Lise Yorum ve Soruları "yasim 33 , Liseyi disaridan bitircem"

Emine

Guru
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2007
1.598
13
47
verdigim bir karari sizlerle paylasmak istedim sengözlerimebaksanab
bunca zaman yapamadigimi simdi yapmaya karar verdim:lepi: ve liseyi disaridan aksam okulu ile baslayip bitimeye karar verdim yasim 33 oldu . en sonunda yani 4 yil sonra diplomami alma sansim olacak , basabilirsem tabiikivereliniortak
bu benim icin zor bir dönem olacak , ben günde sekiz saat calisiyorum ve üc cocugum var biri orta ikiye biri ilk okul dörde en kücügüde ilk okul ikiye gidiyor, bunun yani sira ev isleri geliyor...kafamçokkarıştı
esim bana destek oluyor , git diyor ben sana her bir konuda yardimci olacagim diyoryerimseniben
neyse bu pazartesi okul basladi ilk gün oradaydin ikinci gün hastalandim simdi evdeyim, ögretmene e-mail yazdim daha ikinci günden okuldan kaytariyorum zannetmesinler diye oda anlayis gösterdi sagolsun , iyilesince gelin dedi....

insaallah hersey iyi gider ve bende en sonunda diplomami elime alabilrim....vereliniortak

ne güzel..herşey gönlünce olsun cnm....benimde yaş 29'a geliyor evliyim ve 1 oğlum var bende bu sene öss ye hazırlanıyorum yeniden.....

ne güzel..herşey gönlünce olsun cnm....benimde yaş 29'a geliyor evliyim ve 1 oğlum var bende bu sene öss ye hazırlanıyorum yeniden.....
sagol canim , sanada basarilar dilerimkaydirigubbakcemile5
tebrikler cnm,hiçbirşey için geç değil,üniv bile oku.insan isteyince herşey mümkün bence..
yürekten tebrik ediyorum seni..

tesekkürler canim, evet isteyince hersey mümkün oluyor...sagolŞeniz

tebrikler canım bend e26 yaşındayım ve üniversite okumayı düşünüyorum hatta yavştan başladım cnaımk

Tebrikler Emine, okumanın yaşı yok...Ben de seneler önce ist.ünv 2. sınıftan terk etmiştim.Şimdi ise aü ikt çeko 2.sınıf öğrencisiyim..Okumak gibisi var mı?..

sizi tebrik ediyorum .. insan isteyince her şeyi başarır :-)
allah kolaylık versin

Yeni kalem, defter, silgi vs. hepside mis gibi yeni kokar... Bence okumaya karar vermen çok güzel. Başarılar dilerim. ınsan hayatında kendi için birşeyler yapmalı. Bence en iyi katkı okumak. Kendine kattığın her yenilik daha fazla özgüven demek ve buda daha fazla mutluluk, huzur demek....

Tebrikler Emine, okumanın yaşı yok...Ben de seneler önce ist.ünv 2. sınıftan terk etmiştim.Şimdi ise aü ikt çeko 2.sınıf öğrencisiyim..Okumak gibisi var mı?..
tesekkürler canim, sanada basarilar dilerim..gercekten okumak gibisi yok...kaydirigubbakcemile5
sizi tebrik ediyorum .. insan isteyince her şeyi başarır :-)
allah kolaylık versin
sagol irras, Amin.........:1hug:
Tebrik ederim , başarılarının devamını diliyorum Emine :)
tesekkürler canim, insaallah.....a.s.
Yeni kalem, defter, silgi vs. hepside mis gibi yeni kokar... Bence okumaya karar vermen çok güzel. Başarılar dilerim. İnsan hayatında kendi için birşeyler yapmalı. Bence en iyi katkı okumak. Kendine kattığın her yenilik daha fazla özgüven demek ve buda daha fazla mutluluk, huzur demek....

evet gercekten öyle bugün hatta kendime defter aldim , süper bir duygu hihoyyyt
tesekkür ederim armedaa.s.

bence çok iyi yapmışsınız.bi kere 33 yaşına gelmiş olmanıza rağmen hala okumayı istemeniz ayrı bir tebrik istiyor :) ayrıca ben sizdeki bu azimden sonra diplomanızıda 4 senenin sonunda elinize alacağınıza inanıyorum.sizi bu cesaretinizden dolayı tebrik eder bende bi liseli olarak aramıza hoşgeldiniz diyorum :KK70:

canım yaş konusunu hiç kafana takma....
insanın yaşı gönlü kadardır,sen azmine,isteklerine bak....
dört yıl sonra mezun haberinide inşallah buradan paylaşırsın bizimle...

Okumanın yaşı yoktur demişler.Gösterdiğiniz azim, çaba ve kararlılığınızdan dolayı sizi bir eğitimci olarak kutluyorum.Hayatta başarmak için hibirşey geç değildir.Yeterki isteyelim........a.s.

Canım seni tebrik ediyorum. Bu çok güzel bir karar. Ne olursa olsun kararından dönme. Okumanın yaşı, zamanı şartı yok. Her yaşta ve her durumda okuyabilirsin. Eğitime dairde bir başlık açtım seni ve ne olursa olsun okumaya istekli arkadaşlarımızı oraya bekliyorum. Birbirimize destek olalım

bence çok iyi yapmışsınız.bi kere 33 yaşına gelmiş olmanıza rağmen hala okumayı istemeniz ayrı bir tebrik istiyor :) ayrıca ben sizdeki bu azimden sonra diplomanızıda 4 senenin sonunda elinize alacağınıza inanıyorum.sizi bu cesaretinizden dolayı tebrik eder bende bi liseli olarak aramıza hoşgeldiniz diyorum :KK70:
cok tesekkür ederim gulden:1hug:hosbulduk canima.s.
canım yaş konusunu hiç kafana takma....
insanın yaşı gönlü kadardır,sen azmine,isteklerine bak....
dört yıl sonra mezun haberinide inşallah buradan paylaşırsın bizimle...
ilayda sanada cok tesekkür ederim , insaallah dört yil sonra iyi haber alirsiniz bendena.s.
Okumanın yaşı yoktur demişler.Gösterdiğiniz azim, çaba ve kararlılığınızdan dolayı sizi bir eğitimci olarak kutluyorum.Hayatta başarmak için hibirşey geç değildir.Yeterki isteyelim........a.s.

cok tesekkür ederim canayakin, sagola.s.

Canım seni tebrik ediyorum. Bu çok güzel bir karar. Ne olursa olsun kararından dönme. Okumanın yaşı, zamanı şartı yok. Her yaşta ve her durumda okuyabilirsin. Eğitime dairde bir başlık açtım seni ve ne olursa olsun okumaya istekli arkadaşlarımızı oraya bekliyorum. Birbirimize destek olalım
cok tesekkür ederim sun_shine , oldu canim bende senin basliga bakacamopuyorumnanaktan
öğrenmenin, okumanın yaşı yok, sizi gerçekten de tebrik ederim...

cok sagol tuce , tesekkür ederima.s.

Azminize hayran kaldım.Yaşınız da ne varmış hem ?
Başarılar dilerim ben de.opuyorumnanaktan

arkadaslar hepinize tekrardan tesekkür ederim , cesaretim sizlerin sayesinde cogaldi. bazi düsüncelerim kayboldu (yapamam , basaramam gibi düsüncelerim )

X