Yarın boşanıyorum.Mahkemem var.Saat 10:30..Eşimin metresi var.Araftayım.

Size samimi olarak cevap yazıyorum her hangi bir kinaye yok.
Bakın 3 kere denemişsiniz olmamış siz adam aldatsa da nikahında olmak istiyorsunuz artı adam başka kadınlar tarafından istendikçe ve siz eşinizi adam edemedikçe bu bi saplantı haline gelmiş.

Siz boşandıktan sonra da kendinize bi hayat kuramıyorsunuz .Resmi nikahın bitmesinin bi anlamı olmuyor siz yolunuzu çizemedikten sonra.

Herkes aynı şekilde hayata bakacak aynı duyguları hissedecek diye bi kuram yok.Bu sizsiniz ve sizin nasıl kendinizi iyi hissedeceğiniz önemli bir gün gerçekten biterse biter gider bu adam içinizden ama boşamakla bitiremediniz siz bu adamı içinizde .Şuan boşanmadan bile yazılarınızdan anladım ki bi çöküşe girmişsiniz kendinize bu acıyı vermeyin tamam boşanmayın sizi nikahlı kalmak mutlu ediyorsa boşanmayın .

Siz bu adamı hep ders vermek icin boşamışsınız ama sizin acı çekip güçsüz olmanızdan başka bir işe yaramamış .Bir gün sağlıklı bi ruh haline girdiğinizde karar verirsiniz .Üstüne bir de mal mülk diyorsunuz boşandıktan sonra iyice hasta edersiniz gibi geliyor bana.Siz zaten başkalarına gitmesine alışmışsınız sorun olmaktan çıkmış artık bu sizin için şu tek derdiniz nikah ise bırakın nikahınız kalsın sizi iyi hissettirecek ne ise suan onu yapın ya da yapmayın .

Yaaa bu adama bşy olsa hiç bir hak talep edemez o metres rezili kadın..bu kadın nikahını vermediği için ama verirse tüm malları o rezil o..ile paylaşmak zorunda olur çocukları için yapıyor aslında bunu bir nevİ bence de boşanmasın yesin içsin gezsin tozsun keyfine baksın
Çocukları için yapmıyor, kendisi koca için yapıyor, çocukları umrunda değil konu sahibinin

Hayır öyle bir şey söz konusu değil. Tabiki bakıyorum ve evlatlarım beni çok seviyor bende onları.. Sadece tek dertleri beni mutlu görmek.. o kadar...
Tam tersi olmalıydı oysa ki, sizin evlatlarınızı mutlu görmek olmalıydı tek derdiniz...

Merhabalar,
Ben eski okyanus nickli , Karamelek nickli kişiyim. Ki konularımı birleştirdim. Yıllardır aynı hikaye. Artık kimse bana yazmıyor bile.. Yinede içimdekileri yazmak istedim. Beni bilenler biliyorlar.Bu adamla 3.kez evelndim. Her seferinde aldatmadan bitti. Şimdide 1,5 yıldır metresi var. Çok uğraştım. Mücadele ettim. Ne kadın ne bu adam vazgeçti birbirlerinden.. Anlaşmalı boşanıcaz.Kızlarım mahvoldu. Aslınca cuma günü itiraz dilekçesi verdik.Tekrar vazgeçtik. Kadın nikahı vermediğimi bilirse benim adam ona resmi nikah kıyamaz.
bu kadın benle konuştu. Senin yaşam standartın benim çocugumun yaşam standartı seninkilerle bir değil dedi. Senin kocan benim lüks hayatıma yetişemeyeceği için beni terk etti size döndü demişti. Ben 1.000 tl lık tşört , 3.000 tl ayakkabı giyerim.Yurtdısından parfümüm gelir dedi. Bende çocuklarımın rızkını bu kadar mal varlığını o kadına bırakmak istemiyorum. Ama 3.kez evlendik ve önceki boşanmalarımızda hiçbirşey almadım.Sadece ortak tapulu 2 ev var. Diğer 3 ev eşimin üstüne. Bilmiyorum şu an derdim maddiyat mı içimdeki o acımı. terkedilmişlik m , kadının zaferi mi, kadına istedğini verdim o mu...
sabah geldi eve.. bir haftadır onun yannda... kadın dört gözle boşanmamızı bekliyor. Zaten kadında evliydi. Eşim için kocasını boşadı.Hatta mahkemeye birlikte gitmişler tebligatı almaya.. Benimki tekrar kadını bırakıp bize döndü.Kadında ben yuvamı yıktım senin için sende boşanacaksın diyor. Ya bunlar bahane... Bizimki istemese kadın ne yapabilir diycem ama.Hocaya filan gidiyor. mesaj atıor.Ses kaydı atıyor.Hamileyim diyor.İntihar etti..Ve benimki ısrarla boşanmak istemedi.. Aslında derdi o kadına resmi nikah kıymak değill .Bende boşanmazssam beni bahane edecek. Hayatını yaşayacak.. Ben ne yapayım.. Ölmek istiyorum.Ama evlatlarım var. Bıktım.Yoruldum…
sabah geldi.. Galiba tekrar kadınla konuşmuş... kafası karışmış..

Sen bu evden çık diyor.Temmuz ayında ortak olan evimizdeki kiracının sözleşmesi bitiyormuş.Oraya git diyor. Üstün kirasınıda sen al diyor. Evin tapularınıda çocuklarımızın üzerine yapalım diyor. Kızların eğitim masraflarınıda kendi karşılayacak.
Bende ayrı evlerde yaşayalım nikahı vermiyeyim diyorum. O kadının istediğini vermek istemiyorum. Ama ben mi mutsuz olayım... Bilmiyorum.. Ne diyceksiniz şimdi sizlerdne çok ağır hakaretlerde duyabilirm…Haklısınız. Ben bir türlü bu illetten kurtulamadım. Yarın sabah ya gidip tertemiz boşanayım.. Yada Temmuzu bekleyip tapuları alıp boşanayım..Bilmiyorum protokolde yazılırsa bir yasal yükümlülüğü oluyor mu ? Çok kötüyüm.. Şu an ne yapacağımı bilmiyorum...
Bir ev tuttum.Ailemle oturayım diye. Tekrar vazgeçtim.Evdeki eşyaların hepsi kolilendi. Topladık. Tekrar eşyaları yerleştiridm evime. Kira sözleşmesini fesh ettim diye birde 4.000 lira ceza ödedim.. üstelik bir günde evi toplayıp yereştirdim tekrar... yani şu an ne yaptığımı bilmiyorum.. O kadar kötüyüm... lütfen çok ciddi yardıma ihtiyacm var. Evet sizin söylediklerini yapamadım ama nolur... Yardım edin.Fkir verin.akıl verin.. o kadının istediği olmasında diye mi kendim mi... bilmiyorum... herkes yapıyor ben niye yapamıyoeum... niye...niye..niye...
Kafa karışıklığınızı anlıyorum.İnsan olayın içindeyken bazı şeyi göremeyebiliyor.Sizin yerinizde olsaydım şuan tam olarak şunu yapardım.Öncelikle tertemiz boşanıp donuna kadar alırdım.Ne varsa bölü iki.Aynı şehrin farklı bir yerinde kendime kızlarımla birlikte yeni bir hayat kurardım.Beni istemeyen adama yüzümü bile göstermez,(hakkım olan yıllarımın karşılığı) çatır çatır parasını yerdim.Bırakırdım ne hali varsa görsün.Silkeyip atın şu adamı da kadını da hayatınızdan.İzin vermeyin size daha fazla zarar vermesine.

Bende bunu anlamıyorum konu açılıyor dert paylaşılıyor uzun uzun konuşuyoruz sonuç yok :KK43: bize de haberin verin ya
Ben konu sahibini fake zannediyordum ama değilmiş ne yazık ki. Eski konularına baktım da konu sahibinin ciddi psikolojik problemleri var. Aynı adamla üç kez evlenmiş. Adam bunu defalarca aldattığı halde. İntihar bile etmeye kalkışmış bu adam için. Allah şifa versin.

X