Yaşam Hakkı için Duvarları Yıkalım

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
12 Temmuz 2006
53.732
203.132
52

İZEV İstanbul Zihinsel Engelliler için Eğitim ve Dayanışma Vakfı yeni bir projeye imza attı.

Pink Floyd'un solisti Roger Waters'ın desteğiyle Another Brick in the Wall şarkısına klip çekildi.

Hedef seslerini duyurarak maddi destek sağlayıp Yaşam Köyü kurmak, maddi imkanları yetersiz aileler öldüklerinde çocuklarını emanet edebilecekleri yerleri olsun istiyorlar, bu arkadaşlarımız, evlatlarımız kendilerine ait bir yaşam alanı istiyorlar, en doğal hakları olan yaşam hakkı için bize sesleniyorlar, zihinlerdeki duvar yıkılsın istiyorlar, onların yaşam hakları için duvarları yıkalım.

Onlar hayatta, onlar bizim gibi yaşam hakkına sahipler, yaşam hakları için hedefledikleri 10 milyon izlemeyi sağlayacak güçteyiz.

Hey! Dinle, biz duramayız, sadece farklıyız ama hayattayız.

Benim kardeşim de otizmli
İzlerken hıçkırıklarımı durduramadım
Çok çok güzel bir proje olmuş çok güzel,hem içerik hem amaç çok güzel
Duyurduğun için kendi adıma çok teşekkür ederim Mune Abla

Süper bir girişim süper bir klip olmuş..
Hayırlara vesile olsun inşallah..

Mune Mune bu klibi izleyince aklıma geldi. Geçen haftada Ogün Sanlısoy ve Ozan Barış Sanlısoy'un otizmli çocuklara destek için yaptığı Yağmur Çocuk klibini izledim.
Onu da mı paylaşsan geniş kitlelere duyurmak adına?

nasıl bir proje hangi şehirde kurulcak acaba ? benim kardeşimde seraplal palsi tek korkumuz bizim arkamıza kalması :KK43: bir çok merkez var tr de ama hepsi işkenceler ile dolu diyebilirim istisnalar vardır illaki

İzev ile bağlantıya geçin, İstanbul'dasınız değil mi?
hayır istanbulda değilim . şuanlık br durum yok zaten allah bizlere ömür versin biz bakıyoruz daha doğrusu annem babam bakıyor bende yapabildiğim birşey olursa destek çıkıyorum eşimle benim endişem ben de ondan önce ölürsem ne olacak o çocuğa kimse bakmaz

İZEV İstanbul Zihinsel Engelliler için Eğitim ve Dayanışma Vakfı yeni bir projeye imza attı.

Pink Floyd'un solisti Roger Waters'ın desteğiyle Another Brick in the Wall şarkısına klip çekildi.

Hedef seslerini duyurarak maddi destek sağlayıp Yaşam Köyü kurmak, maddi imkanları yetersiz aileler öldüklerinde çocuklarını emanet edebilecekleri yerleri olsun istiyorlar, bu arkadaşlarımız, evlatlarımız kendilerine ait bir yaşam alanı istiyorlar, en doğal hakları olan yaşam hakkı için bize sesleniyorlar, zihinlerdeki duvar yıkılsın istiyorlar, onların yaşam hakları için duvarları yıkalım.

Onlar hayatta, onlar bizim gibi yaşam hakkına sahipler, yaşam hakları için hedefledikleri 10 milyon izlemeyi sağlayacak güçteyiz.

Hey! Dinle, biz duramayız, sadece farklıyız ama hayattayız.

Çok güzel bir klip olmuş. Rabb`im öncelikle ailelerine sabır ve güç versin, bu tarz projelerle destek olanların yar ve yardımcısı olsun.

Pink Floyd un efsane solisti Rogers tabi ki, şaşıracak bir şey yok..Keşke ciddi sosyal devletımız olsa da ne bzılerın merhametıne ne de gözü arkada kalan ailelerinin kaygılarına maruz kalsalar...tek tek öpebilsem keşke hepsini, kanatlarımı açıp koruyabılsem...

X