yaşadığım saçmalıklar hangi günahın bedeli acaba?

ilişkimizde beni aldattığını itiraf etti. neymiş efenim vicdanı çok rahatsızmış, beni gerçekten sevmişmiş, diğer tarafla ilişkisi benden 2-3 hafta önce başlamış sonra benimle tanışınca benden kopamamış ama diğer tarafı da bırakamamış falan. tüm bunları anlatırken diğer tarafı da hala bırakmış değildi bu arada. af maf diledi, kabul etmedim. olmaz artık ben sana tekrar güvenemem dedim. ya tam sadakatsiz volkan yani kızlar düşündükçe sinirleniyorum. neymiş efenim ben hayatına girdikten sonra onunla hiç sevişmemiş de hep görüşmemek için bahane üretmiş de bilmem ne bi de bana mesajlaşmalarının ekran resimlerini iletti, herhalde kendisini çekip vurmamı falan istedi :sinirli: neymiş efenim sadece günaydın ve iyi gecelerden ibaretmiş, beni hep görmek istemiş, hep aramak istemiş ondan sürekli kaçmaya çalışmışmış ama neden bırakamadığını kendisi de bilmiyormuş belki psikolojikmiş. yani neremle gülsem bilemedim. bir hafta kadar böyle sürekli onun beni darlaması benim de ona ağzıma geleni saymamla geçtikten sonra büyük bir tartışmanın üzerine, zaten artık bir araya gelmemin imkansız olduğu bu manipülatör tuhaf şahısla tamamen koptuk.
Birden fazla flörtü olanlarda biri ile ciddi bir yola girmek olağan bir durum, sanılanın aksine sıklıkla rastlanıyor. Ama karşı taraf rahat durdukça ortaya çıkan bi durum olmaz çoğunlukla, çünkü sevgililiğe evrilmekte olan ilişkisini tehlikeye atmak istemez kimse durduk yere. Diğer flörtlere elveda denip ciddileşen ilişkiye odaklanılır. Ve ömür boyu susulur.😬 Yani, bu adamın derdi vicdanı falan değil. Aklı sıra fiyatını yükseltecek, kendini kıymete bindirecek. Bi başka düşünce de çok vicdanlı biri olduğu izlenimi verip ondan emin olman. Yani diyeceksin ki, bu salak aldatmayı bile beceremez, o kadar vicdanlı ki gelip itiraf eder. Bu da sıkça başvurdukları bir taktik, dürüstlük kredisini çoğaltmak adına yaparlar. Fazla riskli ama tutarsa epey yerler ekmeğini. Ya da o kadının senden haberi olmak üzereydi, benden duysun diye düşündü. Bu da dürüstlük kredisini çoğaltmak adına. Bunlar krizi fırsata çevirmek adına yaptıkları küçük oyunlar.

tamam, şimdi ne demek istediğini anladım. evet ben açtığım konuda öyle söylediğimde 2 haftalık falandık ve o dönem sahiden öyle düşünüyordum. sonuçta insan pat diye iki günde bağ kurmuyor. hele ki ben tanıdıkça seven, görüştükçe bağlanan biriyimdir. o günkü hislerimle ayrılmadan önceki hislerim asla aynı değil.

beni, tanıştığımız andan çok kısa süre sonra direkt gerçek bir ilişkinin içine çeken taraf kendisiydi. ben biraz daha tanımaya ve ağırdan almaya yönelik bir kadınımdır, hayatımda ilk kez bu kadar hızlı bişey yaşadım. ve bu insanda en beğendiğim şey; net olması ve ne istediğini bilmesiydi. ahir zaman ilişkileri her şeyi yapalım ama adını koymayalım, yatalım kalkalım ama ilişki sorumluluğu almayalım modunda olduğu için ve karşıma çıkan insanlar genelde ne istediğini bilmediği için bu şahıs, en başından beri "ilişki istiyorum, hayatımda bir yoldaş istiyorum" gibisinden konuştuğu, hal ve tavır olarak da hep böyle yaklaştığı için benim dikkatimi çekmişti. madem diğerleriyle bağını koparamayacaktı o zaman neden bana bu kadar ciddi yaklaştı? bu arada ciddiden kasıt öyle evlilik vaadi falan değil bak kimse yanlış anlamasın. ben zaten evlilik kafasında bir kadın değilim beni bilen bilir burada da. lakin adına ilişki dediğin şeyde sorumluluk almak vardır. telefonum sessizde kaldı diye kavga çıkaran insan bu ve gerekçesi de "senin hayatında biri var, sana ulaşamayınca merak ediyor, neden hayatında biri var gibi davranmıyorsun" olan bir insan. görüşemediğimiz zaman benimle tartışan, "ben mesajla ilişki yürütecek değilim, bana ayıracak zamanın yoksa neden devam edeyim" diyen bir insan. yani benim ilk başlardaki laylaylom havamı daha ciddiye çeviren de kendisi. yoksa biz flört gibi takılıyor olsaydık, duyguları ciddileşene kadar diğerini de bırakmasaydı, bunu dert etmezdim. ama duygusal anlamda bir ciddiyetten bahsedip karşındaki kadını da buna çekiyorsan, "seni seviyorum"u ilk söyleyen tarafsan, gelecek planlarına bu kadını dahil ediyorsan, etrafındakilerle sevgilim diye tanıştırıyorsan, patronuna bile beni anlatıyorsan, tanıştırmadıklarına bile bu kadından bahsetmişsen üstelik millete de seviyorum meviyorum demişsen, sadakat de göstermek zorundasın.

geçmişteki flörtlerimde şuna şahitlik ettim mesela, görüşüyoruz, konuşuyoruz, sevgili gibiyiz ama karşı tarafın instagram takipleşmeleri devam ediyor, ne bileyim tinderda hala aktif atıyorum, veya ne bileyim belki bir iki bişeyi daha var o zaman ben diyorum ki kendi kendime, "hımmm bu duygusal anlamda bende değil belli ki, beni yeterince ciddiye almıyor. biraz daha gözlem yapayım, biraz daha vakit geçireyim, istediğim duygusal bağlılığı yakalayamazsam yol veririm" diyebiliyorum.

hala düşünürüm mesela, ayrıldıktan sonra niye bana bunu itiraf etti diye. bence bunu itiraf etmek karşıdaki insanı sonsuza kadar kaybetmek, tamamen gözden çıkarmaktır. çünkü ben bunu öğrendikten sonra ona tekrar nasıl güvenebilirim ki? niyeti "wurst mü yoksa x mi, hangisiyle daha mutluyum" olsaydı ikimizi de dener, ona göre tarafını seçerdi. biz zaten başka sebepten ayrılmışız, ne diye ertesi gün önce özledim yazıp sonra bunu bana anlatıyorsun?
Yalan söylüyor olabilir, çünkü senden başkasına ayıracak vakti yokmuş gibi ama bu onun şeref yoksunu olduğu gerçeğini değiştirmiyor 😔

Eminim vicdan azabı çekiyordur
tam şefersizmiş.. bide demezler mi psikolojik
moda şimdi herşeyi psikolojiye bağlamak

Allah korumuş sizi

Konu sahibi biraz ilişki konusunda tecrübesiz biri .
Onu kandırmak kolay.
Ama tecrübeli insanları kolay kolay kandıramaz.
Sen nesin ki iki kadını idare ediyorsun ya
Çok mu libidon yüksek yani tek bir kadına yetemiyorlar bide utanmadan başka arayışa giriyorlar denilcek çok şey varda neyse.
Kandırabilirsin kanmak isteyince birde birseyler hissedince oluyor çünkü öyle görmek istiyor
Sevdiğimizin her yalanına inanırız sevmediklerimizi sorgulariz aşkın gözü gerçekten kör

Böyle çok hızlı ilerleyen ilişki veya flörtlerde genelde sonrasında bir şeyler çıkıyor. Çünkü çok usta oluyorlar. Kadını kendilerine nasıl çabucak bağlayacaklarını iyi biliyorlar. Sonrasında da foyaları çıkıyor. Sağlam adamlar zaten yavaştan alıp karakterler, kişilikler birbirine uyumlu mu, hisler var mı vs. daha yavaştan alıyorlar. Tabi herkes için geçerli değil bu ama genel böyle sanırım.
Neyseki çok başında adamın gerçek yüzünü görmüşsünüz. Size gerçekleri anlatmayadabilirdi :KK43:
Ayrıca bu erkeklerin de ondan da kopamıyorum, neden bilmiyorum, galiba psikolojik bahaneleri beni benden alıyor 😒

Evet, hiç konu açmaya da değmezmiş.
Daha sinir bozucu bişey diyeyim, ihaneti öğrendikten sonra onunla bir kere buluştum ve bu buluşmanın ortasında konuşmak istedim. O kadar pişkin, o kadar utanmaz bir insan ki o saate kadar hiçbir şey yokmuş gibi sohbet etti benimle. Sonra ben mevzuyu açmak isteyince kesinlikle konuşmak istemedi ve çok gerildi. Sonra da kalktı bana, sen benim tadımı kaçırdın falan dedi. Hem suçlu hem güçlü yani. Neymiş, ben olgunluk göstermemişim ahahha ben de dedim sen ne diyorsun ya, tadı neyin kaçırdığı belli yani. Dedim sen kendi kafanda ne kurdun bilmiyorum ama ben seni affetmedim ve affetmeyeceğim, sana barışalım da demedim hala neyin eleştirisini yapıyorsun? Bi de bana sanki barışma durumumuz olacakmış gibi konuştu, kalkmış diyor ki aramızda çok fark var bizden olmaz. Ne "biz"i dedim pardon? Biz mi kaldı? O kadar tuhaf bir karakteri vardı ki gerçekten hatırladıkça sinirleniyorum.
Adam tam bir manipülatör. Ayrılma kararının odağı sendin büyük ihtimalle, beyefendi de bunu kaldıramamış. Yalan veya doğru" ben zaten seni aldatıyordum. 😂😂😂" moduna girmiş. Yani senin ayrılmanı sindirememiş. Bütün hareketleri bu yüzden. Tam ergenus.
Şüpheli birkaç hareketi tabii ki oldu ama beni aldatıyor boyutunda düşünmedim hiç, kondurmadım. Çünkü insan şüphelenmek istedikten sonra her şeyden şüphe duyabilir yani onun da bi sonu yok. Çok çok sağlam bişey görmem lazımdı galiba başkası var diyebilmem için. Ya bu çok enteresan bir konu. İlgisi daima had safhada, araması, sorması, görüşmesi, bana zaman ayırması, yanımdayken hissettirdiği sevgisi, bana olan arzuları... Bu kısımlarda sorun olmayınca ben de gereksiz şüphelerle kendimi yemedim onunla birlikteyken doğal olarak. Ben hep şöyle düşündüm çünkü, aldatan kişinin ilgisi milgisi mutlaka kayar yani aynı anda iki kişiden hoşlanamayacağına göre... Illa ki benden uzaklaşırdı diye düşündüm, soğuk davranır daha umursamaz olur, ne bileyim buluşmaları eker falan. Düşünüyorum, son haftamızda aramaları bir tık seyrelmişti 2 gün üst üste. Bir de sevgili olarak son görüştüğümüz hafta sonu için cuma günü bana "yarın arkadaşlarla planım olabilir, kesin değil" minvalinde konuşmuştu. Tuhaf gelmişti çünkü benimle görüşme fırsatını asla kaçırmazdı o. Diğer kişi ile benden sonra tanışmış olsa bu kısımda "evet ilgisi kaydı" diye düşünürdüm ama diğer kişiyle benden önce başlamış olduğu için anlam veremedim. Ben de ona, madem planın var o zaman ben de kendime plan yapıyorum deyip o cumartesi günü görüşmeyeceğimi söyledim. Muhtemelen arkadaşla plan dediği şey aslında o kişiyle görüşmekti. Sonra cumartesi oldu, yarın planın var mı dedim. Müsaitsen bugün görüşelim hayatım dedi benimle görüşmek istedi. Yani diğer şahısla görüşme niyetine girdiyse bile görüşmedi diye düşünüyorum çünkü sabahtan işe gitmişti, öğleden sonra müşteri görüşmesi vardı akşam da ben yanına gittim kaldım falan. Aramız da gayet güzeldi. Ay valla hiç anlam veremiyorum düşün düşün kafayı ye.
Sen sonradan başlayan ilişki olduğuna göre zayıflayan ilgiyi farketmesi gereken diğer kadın. Senin anlamaman çok normal yani.

Rica ediyorum böyle adamlar için üzülmeyin bir şeyi var diye kendini üstün sanan aşağılık biri bu nasıl kabalık ben asla görüşmezdim sen kimsin sende olanın en iyisi biz de var bi tarafını çok kaldırmışlar bir saniyenizi bile haketmiyor layığında kalsın aaaaayyy çok gıcık oldum adama
Evet, hiç konu açmaya da değmezmiş.
Daha sinir bozucu bişey diyeyim, ihaneti öğrendikten sonra onunla bir kere buluştum ve bu buluşmanın ortasında konuşmak istedim. O kadar pişkin, o kadar utanmaz bir insan ki o saate kadar hiçbir şey yokmuş gibi sohbet etti benimle. Sonra ben mevzuyu açmak isteyince kesinlikle konuşmak istemedi ve çok gerildi. Sonra da kalktı bana, sen benim tadımı kaçırdın falan dedi. Hem suçlu hem güçlü yani. Neymiş, ben olgunluk göstermemişim ahahha ben de dedim sen ne diyorsun ya, tadı neyin kaçırdığı belli yani. Dedim sen kendi kafanda ne kurdun bilmiyorum ama ben seni affetmedim ve affetmeyeceğim, sana barışalım da demedim hala neyin eleştirisini yapıyorsun? Bi de bana sanki barışma durumumuz olacakmış gibi konuştu, kalkmış diyor ki aramızda çok fark var bizden olmaz. Ne "biz"i dedim pardon? Biz mi kaldı? O kadar tuhaf bir karakteri vardı ki gerçekten hatırladıkça sinirleniyorum.

Birden fazla flörtü olanlarda biri ile ciddi bir yola girmek olağan bir durum, sanılanın aksine sıklıkla rastlanıyor. Ama karşı taraf rahat durdukça ortaya çıkan bi durum olmaz çoğunlukla, çünkü sevgililiğe evrilmekte olan ilişkisini tehlikeye atmak istemez kimse durduk yere. Diğer flörtlere elveda denip ciddileşen ilişkiye odaklanılır. Ve ömür boyu susulur.😬 Yani, bu adamın derdi vicdanı falan değil. Aklı sıra fiyatını yükseltecek, kendini kıymete bindirecek. Bi başka düşünce de çok vicdanlı biri olduğu izlenimi verip ondan emin olman. Yani diyeceksin ki, bu salak aldatmayı bile beceremez, o kadar vicdanlı ki gelip itiraf eder. Bu da sıkça başvurdukları bir taktik, dürüstlük kredisini çoğaltmak adına yaparlar. Fazla riskli ama tutarsa epey yerler ekmeğini. Ya da o kadının senden haberi olmak üzereydi, benden duysun diye düşündü. Bu da dürüstlük kredisini çoğaltmak adına. Bunlar krizi fırsata çevirmek adına yaptıkları küçük oyunlar.
tabii ki günümüzde sosyal medya, o bu şu derken herkesin seçeneği çok, istesem benim de çok. yapacak olsam benim için de geçerlidir aynı şey, benim pek tarzım değil sadece. bizim ilişkimizin ilk iki haftasında falan diğer tarafı kesmiş olsa tamam olabilir der geçerdim sahiden, kendisine de söyledim, bunu o da biliyor. sebep sordum, bir tane mantıklı bişey diyemedi bana. yani dese ki, biz çok kavga ediyorduk, ilişkimiz oturmamıştı, ilişki oturmadan bırakmak istemedim dese yine aa tamam mantıklı der geçerim. bir yandan bizim ilişkimizle o ilişkiyi kıyaslayıp "bak ben sana daha fazla yoğunlaştım her anlamda, diğeriyle sadece mesajlaştım, o ilişki bile değildi bizimkinin yanında, ben aslında seni seviyorum" deyip diğer yandan ortaya çıkınca diğer tarafla iletişimi neden kesmedin hala diye sorduğumda "öyle pat diye olmuyor bu bir süreç, hiçbir sorun yokken pat diye bırakamam ki" gibi salak bir cevap alıyorum. çelişkili ve saçma sapan daha bir sürü sözü oldu ama zerre kadar beni geri kazanma çabası göstermedi, buna eminim. her detayı anlatıp sizlerin sinirini bozmak istemiyorum açıkçası.

dürüst olduğu konusuna çok vurgu yapıyordu, bence saçma sapan bir biçimde evet bu gerçekten dürüst bir insanmış, hımm dememi istedi.

Adam tam bir manipülatör. Ayrılma kararının odağı sendin büyük ihtimalle, beyefendi de bunu kaldıramamış. Yalan veya doğru" ben zaten seni aldatıyordum. 😂😂😂" moduna girmiş. Yani senin ayrılmanı sindirememiş. Bütün hareketleri bu yüzden. Tam ergenus.
şöyle ki aslında ayrılan kendisi fakat bir sorun yaşadık, saçma sapan konuştu ve ben karşılığında 4-5 kez ısrarla ayrılmak istiyorsan şimdi bitsin o halde diyerek "iyi madem, ayrılalım haklısın" dedirten taraf oldum.
Sen sonradan başlayan ilişki olduğuna göre zayıflayan ilgiyi farketmesi gereken diğer kadın. Senin anlamaman çok normal yani.
mutlaka farketmiştir, benden önce 2 hafta kadar yoğun biçimde görüşüyorlar sonra benimle tanışıyor, dediğine göre ben hayatına girdikten sonra sadece 1 kere dışarıda görüşmüş sonra hep görüşmemek için bahane bulmuş ama düzenli iletişime de devam etmiş. hatta yine dediğine göre, biz ayrıldıktan sonraki ilk iki gün karşı taraf görüşmek istemiş, bizim pislik görüşmeyince triplere girmiş falan. sonra hafta ortası bana gel diye söz verdirtmiş, bizim pislik tamam demiş ama gitmemiş. gitmeyince kız buna gelmiş, 2 saat oturmuş, hafta sonu mutlaka görüşücez diye ısrar etmiş. muhtemelen hafta sonu da ona gitmişti, biz hafta sonu komple koptuk zaten naparsa yapsın artık beni ilgilendirmiyor.

merhaba kk'nın güzel kadınları :)
artık "olmayan aşk hayatım"la beni bilenler bile var bu forumda, biliyorum, her şeyin farkındayım :KK53:

konuyu tamamen dertleşmek için açıyorum. aslında acı içindeyim. ilişkilerde asla dikiş tutturamıyorum. şimdiye kadar en azından tanışıp, görüşüp, biraz flört edip uygun değilmişiz diyor ve yoluma bakıyordum. ancak son yaşadığım ilişki, kısacık sürmesine rağmen beni mahvetti hanımlar.

bu insan hayatıma girmeden önce, bu kadar çok deneyip de olduramama üzerine, buradaki üyelerin de tavsiyesi üzerine aşk meşk işlerinin üzerine gitmeyi bıraktım bir süre. 2-2.5 ay kadar hiç aranmadan, neden ilişkim yok yaa diye sızlanmadan, kendi hayatıma yoğunlaştığım bir dönem oldu. ağustosun ortasından ekim ayının sonlarına kadar diyelim. ve kendime bir söz vermiştim, gerçekten tanımak istediğim, gerçekten etkileneceğim biri denk gelmediği sürece flört de etmeyeceğim diye. bu sözü tuttum, bi alkış alayım :KK9:

ekim sonları gibi biriyle tanıştım, beğendim, etkilendim. hiçbir zaman arkadaş gözüyle bakmadım, ilgimiz de karşılıklıymış derken biz kendisiyle kasımın başları gibi yoğun bir ilişkinin içinde bulduk kendimizi. ben 29 o 34 yaşındaydı bu arada. 1.5 aya çok fazla şey sığdırdık, çok hızlı ilerledik. bu gidişattan ikimiz de memnunduk ama aramızda çok fazla uyumsuzluk vardı. bu uyumsuzluklar üzerine bir tatsızlığımız oldu ve ayrılmak istedi, ayrıldık. ayrılığın ertesi gecesi bana özledim diye mesaj attı. bu mesajı bir süre sonra almayı bekliyordum aslında ama bu kadar hızlı özledim demesi çok ilginç geldi. bir iki mesajlaşma sonrası bana, ilişkimizde beni aldattığını itiraf etti. neymiş efenim vicdanı çok rahatsızmış, beni gerçekten sevmişmiş, diğer tarafla ilişkisi benden 2-3 hafta önce başlamış sonra benimle tanışınca benden kopamamış ama diğer tarafı da bırakamamış falan. tüm bunları anlatırken diğer tarafı da hala bırakmış değildi bu arada. af maf diledi, kabul etmedim. olmaz artık ben sana tekrar güvenemem dedim. ya tam sadakatsiz volkan yani kızlar düşündükçe sinirleniyorum. neymiş efenim ben hayatına girdikten sonra onunla hiç sevişmemiş de hep görüşmemek için bahane üretmiş de bilmem ne bi de bana mesajlaşmalarının ekran resimlerini iletti, herhalde kendisini çekip vurmamı falan istedi :sinirli: neymiş efenim sadece günaydın ve iyi gecelerden ibaretmiş, beni hep görmek istemiş, hep aramak istemiş ondan sürekli kaçmaya çalışmışmış ama neden bırakamadığını kendisi de bilmiyormuş belki psikolojikmiş. yani neremle gülsem bilemedim. bir hafta kadar böyle sürekli onun beni darlaması benim de ona ağzıma geleni saymamla geçtikten sonra büyük bir tartışmanın üzerine, zaten artık bir araya gelmemin imkansız olduğu bu manipülatör tuhaf şahısla tamamen koptuk.

zaten aşk hayatım b.k gibiydi bir de üzerine bu ihanet eklenince ben iyice soğudum bu aşk sevgi işlerinden. içine düştüğüm olumsuz duyguların hangi birini saysam bilemedim. daha yeni, daha taze ama çok karışık duygular yaşıyorum. o son kopuştan sonra rahatladım, 2 gün kadar tek damla gözyaşı dökmedim. ama dün ve bugün bana inanılmaz bir hüzün çöktü. güzel anlarımız aklıma geliyor, hüzünleniyorum. sonra o güzel anları yaşarken bir de diğer tarafı idare ettiği ve beni en başından beri salak yerine koyduğu için ona öfkeleniyorum. duygudan duyguya sürükleniyorum. hiçbir şeyin tadı yok. yani çok ayrılık yaşadım ama hiç bu kadar kısa sürede yoğun şeyler yaşayıp sonunda da böyle ihanetle mihanetle sarsılmamıştım. kendimi değersiz hissediyorum ne yazık ki.

ihanet öyle kötü ki, sadece o insana duyduğum güven kırılmıyor; sanki bundan sonra hayatıma girecek olan herkese duyacağım güven sarsılıyor. atıyorum ben yeni birine ilk etapta 50 birim güveniyordum mesela eskiden, şimdi bu olay beni etkilendiği için hiç suçu günahı olmayan bir yeni insana 30 birim falan güveneceğim.

hadi beni biraz teselli edin, dertleşelim vallahi kötüyüm ya.
İhanet varsa koptuğu yerde bırak

Neden böyle ?

Çünkü düzgün insan yok veya denk gelmiyor.
Senin suçun değil yani.
Bir de çok istiyorsun
Çok isteyince daha çok olmuyor.
Hayat hep böyle ne yazık ki
ilişkiler çok yorucu ve hep fedakarlık istiyor.
kimse de kimse için bu devirde fedakarlık yapmıyor.
Aşk , sevgi kalmadı aslında bir bakıma

Böyle çok hızlı ilerleyen ilişki veya flörtlerde genelde sonrasında bir şeyler çıkıyor. Çünkü çok usta oluyorlar. Kadını kendilerine nasıl çabucak bağlayacaklarını iyi biliyorlar. Sonrasında da foyaları çıkıyor. Sağlam adamlar zaten yavaştan alıp karakterler, kişilikler birbirine uyumlu mu, hisler var mı vs. daha yavaştan alıyorlar. Tabi herkes için geçerli değil bu ama genel böyle sanırım.
Neyseki çok başında adamın gerçek yüzünü görmüşsünüz. Size gerçekleri anlatmayadabilirdi :KK43:
Ayrıca bu erkeklerin de ondan da kopamıyorum, neden bilmiyorum, galiba psikolojik bahaneleri beni benden alıyor 😒
gerçeği anlatmamış olsaydı ben hala acaba bana bir adım atar mı diye bekleyecektim, bundan çok eminim. çünkü tam benim duygularımın yoğunlaşmaya başladığı döneme denk geldi bu ayrılık.

şöyle ki aslında ayrılan kendisi fakat bir sorun yaşadık, saçma sapan konuştu ve ben karşılığında 4-5 kez ısrarla ayrılmak istiyorsan şimdi bitsin o halde diyerek "iyi madem, ayrılalım haklısın" dedirten taraf oldum.

mutlaka farketmiştir, benden önce 2 hafta kadar yoğun biçimde görüşüyorlar sonra benimle tanışıyor, dediğine göre ben hayatına girdikten sonra sadece 1 kere dışarıda görüşmüş sonra hep görüşmemek için bahane bulmuş ama düzenli iletişime de devam etmiş. hatta yine dediğine göre, biz ayrıldıktan sonraki ilk iki gün karşı taraf görüşmek istemiş, bizim pislik görüşmeyince triplere girmiş falan. sonra hafta ortası bana gel diye söz verdirtmiş, bizim pislik tamam demiş ama gitmemiş. gitmeyince kız buna gelmiş, 2 saat oturmuş, hafta sonu mutlaka görüşücez diye ısrar etmiş. muhtemelen hafta sonu da ona gitmişti, biz hafta sonu komple koptuk zaten naparsa yapsın artık beni ilgilendirmiyor.
Tatlım onlada görüşmüş işte
Sen daha fazlasın diyor aklınca
Takılma yada değil ilişkisi varken senle olmuş bu adam.
Sizinki flört değil ki ilişki zaten.
Senle yakınlaşmadı mı bu adam?
Hayatımda biri var dememiş kadına.
Seni çok önemsese söylerdi o kişiye biri var artık arama sorma derdi.
Artı onu yapmadığı gibi kadınla görüşmeye konuşmaya devam etmiş bu süreçte.
Bu nasıl bir ilişki yumağı.
İkinizi idare etmiş.
Sen yeni olduğun içinde senle daha fazla vakit geçirmiş.
Senden de sıkılınca başkasını bulucaktı .
Bu karekter meselesidir.

Valla bu adam tam bir asalak
Konu sahibinin duygusal boşluğu var.
Iste biz görebiliyoruz ama o tutulmuş
Bardağı tüm eliyle deil parmağıyla tutsa onda bile bir şey bir tavır arar artik bu değişmez bana burda ne demek istedi diye

Tatlım onlada görüşmüş işte
Sen daha fazlasın diyor aklınca
Takılma yada değil ilişkisi varken senle olmuş bu adam.
Sizinki flört değil ki ilişki zaten.
Senle yakınlaşmadı mı bu adam?
Hayatımda biri var dememiş kadına.
Seni çok önemsese söylerdi o kişiye biri var artık arama sorma derdi.
Artı onu yapmadığı gibi kadınla görüşmeye konuşmaya devam etmiş bu süreçte.
Bu nasıl bir ilişki yumağı.
İkinizi idare etmiş.
Sen yeni olduğun içinde senle daha fazla vakit geçirmiş.
Senden de sıkılınca başkasını bulucaktı .
Bu karekter meselesidir.
evet, tam olarak öyle yapacaktı. zaten beni önemsese diğeri ile bir şekilde keserdi irtibatını. onu benimle, beni de onunla aldatmış oluyor.
bir de bana bi ara dedi ki, ben seninle görüşmeye odaklanınca onu tanıma sürecini çok yavaşlattım, eksik bişeyler var hep dedi güler misin ağlar mısın :) karşı taraf da nasıl kafaya takmışsa defalarca görüşme teklifi reddedilmesine rağmen (görüşmeyi geri çevirdiği mesajları gösterdi), 2-3 günde bir aranıp sorulmasına (genelde arayan taraf karşı taraf) olmasına rağmen hırs mı yaptı artık nedir, hala ısrarla görüşmek istiyordu. yani tabii bunlar bizim pisliğin söylemleri, bunlar yalan da olabilir. aklınca bak diğer tarafta benimle görüşmek için kırk takla atan biri var havalarına girdi.

bana kızın ismini söylemişti ama telefonuna sadece baş harfini kaydetmiş, tuhaf geldi yani herkesi adıyla kaydeden bi tip bunu neden baş harfiyle kaydetmiş? amaaan şu beynimi bi kesip atsam da rahatlasam.

Bardağı tüm eliyle deil parmağıyla tutsa onda bile bir şey bir tavır arar artik bu değişmez bana burda ne demek istedi diye
Yani 1.5 ayda neyin tutulması oluyor.
Bu kadar mı basit ilişkiler?
Adam açık açık söylüyor sende vardın ondan kopamadım diyor.
Yok 5 dakka konuştum yok sadece günaydın yazdım yok 1 kere görüştüm .
Evime geldi 2 saat kaldı gitti nedir ya?
O 2 saatte oturup sohbet mi etmişler dünya meselelerini masaya mı yatırmışlar.
Adam sevişmiş işte o kadınla ve bunu söylüyor.
Böyle bir salak için aldatıldım nasıl oluyor diye düşünmek nedir yani.
Uzun süreli ilişkidir anlarım insan güvendiği insan hayal kırıklığına uğrar.
Bu yüzsüz terbiyesiz insanı adam yerine koymak normal bir şey değil.

duygusal boşluk değil de bağ kurduğum bi gerçek. yani 1.5 ay boyunca her gün kesintisiz mesajlaştığım, günde 2-3 kez telefonda konuştuğum, haftada en az 2 kez buluştuğum ve kısa sürede bir sürü şey paylaştığım, yaşadığım insana karşı duvar gibi olamıyorum doğal olarak.

Peş peşe kötü tecrübeler yaşamanızın sebebi, çok sık flört edip, hayatınıza birini almanız, seçici olmamanız gibi geldi bana. Tam hatırlamıyorum yanlışım olabilir ama başka bir konuda, bir yorumunuzda, birkaç aylık sürede ,15 20 kişi ile flört ettiğinizi yazmıştınız. Fazla değil mi bu sizce? Burda da , sizi dinledim, kafamı topladım, hayatıma kimseyi sokmadım, ağustostan ekime kadar diyorsunuz, sanki 2 3 seneden bahsediyor gibi. Bence her karşınıza çıkanla flört etmeyin ki bu kadar çok kötü tecrübeler yaşamayın.

X