Yarın boşanıyorum.Mahkemem var.Saat 10:30..Eşimin metresi var.Araftayım.

Bilgim yok ama şikayet etmeyle ilgili gibi bir durum yaşamıştı konu sahibi, buradan birileri sosyal medya hesabına ulaşmıştı sanırım, tam ayrıntılı hatırlamıyorum ama.
Hiç bilgi yok kim olduğuna dair. Ama online olarak şikayet edilse birşey yapılır mı bilemem,eğer söylediğiniz gibi bir şikayet geçirmişse 2. Şikayette daha ayrıntılı inceleme olur sanırım. Yazık o çocuklara, varlık içinde yitik bir psikolojiyle büyüyorlar.

Bir kere miras hakkı kişiseldir. Yani öyle adamın akli dengesinde bir bozukluğu yoksa , öyle o mallar sen ölürsen bana kalacak harcayamazsın diye birşey deme hakkı yok çocuklarının. Adamın babasından 20 ev kalsa karısının hiçbir hakkı yok, dediğim gibi sadece adamın kusuru varsa maddi durumu mirasla iyi olduğu için sadece tazminat ve nafaka miktarında etkili, ölen eşin miras payıda dörtte birdir. Geri kalan dörtte üç çocuklar arasında eşit pay edilir.
Anladım, yani o malları satmazsa çocuklarının hakkı daha fazla. Teşekkür ederim 🤗🤗

şu an sadece annesinin üzerinde olan mallardan kalan mal varlığı 2 trilyonluk mal..
daha babasının evleri ve bağ evleri var... aslında iki kere boşandım.gözüm kara..kendi hakkım olan benim tazminatımla alınan malı bile istememiştim.. ben mal düşkünü değilim... ama parada önemli işte... hep kendi egom için hızlıca boşandım.gurur yaptım.. ve şimdi karşımdaki kadında sadece para hırsı var... lüks bir hayat yaşıyor.bunları bile bile nasıl bu kadar malı bırakayım bilmiyorum... bizimkide sadece ortak olan evi verecek... ya buna razı gelicem.. yada boşanmıycam..
Kızların ne diyor bu duruma?

Kimsiniz gerçek hayatta adınız nedir bilmiyorum ama şikayet geçirdiğiniz doğru mu? Bari buna cevap verin. Çocuklarınıza bakabiliyor musunuz?

Kimsiniz gerçek hayatta adınız nedir bilmiyorum ama şikayet geçirdiğiniz doğru mu? Bari buna cevap verin. Çocuklarınıza bakabiliyor musunuz?

Hayır öyle bir şey söz konusu değil. Tabiki bakıyorum ve evlatlarım beni çok seviyor bende onları.. Sadece tek dertleri beni mutlu görmek.. o kadar...

Hayır öyle bir şey söz konusu değil. Tabiki bakıyorum ve evlatlarım beni çok seviyor bende onları.. Sadece tek dertleri beni mutlu görmek.. o kadar...
Psikolojileri nasıl? Daha önce şikayet geçirmediyseniz bence bir süre ailenize falan verşn çocukları, psikolojinin iyi değil ve onlarda iyi değildir yani. Evde de burada konuştuğunuz gibi konuşuyorsanız etkileniyorlardır.

evet..Değmez... Derdim aslında tırnak tırnak yapmış oldugum malı sonradan gelen yemesin diye.... hele de yuvamı yıkan kadın yemesin diye... ama değer mi ? değmez.... hayır değmez.... şimdi o kadının yanında ..evinde... bunu biliyorum... bu kadar onursuz olunmaz. ki zaten çocugum mal mülk istemem diyor... yeter ki boşan diyor.

Canım bu kadar büyütme. Çocuklarını dinleme boşanma nikahını verme. Çocuk ne bilir. Psikolojisi falan da önemli değil. Ne olacak sanki en fazla anneleri gibi bir adamın peşinde ömür tüketirler. Belki aldatılır, şiddet görürler ama onlar da nikahın ne kadar önemli olduğunu görerek büyüdüğü için asla bırakmazlar. Bir kadın için en önemlisi nikahtır.

Hem ne olmuş başka kadınla yaşıyorsa, o gider başkası gelir. Eve gelir gelmez kocana güler yüz göster. Yemekler hazırla evini temizle kendine bak. Kocanı da duşa sok bir güzel kesele oh mis gibi olur pamuk pamuk. Ne var sanki başka kadının koynundan geliyorsa, bu kadar büyütülür mü? Yuva kolay kurulmuyor. Hem benim anlamadığım neyin gururunu yaptın da daha önce iki kez boşandın ki? Çok gereksiz bir hareket olmuş. Nikah bu boru mu?

şu an sadece annesinin üzerinde olan mallardan kalan mal varlığı 2 trilyonluk mal..
daha babasının evleri ve bağ evleri var... aslında iki kere boşandım.gözüm kara..kendi hakkım olan benim tazminatımla alınan malı bile istememiştim.. ben mal düşkünü değilim... ama parada önemli işte... hep kendi egom için hızlıca boşandım.gurur yaptım.. ve şimdi karşımdaki kadında sadece para hırsı var... lüks bir hayat yaşıyor.bunları bile bile nasıl bu kadar malı bırakayım bilmiyorum... bizimkide sadece ortak olan evi verecek... ya buna razı gelicem.. yada boşanmıycam..

Annesinin babasının evlerinden size ne ki ?
Benim erkek kardeşim evlenip boşanacak bende karısına babamdan kalan evleri mi vereceğim ? Ne kadar gurursuz bir kadınsınız ya. Resmen malın kölesi olmuşsunuz. Iyi ki sizin gibi bir annem yok. Sizin kızlarınızın yerinde olsam kendime ayrı ev tutar ne sizin gibi gurursuz bir anneyle ne de o karaktersiz babayla gorusurdum ne yaparlarsa yapsınlar der yüzünüze bile bakmazdım. Çok ciddiyim. Iğrenç düşünceler mide bulandırıcı yaşamlar.

Yazmim yazmim diyorum ama bence çocuklarınız size acıyor hepsi bu sayenizde onlarda aldatmayı kabul edecek kadar normal görüp eşlerinden eziye görecekler kopun şu adamdan artık altından mı bu adam ne yasak elma izliyor musunuz bilmiyorum ama orada bi zerrin var siz osunuz adamın yemediği halt kalmadı kadın hala adam için depresyona falan giriyor

Konunun bağımlısı oldum
Konudaki tek akıllı kişi kadının kocası boşanmış ya alnından öpmek lazım

şimdi kadın lüks hayat yaşıyormuş yurtdışından gelıyormus ya
Allahım bunu da yapacam sizi öyle ikna edebilecek miyim bakalım

şimdi 1000 lira tişört 3000 tl ayakkabı diye bakma olaya dolar yukseldi ondan fiyatlar yukseldi
Eskiden dolar 3 tl olduğu zamanlad o tişört 500 tl idi öyle düşün

ya vallaha ben bir kadını kurtarmak istiyorum
Ay neyse aslında en büyük lüks insanın özgür olmasıdır bazen çok kolay ama neyse

Yıllardır niye yazıyosun ki buraya sanki çok dinliyomuş gibi. İnsanları da sinir ediyosun. Yine zavallı gibi davranacaksın. Çocukların senden daha olgun. Annenin annesi olmak ne zordur bilirim. Senin konunu okudukça annem aklıma geliyo zayıflıktan bi kere daha tiksiniyorum. Senden kurtulsa o çocuklar git istediğin pislikle histerik histerik takıl ama şu an böyle bi lüksün yok. Çok sinir bozucu birisin.

X