yaşadıklarıma mı üzüleyim işyerimdeki sıkıntılara mı

Görüntü çek, şikayet et. Ben olsam bu adamı durmam şikayet ederim, CİMERe yazarım, olmazsa da iş mahkemesine de başvururum. Kimin kime bu kadar baskı yapmaya hakkı var, ruh hastası yaratık:sinirli:
daha kötü bir ilçeye sürer mi dava açarsam ben de hangi dava ile uğraşacağımı şaşırdım bir yanda boşanma bir yanda bu

aç davanı diyor o kadar korkusuz mobbing yapıyorsunuz bana dedim sen mobingg ne demek onu öğren ilk önce dedi

Aç o zaman göster gününü. 1 hafta boyunca farklı günlerden görüntü çek, sana sistematik şekilde mobbing uyguladığını ispatla. O kadar. Adam hem manyak hem edepsiz, seni sinfirme peşinde güya davadan korkmam demeye getirmiş ama mahkeme celbini alınca kıçı tutuşur merak etme.

rapor alacağım bundan sonra hasta da olsam işe geldim hep sırf hakkımda yanlış düşünmesinler diye kızım hasta olduğunda yeterince istiyorum diye ama hasta hasta geldiğimi takdir eden olmadı bronşitken deli gibi öksürürken...halsizken geldim...ama kıymet bilinmedi...rapor alsam heyete gönderirler mi uğraşırlar mı...
Hayır canım ne heyeti bi rapor aldınız diye öyle birley yaparsa müdürünüz mobingten şikayet edin. t10 gün almayın işiniz olduğu gün hasta olduğunuz veya kızınız hasta olduğunda aile hekiminizden bi kaç gün rapor isteyin. Aile hekimleri genelde çalışan annelere anlayışlı davranıyorlar. İl müdürünüz anlayışlıysa bu durumu ona iletin bunu demek istemezdim ama maalesef ülkemizde düzen böyle tanıdık vs bişey ayarlayın il müdürüyle işinizi halledin. İlçe müdürleri ego tatminimi seviyor genelde.

X