Yaşanmamış Aşk

Ben bir şarkı atsam üzerine alınacak birsürü kişi çıkar. Aşk defterim kabarık.
Herneyse, bende senin gibi kendi kendime gelin güvey oluyorum, ortada bariz olumsuz durum olsada kabul etmek istemiyor duygularım, öyle değildir diye düşünmek istiyorum, insan inanmak istediği şeylere kılıf uydurup kendini inandırmayı başarıyor. Sonuç hüsran, zaman kaybı.

Merhabalar . 10 yıldan beri devam eden yaşanmamış bir aşktan bahsetmek istiyorum. Yıllar önce bir çocuğu sevdim fakat ilk başlarda bu aşk platoniktı ve beni hiç tanımıyordu yani ben uzaktan seviyordum. Daha sonra bu çocuğa mesaj üzerinden açıldım fakat beni reddetti . Yani yüz yüze hiç buluşmadık. Daha sonra bunun üniversitede sevgilisi oldu . Üniversitenin son senesi ayrıldılar. Daha sonra bu çocuk bana geri dönmek istedi fakat dönmeye yüzü yoktu. Bunu nerden biliyorsun diye soracak olursanız Twitter dan gizli bi şekilde onu takip ediyordum. Daha sonra dayanamayıp son defa da olsa ona bir adım atmayı düşündüm. Benden özür dilemesini bekliyordum fakat benden özür bile dilemedi . Benimle hiç bir şey olmamış gibi konuşuyordu. Ben daha sonra onunla sohbeti bitirmek zorunda hissettim. Daha sonra yine gizlice Twitter hesabından takip ettiğimde yine öyle acıklı şarkılar falan paylaştığını gördüm. Büyük ihtimal beni hak etmediğini düşünüyor. Bu çocuk neden böyle yapıyor? Hayatında birisi de yok ve pişman. Ama neden böyle ? Beni gerçekten istese nasıl davranırdı? Bu aşk hiç yaşanmadığı için kalbimde bitiremiyorum ne olur bana yardım edin. Lütfen beni linç etmeyin. Sadece seviyorum. Teşekkürler
o şarkılar sizin için değil, aynı şeyleri ben de yaşadım. Her şeyi üstüme alıyordum, hatta gittim sordum, neden üstüne alındın ki demişti meğerse başkasına diyormuş, siz ona aşık değilsiniz hatta hoşlanmıyorsunuz da sadece takıntı haline getirmişsiniz, ulaşamadığınız olmuş. Bir süre sonra ben de anladım

Eski sevgilisi değil eminim hem ona yazmış olsa barışmış olurlardı şimdiye kadar. Çevremdeki herkes öyle söylüyor yani bana inanmıyolar ama bi gerçeklik payı olduğunu düşünüyorum .
öyleyse bile çaba göstermesi gerekirdi sizin için değil mi? demek ki yeterince cesareti yok ya da sevmiyor :kahve:

Suçlu demişsiniz sizi reddetmesi neden suç oluyor onu anlamadım istememiş işte bu vicdan azabı duyup sevdiği kıza acilamayacagi kadar yüz kızartıcı bir olay mı 🤔 herkes yazmış zaten sevseydi adım atardı çok sevdiğim bir söz var tam bu duruma uygun.
Bir şey Ördek gibi görünüyorsa Ördek gibi yürüyorsa Ördek gibi ses çıkarıyorsa muhtemelen ördektir😂 Yani zorlamaya gerek yok adam sevseydi kendinizi detay ararken bulmazdiniz bir şekilde anlardınız bence bir de 10 yıllık bir aşk sağlıklı değil insanlar aşkın uzun sürmesini aşka saygı olarak görürler ne güzel derler ama takıntı olduğunu düşünüyorum ben de.

Sizi kirmak istemem ama sağlıklı bir duygu durum içerisinde değilsiniz kesinlikle. Bu konuyla ilgili kesinlikle yardım almanız gerektiğini düşünüyorum. 10 boyunca takıntılı haline getirdiğiniz bir kişi ve sizinle alakalı olmayan şeyleri üzerinize alindiginiz bir durum var. Ve sizin yaptığınız bu kişiyi sadece Twitterda takip etmek değil. Özel hayatıni bu kadar detaylarıyla bildiğinize göre sadece onu değil, arkadaşlarını, sevgililerini, akrabalarını vs. de takip ediyor olmalısınız. Bir nevi taciz bu. Bu kişi yarın evlense "bana karşı suçlu olduğu için gitti evlendi, çünkü bana gelmeye yüzü yoktu" dersiniz. Bu durumu kendi basiniza çözebileceğinizi düşünmüyorum. Çünkü kendi kendinizi haklılığınıza ikna etmişsiniz. Bir uzmana görünmenizi şiddetle tavsiye ederim.

Cesareti yok çünkü suçlu
Ne diyeceğimi bilemiyorum reddettiğimiz her erkeğe karşı suçlu muyuz şimdi biz kadınlar.😳😳
Bence sen kendini çocuğun yerine koy istersen
Düşünsene bir erkek sana teklif ediyor sen reddediyorsun yıllarca seni takibe devam ediyor sonra birara sen herhalde ilgisi bitmiştir diye takip isteğini kabul ediyorsun
Baktın ki bu adamın niyeti hala bozuk irtibatı hepten kopartıyorsun
Ve o adam diyor ki etrafında aslında o beni seviyor da kendi ni suçlu hissettiğinden açıklamıyor
Naparsın adamı sapık diye şikayet etmezmisin
Kulağa ne garip geliyo kendine yapılınca değil mi
Acilen psikolojik destek almalısın

Herkes acımasızca eleştirmiş yine. Denedim diyorum bizzat gördüm hissettim diyorum. Neyse sizi inandırmak zorunda değilim. Yine de teşekkürler yorumlarınız için....

Doktora gitmeyi sizden öğrenecek değilim. Daha önce gitmişliğim de oldu fakat hepsi geçiciydi. Burda yorum yapanların çoğu benden yaşça küçük . Siz hiç yüz yüze dahi buluşma fırsatı bile verilmeden , hevesi kursağında kalmış birisi olaraktan bu aşkı hiç yaşamadan birini unutmaya çalıştınız mı?ben çalıştım, hatta ondan nefret etmeyi bile denedim ama olmadı. Bu gerçekten çok zor. Oturduğunuz yerden ahkam kesmek kolay tabi. Siz buna ister takıntı diyin ister başka bi şey. Çevremdeki insanlar da buna bi çözüm yolu bulamadı. Çünkü daha önce böyle bi şey yaşamadılar. Sonuçta ben bunları bi tarafımdan uydurmuyorum. Neredeyse bana şizofrenmişim gibi davranıyosunuz. Ben derdime bi çare bulamadığım için son olarak çaresizce buraya yazmak istedim. Ama sizler maşallah... daha önce böyle bi şey yaşamadığınız ne kadar da bellli .. lütfen daha önce benim gibi yaşamış olanlar yorum yazsın..yaşım 28 olduğu için ailem artık görücü usülü evlendirmeye çalıştırıyor bu gerçekten kabullenebilir bi şey değil. Karşıma beni seven bi insan çıkmadı bu yaşıma kadar .. aşk yaşamak herkesin hakkı.. bazen kısmetimin kapalı olduğunu düşünüyorum insanın aklına her şey geliyor artık.. yani böyle yarım kalmış hiç yaşanmamış bi aşkı olup da evlenen oldu mu bunu çok merak ediyorum? Eğer karşıma beni seven birisi çıkmazsa evlenmeyi de düşünmüyorum ne yapalım yani şimdi..Bu arada ben doğuda ücra bi köyde tek başıma öğretmenlik yapıyorum bi de buna pandemi şartları da eklenince sonuç kaçınılmaz oluyor. Gerçekten zor şartlar altındayım. Bunları yaşamayan bilmez yine de teşekkürler..........

Doktora gitmeyi sizden öğrenecek değilim. Daha önce gitmişliğim de oldu fakat hepsi geçiciydi. Burda yorum yapanların çoğu benden yaşça küçük . Siz hiç yüz yüze dahi buluşma fırsatı bile verilmeden , hevesi kursağında kalmış birisi olaraktan bu aşkı hiç yaşamadan birini unutmaya çalıştınız mı?ben çalıştım, hatta ondan nefret etmeyi bile denedim ama olmadı. Bu gerçekten çok zor. Oturduğunuz yerden ahkam kesmek kolay tabi. Siz buna ister takıntı diyin ister başka bi şey. Çevremdeki insanlar da buna bi çözüm yolu bulamadı. Çünkü daha önce böyle bi şey yaşamadılar. Sonuçta ben bunları bi tarafımdan uydurmuyorum. Neredeyse bana şizofrenmişim gibi davranıyosunuz. Ben derdime bi çare bulamadığım için son olarak çaresizce buraya yazmak istedim. Ama sizler maşallah... daha önce böyle bi şey yaşamadığınız ne kadar da bellli .. lütfen daha önce benim gibi yaşamış olanlar yorum yazsın..yaşım 28 olduğu için ailem artık görücü usülü evlendirmeye çalıştırıyor bu gerçekten kabullenebilir bi şey değil. Karşıma beni seven bi insan çıkmadı bu yaşıma kadar .. aşk yaşamak herkesin hakkı.. bazen kısmetimin kapalı olduğunu düşünüyorum insanın aklına her şey geliyor artık.. yani böyle yarım kalmış hiç yaşanmamış bi aşkı olup da evlenen oldu mu bunu çok merak ediyorum? Eğer karşıma beni seven birisi çıkmazsa evlenmeyi de düşünmüyorum ne yapalım yani şimdi..Bu arada ben doğuda ücra bi köyde tek başıma öğretmenlik yapıyorum bi de buna pandemi şartları da eklenince sonuç kaçınılmaz oluyor. Gerçekten zor şartlar altındayım. Bunları yaşamayan bilmez yine de teşekkürler..........
+++

32 yaşındayım, en son benzer şeyler yaşadığımda ergenlikten yeni çıktığım zamanlara denk geliyordu öyle hatırlıyorum. Pandemiden dolayı sosyalleşememek çoğu insana bunu yaptı malesef, bi eski defterler açılmaya başlandı.

32 yaşındayım, en son benzer şeyler yaşadığımda ergenlikten yeni çıktığım zamanlara denk geliyordu öyle hatırlıyorum. Pandemiden dolayı sosyalleşememek çoğu insana bunu yaptı malesef, bi eski defterler açılmaya başlandı.
Ama ben bu aşkı hiç yaşamadım maalesef bu pandemiden önce de böyleydi😞 yani hep o yaşta kaldım

Ama ben bu aşkı hiç yaşamadım maalesef bu pandemiden önce de böyleydi😞 yani hep o yaşta kaldım
İşte insanlar bu yüzden tuhaf karşılıyor. Adamın her hareketini kendinize yoruyorsunuz. Adam belki başkasına paylaşıyor o şarkıları, belki seviyor öyle şarkıları? Olmayan aşkın acısını çekmeyi seviyor belki. Sordunuz mu? Sizde bitememiş belli ama o belki hatırlamıyor bile. Olacak gibi değilse bi merhaba deyin bari.

X