Yarın boşanıyorum.Mahkemem var.Saat 10:30..Eşimin metresi var.Araftayım.

O zaman yarın boşanmayacak....
37 yaşında gencecik kadın yanı yaşı 37 gorunuyor....
Genelde kadınlar bagımlı oluyor farkındamısınız?

ben pek az erkegın böyle bir şey yaşadığını gördüm....
Kültürden dolayı mı böyle acaba erkek daha güçlü bir figür ya güyaa

bir de tabi klasik kadınlar da yedirememe
Ben aldatildigimi öğrendiğim an evi terkettim. Konuşmasına bile fırsat vermeden. Konu Sahibi saplantılı kocasına.

Eski konularınızı da inceledim. Bir an evvel uzman bir hekimden psikolojik destek almanız gerektiğini bir psikolog olarak söylüyorum. Lütfen bunu aksatmayın, lütfen.

Ayrıca, eski konularınızda adınız soyadınıza, eski eşinizin adına kadar yazmışsınız. İnsanlara "Beni buluyorlar" diye sinirlenmenizi uygun bulduğumu söyleyemem. Bundan rahatsızsanız eski konularınızda kendinizi ifşa ettiğiniz yerleri silmenizi öneriyorum. Burası herkese açık bir platform, paylaştıklarınıza dikkat etmeniz gerekir.

Merhabalar,
Ben eski okyanus nickli , Karamelek nickli kişiyim. Ki konularımı birleştirdim. Yıllardır aynı hikaye. Artık kimse bana yazmıyor bile.. Yinede içimdekileri yazmak istedim. Beni bilenler biliyorlar.Bu adamla 3.kez evelndim. Her seferinde aldatmadan bitti. Şimdide 1,5 yıldır metresi var. Çok uğraştım. Mücadele ettim. Ne kadın ne bu adam vazgeçti birbirlerinden.. Anlaşmalı boşanıcaz.Kızlarım mahvoldu. Aslınca cuma günü itiraz dilekçesi verdik.Tekrar vazgeçtik. Kadın nikahı vermediğimi bilirse benim adam ona resmi nikah kıyamaz.
bu kadın benle konuştu. Senin yaşam standartın benim çocugumun yaşam standartı seninkilerle bir değil dedi. Senin kocan benim lüks hayatıma yetişemeyeceği için beni terk etti size döndü demişti. Ben 1.000 tl lık tşört , 3.000 tl ayakkabı giyerim.Yurtdısından parfümüm gelir dedi. Bende çocuklarımın rızkını bu kadar mal varlığını o kadına bırakmak istemiyorum. Ama 3.kez evlendik ve önceki boşanmalarımızda hiçbirşey almadım.Sadece ortak tapulu 2 ev var. Diğer 3 ev eşimin üstüne. Bilmiyorum şu an derdim maddiyat mı içimdeki o acımı. terkedilmişlik m , kadının zaferi mi, kadına istedğini verdim o mu...
sabah geldi eve.. bir haftadır onun yannda... kadın dört gözle boşanmamızı bekliyor. Zaten kadında evliydi. Eşim için kocasını boşadı.Hatta mahkemeye birlikte gitmişler tebligatı almaya.. Benimki tekrar kadını bırakıp bize döndü.Kadında ben yuvamı yıktım senin için sende boşanacaksın diyor. Ya bunlar bahane... Bizimki istemese kadın ne yapabilir diycem ama.Hocaya filan gidiyor. mesaj atıor.Ses kaydı atıyor.Hamileyim diyor.İntihar etti..Ve benimki ısrarla boşanmak istemedi.. Aslında derdi o kadına resmi nikah kıymak değill .Bende boşanmazssam beni bahane edecek. Hayatını yaşayacak.. Ben ne yapayım.. Ölmek istiyorum.Ama evlatlarım var. Bıktım.Yoruldum…
sabah geldi.. Galiba tekrar kadınla konuşmuş... kafası karışmış..

Sen bu evden çık diyor.Temmuz ayında ortak olan evimizdeki kiracının sözleşmesi bitiyormuş.Oraya git diyor. Üstün kirasınıda sen al diyor. Evin tapularınıda çocuklarımızın üzerine yapalım diyor. Kızların eğitim masraflarınıda kendi karşılayacak.
Bende ayrı evlerde yaşayalım nikahı vermiyeyim diyorum. O kadının istediğini vermek istemiyorum. Ama ben mi mutsuz olayım... Bilmiyorum.. Ne diyceksiniz şimdi sizlerdne çok ağır hakaretlerde duyabilirm…Haklısınız. Ben bir türlü bu illetten kurtulamadım. Yarın sabah ya gidip tertemiz boşanayım.. Yada Temmuzu bekleyip tapuları alıp boşanayım..Bilmiyorum protokolde yazılırsa bir yasal yükümlülüğü oluyor mu ? Çok kötüyüm.. Şu an ne yapacağımı bilmiyorum...
Bir ev tuttum.Ailemle oturayım diye. Tekrar vazgeçtim.Evdeki eşyaların hepsi kolilendi. Topladık. Tekrar eşyaları yerleştiridm evime. Kira sözleşmesini fesh ettim diye birde 4.000 lira ceza ödedim.. üstelik bir günde evi toplayıp yereştirdim tekrar... yani şu an ne yaptığımı bilmiyorum.. O kadar kötüyüm... lütfen çok ciddi yardıma ihtiyacm var. Evet sizin söylediklerini yapamadım ama nolur... Yardım edin.Fkir verin.akıl verin.. o kadının istediği olmasında diye mi kendim mi... bilmiyorum... herkes yapıyor ben niye yapamıyoeum... niye...niye..niye...
Bana bu konudan illet geldi ama şuradaki mantıksızlığı belki görürsünüz diye bir şansımı denemek istedim: kocanız olacak şahsiyet sizi bahane olarak sunmak içim boşanmak istemiyor sizden. Size bayıldığından değil. Öyle olsa metresleri olmazdı bugüne kadar. Siz boşasanız da adam baksın başının çaresine artık, siz boşanınca onlar otomatik evli sayılmıyor yani. Evlenmek isterse evlenir istemezse evlenmez hayret bir şey size ne ya. Nikahı vermek nedir ben bıraktım sana devrediyorum mu diyeceksiniz kadına allah allah ya.

Aldatıldım. 1 kere affetme gafletinde bulundum. Çocuklarım için. Ama aldatıldığımda beni aldattığı kadın bir tık ötemde olduğu halde muhatap almadım. İkinci kez aldatıldığımda delilleri toplayıp tek celsede 1 hafta içinde boşadım artık eski olan eş kişisini. Ne mal mülk davası güttüm ne de aldattığı kadınlarla muhatap oldum. Benim tek muhatabim eski eş kişisiydi. Bu tarz dertleri görünce üzülüyorum çok. Yapmayın bunu kendinize. O kadınlarla muhatap olup kendinize zarar vermeyin. Mal mülk olayina gelince zaten mahkeme ortada ne varsa 2 ye bölüp sizi mağdur etmiyor. Benim arkamda hiç kimse yokken gözü kara davrandim. Vicdanen de rahatım çocuklarıma karşı 1 kere şans verdiğim için. Kendimi kör kuyulara atmayı değil özgür ve güçlü olmayı seçtim. Allah bi şekilde doğrunun yanında oluyor şükür. Kendinize bu kötülüğü yapmayın. Azat edin kendinizi. Basın tekmeyi gitsin nereye gidiyorsa yahu... Allah yardimciniz olsun...

Eski konularınızı da inceledim. Bir an evvel uzman bir hekimden psikolojik destek almanız gerektiğini bir psikolog olarak söylüyorum. Lütfen bunu aksatmayın, lütfen.

Ayrıca, eski konularınızda adınız soyadınıza, eski eşinizin adına kadar yazmışsınız. İnsanlara "Beni buluyorlar" diye sinirlenmenizi uygun bulduğumu söyleyemem. Bundan rahatsızsanız eski konularınızda kendinizi ifşa ettiğiniz yerleri silmenizi öneriyorum. Burası herkese açık bir platform, paylaştıklarınıza dikkat etmeniz gerekir.
Hiç aklımda yoktu bile, burada yazanları görünce bir bakayım dedim. Kabak gibi ortada. En azından yönetime bildirip kendi adını, kocasını, kızlarını falan sildirsin bari. Rezillik yani bu kadar çirkin olayları bir de kendi ismiyle yazması.

Evleri kızların üzerine yaptır ve boşan lütfen kendini daha güçlü hissedeceksin emin ol

Hiç aklımda yoktu bile, burada yazanları görünce bir bakayım dedim. Kabak gibi ortada. En azından yönetime bildirip kendi adını, kocasını, kızlarını falan sildirsin bari. Rezillik yani bu kadar çirkin olayları bir de kendi ismiyle yazması.

Benim de aklımda yoktu, 3 kere aynı adamla evlenmiş denince bir bakayım dedim. Günlük tarzı bir şey yazmış ama herkesin okuyabileceğini unutmuş galiba. Ya da dediğim gibi psikopatolojik bir sorunu olabilir, bu yüzden ne yaptığının tam olarak bilincinde olmayabilir. Bu da ihtimal dahilinde.

Benim de aklımda yoktu, 3 kere aynı adamla evlenmiş denince bir bakayım dedim. Günlük tarzı bir şey yazmış ama herkesin okuyabileceğini unutmuş galiba. Ya da dediğim gibi psikopatolojik bir sorunu olabilir, bu yüzden ne yaptığının tam olarak bilincinde olmayabilir. Bu da ihtimal dahilinde.
Hayır bir de o sosyal medyadaki hesap onun değilse yazık alakasız bir kadınla kocası hakkında neler düşündürtüyor.

Hayır bir de o sosyal medyadaki hesap onun değilse yazık alakasız bir kadınla kocası hakkında neler düşündürtüyor.

Olabilir tabi, belki sosyal medyada olanlarla isim benzerliği var. Ya da sahte isim seçti buraya yazmak için. Her türlü kötü bence. O isimlerin sansürlenmesi gerekir diye düşünüyorum.

Ben çok üzüldüm sizin yıllarca içinde süründüğünüz duygu durumuna.
Neden kendinize bunu yapıyorsunuz?
Maddi değil sizin derdiniz, bu herife saplantınız var.
3 değil 5 kez bile evlenirsiniz geri dönse sanki.
Neden?
Muhtemelen başka adamlara şans vermiş olsanız bundan daha kötüsü olamazdı sanırım :S
Kurtulmuştunuz bu bataklıktan.

Şimdi size hiç tasvip etmediğim bir şeyi öneriyorum.
Resmi olarak ayrılmayı beklemeyin bile.
Başka erkeklere fırsat verin, çay için tanışın.
Bunlar kötü şeyler değil.
Flörtleşin, yeniden sevip sevileceğinize inanmanız lazım önce.
Gerisi çorap söküğü gibi gelir.

Annesinden kalanlar ne olursa olsun.
Siz evlendikten sonra birlikte elde ettiklerinizden evlatlarınıza ne alabiliyorsanız alın.
Emeklerinizi kurtarın yeter.

Belli parası bol, yedirecek kadın bitmiyor.
Boşanmak isteyen pislikten donuna kadar alırım.
O saatten sonra ne b.k yerse yesin diye düşünürüm.

Bu şekilde bir şüpheci olan kadına yanlış bir tavsiye bana göre. Aslında doğru olan ama buraya uymuyor.

Tedavi olmalı, önce kendini arindirmali. Ufak bir ışıkta yanlışı görmeden bodoslama atlıyor . Ne kendini , Ne gururunu ne de çocukları düşünüyor.

Omurgasız kocası 2 ev nafaka ve çocuk.eğitimini karsilayacagini söylüyor , Ama bu defa da Anne babadan kalan malları dert ediniyor.

Aylık bin tl ile boşanan bir kadın vardı bu forumda. Gururu ve çocuğu için yapmış bunu.

Bu üye saplantılı , gözünü tamamen kapatmış.

Bende merak edip baktım da sarışın bir kadın varl onu mu diyorsunuz. Profilde kendisi bir çocuk ve bir adam. Bence o değil çünkü beğenen kişilere baktım. O yanındaki adam bülent diye bir adam sanırım. Ama konuda eşi için uğur demiş.

Bende merak edip baktım da sarışın bir kadın varl onu mu diyorsunuz. Profilde kendisi bir çocuk ve bir adam. Bence o değil çünkü beğenen kişilere baktım. O yanındaki adam bülent diye bir adam sanırım. Ama konuda eşi için uğur demiş.
Aaa ben o sandım.. Resmi beğenenlere bakmadım da, o kadının da 2 kızı var. Değil miymiş?

Aaa ben o sandım.. Resmi beğenenlere bakmadım da, o kadının da 2 kızı var. Değil miymiş?

Ya aslında şimdi dikkatli baktım da bu bülent olan aslında profilde duran adamın yani bizim konunu sahibinin eşi sandığımız adamin kardeşi falan olabilir aşırı benzettim ama adamın resimlerinde bir kız bir erkek çocuk var ve daha genç cıkmış. Sanırım kardeşi falan adamın.

Ya aslında şimdi dikkatli baktım da bu bülent olan aslında profilde duran adamın yani bizim konunu sahibinin eşi sandığımız adamin kardeşi falan olabilir aşırı benzettim ama adamın resimlerinde bir kız bir erkek çocuk var ve daha genç cıkmış. Sanırım kardeşi falan adamın.
İşte o yüzden aslında sıkıntılı bir durum. Belki gerçekten o, belki alakasız bir kadın ve kocası şu an bu çirkinliklerle anılıyor.

Gerçi bu bulentin resimleri de hiç zengin bir ailesi olan adama benzemiyor konu sahibinin eşinin kardeşi olsa o da heralde iyi bir hayat yaşardı. Sanırım aynı kişi değiller. Isim soyisim benzerliği olabilir.

Yarın ne olacak biliyormusunuz konu sahibi beni ifşa ettiniz diyecek
Bir konuda böyle bir şey olmuştu
Sonra herkes duyar kasacak
Konu gerçek mi bilemiyorum ama umarım sosyal deneydir

bu sefer cidden kızmıcam ciddennn
Çünkü çok üzücü ve akıl sınırlarını zorlayıcı

Gerçi bu bulentin resimleri de hiç zengin bir ailesi olan adama benzemiyor konu sahibinin eşinin kardeşi olsa o da heralde iyi bir hayat yaşardı. Sanırım aynı kişi değiller. Isim soyisim benzerliği olabilir.
Ya şimdi bana da 3 trilyonluk miras kalacak ama hiç zengin durmuyorum inanın :KK70:
Eğer miras öyle sabit duruyorsa insanın günlük hayatına yansımıyor ne yazık ki. Keşke yansısa :KK70:

İşte o yüzden aslında sıkıntılı bir durum. Belki gerçekten o, belki alakasız bir kadın ve kocası şu an bu çirkinliklerle anılıyor.

Bence öyle o kadın bu konu sahibi değil. Aslında isim soyisim silinmesi lazım. Çünkü çok olan ad soyad değil. Yanlış anlaşılıyor.

Ya şimdi bana da 3 trilyonluk miras kalacak kalacak ama hiç zengin durmuyorum inanın :KK70:
Eğer miras öyle sabit duruyorsa insanın günlük hayatına yansımıyor ne yazık ki. Keşke yansısa :KK70:

Ay ne bileyim tabi günlükte kocası için taylanda gitmiş sevgilsiiyle faln yazınca yani adam bu şekilde yaşayıp kardeşi köy hayati gibi yaşamaz diye düşündüm ama şimdi düşününce benimde öyle tesettürlü bir arkadaşım var ama kardeşi hergun gece clublerinde takılıyor çok alakasız iki kardeş 🤣 evet haklısınız olabilir 🤣

X