Yarın boşanıyorum.Mahkemem var.Saat 10:30..Eşimin metresi var.Araftayım.

benim o kadar gücüm yokki.. o kadının evine gitmiştim basmaya..kocam yanında..utanmadan güvenlikten beni aldırmadı..benim jandarma çağırmam lazım.. şimdi jandarma çağırırım ağzını burnunu kırdırttırrım dedi.. hakim avukat tüm ailem dedi... gerçi umrumda değildi ama kocam o kadının yanındaydı..gece saat 2.. ben takside güvenlikte o kadın bu lafı dedirtti..bu yıktı beni zaten... defoldum evime geldim.. ki bu dava süresince kadın beni çok yorar.. bana ne fotolar attı.. o benim kocam dedi.. beni deli gibi seviyor dedi.. ne fotolar.. hala psikolojim yerine gelmedi.. alabildğim kadar alıcam alamazssamda canım sağolsun... ondan kurtulmam bile bi ödül bana.. artık o kadınlla kavga ettiğinde buraya gelemeyecek... yalvarsada ağlasada bitti...
kadin size mahkemede kullanabileceginiz delilleri eliylemi yolladi yani

ben boşşanacağım..çocuklarımın hakkını alıp... üstelik 17 yaşında kızım... kimseye boyun eğmez... öyle güçlükii... adama benim ailleme küfür eder bana küfür ederr... kızım babasına bağırır... benim hakkımı o savunur..benden güçlü...
beni asala örnek almaz.. zaten boşanmamı en çok o istoyor... aldatmasını geçtim sana ettiği küfürleer için bile senin ayrılaman lazım zihniyetinde... alnımın akıyla boşanacağım.. kızlarıma iyi bir anne olucam... ailem şimdi kızgınlar onu eve geri adlım diye... görüşmüyorlar benle.. hatta dün tekrar gittğini söyledim ama kimse aramadı açmadı tlf.numu..ama kızgınlıkları geçerse arayacakalr.. onlar benim ailem... aslında bende benim kocamdan farksızdım... o nasıl beni her seferinde yarı yolda bıraktıysa bende ailemi bıraktım... artık kimseyi yarı yolda bırakmak yok... kandırılmakta yok... çocuklarım var pırlanta gib.... herşey çok güzel olacak.. bu günler gececek.. buraya çok güzel konular açıcam... biraz sabır zaman...akıllı davranarak çocuklarımıın hakkını alarak boşanmak
bu konudan sonra tekrarmi aldiniz adami eve

Hayır, hiç çelişki yok. Bu formu bir ara çok takip ettim ve karantina döneminde tekrar bir girip çıkmıştım, o ara yazmıştım bu başlığa da ve tekrar girmeyi düşünmüyordum eskiden olduğu gibi okuduğum şeylere sinir olduğum için. Burada defalarca şahit oldum ben bu normalleştirme olaylarına ve bunu genelde kadın hakları üzerinden yapıyorlar. Diğer mesajlarımda yazdım zaten savunma cümlelerini. Ama bir kadın aldatılınca ve boşanmama kararı alınca kadının üstüne yürüyorlardı yine aynı kişiler. Bir kadın metreslik yapınca onursuz, gurursuz olmuyor; ona laf etme hakkımız olmuyor da bir kadın aldatıldı da boşanmadı diye onursuz oluyor ve her istediğimizi söyleyebiliyoruz. Aklı, izanı olan bu çarpıklığı görüyor. Benim eski mesajlarımı aratın bulun, boşanma telkin verdiğim mesajlar var eskilerde ama artık bunu yapmıyorum, yapmayı da düşünmüyorum. Boşanmak bir kadın için mantıksız bir seçenekse, yapmak istemiyorsa yapmasın. Başlık sahibinin konusunda da okuduğumda ben bu hissi aldım ve buna göre yorum yaptım.

Metrese laf söylemeden konu sahibini ve sizi eleştirmiyorum tabi ki. Zaten bir adamım evli olduğunu bilerek onunla ilişkiye başlayan/devam eden kadın onursuzdur bana göre. Ama konu sahibinin konumuna gelip de sizin mantığınızla hareket eden kadın da zavallıdır. Zaten sizin düşünceniz anlattığınız kadar saf da değil. Maddiyatla ilgili olduğuna bir mesajınızda değinmiştiniz. Siz adam çektirmiş, kadın da gururuna onuruna bakmasın adamı sömürsüne getirmişsiniz olayı. Ama ne çocukları görür gözünüz, ne bu kadının başkasına nasıl göründüğünü..

ben boşşanacağım..çocuklarımın hakkını alıp... üstelik 17 yaşında kızım... kimseye boyun eğmez... öyle güçlükii... adama benim ailleme küfür eder bana küfür ederr... kızım babasına bağırır... benim hakkımı o savunur..benden güçlü...
beni asala örnek almaz.. zaten boşanmamı en çok o istoyor... aldatmasını geçtim sana ettiği küfürleer için bile senin ayrılaman lazım zihniyetinde... alnımın akıyla boşanacağım.. kızlarıma iyi bir anne olucam... ailem şimdi kızgınlar onu eve geri adlım diye... görüşmüyorlar benle.. hatta dün tekrar gittğini söyledim ama kimse aramadı açmadı tlf.numu..ama kızgınlıkları geçerse arayacakalr.. onlar benim ailem... aslında bende benim kocamdan farksızdım... o nasıl beni her seferinde yarı yolda bıraktıysa bende ailemi bıraktım... artık kimseyi yarı yolda bırakmak yok... kandırılmakta yok... çocuklarım var pırlanta gib.... herşey çok güzel olacak.. bu günler gececek.. buraya çok güzel konular açıcam... biraz sabır zaman...akıllı davranarak çocuklarımıın hakkını alarak boşanmak

İnşallah dimdik durup hakkınızı alarak boşandığınızı, yepyeni bir hayat kurup mutlu olduğunuzu okuruz burada. Emin olun, sizi hiç tanımasam da bir hemcinsimin bu duruma gelmesi ve biraz da kendi eliyle yapmış olması beni üzüyor.

Konu sahibi daha önce defalarca boşanmış, kendine saygısı gelmiştir yeterince. :)
Metreslere bile alışılmaya, saygı duyurulmaya zorlanıyor bu toplum, onlara bile tepki gösterilince karşı savunma ve tepki alıyoruz, aldatıldı da boşanmadı diye bir kadına kimse saygısını falan yitirmez ya da kimse kötü düşünmez artık. Sizin bu dedikleriniz metres olanları "kadın hakları" adı altında korumaya çekilmeden önce vardı. Çarpık bir düzen geliştirip onurdan, ahlaktan, erdemden, güçlü duruştan bahsedemez kimse.

aslında çok haklısınz .Metreslere bile saygı gösterir hale geldi bu toplum.. imam nikahlı evlilik.. herşey normalleşti.çarpık düzen... ama bu çarpık düzeni bizler yapıyoruz. bu çarpık düzeni istemiyorsak dimdik ayakta durucaz. ben batsaklıkta olduğum için ne kadar pisliğin içinde olduğumu bi türlü görmüyorum.. artık yeni yeni nefes almaya başlıyorum.. ve bu defa başaracağım.. güçlü olucağım... çarpık düzende toplum ne olursa olsun.. kim neye saygı fuyuyor yada duymuyor benim doğrularım var.. aslında ben hiç kabul etmedim.aldatıldığımı öğrendim anda hep boşadım. tek suçum inanmaktı.. kızımla biraz önce onu konuştuk.. inandım.. hani sabah akşam içki içenler bir günde imana gelir ya bende öyle düşündüm hep... ama artık bitti...

2 tane kizlarinizin usrune ev yaptirmadan boşanmayın , sizin işiniz yok sanirsam o iki evi kiraya verir 2 ortak evide siz alin 1 inde oturun diğerinde yine kiraya verin toplam 3 kirada eviniz olsun bundan sonra sadece çocuklarınızı dusunun

Kızınız için o kadar üzüldüm ki..Onu rolleri değiştirmeye mecbur bırakmışsınız.Artık o anne olmuş siz evlat.Kızınız muhakkak güçlüdür ama bu kadar yük yüklemeye hakkınız yok.Bırakın çocuk olsun gene.

Eğer kızlarınızı seviyorsanız gidin psikolojik yardım alın. Hem ilaç tedavisine hem de terapiye ihtiyacınız var.Siz normal oldukça kızınız da gene normalleşebilir.Ayrıca kızınızın da babasına, size bağırıp küfür etmesi onun güçlü olduğunu göstermez. Sadece psikolojisini bozduğunuzu gösterir. Siz iyi olursanız o da iyi olur ama bu kafayla devam ederseniz o çocuk da hasta olacak sizin yüzünüzden.Lütfen boşanın ve yardım alın.

hayır boşanmadık..davayı geri çekti... eve döndü.. ben işyerindeydim. kabuletmedim. defol git dedim... korona günlerinde gidecek yerim yok dedi.. söz dedi şu korona günleri bitsin dedi... kiraya bir ev bulup gidiem dedi..şu odada kalayım sesim çıkmaz dedi... eve geldim işşten 22.03. cuma günü bir baktım pazartesi banada yasak çıktı... kronik astım hastayım diye evde çalışmaya başladım. halada evden çalışıyorum..oda home ofis çalıştığı için şirkeet evden çalış dışarı gitme dedi.. biz yaklaşık 40 gün hiç birlikte olmadığımız kadar vakit geçirdik.. o kadın bitti dedi.. kan davalıyız dedi.. gel bi şans dedi.. yine.. sonra hergün ailece sabah kahvaltıları yaptık..flmler izledik... sohbeetler ettik..kahveler çaylar.. çocuklar ve biz çok mutluyduk.. masayı hazırlıyor.. hiç yapmadığı şeyleri yapıyor.. emekli olunca seferihisara gidip küçük bir ev alalım sasada küçük bir bahçe yaparım diyerek hayaller kurmaya başladı.... iki gün önce hiçbşrey yokken yürüyüşe gitti akşam.. iki saat oldu gelmedi.. aradım açmadı... beş dakika sonra açtı... hemen anladım... eve geldi.. defol git dedim... o gün otura odasında uyudu.. kızımda onun yaında uyumuş..sabah oldu.dedim bana doğru söyle.. anlat... yürüyüşteyim dedi..bana karışamazssın dedi..bu akşamda gidicem dedi.. bu akşamda gece 12 de gelicem dedi.. zaten sonrası 1 mayıs 3 gün sokağa çıkma yasağı var. senin itiraf etmene gerek yok defol git dedim.. çıldırdım.bağırdım çağırdım... sonra kızım girdi araya.baba itiraf et ve git.. bende inanmıyroum sana... annemden uzak dur bizden uzak dur..ben sana saygı duyuyorum senin arkandayım dedi.. .o da kadından engeli kaldırdığını yazdığını ve iki gündür görüştüğünü söyledi.. ama kaafası çok karışıkmış... oraya gidincede burayı özlüyormuş... ben çıdırdım..delirdim.. niyeeeeeeeeeee geldin niyeeee inandırdın niye masallar uydurdun dedim.duygulsrımı yönetemedim dedi... defol git dedim. ve giitti... ama giderken Allah belamı versin niye engeli kaldırıdm... ben gitmek istemiyorum filan dedi.Ağladı sızladı.. Bana acıyor.. ben o olmadan borç batağına giriyorum ya.. kendi ayaklarımın üzerinde duramıyorum ya.. o yuzden ... defol git dedim...ben sen yokken 3 ay çok iyiydim dedim..bitmişti dedim..

şimdi aililem yok kimsek yok... kimse benimle görüşmüyor. verdiğin kararların bedelini ödüyorsun diyor...
eveet..hakettim... yine gebere gebere ağlıyorum... tam iyileşiyorum.. o kadar acı çekiyorum... iyileşiyorum..yine başa dönüyroum..
herkesn tesellisi o mutlu olmayacak.. göreceksin yaptıkları yanına kalmayacak diyorlar...
ben inanmıyorum... o kocasını benim adam için bırakan oo.... kadın benim kocam... çocuklarını ve bizi bırakıp öyle bir kadına giden adam.... bunlar çok mutlu olacaklar... biliyorum... dünyanın adaleti böyle... çevremde hep görüyorum.... yuva yıkan kadnlar gümbür gümbür o kocalarının paralarını yiyip hayatın keyfini çıkartıyorlar. o masum kadınlarda geride kalanlar çocuklarıyla bir ömür boyu hayat mücadelesi yaşıyorlar... belkide tek vazgeçemedğim şey buydu... ben bu adamın yıllarca kahrını çektim.... milletde gününü görsünmü diyip bırakmyordum... ama kendime çok acı çektirdim... halada çok acı çekiyorum... yeter artık... çocuklarım var gül gibi... evim var.işim var... varsın o köpek olmasın hayatımda..
eşyaların bir kısmını almadı.. ben çöp poşetine koyup o ooo....nun evine göndereyim dedim.. beni kanserli hücreden kurtardın sağol diye yazayım dedim... kızım izin vermedi.. ben babama söz verrdim dedi.. giderken eşyalarımı hepsini alamam demiişti... bende yakarım demiştim. kızımda yeterki git baba ben daha sonra almak istedğinde alırsın dedi.. ben birşey yaptırmam dedi..
3 gün sokağa çıkma yasağı var. çocklarım ve ben evdeyim.. yine yıkıldım..yine darmadağınıgım.. en son istanbuldaki kardeşim bana mahkeme günü o adama geri dönersen Allah sana ölüm versin demişti.. eve aldığımı bile söylemeye cesaret edemememiştim. kardeşim hastanelik olmuş.. acile götürmüşler eve aldıgımı öğrenince...diğer kardeşim o gittğinde bize taşınmıştı... tüm eşylarıını bize getirdi... bizle yaşadı... ama benim kocam gelince o adam hememn kardeşimide geri gönderdim eve.. o kızcağızın düzenini bir anda mahvettim.. ben o adamın oyuncağıydım.. ailiemde benim oyuncağımdı... en son bu adam eve gelmeden önce evden taşınıyordum.. ailiemle birlikte aynı evde yaşayacaktık.. eşyaları toplafık. evi tuttuk.temizledik..son anda vazgeçtim.. tüm ailemi yine yüz üstü bıraktım...
kısacası burdaki insanlar bile sadece yazmaktan yoruldular benden bıktılar ve bana kimse inanmıyor.. birde ailemi düşünün. şu an ne hissettiğimide anlamıyrum... b kaç saat gebere gebere ağlıyorum biraz susuyorum.. biraz o kadını gidiip öldürmek istiyorum... o adamı.. tekrar değmez diyorum..
yağmmur yağdı..derin bir nefes aldım.. yaşamk aslında çok güzel.. hayat çok güzel... ben başarıcam.. bu kanserli hücreden kurtulucam.. herşey çok güzel olacak... .

geçecek bu günler..... önemli olan tekrar beni yaralamasına izin vermek istemiyorum.. en son giderrken ne benim mezarıma gel ne de ben senin ölüne... çocuklar için bile ilerde onların düğününde mezuniyetinde filan aslaa seni görmek istemiyoum dedim.... o öldü....
Oh çok iyi olmuş sana evlat olsan çekilmezsin yazık bu kadar kafasız olunmaz

Kızlarınıza yazık. Böyle evliliklerde, böyle pislik babalar nasıl çocuklarının psikolojisini bozuyorsa, sizin gibi her defasında affedip, çocukların akıllarını Ve düzenlerini tekrar tekrar karıştıran anneler de en az o kadar etkiliyor.

suç bir tek eşinizde değil yani.

tanıdığım gencecik bir kız, 4 yaşında oğluyla beraber, eşinin Aldatmasına tanık oldu. Önce affetti, çocuğu için yuvasını dağıtmak istemedi. adam şerefsiz, karaktersiz olduğu için tekrar yaptı aynı şeyi, çok yüzsüzce.

kız davasını açtı, memleketine geri döndü çocuğuyla, işe başladı. Bu sırada çocuğu için psikolojik destek aldı. Evet, çocuk çok üzüldü önce, çok hırçınlaştı. Ama bir defa yaşadı bu travmayı ve annesi bandaj çeker gibi bir seferde bitirdi her şeyi.

anne babası evliyken, devamlı kavga gürültü sesleri bize bile gelirdi. Çocuk en azından bu travmaları tekrar tekrar yaşamıyor, annesiyle huzurlu yuvasında yaşıyor şimdi.

tekrar tekrar yaşatmayın bunları çocuklarınıza.
Artık düzeninizi kurun. Tek başınıza değilsiniz. Tek olmaktan da korkmayın. Böyle bir adamla sinir hastası olmaktan daha iyidir. Şükredin Allah a kurtulduğunuz için.

Sakın sakın hiçbir şey almadan boşanmayın hem kızlarınızın geleceği için hem de o pisliklerin süründüğünü görmek için sonuna kadar çekişmeli davaya gidin.Belki çok çirkinleşecekler,olay çıkaracaklar ama vazgeçmeyin.Yoksa sizin kızlarınızın hakkını bi or....u yer.
Ya zaten boşanmicak ne birsey alması :KK70:

Metrese laf söylemeden konu sahibini ve sizi eleştirmiyorum tabi ki. Zaten bir adamım evli olduğunu bilerek onunla ilişkiye başlayan/devam eden kadın onursuzdur bana göre. Ama konu sahibinin konumuna gelip de sizin mantığınızla hareket eden kadın da zavallıdır. Zaten sizin düşünceniz anlattığınız kadar saf da değil. Maddiyatla ilgili olduğuna bir mesajınızda değinmiştiniz. Siz adam çektirmiş, kadın da gururuna onuruna bakmasın adamı sömürsüne getirmişsiniz olayı. Ama ne çocukları görür gözünüz, ne bu kadının başkasına nasıl göründüğünü..
Kimse bir şey görmez o kadını merak etmeyin. Aldatılıp da boşanmayan çok kadın var, kimsenin kimseyi bir şey gördüğü yok. Hatta bu forumda da çok gördüm ben, millete boşan diye tutturup kendi aldatılınca boşanmayan. Ben benim düşüncelerim saf diye bir şey mi iddia ettim? Konu sahibinin maddi düşüneleri var ve bu onun için problem olacaksa, mutsuz olacaksa niye onu böyle bir yaşama zorlayım ki? Boşansa da boşanmasa da bana bir kötülüğü yok ki konu sahibinin, ikisinin de neticesini kendi yaşayacak; niye boşan diye tutturup boşanmazsan onursuz, gurursuz olursun diyim ki. Adamı sömürmek derken? O birikimler adamın olduğu kadar kadının da, adam her defasında -boşanırken- kandırıp kadının emeğini çalmış, kişiler kendi parasını kullanınca kocayı sömürmüş mü oluyor? Ne zamandır insanlar emeklerini vermek istemeyince zavallı oluyor hem? Oldu, zavallı olmayalım diye keriz gibi tüm birikimimizi elalemin kadınlarına yedirelim. Ben maddi konuda konu sahibini zaten haklı buldum.

benim o kadar gücüm yokki.. o kadının evine gitmiştim basmaya..kocam yanında..utanmadan güvenlikten beni aldırmadı..benim jandarma çağırmam lazım.. şimdi jandarma çağırırım ağzını burnunu kırdırttırrım dedi.. hakim avukat tüm ailem dedi... gerçi umrumda değildi ama kocam o kadının yanındaydı..gece saat 2.. ben takside güvenlikte o kadın bu lafı dedirtti..bu yıktı beni zaten... defoldum evime geldim.. ki bu dava süresince kadın beni çok yorar.. bana ne fotolar attı.. o benim kocam dedi.. beni deli gibi seviyor dedi.. ne fotolar.. hala psikolojim yerine gelmedi.. alabildğim kadar alıcam alamazssamda canım sağolsun... ondan kurtulmam bile bi ödül bana.. artık o kadınlla kavga ettiğinde buraya gelemeyecek... yalvarsada ağlasada bitti...
Ve bunlara rağmen ailenizi çiğneyip kabul mu ettiniz o adamı. Hiç kusura bakmayın yine gelirse yine alırsınız siz . Kendinize saygınız yok bi kere sizin

3.şahsa açamıyormuşssun.. ya benim koca suçlu.. o kadın benim muhatabım olmaz artık.. iş pisliğe giderse kadın kocasını boşamış ya.. benim adam için.. bunu hep bana sesli itiraf etti.. beni aradı..bende ses kaydına çektim... ben kocamı boşadım senini kocan işin dedi.. o da booşaaaaanaacakk dedi... hayatını mahvederim onun dedi..beni tehdit etti.işyerimi aradılar.. işyerime baskına geleceklerdi 3 beş adam... belkide oyundu.. kocama anlattım ama inanmadı.. kayınbabamı aradılar.. senin gelinini torunlarını dağa çıkarırız filan diye.. benim kardeşimin namusuna göz koydu.. kardeşimi hamie bıraktı evleencek ona göre dediler... daha neler neler.. ama benim kocam babasınada inanmadı.. kadından beni ayırmak için oyun yapıyorsunuz dedi.. yni kadın çok çirkef.. kocam bize döndüğünde kadın tüm oturdugu semti dolaşmış..arabayı bulmuş... allahtan başka bir apartmanın önündeydi... o apartman zannetmiş.. arabayı çizmiş gitmiş... tlf.mesaj attı... bizimkide her seferinde geri döndü.. ya şu ece erken olaylarını izledim tv de..aynı olayları ben yaşadım..
kadın çok çirkef..ve tüm ailesi hakim avukat filan..Allahından bulsun.. evliyken kocasını boşamış.utanmadan bana anllatıyor... ve kocası benim kocamı aradı tehdit etti.. aslında eski kocasını bile şahit yaparım... ama çok çirkef insanlar .... ahh ahh.... görümcemi aramışlar.. benim adamın bulaştığı kadın hakkında konuşmuşlar .kardeşinize sahip çıkın.. bi kenarda ölücek.. bu kadın herkese hamileyim diyor.herkesi kandırıyor.. 3 5 tane dostu var.. kurtarın oğlunuzu demişler...
benim kocam hiçirşeye inanamıyor.. ıspatlayın diyor... ya o kadar olay yaşadıkki... adamın gözü kör olmuş... hergün hocalra gidiyor hergün büyü yaptırıyor... ama benim kocam şimdi mi böyleki yıllardır gereksiz ahlaksız aldatıyor..
tek anlamadığım ahlaksız pislik adi köpek iki gün önce yok emekli olunca yazlık alıcaz yok sana bahçe alıcam diyor hayallerr kuruyor... sonrada engeli kaldrıp çocuklarına defalrca hayal kırıklığına uğrattıktan sonra yine gidiyor.. Bu defa inşallah ölüm haberini alırım..Bende kurtulurum..
Madem ses kayıtların var neden san inanmıyor o herif sende hikaye mi anlatıyorsun napıyorsun

çok haklısınız... artık hiç görüşmek yok..yüzünü sesini dahi duymak istemiyroum... zaten gitmeden iki gün önce bilgisayarına bakmıştım.. kendi kendine massturbayon gibi bişey yapıp sevgilisinin adını söylüyor.. seni becer... diyo.... orda zaten tiksindim... ki ahh daha ne pisliklerini görmüştüm.. bu adam sapkın psilik.. ve onun zerre umrundaa değilim... ve hayatımdan ebediyen gidecek... yaa malları o kadın yersede yesin.. biriklimlerimi emeklerimi o kadar ben çektim gününü o görürse görsün... ben evet tek kalıcam.. hep yanımda yaşlılıkta bir hayat arkadşım olsun yanlızlıktan korkmuştum.. ama böyle her an ölümümü bekleyen bir adam olacaksa hiç olmasın daha iyi... son gün bile yürüyüşe mi gittin itiraf et.. evlatlarının üzerine yemin et dedim.. çünkü o kadar etmez biliyorum...senin üzerine yemin ederim diyor... sen öl yalan söyluyorsa diyor.... sonrada itiraf ediyor... aslında adam gözlerini içine bakarak sen ölll...senin ölmeni istiyroum....senden kurtulmak istiyorum diyor oo....çççç...... lan o zaman niye aff dileyerek bu eve geliyorsun..aglıyorsun zırlıyorsun... neyse... artık bitti.. bak siz görmeden sadece anlattıklarımdan umrunda değil senin diyor sunuz.. herşeyi biliyorsunuz.... bitti gittii...

Adam size evleri kızların üzerine yapayım demiş yarın avukata söyleyin, sözleşme imzalasın çocuklara verir, evin posta kutusuna bırakır vs siz bundan sonra avukat harici konuşmayın. Sadece avukatla muhatap olsun, dram yapmayın. Gençsiniz yarın bir gün psikolojiniz normale dönerse zaten ben manyakmışım dersiniz. Adamdan avukat her şeyi alsın çocukların üzerine sonra isterse evlensin, size kadın iyilik yapmış olur evleri bırakıp sırf adamı alırsa. O kadın olmasa başkası olurdu. Lütfen siz bu adam için mi yaşıyorsunuz? Onun için mi doğdunuz?

Kimse bir şey görmez o kadını merak etmeyin. Aldatılıp da boşanmayan çok kadın var, kimsenin kimseyi bir şey gördüğü yok. Hatta bu forumda da çok gördüm ben, millete boşan diye tutturup kendi aldatılınca boşanmayan. Ben benim düşüncelerim saf diye bir şey mi iddia ettim? Konu sahibinin maddi düşüneleri var ve bu onun için problem olacaksa, mutsuz olacaksa niye onu böyle bir yaşama zorlayım ki? Boşansa da boşanmasa da bana bir kötülüğü yok ki konu sahibinin, ikisinin de neticesini kendi yaşayacak; niye boşan diye tutturup boşanmazsan onursuz, gurursuz olursun diyim ki. Adamı sömürmek derken? O birikimler adamın olduğu kadar kadının da, adam her defasında -boşanırken- kandırıp kadının emeğini çalmış, kişiler kendi parasını kullanınca kocayı sömürmüş mü oluyor? Ne zamandır insanlar emeklerini vermek istemeyince zavallı oluyor hem? Oldu, zavallı olmayalım diye keriz gibi tüm birikimimizi elalemin kadınlarına yedirelim. Ben maddi konuda konu sahibini zaten haklı buldum.

evet haklısınz.. bir çok çevremde de insanlar ayy nasıl boşamazssın onursuz gurursuz diyip kendileri boşamadılar.. hatta koclaarı ayrı ev açtı kabul ettiler mal mülk için.. ama bu doğru mu ? Değil işte.. evet içime oturuyor o emeklerimi o kadın yiyecek diye.. Kanunen çok birşey de alamıyorum. Ancak aldatmadan dava açarsam avukat diyorki 50.000 Tl filan alırsın.. Devlet nafakayı en fazla 1.000 yada 1.500 tl veriyor iki çocuga misal.. ama kendiyle anlaşarak zaten daha iyisini alırım... ama evleri filan alamam.. tek üzüldüğüm bu.. Ama bu korkaklık yeter artık.. Yıllarca bu sebeplerden de boşanmadım... Noldu yıllarca beni daha fazla sömürdü üzdü kullandı ve daha çok acı çektim.. Kanserli hücre gibi. Önceden bende her aldatılan kadına hemen boşanma derdim.. Yıllardır yaşadığım deneyimden evet seni sevmiyor aldatıyor helede benimki gibi bir aşşağılık mahlukat ise bu adamla bir dakika evli kalmak onursuzluk ve gurursuzluktur... Benimki sadece mal değildiki... kk üyeleri o kadaar haklı ki... yıllarca eski konularıma bakın... onursuz ve gurursuz olduğumu kabul ediyorum.. çünkü böyle bir adamın yaptıklarını kabul etmek aşşağılıkca bir durum.. ama artık bu bataklıktan çıkıcam inşall... sizi anlıyroum.. bende maddi anlamda sizin gibi düşündüğüm için hatta ilk yorumunuzda yazdıgınız gibi düşündüğüm için bekarlar bile koca bulamıyor ben bırakmıyyım diye dşşündüğüm için bu illet adamın yıllarca kahrını çektim..Allah benim belamı versin diycemde evlatlarım var... Onlara çok çektirdim... yanlız olurum kocam olmaz belki fakir yaşarım yokluk içinde yaşarım ama onurumla gururrumla yaşarım..küfürsüz bir hayatım olur... .bu hayatta insan sebep ne olursa olsun onurunu ve gururunu hiçbirşeye değişmemeli.... aslında maddiyatda bahanneydi... bi türlü kopamadım bu illetten.. .bunu herkes biliyor... inşall bitecek...inşall...güçlü ayakları üzerinde duran dimdik bir kadın olmak istiyorum.. kendimle gurur duymak istiyorum artık.

Madem ses kayıtların var neden san inanmıyor o herif sende hikaye mi anlatıyorsun napıyorsun
ses kayıtları tehdit filan yok.. beni konuşmak için arayacağını söylemişti. bizde hazırlık yapmıştık... arkadaş tlf ses kaydına çekmişti... ordakileri hepsini dinlettim eşime zaten.. orda anlattıkları beni çok sevdi.. benim lüksüme yetişemiyeceği için beni terk etti filan dedi.. hamile olduğuunu söyledi. çocugu doğuracağını söyledi... filam.. bunlarıda dinledi zaten..
diğeer aramaları erkek aradı... gizli numaradan... konuştu kapattı.. ses kaydı fillan çekmedik tabiki...

Bin tane gönlün olsa birini vermezsin yıllar önce face falan bulunmuştu bildiğin kıro tip bir adam

aslında face adresini instagram adrtesini versem mi... asllında burdan bi kaç kadın ona arkadaşlık göndermişti.. bende şaşırmıştım... burdan özelden de görüşüp birbirimizin iletişim bilgilerini aldığım bikaç kişi vardı.. eşime arkadaşlık göndermişlerdi... ne maksatla bilmiyroum tabiki..

aslında face adresini instagram adrtesini versem mi... asllında burdan bi kaç kadın ona arkadaşlık göndermişti.. bende şaşırmıştım... burdan özelden de görüşüp birbirimizin iletişim bilgilerini aldığım bikaç kişi vardı.. eşime arkadaşlık göndermişlerdi... ne maksatla bilmiyroum tabiki..
Gönder gönder gül cemalini görsünler

X