Yarın meme büyütme ameliyatı oluyorum

Büyüklük küçüklük sadece cc derecesine bağlı değil. Bana 375 cc takıldı ve baya baya küçükler mesela. Benım önerim,kendi pişmanlığım bu oldugu için profilini dogru secmeniz. Çap olarak bana vucuduma uyan bir protez takıldı ama göğsümün üst doluluğu ve dışa cıkıklıgı bana gore cok az. Bu da protez profilinin yuksekliğiyle saglanıyor. Yeniden ameliyat şansım olsa hp yerine ultra hp takmalarını isterdim. Ben de henüz yolun başındayım. Herşey cok güzel olacak inanın.. şimdiden geçmiş olsun.. mutlu geri dönüşünüzü bekleyeceğiz
Teşekkür ederim ameliyatımı oldum ağrı kesicilerle ağrı hissetmiyorum sonuçtan şuan için memnunum ama pek inceleme fırsatım da olmadı

Teşekkür ederim ameliyatımı oldum ağrı kesicilerle ağrı hissetmiyorum sonuçtan şuan için memnunum ama pek inceleme fırsatım da olmadı
Çok geçmiş olsun çabucak iyileşin sağlıkla kullanın inşaAllah🤲🏻bol bol su içmeyi yürüyüş yapmayı ihmal etmeyin insan hareket ettikçe daha iyi, yattıkça da hasta hissediyor☺️bir kadının daha hayaline kavuşmasına çık sevindim 🥰

Geçmiş olsun sorunsuz atlatmanıza sevindim ☺️ bundan sonrasında zaten sadece keyifle kullanmak kaldı. İncelemeyin bence. İlk zamanlarda vucut ve psikoloji durumu kabul edene kadar herşey garip geliyor. Görüntüsü, hissi, duruşu..hergün farklı gorunuyor görüntüsü.. şimdi bile memnunsanız sonrası da öyle gider insallah ☺️

Teşekkür ederim umarım pişman olmam çünkü kafam karışmasın diye başka doktora gitmedim ve doktorum 275 den fazlasının olmayacağını söyledi yarın ameliyat öncesi bir daha konuşacağız daha büyüğü olabilirse onu isteyeceğim ama büyük olması da daha çok tedirgin ediyor. Tek istediğim dolgulu sütyenlerden kurtulmak ve özgürce bikini mayo giyebilmek
Merhaba görüntüden memnun musunuz küçük görünüyor mu bu tarz bi görüntüye ulaştınız mı

Eklentiler

• 3C510A8F-CF0E-4B06-81EB-BF9FCD51B834.jpeg
    3C510A8F-CF0E-4B06-81EB-BF9FCD51B834.jpeg
    50 KB · Görüntüleme: 157
Merhaba görüntüden memnun musunuz küçük görünüyor mu bu tarz bi görüntüye ulaştınız mı
Ben görüntüden çok memnunum fakat şuan ödemler de olduğu için net bir şey söyleyemiyorum eğer mesaj olarak gonderebiliyorsam öncesi sonrası fotoğraf gönderebilirim fakat benim bu kadar büyük olmadı diye düşünüyorum sütyenle bu şekilde durabilir henüz köşem dışında sütyen takmadım bugün ilk kez 5 dk çıkarıp elbise denedim ve aşırı beğendim ben çok memnunum fakat kişiden kişiye değişir

Arkadaşlar çok heyecanlıyım sürekli burda konuları okuyorum yarın ameliyat günüm 250 veya 275cc kas altı takılacak heyecandan uyuyamıyorum ya komplikasyon olursa ya beğenmezsem, küçük olursa büyük olursa aklımda o kadar çok soru işareti var ki. Tavsiyeleriniz varsa yazabilirsiniz. Ameliyat sonrası burayı güncellemeye çalışacağım

Ameliyat günümm
Ameliyatımı oldum fakat kolumu fazla kullanmak istemediğim için uzun uzun yazamayacagim kesinlikle büyük olmadı küçük olup olmaması konusunda pek fikrim yok daha önce memem olmadığı için normal bir boyut ne kadar oluyor bilemiyorum ama ben şuan için memnunum. Ağrım pek olmadı hatta yok denecek kadar az şimdiden sırtım ağrımaya başladı sanırım beni en çok zorlayacak şey bu olacak. Drenlerimi yarın çıkaracağız kan gelmeye devam ediyor olursa erteleriz dediler. En son ameliyata giderken pişman korkmuş ve ölebilecegimi bile düşünüyordum fakat şuan mutluyum. Aklımdaki tek soru işareti 5 gün boyunca ağrı kesicilerimi iğne olarak yaptırmam söylendi çevremde yapan kimse yok ve sürekli sağlık ocağına gitmek de gözümü korkutuyor.

Ameliyat sonrası 1. Gün
Ben tuvalete vs kendim gidemiyorum destek alıyorum yürümekte falan sorun olmasa da pijamamı indirip çekmek gözümü korkutuyor aslında kendimi zorlasam yaparım gibi ama destek alabileceğim insanlar varken zorlamak istemiyorum henüz bir ağrı çekmedim hafif bir sızım var ağrı kesicilerimi düzenli yaptığım sürece ağrı hissetmeyeceğim gibi duruyor. Drenlerimden halen kan geldiği için benimle eve geldiler ilk randevumda çekilecekler. Doğru mu hissediyorum bilmiyorum ama şimdiden çok alıştım sanki hiç sorun yaşamayacağım gibi geliyor oysa çok korkarak ameliyata girmiştim. Meme sadece 1 kez dokundum aşırı gergin ve sertler ama bu beni hiç endişelendirmedi görüntüsünden memnunum ve zamanla sertliğin geçeceğini düşünüyorum.
10. Gün
Beni bu güne kadar en çok dren çıkması zorladı kesinlikle acı yoktu fakat beni aşırı stres yapti.
Ben halen hareketlerimi çok sınırlı tutuyorum. Kendi başıma zorlasam kalkabilirim fakat halen yataktan kalkarken destek istiyorum ya da kolumu kullanmam gereken durumlarda. Bana ne kadar temkinli olursam o kadar iyi şekilde iyileşecek ve o kadar az sorun yaşayacağım gibi geliyor. Sadece burda okuduğum kadarıyla herkesin korsesi çok sıkı benimki acaba bol mu diye endişe etmeye başladım pazartesi ilk iş arayıp bol mu sıkılaştırayım mı diye soracağım çünkü kafamı karıştırıyor sürekli bolsa ve silikonlarim kayarsa diye stres oluyorum.
Merhabalar çok geçmiş olsun öncelikle 💐 birkaç sorum olacaktı 😌 ben de düşünüyorum ama doktor konusunda araştırma yapıyorum. Sizin doktorunuz kimdi ve ne kadara yaptirdiniz acaba? Anladığım kadarıyla memnunsunuz son durumdan 🌜

Kizlar bende dün dr Fatih Dağdelana ameliyat oldum boyum 1.70 kilom 56-57 325 cc takildi. Ameliyat iyi geçti 1 saatte odamdaydaydim anestezi donrasi sarsamlik baş donmesi vs hiç bişey yaşamadım çok şükür agri hiç olmadi ama gerginlik batma var bunlar ne zaman geçiyor acaba

X