Kekler - Pastalar Yaş Pastalar !

En başarılı bulduğunuz pasta tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    878
  • Anket Kapalı .
@Sidelya95 canım korkmakta haklısın çünkü LezzetliCipetpet LezzetliCipetpet kendi Nisan pastasina kadar kendi yapmış biri :) keşke bir-iki tane foto paylassa da abartmadigimi hatta az bile söylediğimi görseniz :KK70:

Ancak gelgelelim kk da iddialı tarifler değil klasikler kazanır yani birincilik hiç belli olmaz :) sen de mutlaka tarifini paylasmalisin eminim nefistir :KK68:

Yeni kategorimiz hayırlı olsun :nazar:
LezzetliCipetpet LezzetliCipetpet çok iddialısın gözümü korkutuyorsun :KK52:
Canım ya korkulacak bir şey yok ya. Sadece çok severim pasta yapmayı, o kadar :KK36:
Şakası bir yana 7-8 senedir yaparım pastalar, küçük yaşta başladım. Şeker hamurlu, el yapımı çikolatalı veya katlı pastalar filan fakat buraya yapacakken çok iyi seçmek lazım tarifi. Tadına bakılmayacağı için görüntüsü çok güzel ve leziz olmalı tabi. Aklıma bir tarif oturdu. Paylaştığım zaman inşallah beğenirsiniz. Beklentiyi yükseltip yere çakılmak da istemiyorum :-)

Hahaha canımsın :) yaparız inşallah kuzum. Şimdi tek dert fırın da değil biliyorsun Salih paşa da her ise elini daldırır sağolsun :KK70: Salih aromalı bı pasta yaparım inşallah artık :p
Ooo Salih Paşa'lı pasta daha lezzetli olur. Fırsattan istifade butlarını da ısırırım. Dişlerim kaşındı bak :-)

Canım ya korkulacak bir şey yok ya. Sadece çok severim pasta yapmayı, o kadar :KK36:
Şakası bir yana 7-8 senedir yaparım pastalar, küçük yaşta başladım. Şeker hamurlu, el yapımı çikolatalı veya katlı pastalar filan fakat buraya yapacakken çok iyi seçmek lazım tarifi. Tadına bakılmayacağı için görüntüsü çok güzel ve leziz olmalı tabi. Aklıma bir tarif oturdu. Paylaştığım zaman inşallah beğenirsiniz. Beklentiyi yükseltip yere çakılmak da istemiyorum :-)
Valla Emira SY Emira SY de öyle bir bahsettiki beklentim bayağı yükseldi gözümde Fatih Güllüoğlu canlandı :rolleyes:

X