Bilmiyorum protokolde yazılırsa bir yasal yükümlülüğü oluyor mu ? Çok kötüyüm.. Şu an ne yapacağımı bilmiyorum...
Bir ev tuttum.Ailemle oturayım diye. Tekrar vazgeçtim.Evdeki eşyaların hepsi kolilendi. Topladık. Tekrar eşyaları yerleştiridm evime. Kira sözleşmesini fesh ettim diye birde 4.000 lira ceza ödedim.. üstelik bir günde evi toplayıp yereştirdim tekrar... yani şu an ne yaptığımı bilmiyorum.. O kadar kötüyüm... lütfen çok ciddi yardıma ihtiyacm var. Evet sizin söylediklerini yapamadım ama nolur... Yardım edin.Fkir verin.akıl verin.. o kadının istediği olmasında diye mi kendim mi... bilmiyorum... herkes yapıyor ben niye yapamıyoeum... niye...niye..niye...

Herkes kadına gurursuz onursuz yok bilmem ne demiş yaaa karşısında anlaşılan köpek gibi bi kadın var boşanmalarını 4 gözle bekleyen madem adamda variyetli süründürsün valla o kadında anca metresi olarak kalsın rezil rezil

Bu konu sahibine benzer biri vardı ben küçükken aynı apartmandaydık. Boşandılar adam başka kadınla evlendi kadın o kadınfan boşandırtıp tekrar evlendi. Sonra tekrar boşandılar adam yırt dışına gitti kadın çocuğu bahane edip o da yurt dışıma adamanın yanına gitti tekrar evlendi. Sonra uzun süre haber alamadık 11-12 yıl sonra duyduk ki 3 daha boşanıp evlenmişler. Her seferinde adam başkasıyla evlenmiş ya da nişanlanmış ama kadın tekrar adamla evlenmiş . Var böyle ruh hastaları yani ben adama acıyorum çocuklara acıyorum . Bu ve bunun gibi kadınlara acil şifalar diliyorum

Herkes kadına gurursuz onursuz yok bilmem ne demiş yaaa karşısında anlaşılan köpek gibi bi kadın var boşanmalarını 4 gözle bekleyen madem adamda variyetli süründürsün valla o kadında anca metresi olarak kalsın rezil rezil
İlk değil ki bu durum, daha önce defalarca aldatıldı konu sahibi, 2 kere boşandı bu adamdan. Yüzsüz olan biri varsa kendisi.

Yaaa bu adama bşy olsa hiç bir hak talep edemez o metres rezili kadın..bu kadın nikahını vermediği için ama verirse tüm malları o rezil o..ile paylaşmak zorunda olur çocukları için yapıyor aslında bunu bir nevİ bence de boşanmasın yesin içsin gezsin tozsun keyfine baksın

Yaaa bu adama bşy olsa hiç bir hak talep edemez o metres rezili kadın..bu kadın nikahını vermediği için ama verirse tüm malları o rezil o..ile paylaşmak zorunda olur çocukları için yapıyor aslında bunu bir nevİ bence de boşanmasın yesin içsin gezsin tozsun keyfine baksın
O kadın adamdan çocuk yaparsa adam köpek gibi mirası paylaşacak.
Konu sahibi nikahını vermese de değişen bir şey olmayacak. Bir çocuğa bakar.

evet..Değmez... Derdim aslında tırnak tırnak yapmış oldugum malı sonradan gelen yemesin diye.... hele de yuvamı yıkan kadın yemesin diye... ama değer mi ? değmez.... hayır değmez.... şimdi o kadının yanında ..evinde... bunu biliyorum... bu kadar onursuz olunmaz. ki zaten çocugum mal mülk istemem diyor... yeter ki boşan diyor.
(Kınamıyorum Rabbim kimseye vermesin bu durumu diyorum )
Yuvamı yıkan kadın ? Senin yuvan yok ki.. Senin kocan yok ki.. Senin bir hayatın yok.. Ne kadar onursuz olunabileceğini sizden görüyoruz ne yazık ki.. Kocanz zaten o malı başka kadınlara yediriyor ister boşanın ister boşanmayın senin kocanın parasını başka kadınlar yiyor bacım anlıyor musun ? do you understand me ?

O kadın adamdan çocuk yaparsa adam köpek gibi mirası paylaşacak.
Konu sahibi nikahını vermese de değişen bir şey olmayacak. Bir çocuğa bakar.
Bu kadın mıydı hatırlamıyorum ama bir hamile bir kadın vardı zaten konularında , aldırdilar çocuğu sanırım sonrasında.
2 çocuğunu bu yaşananlara şahit tutan anne çocuklarının geleceğini falan da düşünmüyor ayrıca. Hala diğer kadının istediği olmasın derdinde.

Merhabalar,

Kızlarınıza çok üzüldüm. Eminim ki mahvolmuş psikolojileri var niçin peki, anneleri böyle yaşamayı ve kızlarına yaşatmayı reva gördüğü için.

Bu kadın mıydı hatırlamıyorum ama bir hamile bir kadın vardı zaten konularında , aldırdilar çocuğu sanırım sonrasında.
2 çocuğunu bu yaşananlara şahit tutan anne çocuklarının geleceğini falan da düşünmüyor ayrıca. Hala diğer kadının istediği olmasın derdinde.
Ben başka kadınlardan çocuğu oldu diye hatırlıyorum.

Şikayet edebiliyor muyuz?
Bir bilginiz var mı?

Konu sahibinin kocası arada birkaç yıl başkasıyla evli kalıp çocuk aldırmıştı.
Hatta bir konusunda "hamile bıraktığı kadınLAR" falan yazmış, çoğul eki ile. Kimbilir kaç kadınla çocuk boyutuna geçti. O kadınların birinden çocuğu varsa, öldükten sonra zart diye konu sahibinin miras da miras dediği mala mülke konacak zaten, geçmiş olsun.

Ha diyelim o kadınlardan çocuğu yok. Bu kadın hırs yapıp çocuk yaparsa zaten mirasa ortak olacak. Değişen bir şey olmayacak. Yani konu sahibinin uğruna boşanmayacağını söylediği miras zaten bölünecek.

aslında gitmek istiyor mu ? Yine boşanmayı isteyen ben oldum.. Israrla boşanmam dedi aylarca.. aylarca boşanalım dedim. Kadın hayatında.. SAdece ona resmi nikah kıymak istemiyordu..
Haklısınız.. Gitmek isteyenin hakkıdır gitmek.. Çirkefleşmeye gerek yok aslında.. Haklısınız. Ama nasıl toparlanacağım bilmiyorum... :KK43: Herkes beni eleştiriyor ama herkesin bünyesi duyguları gücü çk farklı.. Kimse kimsenin yerinde olamazki.. Benim yaşadıklarımı hislermi sadece ben biliyorum..
Yani tamam adam harem kurmak istiyor o yüzden gitmek istemiyor olabilir ama gitmesinin zamanı çoktan gelmiş. Eminim onsuz daha iyi olacaksınızdır..

1 kere affedersin pişman dersin inanırsın. 3 kere de aynı hatayı yapmak ne biliyim nasıl saçma bir şey bu. Hiç mi gururunuz yok. Nikahı vermesem diyorsunuz. Benim nikahımdaki adam gidip başkasıyla yatıp kalkacak onunla yaşayacak. Ama benimle nikahlı 😏Amaç ne yani. Nikah kıymadan da istediklerini yapıyorlar. Çocuklarınız da mı akıl vermiyor size?

X