Yarın Burun Estetiği oluyorum hayır duanızı beklerim 🙋‍♀️🤲☘️🌸

Arkadaşlar merhaba, kadınlar KULUBU başta olmak üzere, ekşi sözlük, donanım haber, vb bir çok burun estetiği forumunu yaladım yuttum... Çok istiyordum ama cesaretim yoktu ama... Artık tamamdır deyip, muayeneye gittim. Çünkü bulunduğum yerdeki devlet hastanesine, özelde çalışan bir çok burun estetiği yapan bir doktor geldiğini duymuştum.. Muayene esnasında söyledim, adımı telimi alıp sıraya koydular.. Geçen cuma günü aradılar ve. 4 tüp kan alıp Covid testi yapıldı birde tomografi çekildi. Genel cerrahi bölümüne yatış evrak vb işlemleri imzaladım.. Bugün medikal den malzemeleri aldım, malzemeler 1500 TL tuttu, cerrahi bölümü bir iğne istedi onu da aldım, doktorun asistanı bir yer söyledi orada stüdyoda 7 8 fotoğraf çektirdim 50 TL idi.. Ayrıntılı yazıyorum çünkü forumda uygun burun estetiği soran çok oluyor.. Bu gece 12 den sonra bişi yemeyeceğim içmeyeceğim inşallah doktorumun uzmanlığına ve ettiğim dualara güveniyorum.. Merak eden olursa devlet hastanesi aynı özel hastane gibiydi davranışları.. Geçen cuma günü anestezi doktoru yarım saate yakın görüştü, anlattı, korkularından bahsettim cesaret iğnesi diye halk arasında bahsedilen iğneden olmak istediğimi söyledim ameliyat öncesi tabiki yaparım siz rahat olun hep yanınızda olacağım dedi.. Kan alan hemşire çok iyiydi.. Tüm süreç iyi geçerse hangi il doktor vb yazarım.. İnşallah yarın akşama doğru tekrar yazarım ameliyatın sabah olacak.. Okuyanlardan hayır dua beklerim 🤲🙋‍♀️merhaba ben de sizden 2 gün sonra burun ameliyatı olmuşum doktorlarımız farklı fakat sonucunuzu merak ediyorum fotoğraf paylaşır mısınız? 🥰

X