Nikah yarin nikahım var ve başıma gelen :(

ErmeL

<3
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2011
48
0
38
allahım bana bısıler oldu nısanlımın ılk bı pantolununu utulerken yakdım oda yetmedı kenarı atıp dıgerını utulerken onude yakdım :KK70: herkezmı boyle bı tuaf oluyo banamı geldıler cozemedı:KK58::26::2:

bu nasıl bı heycan cozemedım kı hem aglıyorum sınırım bozuldu bıde peşıne guluyorum :KK70: oglen nıkahım sabah nerden pantolan alıcam ve pacalarını yapdırıcam offfffffffff:2:

bazen bana da olur dışarıdan bakınca gayet sakinsindir ama bişi yaparken kırarsın dökersin dikkat etsen de yine yaparsın :KK9:
en iyisi yarıın sabahtan bi panolon daha almak
ama bu sefer ütülemek yok :KK20:

Son düzenleme:
bencede kesinlikle ütü yok zaten :84:

Ütünün suçu bence kendini suçlama kumaş pantolonları parlatıyo ütü Tülbentle beyaz ütülemek gerkli
İlkkini yakınca altına yapışmıştır ütünün 2.de yanmıştır..Bulursunuz 2 dakkikaya paça yaparlar pantolonu yanınızda götürün ölçü için geçmiş olsun...
Mutluluklar dilerim oda nazarınız olsun..:nazar:

yaktiginiz pantolonu yeni almissinizdir diye tahmin ediyorum. pantolonu aldiginiz magazanin size en yakin subesini bulun internetden bakip saat kacta acildigini ögrenin yarin sabah hemen acilir acilmaz o saatde arayip olayi anlatip ayni pantolondan ellerinde varmi bi ögrenin

kiyafetlerin ic kisimlarinda genellikle etiketlerde ürün adi yada ürün numarasi yazar ...
ee bedeni zaten yaziyor ...

bütün bu bilgileri telefonda siz aktarirken nisanliniz gider oraya o kahvesini yudumlarken pacalarda yapilmis olur

Hem biz türk milleti olarak yardimseverizdir :)

X