Yarın boşanıyorum.Mahkemem var.Saat 10:30..Eşimin metresi var.Araftayım.

Merhabalar,
Ben eski okyanus nickli , Karamelek nickli kişiyim. Ki konularımı birleştirdim. Yıllardır aynı hikaye. Artık kimse bana yazmıyor bile.. Yinede içimdekileri yazmak istedim. Beni bilenler biliyorlar.Bu adamla 3.kez evelndim. Her seferinde aldatmadan bitti. Şimdide 1,5 yıldır metresi var. Çok uğraştım. Mücadele ettim. Ne kadın ne bu adam vazgeçti birbirlerinden.. Anlaşmalı boşanıcaz.Kızlarım mahvoldu. Aslınca cuma günü itiraz dilekçesi verdik.Tekrar vazgeçtik. Kadın nikahı vermediğimi bilirse benim adam ona resmi nikah kıyamaz.
bu kadın benle konuştu. Senin yaşam standartın benim çocugumun yaşam standartı seninkilerle bir değil dedi. Senin kocan benim lüks hayatıma yetişemeyeceği için beni terk etti size döndü demişti. Ben 1.000 tl lık tşört , 3.000 tl ayakkabı giyerim.Yurtdısından parfümüm gelir dedi. Bende çocuklarımın rızkını bu kadar mal varlığını o kadına bırakmak istemiyorum. Ama 3.kez evlendik ve önceki boşanmalarımızda hiçbirşey almadım.Sadece ortak tapulu 2 ev var. Diğer 3 ev eşimin üstüne. Bilmiyorum şu an derdim maddiyat mı içimdeki o acımı. terkedilmişlik m , kadının zaferi mi, kadına istedğini verdim o mu...
sabah geldi eve.. bir haftadır onun yannda... kadın dört gözle boşanmamızı bekliyor. Zaten kadında evliydi. Eşim için kocasını boşadı.Hatta mahkemeye birlikte gitmişler tebligatı almaya.. Benimki tekrar kadını bırakıp bize döndü.Kadında ben yuvamı yıktım senin için sende boşanacaksın diyor. Ya bunlar bahane... Bizimki istemese kadın ne yapabilir diycem ama.Hocaya filan gidiyor. mesaj atıor.Ses kaydı atıyor.Hamileyim diyor.İntihar etti..Ve benimki ısrarla boşanmak istemedi.. Aslında derdi o kadına resmi nikah kıymak değill .Bende boşanmazssam beni bahane edecek. Hayatını yaşayacak.. Ben ne yapayım.. Ölmek istiyorum.Ama evlatlarım var. Bıktım.Yoruldum…
sabah geldi.. Galiba tekrar kadınla konuşmuş... kafası karışmış..

Sen bu evden çık diyor.Temmuz ayında ortak olan evimizdeki kiracının sözleşmesi bitiyormuş.Oraya git diyor. Üstün kirasınıda sen al diyor. Evin tapularınıda çocuklarımızın üzerine yapalım diyor. Kızların eğitim masraflarınıda kendi karşılayacak.
Bende ayrı evlerde yaşayalım nikahı vermiyeyim diyorum. O kadının istediğini vermek istemiyorum. Ama ben mi mutsuz olayım... Bilmiyorum.. Ne diyceksiniz şimdi sizlerdne çok ağır hakaretlerde duyabilirm…Haklısınız. Ben bir türlü bu illetten kurtulamadım. Yarın sabah ya gidip tertemiz boşanayım.. Yada Temmuzu bekleyip tapuları alıp boşanayım..Bilmiyorum protokolde yazılırsa bir yasal yükümlülüğü oluyor mu ? Çok kötüyüm.. Şu an ne yapacağımı bilmiyorum...
Bir ev tuttum.Ailemle oturayım diye. Tekrar vazgeçtim.Evdeki eşyaların hepsi kolilendi. Topladık. Tekrar eşyaları yerleştiridm evime. Kira sözleşmesini fesh ettim diye birde 4.000 lira ceza ödedim.. üstelik bir günde evi toplayıp yereştirdim tekrar... yani şu an ne yaptığımı bilmiyorum.. O kadar kötüyüm... lütfen çok ciddi yardıma ihtiyacm var. Evet sizin söylediklerini yapamadım ama nolur... Yardım edin.Fkir verin.akıl verin.. o kadının istediği olmasında diye mi kendim mi... bilmiyorum... herkes yapıyor ben niye yapamıyoeum... niye...niye..niye...
Olmek istiyorum nedir ya sen bir annesin... Bunun icin olmek istenir mi isler corba olmus olgun bi anne gbi davran bosan ve evlatlarinla ilgilen sadece esin yolunu secmis cocuklara yazik

kardeş artık ailem o kadar bıkmış ki.... başka birine aşık olmamı istiyorlar... beliki o zaman bu adamdan vazgeçerim diyorlar..ama asla böyle bir şey yapmam... resmi nikahlı evliyken asla böyle bir şey yapmam...boşandıktan spnrada yapmam yapamam zaten.
Aşık olmanıza bakar yapamam demeyin kimler neler neler yapıyor asla demeyin yaparsınız sadece rast gelmeniz lazım

Merhabalar,
Ben eski okyanus nickli , Karamelek nickli kişiyim. Ki konularımı birleştirdim. Yıllardır aynı hikaye. Artık kimse bana yazmıyor bile.. Yinede içimdekileri yazmak istedim. Beni bilenler biliyorlar.Bu adamla 3.kez evelndim. Her seferinde aldatmadan bitti. Şimdide 1,5 yıldır metresi var. Çok uğraştım. Mücadele ettim. Ne kadın ne bu adam vazgeçti birbirlerinden.. Anlaşmalı boşanıcaz.Kızlarım mahvoldu. Aslınca cuma günü itiraz dilekçesi verdik.Tekrar vazgeçtik. Kadın nikahı vermediğimi bilirse benim adam ona resmi nikah kıyamaz.
bu kadın benle konuştu. Senin yaşam standartın benim çocugumun yaşam standartı seninkilerle bir değil dedi. Senin kocan benim lüks hayatıma yetişemeyeceği için beni terk etti size döndü demişti. Ben 1.000 tl lık tşört , 3.000 tl ayakkabı giyerim.Yurtdısından parfümüm gelir dedi. Bende çocuklarımın rızkını bu kadar mal varlığını o kadına bırakmak istemiyorum. Ama 3.kez evlendik ve önceki boşanmalarımızda hiçbirşey almadım.Sadece ortak tapulu 2 ev var. Diğer 3 ev eşimin üstüne. Bilmiyorum şu an derdim maddiyat mı içimdeki o acımı. terkedilmişlik m , kadının zaferi mi, kadına istedğini verdim o mu...
sabah geldi eve.. bir haftadır onun yannda... kadın dört gözle boşanmamızı bekliyor. Zaten kadında evliydi. Eşim için kocasını boşadı.Hatta mahkemeye birlikte gitmişler tebligatı almaya.. Benimki tekrar kadını bırakıp bize döndü.Kadında ben yuvamı yıktım senin için sende boşanacaksın diyor. Ya bunlar bahane... Bizimki istemese kadın ne yapabilir diycem ama.Hocaya filan gidiyor. mesaj atıor.Ses kaydı atıyor.Hamileyim diyor.İntihar etti..Ve benimki ısrarla boşanmak istemedi.. Aslında derdi o kadına resmi nikah kıymak değill .Bende boşanmazssam beni bahane edecek. Hayatını yaşayacak.. Ben ne yapayım.. Ölmek istiyorum.Ama evlatlarım var. Bıktım.Yoruldum…
sabah geldi.. Galiba tekrar kadınla konuşmuş... kafası karışmış..

Sen bu evden çık diyor.Temmuz ayında ortak olan evimizdeki kiracının sözleşmesi bitiyormuş.Oraya git diyor. Üstün kirasınıda sen al diyor. Evin tapularınıda çocuklarımızın üzerine yapalım diyor. Kızların eğitim masraflarınıda kendi karşılayacak.
Bende ayrı evlerde yaşayalım nikahı vermiyeyim diyorum. O kadının istediğini vermek istemiyorum. Ama ben mi mutsuz olayım... Bilmiyorum.. Ne diyceksiniz şimdi sizlerdne çok ağır hakaretlerde duyabilirm…Haklısınız. Ben bir türlü bu illetten kurtulamadım. Yarın sabah ya gidip tertemiz boşanayım.. Yada Temmuzu bekleyip tapuları alıp boşanayım..Bilmiyorum protokolde yazılırsa bir yasal yükümlülüğü oluyor mu ? Çok kötüyüm.. Şu an ne yapacağımı bilmiyorum...
Bir ev tuttum.Ailemle oturayım diye. Tekrar vazgeçtim.Evdeki eşyaların hepsi kolilendi. Topladık. Tekrar eşyaları yerleştiridm evime. Kira sözleşmesini fesh ettim diye birde 4.000 lira ceza ödedim.. üstelik bir günde evi toplayıp yereştirdim tekrar... yani şu an ne yaptığımı bilmiyorum.. O kadar kötüyüm... lütfen çok ciddi yardıma ihtiyacm var. Evet sizin söylediklerini yapamadım ama nolur... Yardım edin.Fkir verin.akıl verin.. o kadının istediği olmasında diye mi kendim mi... bilmiyorum... herkes yapıyor ben niye yapamıyoeum... niye...niye..niye...
Canım öncelikle çok üzüldüm, en kısa zamanda ferahlamanı dilerim🙏
Benim fikrim, bu adamı gözden çıkar.’Kadının istediği olacak’ fln hiç bunlara takılma.Sen kendi mutluluğuna odaklan.Bu kadar aldatan, 3 kez evlendiğin adamdan sana hayır yok.Ha inan bana, diğer kadına da hayır gelmeyecek.İkisi de evliydi yasak aşk tatlı geldi belki, evlenince görürüm ben onları.Kadın 3000₺lik ayakkabılar alsın, adam aldatsın fln bak me oluyor.Senin ve çocuklarının ahını alıp mutlu mu olacaklar sanıyorsun, bırak gitsinler kendi pisliklerinde boğulsunlar.
Diğer yandan alabileceğin herşeyi al.Gerekirse uzasın boşanma işi çocuklarının rızkını aleme yedirme, kendini de garantiye al.Tut dişli bir avukat donuna kadar al.O kadına 3000₺ye ayakkabı alamasın.

Ne aşkmış sizinki
Çocuklarınızı bile sevmiyorsunuz
Gözünüz onlafı görmüyor
Varsa yoksa kocanız

Allah çocuklarınızı bir an önce kurtarsın
Depresyondaki bir hemcinsiniz derdini anlatmış, akıl istemiş, ne kadar acımasız cevaplamışsınız.
Çocuklarını sevmediğini de nereden çıkardınız.
Kadıncağız zaten ‘ne yaptığımı bilmiyorum’ diyor.Gömeceğinize akıl verseydiniz elinden tutsaydınız, yol gösterseydiniz keşke.

Ahlaksız kocanız yerine biraz da o masum evlatlarınızı sevmeye ve düşünmeye ne dersiniz?
Bir üstteki yorumda da ‘çocuklarını sevmediği’ söylenmiş ve sizin yorumunuz da önceki de çok beğeni almış.
Yahu dedim ben birşey mi kaçırıyorum, döndüm tekrar okudum, bayanın çocuklarını sevmediğini düşündürecek bir ibare göremedim.
Depresyondaki bir hemcinsiniz bana yol gösterin diyor ve sizler birleşip linç etmişsiniz olacak şey değil.

o zaman yardım edin.... akıl verin... yarın uygun şartlarda çocuklarımın iyiliği için hakkınıda alarak boşanayım...
şu an yazacağınız bir kelime bile çok önemli... ne olur....
sabah gideyim mahkemeye... şartlarım iyi mi? Zaten başka şansım yok.. Avukat olan arkadaşımız var mı ? Bence tapuyu çocuklara verirse birinden kira gelirim olur birinde otururum.Büyük kızımında üniversie masrafını karşılayacak..
Ne yapayım... Diğer mallarda o kadının olacak.. Şu an eşimin üzerine annesi vefat etti. Annesinden kalan bir sürü mal varlığı var. Evler bağlar.. Benim gözüm yok ama çocuklarımı düşünüyorum.. O kadının lüks hayatı için onu lüks yaşatmak için ona mı sunaymım... ne yapayım... Yoksa hergün onursuzca öleyimmi......
Canım ortada 5 ev var di mi kayınvalideden gelecek miras hariç.1ev sana 1er ev çocuklara olacak şekilde pazarlık et.

X