yaşadığım saçmalıklar hangi günahın bedeli acaba?

Bana anlatmış olduğu şey, sadece günaydınlaşmalar var sevgili gibi tabii. Telefon kayıtlarını attı mesela, 2-3 günde bir 5 dk'nın altı konuşmalar. Seni fiziksel olarak hiç aldatmadım, ne zaman görüşmek istese bahane bulup görüşmedim çünkü sen vardın seni sevdim, dedi. Ama ben bu görüşmedim kısımlarına inanmıyorum. Bence bu kadar masum bişey olsaydı bu iş, gelip de anlatma gereği hissetmezdi hele ki ayrıldıktan sonra, vicdan gerekçesi ile. Bana değer verdiği için anlatmışmış. Ama bence bana tamamen kapıyı kapatmak oluyor bunu anlatmak zira dediği gibi sevseydi, bunu anlatarak beni kaybetmeyi göze alamazdı. Hatta sevseydi diğer tarafı 1.5 ay boyunca devam ettirmez, bizim ilişkimizin ilk iki haftasında keserdi. Biz anlaşamadığımız için ayrılmıştık ve bu gayet normal bişey, sorun yok ama işin içine ihanetin karışması çok çirkin.

Sabrınıza hayran kaldım tek diyebileceğim bu.
Bilmiyorum hangi sebepten anlaşmazlık yaşadınız ve ayrıldınız ama ne sebeple olursa olsun karşımdaki insanın dunyasini çoktan başına yıkmıştım diğer kadını da durumdan çoktan haberdar etmiştim bir şekilde bulup.
Zaman olarak bakınca 1.5 ay kısa süre lakin sizin paylaşımlarınız gerek fiziksel gerek ruhsal olarak 1.5 ayda paylaşılması gerekenden çok daha fazla idi hatta derdini dert edinip konu acmistiniz.

Sabrınıza hayran kaldım tek diyebileceğim bu.
Bilmiyorum hangi sebepten anlaşmazlık yaşadınız ve ayrıldınız ama ne sebeple olursa olsun karşımdaki insanın dunyasini çoktan başına yıkmıştım diğer kadını da durumdan çoktan haberdar etmiştim bir şekilde bulup.
Zaman olarak bakınca 1.5 ay kısa süre lakin sizin paylaşımlarınız gerek fiziksel gerek ruhsal olarak 1.5 ayda paylaşılması gerekenden çok daha fazla idi hatta derdini dert edinip konu acmistiniz.
Evet, hiç konu açmaya da değmezmiş.
Daha sinir bozucu bişey diyeyim, ihaneti öğrendikten sonra onunla bir kere buluştum ve bu buluşmanın ortasında konuşmak istedim. O kadar pişkin, o kadar utanmaz bir insan ki o saate kadar hiçbir şey yokmuş gibi sohbet etti benimle. Sonra ben mevzuyu açmak isteyince kesinlikle konuşmak istemedi ve çok gerildi. Sonra da kalktı bana, sen benim tadımı kaçırdın falan dedi. Hem suçlu hem güçlü yani. Neymiş, ben olgunluk göstermemişim ahahha ben de dedim sen ne diyorsun ya, tadı neyin kaçırdığı belli yani. Dedim sen kendi kafanda ne kurdun bilmiyorum ama ben seni affetmedim ve affetmeyeceğim, sana barışalım da demedim hala neyin eleştirisini yapıyorsun? Bi de bana sanki barışma durumumuz olacakmış gibi konuştu, kalkmış diyor ki aramızda çok fark var bizden olmaz. Ne "biz"i dedim pardon? Biz mi kaldı? O kadar tuhaf bir karakteri vardı ki gerçekten hatırladıkça sinirleniyorum.

Evet, hiç konu açmaya da değmezmiş.
Daha sinir bozucu bişey diyeyim, ihaneti öğrendikten sonra onunla bir kere buluştum ve bu buluşmanın ortasında konuşmak istedim. O kadar pişkin, o kadar utanmaz bir insan ki o saate kadar hiçbir şey yokmuş gibi sohbet etti benimle. Sonra ben mevzuyu açmak isteyince kesinlikle konuşmak istemedi ve çok gerildi. Sonra da kalktı bana, sen benim tadımı kaçırdın falan dedi. Hem suçlu hem güçlü yani. Neymiş, ben olgunluk göstermemişim ahahha ben de dedim sen ne diyorsun ya, tadı neyin kaçırdığı belli yani. Dedim sen kendi kafanda ne kurdun bilmiyorum ama ben seni affetmedim ve affetmeyeceğim, sana barışalım da demedim hala neyin eleştirisini yapıyorsun? Bi de bana sanki barışma durumumuz olacakmış gibi konuştu, kalkmış diyor ki aramızda çok fark var bizden olmaz. Ne "biz"i dedim pardon? Biz mi kaldı? O kadar tuhaf bir karakteri vardı ki gerçekten hatırladıkça sinirleniyorum.

Eminim ki biraz zaman geçip üzerine düşününce aslında bu durumu açık ettigini ama farkedemediğinizi anlayacaksınız.
Evinde bulundunuz,sosyal medyasında ekliydiniz vs. vs. o anları hatırladıkça dahada tiksineceksiniz.
Biz bilmesekte ruhumuz biliyor ve bazı insanları itiyor bu insanı istemenize rağmen bir şeyler sizi itmişti. Nedeni buymuş demek ki..
Takılmayın artık başkasına güvenemem diye biraz süre gectikten sonra tecrübe olarak elimizde kalıyor yaşananlar.

Eminim ki biraz zaman geçip üzerine düşününce aslında bu durumu açık ettigini ama farkedemediğinizi anlayacaksınız.
Evinde bulundunuz,sosyal medyasında ekliydiniz vs. vs. o anları hatırladıkça dahada tiksineceksiniz.
Biz bilmesekte ruhumuz biliyor ve bazı insanları itiyor bu insanı istemenize rağmen bir şeyler sizi itmişti. Nedeni buymuş demek ki..
Takılmayın artık başkasına güvenemem diye biraz süre gectikten sonra tecrübe olarak elimizde kalıyor yaşananlar.
Şüpheli birkaç hareketi tabii ki oldu ama beni aldatıyor boyutunda düşünmedim hiç, kondurmadım. Çünkü insan şüphelenmek istedikten sonra her şeyden şüphe duyabilir yani onun da bi sonu yok. Çok çok sağlam bişey görmem lazımdı galiba başkası var diyebilmem için. Ya bu çok enteresan bir konu. İlgisi daima had safhada, araması, sorması, görüşmesi, bana zaman ayırması, yanımdayken hissettirdiği sevgisi, bana olan arzuları... Bu kısımlarda sorun olmayınca ben de gereksiz şüphelerle kendimi yemedim onunla birlikteyken doğal olarak. Ben hep şöyle düşündüm çünkü, aldatan kişinin ilgisi milgisi mutlaka kayar yani aynı anda iki kişiden hoşlanamayacağına göre... Illa ki benden uzaklaşırdı diye düşündüm, soğuk davranır daha umursamaz olur, ne bileyim buluşmaları eker falan. Düşünüyorum, son haftamızda aramaları bir tık seyrelmişti 2 gün üst üste. Bir de sevgili olarak son görüştüğümüz hafta sonu için cuma günü bana "yarın arkadaşlarla planım olabilir, kesin değil" minvalinde konuşmuştu. Tuhaf gelmişti çünkü benimle görüşme fırsatını asla kaçırmazdı o. Diğer kişi ile benden sonra tanışmış olsa bu kısımda "evet ilgisi kaydı" diye düşünürdüm ama diğer kişiyle benden önce başlamış olduğu için anlam veremedim. Ben de ona, madem planın var o zaman ben de kendime plan yapıyorum deyip o cumartesi günü görüşmeyeceğimi söyledim. Muhtemelen arkadaşla plan dediği şey aslında o kişiyle görüşmekti. Sonra cumartesi oldu, yarın planın var mı dedim. Müsaitsen bugün görüşelim hayatım dedi benimle görüşmek istedi. Yani diğer şahısla görüşme niyetine girdiyse bile görüşmedi diye düşünüyorum çünkü sabahtan işe gitmişti, öğleden sonra müşteri görüşmesi vardı akşam da ben yanına gittim kaldım falan. Aramız da gayet güzeldi. Ay valla hiç anlam veremiyorum düşün düşün kafayı ye.

Senin konularinda hep sey hissediyorum.. hayatin cok guzel ama agrisiz basina dert aliyorsun gibi.. yaniliyor olabilirim ama bu kadar dusunmek iliskiler uzerine bu kadar hesap kitap seni ruhen yormuyor mu?

tamam, şimdi ne demek istediğini anladım. evet ben açtığım konuda öyle söylediğimde 2 haftalık falandık ve o dönem sahiden öyle düşünüyordum. sonuçta insan pat diye iki günde bağ kurmuyor. hele ki ben tanıdıkça seven, görüştükçe bağlanan biriyimdir. o günkü hislerimle ayrılmadan önceki hislerim asla aynı değil.

beni, tanıştığımız andan çok kısa süre sonra direkt gerçek bir ilişkinin içine çeken taraf kendisiydi. ben biraz daha tanımaya ve ağırdan almaya yönelik bir kadınımdır, hayatımda ilk kez bu kadar hızlı bişey yaşadım. ve bu insanda en beğendiğim şey; net olması ve ne istediğini bilmesiydi. ahir zaman ilişkileri her şeyi yapalım ama adını koymayalım, yatalım kalkalım ama ilişki sorumluluğu almayalım modunda olduğu için ve karşıma çıkan insanlar genelde ne istediğini bilmediği için bu şahıs, en başından beri "ilişki istiyorum, hayatımda bir yoldaş istiyorum" gibisinden konuştuğu, hal ve tavır olarak da hep böyle yaklaştığı için benim dikkatimi çekmişti. madem diğerleriyle bağını koparamayacaktı o zaman neden bana bu kadar ciddi yaklaştı? bu arada ciddiden kasıt öyle evlilik vaadi falan değil bak kimse yanlış anlamasın. ben zaten evlilik kafasında bir kadın değilim beni bilen bilir burada da. lakin adına ilişki dediğin şeyde sorumluluk almak vardır. telefonum sessizde kaldı diye kavga çıkaran insan bu ve gerekçesi de "senin hayatında biri var, sana ulaşamayınca merak ediyor, neden hayatında biri var gibi davranmıyorsun" olan bir insan. görüşemediğimiz zaman benimle tartışan, "ben mesajla ilişki yürütecek değilim, bana ayıracak zamanın yoksa neden devam edeyim" diyen bir insan. yani benim ilk başlardaki laylaylom havamı daha ciddiye çeviren de kendisi. yoksa biz flört gibi takılıyor olsaydık, duyguları ciddileşene kadar diğerini de bırakmasaydı, bunu dert etmezdim. ama duygusal anlamda bir ciddiyetten bahsedip karşındaki kadını da buna çekiyorsan, "seni seviyorum"u ilk söyleyen tarafsan, gelecek planlarına bu kadını dahil ediyorsan, etrafındakilerle sevgilim diye tanıştırıyorsan, patronuna bile beni anlatıyorsan, tanıştırmadıklarına bile bu kadından bahsetmişsen üstelik millete de seviyorum meviyorum demişsen, sadakat de göstermek zorundasın.

geçmişteki flörtlerimde şuna şahitlik ettim mesela, görüşüyoruz, konuşuyoruz, sevgili gibiyiz ama karşı tarafın instagram takipleşmeleri devam ediyor, ne bileyim tinderda hala aktif atıyorum, veya ne bileyim belki bir iki bişeyi daha var o zaman ben diyorum ki kendi kendime, "hımmm bu duygusal anlamda bende değil belli ki, beni yeterince ciddiye almıyor. biraz daha gözlem yapayım, biraz daha vakit geçireyim, istediğim duygusal bağlılığı yakalayamazsam yol veririm" diyebiliyorum.

hala düşünürüm mesela, ayrıldıktan sonra niye bana bunu itiraf etti diye. bence bunu itiraf etmek karşıdaki insanı sonsuza kadar kaybetmek, tamamen gözden çıkarmaktır. çünkü ben bunu öğrendikten sonra ona tekrar nasıl güvenebilirim ki? niyeti "wurst mü yoksa x mi, hangisiyle daha mutluyum" olsaydı ikimizi de dener, ona göre tarafını seçerdi. biz zaten başka sebepten ayrılmışız, ne diye ertesi gün önce özledim yazıp sonra bunu bana anlatıyorsun?
Sen neden anlamaya çalışıyorsun?

Senin konularinda hep sey hissediyorum.. hayatin cok guzel ama agrisiz basina dert aliyorsun gibi.. yaniliyor olabilirim ama bu kadar dusunmek iliskiler uzerine bu kadar hesap kitap seni ruhen yormuyor mu?
Şükür, kötü bir hayatım yok ama en çok sorun yaşadığım alan ilişkiler. Evet biten bişeyin ardından neden kafa yoruyorsun diyorsun ama yoruyorum işte, ihanet var çünkü. Daha önce bildiğim kadarıyla hiç aldatılmadım. Olduysa bile haberim olmadı. Bu ilk kez başıma geliyor.

Şükür, kötü bir hayatım yok ama en çok sorun yaşadığım alan ilişkiler. Evet biten bişeyin ardından neden kafa yoruyorsun diyorsun ama yoruyorum işte, ihanet var çünkü. Daha önce bildiğim kadarıyla hiç aldatılmadım. Olduysa bile haberim olmadı. Bu ilk kez başıma geliyor.
Ya canım sen daha çok gençsin bak sana daha öncede yazmıştım çok takıyorsyn kafaya.
Ortalık mal dolu gerçekten.
Böyle bir malı hala takıyorsun.
Bu adam bilerek yapıyor .
Seni çekmek için kendine sen hırs yap bu adamın peşini bırakma diye bak bunu anlamıyorsun.
Aldatma çok yaygın ama bunu gelip söyleyen insan ya bitirmek istiyordur ki bu konuda adam bitirmek istememiş yada sana hırs yaptırmaktır amaç bak başka kadınlarda var hayatımda.
Emin ol bunları başka insanlarda yaşıyor .
1,5 aylık bir adam için bu kadar kendini paralama ya
Hani çok emek vermiş olursun anlarım da yani çok kısa süreli bir şey bu.
Hayır gidip bulunuyorsun bide bunla ne münasebet yani orda noktayı koyup bye yapıcaksın yani.
Millet kocası aldattı diye boşanıyor çatır çatır valla hiç gözünün yaşına bakmıyor.
Sen 1,5 aylık adam için hala gidip durum düzeltmeye çalışıyorsun.
Bu adam sana geri döner sende kabul edersin bence.

ya ben de bu mantigi anlamiyorum, ben 38 yasindayim, bizim genclik zamanlarimizda boyle flort falan yoktu. biriyle cikinca, gorusunce sevgili olmus oluyordun, o zaman da baskasiyla gorusmemen gerekiyordu haliyle. bu flortle iliski arasinda ayrim ne zaman oluyor ki. hadi mesajlastin vs daha ciddi degil, o zaman baskalariyla da mesajlasilabilir, ama bulustugun opustugun koklastigin anda bence iliski olmus oluyor zaten.

yaaa sonunda biri bunu sormuş😅
geçen vardı hatta bir konu gezmişler tozmuşlar koklaşmışlar sonra çocuk sevebileceğim birini buldum tarzı birşey demiş başkasıyla sevgili olmuş.

Bu birim hesabı kripto para borsası gibi değil mi mesela 😂
Tamam kadınsınız, ben de paranoyağım.

yok yıllardır burada kadın olduğuna eminim konuları hep turtarlı daha doğrusu kendini anlatış şekli tarzı tavrı tutarlı.
kendini tam olarak açmadığı için belki öyle bir his vermiştir.

İşte o da onun haysiyetsizligi.
Adam demek ki kadınları çözmüş, ne şekilde kendine baglayacagini öğrenmiş bu yaşa kadar.
Seni de 'ben artık her an senin yanındayım, artık boş ilişkiler devri bitti, artık birbirimizden sorumluyuz' diye kendine bağlamış. Aynı kişi benim karşıma çıksa beni 'daha gidecek çok yolumuz var güzel yarim' şarkısindan kopyaladigi hal hareketlerle kendine bağlardı, x bir kıza denk gelse "annem 'kim o yuzunde güllerle mesaj attığın kişi?' dedi, resmini gösterdim. Çok beğendi 'bu kız sana bakmaz' dedi" gibi sözlerle , pembe panjurlu ev hayalleriyle kendine bağlardı .
Çakal işte, neden sonuç aramayacaksin böylelerinde. İlgi görmek , baglanilmak hoşuna gitmistir. Romantizm ihtiyacını gidermistir,günübirlik ilişkilere devam ederken bir yandan da onemsenmek istemistir,nazi birisine geçsin istemistir..mesela son konunda demiştin ya hep dertlerini anlatiyor diye. Hangi fuckbody,hangi gunubirlik ilişki onun sorunlarını dinler ki? Bir dinler, iki dinler daha da açmaz telefonunu..ama seninki gibi bir ilişki kurunca bu sefer hem anlatmaya hakki oluyor dertlerini hem de ciddiye alip yardımcı oluyor kadin falan fesman. Neden? Çünkü onu önemsiyorsun, mutlu olsun istiyorsun.
Ama bu şekilde yaklasmasaydi sana, düz öyle takilsaydi manyak mısın onca derdin arasında bir de adamın her gün miy miy miy sorununu dinleyeceksin, 'heee hee' der, kapatirdin.
Adam da bunu bildiği için bazi kızlara bu şekilde davranıyor iste.
Benim yorumum bu
Ayy ne fuckbodysi ya

Bütün kadınlarda açmış onu bekliyor sanki.
Adamlar kendilerini böyle tanıtıyor ben kimseye bağlammam kızım ben böyleyim
Bunuda yiyip her gece başka kadınla takılıyor sanıyorsunuz.
Var öyle tipler ama adam çok zengin çok yakışıklı yatak performansı harikadır bunlar.
Geri kalanı da böyle ilişkiler yaşayamıyor.

Adam çok uyanık kadınları çözmüş bir çakal.
Tanıştığı kadını analiz edip çok kısa sürede o ne istiyorsa ona sunup tavlıyor.
Bu arada tabiki listede başkalarıda var eşzamanlı onlarlada takılıyor.
Bir süre sonra ya ailevi sorunları başlar ya iş sorunları başlar buda klasiktir zaten.
Kadın bağlanmıştır çoktan duygusal olarak zaten.
Daha sonrada diğer taktikler başlar bu sekilde.
Başka birini söyler rekabet olsun kıskanılsın diye.
Kadın zaten akıllı biri ise adamın adını ağzına almaz hayatından defeder.

Ne hatunlar var be :KK70: bir de böylelerini kafaya takmış,buralara kadar anlatan adamlar, valla helal olsun. Napıyolar da bu kadar karşı tarafa böyle kadınlardan geçemiyolar? neyse çok dertliyim sanırım bu konuda bana gelen herkes iyileşince ilk benden vazgecer ondan herhal de bunları demem :KK70: allah aşkına teselli değil gerçekler lazım, muhattap bile olmazdım ben olsam ayrıca hüznününü de hak etmiyo, her zaman kaçan kovalanır net :)

Adam çok uyanık kadınları çözmüş bir çakal.
Tanıştığı kadını analiz edip çok kısa sürede o ne istiyorsa ona sunup tavlıyor.
Bu arada tabiki listede başkalarıda var eşzamanlı onlarlada takılıyor.
Bir süre sonra ya ailevi sorunları başlar ya iş sorunları başlar buda klasiktir zaten.
Kadın bağlanmıştır çoktan duygusal olarak zaten.
Daha sonrada diğer taktikler başlar bu sekilde.
Başka birini söyler rekabet olsun kıskanılsın diye.
Kadın zaten akıllı biri ise adamın adını ağzına almaz hayatından defeder.
Kadının peşinden koşup önce duygusal bir ilişki olucak vaadi veriyor.
Yani ben sana değer veriyorum sen önemlisin şeklinde hissetiriyor .
İlgisiyle vs .
Sonra da cinsellik yaşayınca kadın bağlanıyor haliyle .
Kadın bağlanıyor bakıyor sevgili olduk sanıyor bu seferde ilgisizleşmeye başlıyor kadın kendini adamın peşinde koşar buluyor
İşte bu kritik nokta.
Aramalar azalıyor gezmeler buluşmalar seyrekleşiyor ya işi oluyor ya problemleri.
Kadın sinirleniyor duygusu var çünkü .hırs yapıyor adamı ne olursa olsun bırakmıyor.adam ben ilişki istemiyorum pozlarına giriyor yada ben buyum işte işine gelirse gibi.

Böyle durumlarda kesiceksin o adamla alışverişini.
Zaten iyi niyetli bir adam olsa bu duruma getirmez bu işleri.
Bunada fuckbody falan diyorlarda fuckbody lik böyle bir şey değil.
Bizim ülkemizde olucak birşey değil yani.
Bizim ülkemizde cinsellik hala bir tabu .
Fuckbody lik iki tarafta baştan niyetini belli eder.
Klasik ilişkilerdeki gibi arama sorma ilgilenme dert paylaşma vs olmaz.
Çiftler bir araya gelir o kadar.
Ve bence iğrenç o ayrı konu .
Duygu hissetmediğim hiç bir erkeğe dokunamam bana çok iğrenç geliyor ama saygı duyuyorum herkesin kendi hayatı tabi.

Kadının peşinden koşup önce duygusal bir ilişki olucak vaadi veriyor.
Yani ben sana değer veriyorum sen önemlisin şeklinde hissetiriyor .
İlgisiyle vs .
Sonra da cinsellik yaşayınca kadın bağlanıyor haliyle .
Kadın bağlanıyor bakıyor sevgili olduk sanıyor bu seferde ilgisizleşmeye başlıyor kadın kendini adamın peşinde koşar buluyor
İşte bu kritik nokta.
Aramalar azalıyor gezmeler buluşmalar seyrekleşiyor ya işi oluyor ya problemleri.
Kadın sinirleniyor duygusu var çünkü .hırs yapıyor adamı ne olursa olsun bırakmıyor.adam ben ilişki istemiyorum pozlarına giriyor yada ben buyum işte işine gelirse gibi.

Böyle durumlarda kesiceksin o adamla alışverişini.
Zaten iyi niyetli bir adam olsa bu duruma getirmez bu işleri.
Bunada fuckbody falan diyorlarda fuckbody lik böyle bir şey değil.
Bizim ülkemizde olucak birşey değil yani.
Bizim ülkemizde cinsellik hala bir tabu .
Fuckbody lik iki tarafta baştan niyetini belli eder.
Klasik ilişkilerdeki gibi arama sorma ilgilenme dert paylaşma vs olmaz.
Çiftler bir araya gelir o kadar.
Ve bence iğrenç o ayrı konu .
Duygu hissetmediğim hiç bir erkeğe dokunamam bana çok iğrenç geliyor ama saygı duyuyorum herkesin kendi hayatı tabi.

işte türkiyede fuckbody olacak çok seçenek bulamadıkları için (çok harika değilse erkek) cinsellik için böyle aşık ilişki var rolü yapıyor terbiyesizler .

işte türkiyede fuckbody olacak çok seçenek bulamadıkları için (çok harika değilse erkek) cinsellik için böyle aşık ilişki var rolü yapıyor terbiyesizler .
Aynen öyle.
Adamla neden fuckbody olsunlar.
Erkeklerin cinsel performansı iyi değil çok fazla bu bir gerçek.çok nadirdir hem yakışıklı hem harika performans sergileyecek adam özellikle belli bir yaştan sonra.konu sahibinin sevgilisi 30 küsür yaşında bir adam.öyle parası olanda bir adam değil konularında okumuştum.
Eee ne yapacak bu adam ?
Tabi ilişki vaad edecek bir kadınla birlikte olabilmek için hala evlenicez diyen bile var.
Çevremden görüyorum.
Diğer kadına da ilişki vaadetmiştir başta sonra sıkılınca konu sahibine geçmiştir ama onuda tutuyordur hayatında.
Yani onla öylesine cinsellik yaşıyoruz diye bir şey yok .
Ona da aynı vaadler verilmiş o da kandırılmış.
Adamın egosu okşanıyor işte .iki kadınla takılıyorum haha diyordur içinden keko.
Gelip anlatıyor bide benim için savaş bak beni isteyenler var imajı veriyor.
Gerçekten bu asalak herif için bir gram üzülmeye değmez ya

Aynen öyle.
Adamla neden fuckbody olsunlar.
Erkeklerin cinsel performansı iyi değil çok fazla bu bir gerçek.çok nadirdir hem yakışıklı hem harika performans sergileyecek adam özellikle belli bir yaştan sonra.konu sahibinin sevgilisi 30 küsür yaşında bir adam.öyle parası olanda bir adam değil konularında okumuştum.
Eee ne yapacak bu adam ?
Tabi ilişki vaad edecek bir kadınla birlikte olabilmek için hala evlenicez diyen bile var.
Çevremden görüyorum.
Diğer kadına da ilişki vaadetmiştir başta sonra sıkılınca konu sahibine geçmiştir ama onuda tutuyordur hayatında.
Yani onla öylesine cinsellik yaşıyoruz diye bir şey yok .
Ona da aynı vaadler verilmiş o da kandırılmış.
Adamın egosu okşanıyor işte .iki kadınla takılıyorum haha diyordur içinden keko.
Gelip anlatıyor bide benim için savaş bak beni isteyenler var imajı veriyor.
Gerçekten bu asalak herif için bir gram üzülmeye değmez ya
Evet işte birde çakal rekabet ortamı yaratmaya çalışıyor paylaşılamayan erkek olucak kıt beyni ile aynı şeyleri diğer kızlarada söylüyor bir çoğunda başarılı olmuştur bu taktikle.

Evet işte birde çakal rekabet ortamı yaratmaya çalışıyor paylaşılamayan erkek olucak kıt beyni ile aynı şeyleri diğer kızlarada söylüyor bir çoğunda başarılı olmuştur bu taktikle.
Konu sahibi biraz ilişki konusunda tecrübesiz biri .
Onu kandırmak kolay.
Ama tecrübeli insanları kolay kolay kandıramaz.
Sen nesin ki iki kadını idare ediyorsun ya
Çok mu libidon yüksek yani tek bir kadına yetemiyorlar bide utanmadan başka arayışa giriyorlar denilcek çok şey varda neyse.

X