Kekler - Pastalar Yaş Pastalar !

En başarılı bulduğunuz pasta tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    878
  • Anket Kapalı .
Bilgisayarinda pastalar diye klasör bile var o kadar söyleyeyim yaptığı pastaların foto koleksiyonunu yapıyor :kk77::KK76:
Canım ya çok mutlu oldum gerçekten pasta kategorisini görünce. İnşallah tadıyla size, görüntüsüyle de Kadınlar Kulübü'ne bir ziyafet çekebilirim :KK68: Şöyle 3 katlı bir pasta mı yapsam acaba :KK8: Bir de kararsız kalıp sonunda çok kötü bir pasta çıkarıyormuşum :KK57:

Canım ya çok mutlu oldum gerçekten pasta kategorisini görünce. İnşallah tadıyla size, görüntüsüyle de Kadınlar Kulübü'ne bir ziyafet çekebilirim :KK68: Şöyle 3 katlı bir pasta mı yapsam acaba :KK8: Bir de kararsız kalıp sonunda çok kötü bir pasta çıkarıyormuşum :KK57:

Ya birinci olacaksin ya birinci :KK70: çekirge bir kere ikinci olur iki kere ikinci olur üçüncüde kesin birinci olur yani :p

İnşaallah canım bence güzel olur:KK66:

X