Yaşanılası Sehirler?

sabahları ve iş çıkış saatleri bayağı kalabalık oluyor ama kıyafet konusunda haklısın abaza bir şehir değil :)

Bence Türkiyede bayanların en rahat ettiği şehir İzmirdir. Yalnız ulaşım biraz pahalı galiba :S

O kadar istiyorum ki İzmiri huzur veriyor bana. ankarada da cok ucuz sayilmaz ulasim o yuzden hic sorun degil yeter ki İzmir olsun :)

Konyayi yazmak hic icimden gelmiyor canim nedense icim isinamadi o sehire. Muglayi da cok istiyorum ama dedigin gibi pahaliysa gercekten gecinmek cok zor olabilir.

İzmirlilerin Ankarayi bu kadar sevmesini hic anlayamadim :) Benim İzmirli arkadaslarim da boyle bayiliyorlar Ankaraya İzmirden gelip, Ankaranin nesi sevilir ki :)

Kesinlikle izmir ya da Eskişehir'i tavsiye ederim canım.İzmirliyim Göztepe'de doğdum büyüdüm insanlar samimi güler yüzlüdür rahat edersin.Eskişehirde okudum gerçekten mükemmel bir yer.Modern gelişmiş ve cıvıl cıvıl.Öğrenci şehri olduğu için fiyatlar çok uygun sadece bir İzmirli olarak iklimi çok soğuk geldi bana ama sen Ankara'dan alışıksındır.Ha bu arada Antalya da güzeldir.Hayırlısı olsun şimdiden.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kızlar çanakkale nasıl?

Çanakkale gibisi yok memleketim değil ama buraya yerleşmeyi düşünüyorum ızmirde ulaşım pahalı ama çanakkalede değil ve aynı deniz ekstra boğaz huzur ya

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bransini cok merak ettm türkiyedn sehir secme lüksüne sahip hangi bransmis bu bide ankarayi istemiosun ben de ank.liym sinif ögrt.yim 9 yil önce mûp malazgrtte mezraya atandm günlerce tezek yaktm ómrümde soba görmemisken su an anca van a geldm emekli olana kadar da ank.ya gidemezken bu konu ne bilim sınirlendm yaw

Balıkesirr
Ben buralı değilim.
İş için geldim.
Ve gerçekten çok seviyorum.
Ne İzmir gibi büyük, ne Ankara gibi soğuk, ne İstanbul gibi pahalı.

İzmir'e 2.5 saat
1 saatte deniz kıyısındasın Ayvalık falan ayağının dibi.
Şehir de huzurlu sakin.
Geçinmesi de zor değil.
Azıcık kiralar yüksek ama yine de her bütçeye göre bulunuyor ev.
Ama kültürel bir aktivite yok bu da eksi yönü
bi tiyatro bi konser falan yok malesef.

Manisa gelişmekte olan güzel bir şehir. Ayrıca İzmir'e çok yakın. Yarım saatte İzmir'desin. :)

ben manisalıyım nefret ederim manisadan.
tepesindeki spil dağı içime fenalık getiriyor. üstüme üstüme geliyor sanki.
Onun dışında evet fena değildir iklimi falan bence de

Valla bi İstanbullu olarak memleketimden asla bıkmadım, herşeyine aşığım İstanbul'umun.
Bir çok insan yaşanılacak şehir değil desede, bence yaşanılmadan durulamayacak bir şehir
Tabi semtine göre değiştiğini de belirtmek isterim

Son düzenleyen: Moderatör:
İzmirlilerin Ankarayi bu kadar sevmesini hic anlayamadim :) Benim İzmirli arkadaslarim da boyle bayiliyorlar Ankaraya İzmirden gelip, Ankaranin nesi sevilir ki :)

Çünkü biz içinde yaşıyoruz canım. İzmir insanı aydın görüşludur. Konak meydanında sevgilinle elele gözgöze dolaşabilirsin. Hiç kimse dönüp bakmaz. Ama gelişme yönünden bakarsan ankarayi çok ararsın. Ben ankaranin düzenine yapılarına hayran kaldım.

Kesinlikle bursa hem yaşanılası bir yer hem de gezip görecek bir sürü yeri var ayrıca eğleneceğiniz yerlerde bi hayli fazla ayrıca güney marmara olması sebebiyle ankaradan sonra harika bi seçim olur

çok haklısın ah ah bursayı alt tercihlere yazdığım için o kadar pişmanım ki zamanında

Bir Bursalı olarak kesinlikle bursa derim ben. İzmirli biriyle evliyim ama izmire pek içim ısınmadı, sevemedim ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…