Yaşımla barıştım

Nilu12

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2022
3.072
76
Evet arkadaşlar geçenlerde konu açmıştım doğum günüm yaklaştığı için bunalıma girmiştim.ve artık 28 oldum.barışmaktan başka çare kalmadı ben de yaşımla barıştım Ama 20 leri hiç ama hiç terk etmek istemezdim keşke böyle bir şansım olsaydı…evimi soranlara şunu söyleyeyim evet evim hele hazır değil ya ben beklemekten bıktım onlar öyle yerde ev aldılar ki orda inşaat çok zayıf gidiyor korkarım 2024 de bu evde geçsin gençlik gitti çürüdü bu evde ya🥺eltim diyor ki ne genclik bitmesi ya sen en azından kurtulacaksın ben ömür boyu bu evdeyim…İnşaAllah Allah bana rahmeder bu sene göçeceğiz neyse pastam ve ben.pastanın üzerindeki gülü Nilüfer çiçeğine benzettim.benzemiş mi?

Eklentiler

• 3B6A7EAD-4FE8-4751-BDBF-9EDE9ACCB6AC.jpeg
    3B6A7EAD-4FE8-4751-BDBF-9EDE9ACCB6AC.jpeg
    88 KB · Görüntüleme: 899
  • B90F90EC-2E27-447F-9387-81E77D8364F2.jpeg
    B90F90EC-2E27-447F-9387-81E77D8364F2.jpeg
    200,3 KB · Görüntüleme: 892
Son düzenleme:
Evet arkadaşlar geçenlerde konu açmıştım doğum günüm yaklaştığı için bunalıma girmiştim.ve artık 28 oldum.barışmaktan başka çare kalmadı ben de yaşımla barıştım Ama 20 leri hiç ama hiç terk etmek istemezdim keşke böyle bir şansım olsaydı…evimi soranlara şunu söyleyeyim evet evim hele hazır değil ya ben beklemekten bıktım onlar öyle yerde ev aldılar ki orda inşaat çok zayıf gidiyor korkarım 2024 de bu evde geçsin gençlik gitti çürüdü bu evde ya🥺eltim diyor ki ne genclik bitmesi ya sen en azından kurtulacaksın ben ömür boyu bu evdeyim…İnşaAllah Allah bana rahmeder bu sene göçeceğiz neyse pastam ve ben.pastanın üzerindeki gülü Nilüfer çiçeğine benzettim.benzemiş mi?
Doğum gününüz kutlu olsun 😊 30larda belkide istediğiniz her şeye kavuşacak ve 20lerden daha enerjik daha mutlu olacaksınız, olumsuz bakıp olumsuzlukları hayatınıza çekmeyin, hep olacak inaniyorum derseniz işleriniz kolaylaşır

30 yaşında hala kendimi 17 hisseden biriyim.Yuz cizgilerime bakıyorum.Alnimda dudak kenarlarında çizgiler oluşmaya da başladı.Onemli olan nasıl hissettiğin.

X